Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Gdzie sa ci co jechali na Buzałe i Rogalskiego??!!

strona 1/2

26 września 2007, 19:09 / środa
Zobaczymy ilu kibiców z tych ktorzy im jechali mają honor i odwage ich teraz przeprosic!!!???
26 września 2007, 19:11 / środa
Gdzie sa ci co jechali na Buzale i Rogala chcialbym sam wiedziec ? bo juz w koncowce zeszlego sezonu bylo widac ze Buzala bedzie niezle gral, mnie interesuje gdzie sa ci co jechali i jada na Szalege
26 września 2007, 19:12 / środa
JA ZAWSZE WIERZYLEM W BUZALE!!! A ROGALSKI TO DREWNO!!!!

Z KIM TERA GRAMY W PUCHARZE? :D
26 września 2007, 19:16 / środa
JESTEM ! przyznaje sie ze JEBALEM na Buzałe rowno !!! ale tym meczem odpokutowal;)

BRAWO !
26 września 2007, 19:19 / środa
Przyznaję się że nie zostawiałem po nich suchej nitki,szczególnie po tych seriach straconych punktów u ubiegłym sezonie.
Odszczekuję w tym miejscu wszystkie niepiłkarskie opinie o naszych graczach.
To nie piłkarze byli beznadziejni....
-beznadziejny był .....?(odpowiedzcie sobie sami w tym miejscu)
26 września 2007, 19:20 / środa
Kaczynski ?

odnośnik

^ Polecam XD
26 września 2007, 19:23 / środa
A kuku - tutaj jestem. Gdy Buzała grał słabo to dostrzegałem jego słabość, teraz gra całkiem nieźle i też to dostrzegam, oby grał jeszcze lepiej. Co do Rogala - od przyjścia Kubickiego gra nieco lepiej, jest twardzszy niż wcześniej, ale nadal się dziwię czemu wychodzi w podstawowym składzie.
26 września 2007, 19:26 / środa
Ja też jebałem na Buzałe i Rogalskiego ! I miałem racje. Teraz coś grają wtedy nie grali nic. Trudno żeby chwalić piłkarzy jak pierdolą sytuacje za sytuacją. Zmieniła się gra zmieniły się opinie... Przyznam, że coraz lepiej się prezentują. Widać potrzebna im była presja ze strony kibiców ;).

Pozdrawiam.
26 września 2007, 19:31 / środa
Ja jechałem na Buzałe i Rogalskiego. Buzała fakt ostatnio gra bardzo ładną piłkę. Ale Rogalski był jest i chyba juz pozostanie piłkarzem maxymalnie na 3-4 lige. Dizisaj co on odpierdalał to sie w głowie nie mieściło.

AHA I HIRSH idz lepiej skończ szkołe a z piłką daj sobie spokuj. JESTES NAJWIEKRZYM DREWNEM!
26 września 2007, 19:32 / środa
od Hirsza to sie odpierdolmy bo jak by nie patrzec to z niego nie da defensywnego pomocnika za ni chuja mi sie Kasperkiewicz podoba coraz bardziej i nie zmienie zdania szalega
26 września 2007, 19:37 / środa
ja też jebałem Buzałę ale dzisiaj wszystko cofam!:):):) Przy tej drugiej bramie to "Stadiony Świata"!!! Chyba nawet Ronaldinio by tak nie potrafil!!!
26 września 2007, 19:42 / środa
Przypominam że Hirsz wprowadzony został kiedy Lechia jeszcze przegrywała a zatem miał spełniać role ofensywne ;) taką sytuacje jak miał w dogrywce to nawet bramkarz powinien wpakować do siatki ;)

Pozdrawiam i na zdrowie ;)
26 września 2007, 19:45 / środa
Rogalski grał słabo, często głupio tracił piłkę i to nei wpłynęło dobrze na jego mroale.
Na szczęscię dobrze karnego strzelił.
26 września 2007, 19:51 / środa
autor tematu to jakis glab czy mi sie zdaje??

