Gdańsk: środa, 23 września 2020
FORUM
Podstrony:

PP Lechia Gdansk-Wisła Płock

strona 2/5

30 października 2007, 06:54 / wtorek
Śledź internet. Jeśli będzie przedsprzedaż, to ruszy nie prędzej jak 15.11 wtedy bilet kupisz w sklepie z pamiątkami na T29
30 października 2007, 09:19 / wtorek
Darek normalnie 11 Listopada przychodzisz na stadion powiedzmy 12 20 kupujesz bilecik w kasie i nie ma problemu P.S.Nie zapomnij wpasc do Maxa na Gdanszczaka :)
30 października 2007, 10:18 / wtorek
DO BVB-daj jakies namiary na siebie na priv!!

ossa dortmund
31 października 2007, 17:03 / środa
to może finał PP: Lechia - Wisła K. :)))

Po dwóch bramkach Dudu i jednym trafieniu Pawła Brożka Wisła K. wygrała w Tychach z GKS-em '71 i awansowała do ćwierćfinału Pucharu Polski. Honorowe trafienie dla gospodarzy zaliczył Wesecki.

GKS Tychy'71 - Wisła Kraków 1:3 (0:1). Awans - Wisła.
31 października 2007, 19:23 / środa
Mecz na żywo w TV.

odnośnik
1 listopada 2007, 00:37 / czwartek
Wisła Kraków, Legia Warszawa, Ruch Chorzów, Polonia Warszawa, Zagłębie Lubin, Groclin Grodzisk, śledzie. W losowaniu wszystko tylko nie Grodzisk. Każdy inny meczyk będzie miał swój smaczek
1 listopada 2007, 01:32 / czwartek
Najpierw trzeba pokonać Wisłę :)
2 listopada 2007, 15:42 / piątek
trzeba i ja w to wierze!! specjalnie przylatuje z UK!
full support dla Lechii!!!
pozdrawiam
2 listopada 2007, 16:32 / piątek
kontratak napisał "Śledź internet."

jakiś zasopocki dostawca internetu ? :)
2 listopada 2007, 19:10 / piątek
Czy już ktoś wie kiedy losowanie?Przeszukałem neta włącznie z programem tv nsportu i nic..
5 listopada 2007, 13:35 / poniedziałek
W środę 22 listopada o godzinie 19:00 odbędzie się losowanie ćwierćfinałów piłkarskiego Pucharu Polski.

Transmisja z losowania zostanie przeprowadzona przez telewizję nSport. W tej fazie rozgrywek zagrają Arka Gdynia, Cracovia, Lech Poznań, Korona Kielce, Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski, Wisła Płock, Ruch Chorzów oraz Radomiak Radom.

Mi się jednak zdaje że zamiast Wisły Płock zagra Lechia :P
odnośnik
5 listopada 2007, 13:37 / poniedziałek
Oj sorry pomyliłem lata :P To było na 2006 :/
6 listopada 2007, 09:58 / wtorek
Według dzisiejszej Wyborczej losowanie ma być 21 listopada albo też na wiosnę.Po prostu PZPN to mistrzowie świata, jeżeli to losowanie ma być na wiosnę, to nie którzy co będą grali sparingi przygotowawcze, okaże się że mogą zagrać za chwilę z sobą w PP.Och te dziadki leśne z Miodowej:))))
6 listopada 2007, 10:03 / wtorek
Kali za dużo %%% :)))
11 listopada 2007, 15:01 / niedziela
Mal82 :-)
11 listopada 2007, 18:23 / niedziela
heh zapędziłem sie z nowym wątkiem...a szukałem tego...trzeba zainwestowac w okulary....:) A MY SWOJE!!!!
11 listopada 2007, 18:52 / niedziela
Spoko :-)
Nie bylo to w mojej intencji,zeby Tobie dowalic,zrobilem to,dla porzadku.
Pozdrawiam.

LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
11 listopada 2007, 20:55 / niedziela
Czarny i bardzo dobrze...ktoś musi :) Jak wczesniej wspominałem info od organizatora -> Ceny biletów na mecz PP pomiędzy Lechią a Wisłą będą do nabycia w cenach; Amfiteatr - 10 zł Trybuna Kryta - 20 zł...Liczym na wypełnienie trybun po ostatnie miejsce...I ja równiez licze bo to coś pięknego.. .:) A MY SWOKE!!!!!!!
11 listopada 2007, 21:01 / niedziela
Na meczu z Wisła musi być komplet!!