Buzala i Rogalski grali slabo to ludzie na nich jechali i tyle

Buzala sie poprawil to spoko - za to mu placa! i oby tak dalej
26 września 2007, 19:51 / środa
Rogalski duża poprawa ale i tak wolałbym widziec tam duet Kosznik-->Piątek
Mimo wszystko trza wierzyć w chłopaka, nerwy mu nie puściły i kropnął karnego.
Do Buziego akcje przychodzą i strach pomyśleć co bedzie jak jeszcze poprawi skutecznosc - mam nadzieje z e nabierze teraz jeszcze wiekszej pewnosci siebie. Po chwili gdy powiedziałem 'coś Buziego nie widać' - kropnąl bramke i to zaklęcie sprawdza sie w jego przypadku prawie zawsze.
Szałęga bardzo bardzo poprawnie. Będzie z niego pożytek chociaż konkurencja spora.
Szkoda że tak dokuczały mu kontuzje.
Kasperkiewicz pare kiksó sie zdarzyło ale jakby lepiej juz wychodził do dośrodkowań, ładnie rozgrywał i kręcił przeciwnikiem co przy takim wzroście jest bardzo efektowne.
Pęczak niewiadomo za co dostał żółtą, nie ryzykował dziwnych zgrywek na polu karnym, raz oddał niebezpiecznie piłke ale generalnie dobrze czyścił i nie dał poszaleć na prawej stronie.
Hirsz - widać ze ma potencjał, ale widać też brak ogrania w 2 lidze, mógł stać się bohaterem ale fatalnie przestrzelił bo zamiast kombonowac powinien jak Buzi walnąć z czuba. Ja w niego wierze.
Andruszczak na swoim poziomie ciągnął ataki, zmieniał strony, szarpał, pewny w destrukcji.
Wiśnie pamietamy w lepszej formie ale trzeba przyznać ze jakby szybszy i jego dośrodkowania siały popłoch Widze zwyzke formy.
Rybski dawał z siebie wszystko, nie wszytsko wychodziło, chociaz pare pieknych podań zaliczył, nieuznana bramka - mogl wykonczyc to bardziej zdecydowanie, pare razy łądnie z dystansu, duzo faulowany no i pare pieknych uderzen z dystansu w tym w spojenie.
Cetnar zastawiał się jak rasowy center koszykarski, pozniej jakby opadł z sił, ale cały czas groźny, absorbowął obrońcow i wychodził łądnie do główek. Jakby miał pierdol.... z dystansu to byłoby pieknie.
Piątek rewelacyjnie wywiązał sie z roli lewego obrońcy. Aż żał przesuwac go do przodu po powrocie Kosznika.
Manu - pewnie, skoncentrowany, waleczny, pieknie raz huknał z dystansu, mogłby probowac czesciej bo potrafi uderzyc. Ciezko na kogookolwiek psioczyc ww tym meczy a na pewno nie na Manka.
Kapsa - bardzo pewnie, co mógł to wyłapał. Co oznaczał ten ruch z jego zakupem juz widzimy - i żal buczenia na niego na prezentacji innych wrzutek. Nie pier#$#% sie tez na rzutach karnych i walczył o swoje. NA przedpolu wydaje sie pewniejszy niż Bączek.
Hołąkiewicz- nie moge sie nachwalićtego chłopaka. To on jest profesorem mimo że ma troszke ponad 20 lat. Rewelacyjnie czyscil i uruchamiał ataki. Odbiór pewny i czysty, spokoj i opanowanie. jakby miał pare centow eiecej to zaryzykowałbym ze to przszły obrońca reprezentacyjny.

a gdzie ten Górnik? Malinowski z 4 szybki jak diabeł. Hajto niezły mecz ale wielka gwiazda Jarka zero. Miło sie ogladał jak ich ławka siedziała zszkowana tym co dzieje sie na boisku.
Tylu strzałów i akcji ofensywanych nie widziałem w jednym meczu Lechiii jeszcze nigdy. Pieknie!!
26 września 2007, 19:54 / środa
saorki poje$%@ mi sie nie tu ten wpis
26 września 2007, 19:58 / środa
Słuchaj mnie cwaniak ty geju,głąb to ty jesteś bo chyba nikt normalny nie jedzie na swojich piłarzy szmata,pedał itp...A ile razy tak było z Buzałą i Rogalskim i nie tylko z nimi!JAk jechanie swojim piłkarzą od najgorszych to jest normalne to mamy zajebistych kibiców,krytykowac mozna każdego ale bez przesady!!!
26 września 2007, 20:04 / środa
Co to kurwa jest ?!
Polowanie na czarownice ???!!!
Co Ty bolo800 odpierdalasz ? Jakas lustracje bedziesz prowadzil ?!
Opierdalalem tych dwoch pilkarzy,bo za chuja nic nie grali !!!
Chcesz im pomniki wybudowac,za to,ze nareszcie graja tak,jak to od nich sie wymagalo ?
Chlopie,daj na luz,to jest ich praca,wszyscy widzieli,ze cieniowali strasznie,a teraz moze beda grali tak,jak kazdy czeladnik robi swoja robote-czyli dobrze.
Szacunek im za to,ze ostatnim czasem jest postep w ich graniu i tyle !

LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
26 września 2007, 20:07 / środa
wielki myslicielu jest roznica w jechaniu na kogos ze ktos sie nie nadaje itd a bluzgami a jedno i drugie mozna podpiac pod jechanie wiec idz sie ogarnij

idz po autograf do ragalskiego ;]
26 września 2007, 20:09 / środa
czarny1968 masz racje, gdyby nie krytyka to huj wie jak dziś grali by Buzała i Rogal, a tak wzieli się do roboty i grają w końcu jak należy, za to wielkie brawa dla nich.

na chuj takie tematy ?
26 września 2007, 20:27 / środa
Tak racja konstruktywna krytyka dobrze robi,trzeba ja kontynułować.,ci co byli krytykowani poprawili swoja gre kto wie może to od tej krytyki, a może to tylko przebłysk ich talentu.Po co te wzuty na siebie ???? Jak dzieci.Powinniśmy się cieszyć i swiętować a nie kłucić na forum.
26 września 2007, 20:30 / środa
Rogalski dalej gra beznadziejnie. Jest drewniany i nic tego nie zmieni. Kurwa jeden strzelony karny i już pomnik się mu stawia. Co innego Buzała. Wszedł i zrobił co do niego należało. Jak utrzyma poziom, wrzuty na niego się skończą! I przestańcie zakładać takie idiotyczne tematy. Czarny żyjesz? :-)
26 września 2007, 20:44 / środa
Ja nie jechalem na Rogalskiegi i Buzala ale za to zrobie to teraz. Rogalski nie potrafil przyjac ani jednej ( z pelna swiadomoscia ) ani jednej pilki ! Po dosrodkowaniach odskakiwala mu na metry!!!! Buzala?Gubil pilke i przegrywal prawie kazdy pojedynek .... strzelil jednak dwie bramki i chwala mu za to .... za wczesnie jednak by stawiac mu pomnik !!!! Dla mnie dalej obydwoje graja beznadziejnie. Najwieksza jednak pomylka na murawie byl Hirsz. Bil wszystkie rekordy pilkarskiej niewiedzy.
26 września 2007, 21:03 / środa
Buzała jest zajebisty i koniec tematu!
26 września 2007, 21:24 / środa
maćko zgadzam się z Tobą Morales Buzhinio jest the best.szyderco co do Rogala
to tez uwazam że jest drewniak ale Buziego zostaw w spokoju już.
Morales jest naszym skarbem narodowym;-)))taka nasza maskotka
26 września 2007, 21:26 / środa
Ja z Zeto zawsze podziwialismy talenty Buzaly i Rogala, docenialismy ich kunszt po kazdym meczu, nawet chcielismy im wstawic diamentowa gwiazde w Aleje Gwiazd....no, jak wszyscy widza, nie mylilismy sie....ma sie tego pilkarskiego fioletowego nocha....
26 września 2007, 21:41 / środa
Szyderca napisal

Buzala?Gubil pilke i przegrywal prawie kazdy pojedynek .... strzelil jednak dwie bramki i chwala mu za to

KURWA JEGO LUDZIE MAC Z czego sie rozlicza napastnika ? z bramek gral niecale 50 minut strzelil 2 bramki, a malo widziales buzi zajebiscie zachowywal sie kiedy nie wiedzial co zrobic z pika bo nie bylo nikogo do podania to ciagnal pod rog i walcyl o rozny. Zagral swietne spotkanie, a co do rogala to nie zagral nic nadzwyczajnego ale zagral duzo lepiej niz za czasow borka
26 września 2007, 21:54 / środa
Rogal nie gra rewelacji, ale jest bardzo widzoczna poprawa w krotkim okresie czasu. Jezeli nadal bedzie to szlo w tym tempie, to bedzie z niego pociecha jeszcze przed koncem rundy.