Zachęcam wszystkich do wysłuchania Kubickiego.
odnośnik
11 listopada 2007, 21:02 / niedziela
Spieker mówił wyraźnie, że bilety na trybunę krytą będą kosztować złoty dwadzieścia :-) Słyszałem wyraźnie, siedziałem blisko głośnika. Trochę mnie to zdziwiło, że kryta jest tańsza od prostej. Ale potem wytłumaczył, że to gest Zarządu za dobrą frekwencję w rundzie jesiennej :)
11 listopada 2007, 21:16 / niedziela
Zeto, tu wyjątkowo się z Tobą zgodzę. Również i ja wraz z kolegą Dziadkiem usłyszeliśmy, że bilet kosztuje złoty dwadzieścia, choć w sumie jak robi się promocje żeby klienta przyciągnąć to powinien kosztować 0,99 zł, zawsze to lepiej wygląda... ;)
A teraz z zupełnie innej beczki, nie chcę zakładać osobnego tematu ale czemu Kubiński mam nas w dupie i nie wywiesza szalika w bramce ???

to oczywiście taki żarcik ;)
11 listopada 2007, 21:21 / niedziela
Bo takowego nie dostał. Lecz głowa spokojna, na mecz z Płockiem dostanie.
11 listopada 2007, 21:26 / niedziela
Tylko, że na meczu z Płockiem na szczęście będzie mógł go rozwiesić na ławie, a wiosną na trybunach... Wiem, że nie ma doświadczenia, jest młody itp, ale myślę, że dziś to był jego ostatni mecz w "dużej" Lechii... Gość ma 18 lat, dostał zajebistą szanse od losu, a tak szczerze jest strasznie mizerny, gość bez werwy, wystraszony i zawstydzony. Uważam, że nie ma szans w Lechii
11 listopada 2007, 22:07 / niedziela
Mi Kubiński przypomina Bączka. Może zaraz dostanę kilka jobów, ale będzie z niego bramkarz.
11 listopada 2007, 22:13 / niedziela
No to masz joby :-)
11 listopada 2007, 22:16 / niedziela
Z tego co widziałem, szalik dostał dziś.
Ale z jego wywieszeniem w bramce - to napewno dłłłłuuuuuggo potrwa.
Rombis, nie pisz,że nie ma szans w Lechii - On ma dopiero 18 lat.
W pucharze broni Paweł, a od wiosny wraca do brameczki Mateusz
11 listopada 2007, 22:17 / niedziela
Panowie, w piatek pojawi sie informacja o nowym sponsorze w Lechii konkretnym i grubym , bedziemy wszyscy w kosmosie bo tego wymiaru pieniedzy jeszcze nie było w Gdansku ......
ta firma ma drużyne w lidze mistrzow i nazywa sie Donbas!!
Tylko wielka Lechia!!!
11 listopada 2007, 22:20 / niedziela
Jak w piątek? Skoro ogłosiłeś to dziś? Dziś jest przecież niedziela!
11 listopada 2007, 22:20 / niedziela
Szkoda, liczyłem że naszym sponsorem będzie Vodafone...
11 listopada 2007, 22:23 / niedziela
nie ma co bic piany zobaczycie gdzie bedziemy soon....info z konkretnego zródła.
Lechia for live!!!
11 listopada 2007, 22:25 / niedziela
No to chujnia; wszyscy wiedzieli i liczyli na bar "Japa" z Zaspy... i kolego zepsułeś cały wieczór
11 listopada 2007, 22:27 / niedziela
Fakt baru japa sie troche obawialem ale zajal drugie miejsce ...ale konkretnie walczył!!!
11 listopada 2007, 22:34 / niedziela
Za wikipedia.pl: Don Bass- najsławniejsz tenor świata, powszechnie nazwany "chłopakiem z Sosnowca". Jako śpiewał operowy, zbił majątek na działalności partyjnej w Klubie Cykorów Poznańskiego Zespołu Pieśni Uduchowionej- w skrócie "poznańskie słowiki"
11 listopada 2007, 22:40 / niedziela
''Chlopakiem z Sosnowca'' nie byl Kiepura ? :-)
11 listopada 2007, 22:47 / niedziela
Niby tak, ale po angielsku pisało się Ciepoora. I żeby ludzie się z niego nie śmiali, amerykanie nazwali go Don Bass!
11 listopada 2007, 22:52 / niedziela
to milo że lecicie w kontekscie intelektualnego dowcipu no bo po takim sezonie to kazdy sie konkretnie bawi , ja ciesze sie z tego faktu tak jak Wy Panowie.....piatek big dzien !!
11 listopada 2007, 23:23 / niedziela
Troszkę jestem zawiedziony - taką miałem nadzieję że tym sponsorem będzie mój osiedlowy monopolowy całodobowy - obroty mają większe niż wszystkie zachodnie sieci handlowe w naszym pięknym mieście - te pare baniek w sezonie na nasz kochany klub to dla nich jak splunąć...aż jeszcze chętniej bym się w nim zaopatrywał. Jakoś się będę z tym musiał pogodzić ;-)