Co do Buziego. Uwiezcie mi, ze w Bielsko-Bialej podchodzili do mnie miejscowi (postronni, bo nie widzieli wczesniejszych wyczynow Buzziego i nie jechali na niego tak ja niektorzy z nas) 5 wszyscy jak jeden maz mowili cos w stylu: "z tego malego blondynka to jeszcze bedziecie mieli wiele radosci".
26 września 2007, 22:30 / środa
Przestańcie pieprzyć od rzeczy,napastników rozlicza się z bramek a nie stylu gry... TYLKO LECHIA!!!
26 września 2007, 22:51 / środa
rogal dla mnie dalej pozostanie napastnikiem chociaz zdecydowanie centar-buzi lepszy atak bo rybsk wiadomo
26 września 2007, 23:03 / środa
odnośnik

Paweł Buzała to nasza duma i chwała :)
26 września 2007, 23:32 / środa
knapik78
22 sierpnia 2007, 20:15 / środa
Ogan rozjebałes mnie normalnie ze leze !! :))) My i awans hehehehhe ta no trzeba czasami cos sobie wmawiac :)) Arka wygra lige a reszta bedzie sie bic o nastepne lokaty ale na pewno nie my :)

gits
22 sierpnia 2007 20:29 / sroda
OGAN jak morzesz wierzyc do ostatniej kolejki w awans jak po pierwszej rundzie juz nie bedziemy miec szans!

Otoz panowie chcialem wam tylko pokazac jak bardzo sie myliliscie skreslajac Lechie juz w piatej kolejce! Arka wcale nie jest taka mocna i mysle ze rozjebiemy sledziuchow tak ze bedzie slychac tylko ich placz i skomlanie :). Co do szans na awans mysle ze juz tez w nie wierzycie! Nigdy nie skreslajcie Lechii zza wczasu!

AVE LECHIA
26 września 2007, 23:36 / środa
poczekajmy do konca rundy, bedziemy mniej wiecej wiedziec co i jak. poprawa gry cieszy zdecydowanie ale jesli tak seryjnie bedziemy marnowac okazje bramkowe to moze byc tak, ze zabraknie punktow. na razie jest optymistycznie ale pamietajcie co bylo w zeszlym sezonie, 7 meczow bez gola, stykneloby wygrac 2 z nich i byloby OE. ale oczywiscie MY WIERZYMY
26 września 2007, 23:46 / środa
mysle ze juz po meczu ze Slaskiem bedziemy duzo madrzejsi! Bo terz dopiero zaczynaja sie ciezkie mecze Mozna pomyslec ze z kmita i katowicami powinnismy sobie poradzic bez wiekszych problemow ale potem jest w kolejnosci arka, ciezki wyjazd do pruszkowa i jeszcze ciezszy meczu siebie ze Slaskiem! Te 3 mecze beda bardzo wazne dla koncowego ukladu tabeli rundy wiosennej! Mysle ze skonczymy ja na 2miejscu zaraz za slaskiem :)
27 września 2007, 00:10 / czwartek
Widać poprawę w grze Buzały...

Rogalski jak zwykle najsłabszy na boisku...
Sytuacja sam na sam i obok bramki.
Nie zapomnę tego jak piłka leciała do niego przez pół boiska by wylecieć na aut pod jego nogą. Bardzo słabo z przyjęciem piłki.
Groźna sytuacja pod polem karnym Górnika i wrzutka Rogala w kosmos.
Chłopak nie wygrał chyba żadnego pojedynku 1 na 1 z obrońcą i cofać też mu się nie chciało za bardzo.
Kilka ładnych główek i odbiór straconych przez siebie piłek to za mało!