A MY SWOJE...
12 listopada 2007, 09:18 / poniedziałek
Z moich info wynika, że nie Donbas, tylko Wowa z Donbasu, który dorobił się na węglu i występach w telewizji. Pamięta go ktoś jeszcze?!
Tak na marginesie to gówniana jest godzina rozgrywania meczu, bo dużo osób nie zdąży wrócić z Chorzowa na PP.
12 listopada 2007, 22:49 / poniedziałek
na meczu z Wisła bedzie mozna nabyc szaliki "Narodowe" został domówiony dodruk. Kto pierwszy ten lepszy :)
12 listopada 2007, 23:20 / poniedziałek
Co do ceny biletów to spikerowi chodziło i mówiło się o " ZŁOTYCH DWADZIEŚCIA" a nie "złoty dwadzieścia" prostując to na koniec meczu i twierdząc ze bilet na krytą można kupic za 20 zł :) Tez pierwsze co pomyslalem o 1,20 zł ale nie miało się to do sprawy. Co do wypowiedzi "Kuby" Szkoda mi chłopa, bo faktycznie wkładu ma sporo....a tu marne 4.000 gdzie Wy jestescie kibice? Czy co tydzien trzeba grac derby by oglądać 10.000 Kibiców? Jak i trzeba to na derbach rykneli az pod multikinem było słychac co spiewają....Mobilizowac sie na Wisłę tym bardziej ze jak frekwencja bedzie wzorowa to powtwierdzi sie to ze blety są drogie i nie stac kibiców na takie ceny...co pozwoli byc moze obnizyc cene....Lepiej wiecej i głośniej - niż mniej i ciszej ze ten sam przychód. A MY SWOJE!!!
13 listopada 2007, 16:43 / wtorek
Tak na marginesie rozgrywek piłkarskich to przydałoby się większe zangażowanie lokalnych mediów , klubu itd by na meczach Lechii była większa frekwencja .
Sposoby na to są różne , nawet jakby mieli rozdawać zielone baloniki czy zaprosić Dodę :) to niech ruszą dupę i zaczną działać a nie biadolić (wszyscy) ,że niska frekwencja.
13 listopada 2007, 22:15 / wtorek
Leszeklv napisał: " . . . Sposoby na to są różne , nawet jakby mieli rozdawać zielone baloniki czy zaprosić Dodę :) to niech ruszą dupę i zaczną działać a nie biadolić (wszyscy) ,że niska frekwencja. . . "

może jeszcze Michała Wiśniewskiego i Kubę Wojewódzkiego ? ? ?

nie żebym chciał być jakims ekstremalnym ortodoxem albo ortodoxem jakimkolwiek innym, bynajmniej
ale . . . . jebać festyniarstwo i festyniarzy
ani 4 tysie nie jest żadną okazją do lamentowania (jedynie obrazkiem połapania lamentujących)
ani tez frekfencja jaka by nie była . . . nie może być usprawiedliwieniem dla tak kretyńskich pomysłów na ściąganie ludzi na stadion jakimiś chwytami z bravo wyciętymi

i nie piszcie mi o nowych czasach i nowych potrzebach
jak kto nie chce . . . niech nie przychodzi, albo niech przyjdzie wtedy kiedy mu się podoba,
tak bedzie lepiej, dla mnie, dla Was, dla wszystkich

jego/ich wola a Wy przeżywacie jak mrówka okres, że . . własciwie . . . . to że co ? ? ?
szczypią Was w oczy puste łysiny na trybunach ?
że doping byłby lepszy ?
czy kasa pełniejsza ?

czy jak ktoś gdzieś indziej napisał " nie zawiedźmy piłkarzy i trenera"
buehehe, zajebisty powód

jest jak jest, na rzeczywistośc się nie ma co obrazać, ani na siłę jej zmieniać, to niechigieniczne
tymbardziej że powodów do lamentów żadnych
13 listopada 2007, 22:27 / wtorek
Chuj z Dodą. Jak przyjechała do nas z Radziem, to frekwencja nie wzrosła nic a nic, a stadion nam na 4 mecze zamkneli. To już lepiej olka kwacha zaprosić- przynajmniej publika pokrzyczy. Verde masz 1945% mojego poparcia w tym temacie.
13 listopada 2007, 22:28 / wtorek
W sumie prawda leży troszkę po środku. Z jednej strony czasem lepiej sie ogląda mecz gdy jest mniej ludzi, są Ci którzy chcą być i będą zawsze niezależnie od wyników czy pogody - nie ma wtedy pierdolenia co podanie, strzał czy interwencję...jakby siedzieli na finale Ligi Mistrzów a nie patrzyli na naszą drugoligową kopaninę. Pomijawszy też jebanych lanserów, chociażby na derbach chuj mnie strzelał jak patrzyłem na co poniektóre wynalazki... Z drugiej jednak strony nasz zarząd faktycznie robi niewiele (żeby nie powiedzieć że w zasadzie to prawie nic) aby przyciągnąć nowych kibiców, a potem utrzymać ich przy klubie. W tej materii jest jeszcze wiele do poprawienia w naszym klubie.

A MY SWOJE...
13 listopada 2007, 22:53 / wtorek
Oswietlenie napewno wplynie na frekwencje,przynajmiej do momentu kiedy nie spowszednieje.
Koniec z meczami w srode o 15:00 lub w niedziele o 12:00 kiedy to narod jeszcze spi skacowany.
Chyba przeznacie, ze czesto sa to niewygodne terminy nawet jesli ma sie checi.
13 listopada 2007, 23:04 / wtorek
robi niewiele, jest wiele do poprawienia ----- brzmi jak zarzut

zapewne orientujesz się jaka jest sytuacja wewnątrz - doprawdy nie czas na dopusty,

a nawet gdyby, ludzi na "wbrew pogodzie, wynikom, tysiącom innych rzeczy" nie kupuje sie gadżeciarskimi akcjami
a My tu piszemy o sytuacji pod to podpadającej

z innych meczy, z całej rundy . . . doprawdy nie ma co (ni z guchy ni z pietruchy jak dla mnie) rozpaczać nad frekwencją w Gda
nie chce mi sie teraz grzebać po stronach, ale, tak na oko. . . nie ma się czego wstydzić, a z jednego i tak nienajgorszego pod tym wzgledem meczu robić jakiejś histerii (a zalążki takiej zdają się pobrzmiewać tu i ówdzie)
13 listopada 2007, 23:08 / wtorek
Pilsner napisał: " . . . Oswietlenie napewno wplynie na frekwencje,przynajmiej do momentu kiedy nie spowszednieje. . . "

początkowo, na pewno bedzie to lep
potem . . .może nie tyle spowszednieje , bo to zupełnie inna jakość widowiska przy świeczkach
ale . . . późna pora niekoniecznie musi wpływać na wzrost
13 listopada 2007, 23:26 / wtorek
Trzeba zaczynać przyciagać coraz wiecej ludzi na mecze bo ktoś musi Baltic Arene zapełnić:)Mam nadzieje że wejdziemy teraz do OE wiec więcej ludzi przyjdzie z samej ciekawości i trzeba te osoby zatrzymać na dłużej.Na pewno oswietlenie i poprawa warunków ogladania meczu(siedzenia, zadaszenie, lepszy katering) bardzo by w tym pomogło.Nie wspominam juz o pozyskaniu bogatego sponsora i co za tym idzie ściągnięcie do Gdańska klasowych zawodników bo to sprawa oczywista.
13 listopada 2007, 23:30 / wtorek
Sorry ale zrobiłem sobie lekką bekę z tematu .Osobiście nie lubię festynów. (Wolę Saletę niż Dodę) .Ruszyła mnie wypowiedż "Kuby" , że było tylko 4 tysiące kibiców. Jak będziemy grali o 7.30 rano w środę będzie jeszcze mniej, (tu łzy, hue).
Jak oglądałem wiadomości sportowe to podawali frekwencję na 1-ligowych meczach .Porównując do naszej uważam, że wypadamy rewelacyjnie.
Verde , ja lubię Lechię i ten stadion i mogę i będę tu nawet sam przychodził.
Ale niestety jakość gry Lechii orez efekty ligowe ,atmosfera w zespole i klubie, to też pochodna jej pewnych sponsorów czyli liczby kibiców na meczach a co za tym idzie szmalu.
Dobranoc (i łyka browarka na noc) .
14 listopada 2007, 00:04 / środa
rudolf --> : )))))))))))

jesne, jasne, warunki oglądania, bogaty sponsor, klasowi zawodnicy
mam nadzieję że ktoś z zarządu tu zagląda i to czyta : )))))))))

chodźmy po ziemi, nie czas na dopusty

a w temacie jak kto nie chce niech siedzi w domu, o !
uwodzeniu malowanych kibiców mówimy stanowcze nie : D
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.031