Piątek za Rogalskiego i będzie ślicznie.
27 września 2007, 00:35 / czwartek
TU JESTEM ALE JESZCZE JEDNA JASKÓŁKA WIOSNY NIE CZYNI!!!!!!!!1

A pozatym to poznańska pyra!!
27 września 2007, 01:02 / czwartek
a mnie zastanawia jedno czy czepianie sie buzaly tylko z tego powodu ze jest wychowankiem lecha ma sens ? to pilkarz jednym slowem gral tam gdzie sie urodzil, i zarabia pieniadze tam gdzie ma prace
27 września 2007, 11:12 / czwartek
Jaka była gra do tej pory Buzały, Rogalskiego, Speichlera, czy Kasperkiewicza widać było do nie dawna.Skąd taka była gra ich wcześniejsza, postaram sie na to odpowiedzieć na takim przykładzie.Jak młody Jaś, niedoświadczony posuwa w łóżku młodą Małgosię, to póżniej mówi o niej ,że panienka była "drewniana w łóżku".
A jak Jaś nabierze wprawy i doświadczenia w bzykaniu i zrobi najpierw Małgosi dobrze:))) a ona musi się też odwzajemni, to mówi o niej "super dupa".
Tak samo z naszymi grajkami.Mieli trenera, takiego jakiego mieli.Teraz mają nowego trenera, który chyba wreszcie wie co od tych chłopaków wymagać.
A tym co ich dalej chcą ich krytykować proponuje, aby sami sypneli kasą na jakieś spektakularne transfery:))) i niech wtedy chwalą, krytykują swoje nowe nabytki.
29 września 2007, 17:55 / sobota
hahahahaha,Rogalski drewno.Niektórzy naprawde sie znaja na piłce!!!
29 września 2007, 17:58 / sobota
Ty do nich sie nie zaliczasz napewno
idz buduj pomnik;]

chwala mu za bramki ale bez przesady
29 września 2007, 18:12 / sobota
Nie od kazdego sie wymaga dobrego dryblingu i efektownej gry
30 września 2007, 00:30 / niedziela
Bawią mnie wypowiedzi w stylu ; jak grał źle to go jebałem jak gra dobrze to chwale. Okazuje się ,że trener Kubicki miał racje stawiając na Rogala czy Buziego a autorzy takich wpisów po prostu nie mają pojęcia o prowadzeniu drużyny. NIe mówiąc już o tym, że jak ktoś gra w biało - zielonej koszulce i nawet gdy mu przez jakiś czas nie idzie to należy mu się szacunek, zwłaszcza od ludzi nazywających się biało-zielonymi kibicami. Po prostu PiS; przeproście i spi.......cie.
30 września 2007, 02:47 / niedziela
po 1 to zawodnik powinien zasluzyc na gre w bialo-zielonym stroju
po 2 to ty jestes slepy nie widzac gry tych zwodnikow w poprzednim sezonie

wiec skoncz gadanie bo to jest smieszne

kibice zostaja na lata a pilkarze zmieniaja sie co chwile...

buduj pomnik rogalowi ;]

mnie on poki co nie przekonal do siebie
niech 7 pokaze klase i 10 to pogadamy
30 września 2007, 07:50 / niedziela
Chris niewiem o jakim Kasperkiewiczu mowisz, ale na pewno nie o Piotrze...Tak się składa, że odkąd przyszedł do Lechii już od sparingu z Bałtykiem rozgrywał same dobre mecze. Niewiem czemu wsadzasz go do worka razem z Buzała i Rogalskim...
30 września 2007, 11:40 / niedziela
Demol nie pierdol głupot bo aż żal patrzeć... Co grają ? Rozumiem że z ocenami za grę państwa Buzalskich mamy im wydać po zakończeniu kariery... Przypomnij sobie co było na meczu z Chorzowem i teraz przemyśl co te chłopaczki mają do odrobienia w tym sezonie. Chwała im za to że strzelają bramki ale nie przesadzajmy oceny gry z tamtego sezonu już nie zmienią. Rozumiem, że mam przeprosić za to, że wtedy grali jak ostatnie łajzy. Twoje pojęcie jeszcze bardziej marne jeśli myślisz że to nimi Kubicki wygrywa mecze ;). Biało zieloną koszulkę może założyć każdy więc mi tu nie pierdol o szacunku... Na szacunek trzeba zasłużyć walką, zaangażowaniem a nie strzeleniem 2-3 bramek bo to każdy Król potrafi :). a teraz PiS z wami Rogalofani.
30 września 2007, 12:55 / niedziela
Xell czy ty jestes pojebany czy tylko udajesz. Kurwa wam juz sie w glowach popierdolilo. My nie jestesmy Real Madryt, ze nas kurwa stac na kogo tylko chcemy. Rozumiem, ze gra kogos moze sie podobac bardziej lub mniej, ale kurwa mac zeby im wrzucac na stadionie to juz przesada do kurwy nedzy. Na szacunek trzeba zasluzyc mowisz... A co sie stalo z Wojciechem jak odszedl, nagle wielcy kurwa fachowcy zaczeli po nim jechac. Wy jestescie kurwy,a nie kibice...
30 września 2007, 13:26 / niedziela
WooCash15 proszę czytaj uważnie posty!!!Nie pisałem nigdy że Kasperkiewicz i inni wymienni przez mnie to drewniaki.Nie są z nich jakieś zajebiste indywidualności co oszołomią cię swoją grą, mają swój potencjał i jeżeli nowy trener potrafi go wykorzystać to będą grać lepiej i skuteczniej. A ci dalej zamierzają ich dołować,niech po prostu zamilkną. Jak będzie czas i potrzeba to pierwszy się odezwę z krytyką.
Panowie więcej umiaru i dystansu do tego tematu.Please!!!!!!!!
30 września 2007, 13:42 / niedziela
panowie to jest 2liga Polskiej pilki noznej! Tu nie mozna wymagac zeby kazdy gral jak ronaldinho! Licza sie bramki bo tylko dzieki nim wygrywa sie mecze i tylko tak zdobedziemy OE! Wiec przestancie marudzic ze nic nie graj to drewniaki itd> Kurwa graj i strzelaja i to sie liczy! lepiej zeby zawodnik stal w miejscu i strzelil 2 bramki i Lechia zdobyla 3pkt niz zeby zapierdalal w ta i spowrotem bezproduktywnie i nic nie ustrzelil! Kazdy moze oceniac ich gre po swojuemu ale nie mowcie ze to drewno bo ja wtedy chce samo takie drewno w Lechii i niech kazdy punktuje po 2 lub3 bramy w meczu! I prawda jest taka ze zasluga Kubickiego w tych meczach jest duza ale nie wychwalal bym go jeszcze pod niebiosa. Poczekajmy jeszcze 3 mecze. pozdro
30 września 2007, 18:21 / niedziela
Kontratak- nie znam Cie ale zastanawiam sie czy z twoja glowa jest wszystko ok,najpierw wrzucasz nie jakiemu Duli bez zadnej przyczyny chlopakowi ktory napisal: "niestety organizacja sprzedaży chujowa na maksa. Jedna Pani obsługuje kupujących bilety na GKS (kolejka dwuosobowa) a druga na Szparkę (200 osób w kolejce). Wypisywanie biletu dla JEDNEJ osoby trwa ok minuty (wpisywanie danych osobowych do tabeli, wpisywanie danych na bilet). Ktoś tu nie pomyślał. Grunt, że oba bilety już mam !".Na co odpowiadasz Ty: "Dulli po co taka ciota jak ty kupiła bilet?",przyjebales sie bez zadnego powodu do jakby nie bylo kibica naszej wspolnej ukochanej Lechijki po twoich wpisach mozna wywnioskowac ze wchodzisz na forum albo z kogos poszydzic albo mu nawrzucac,a w momencie gdy jeszcze probujesz przyjebac sie do czyjejs rodziny jak w przypadku ogana: "Tusk to twoja rodzina? Chociaż nie, donald to raczej z werderem spokrewniony- ten sam dziadek w wermachcie :-)" to moze twojej rodzince tez mozemy pocisnac synu Leppera z nieprawego loza?i co lepiej teraz?,albo lepiej Giertycha on jest stanowczy jak Ty.Wez sie ogarnij i przestan sie cisnac wrzuty do kibicow swojego wlasnego klubu poniewaz jak widzisz po kazdym sobie mozna pojezdzic a nie oto chodzi
30 września 2007, 18:33 / niedziela
BigOgi mylisz się, znasz mnie. Kiedyś jeździłeś dość regularnie. Kiedy Lechia grała w niższych ligach odbiłeś, mówiąc że masz w dupie Lechię jeżdżącą po wsiach. Teraz wróciłeś i pouczasz. Vis Maior mówi ci to coś. Bo mi kojarzy się z tobą i frajerską stratą kultowej flagi na rzecz Zawiszy w latach 90-siątych!
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.457