Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

PP Lechia Gdansk-Wisła Płock

strona 3/5

14 listopada 2007, 00:07 / środa
verde - ja nigdy nie dramatyzowałem na temat frekwencji u nas. Dla mnie może być nawet kilkaset osób - zapewne Ty jak i ja przychodzimy do naszej świątyni dlatego bo nas tam ciągnie (a tu już każdy może sobie sam sobie powiedzieć co go przyciąga) a nie by oglądać stadion wypełniony po brzegi festynem i gadżeciarstwem. Ino że...przyciąganie nowych kibiców samo w sobie nie jest złe - kwestia tylko tego w jakim kierunku ma to pójśc... bo mam nadzieję że nie zrobimy sie Bundesligą gdzie zaiste frekwencja wypierdala w kosmos ale...festyn pełną gębą. A swoją szosą...nie robie absolutnie wycieczek w stronę naszego zarządu... dziękuje Bogu że jest u nas jak jest...jak już jesteśmy przy zarządach klubowych - taki mały OT...odnośnik - szacunek dla autora tego tekstu że idzie pod prąd nie dając się pierdolonej propagandzie.
14 listopada 2007, 00:10 / środa
Co prawda to temat o PP,ale jak juz zboczyliscie:-),na frekfencje to dodam tylko,ze jak bylem na meczu z zona i synem to wjebalismy sie do sektora rodzinnego,bo takowy jest,ale tylko z nazwy.Wszedzie poobgryzane,upierdolone deski z wystajacymi wkretami,od zajebania potluczonego szkla,syf jebitny ze az zal.A na deser 2 nadmuchiwane zamki do skakania dla dzieci,umazane jakim kalem czy chuj wie czym i wodzirej ktory ryczy na dzieciaki zeby zdejmowaly buty jak chca poskakac i zeby tak nie piszczaly.Jesli to jest droga do przyciagniecia rodzin z dziecmi na Lechie no to kurwa brawo,brawo.Widac ze zarzad dba.
14 listopada 2007, 00:18 / środa
FCLG ----> k woli ścisłości - słów o pobrzmiewająceym tu i ówdzie dramatyzowaniu w temacie "frekwencja" nie kierowałem ABSOLUTNIE do Ciebie
po prostu tu i ówdzie w wypowiedziach zalążki dramatyzowania występują (to fakt) i szczypią moje oczy/uszy
nieszcześliwie (biję się w pierś) zmieściłem to w poście rozpoczynającym się od nawiązania do Twych słów o działaniach zarządu na tym polu

mimo to . . nawet dziwię się że mogłeś to tak odebrać, jak to widzę to jesteś jedną z ostatnich osób którym mógłbym próbować stawiać taki zarzut

pzdr
14 listopada 2007, 07:24 / środa
Frekwencja na Lechii
1. Zawsze na T29 ludzi chodzi mniej na jesień niż na wiosnę, ot po prostu co niektórzy się budzą jak już gra jest bliżej końca
2. Bardzo chujowi przeciwnicy na naszym stadionie - Pelikany, Tury, itp
3. Spójrzmy wprawdzie w oczy, że kibice Lechii to część wierna i część sukcesiarska. Ja wolę zrobić z tych 4 tys. 6-7 tys. wiernych i oddanych niż 10 tys. festyniarzy i okazjonalnych widzów.
14 listopada 2007, 09:46 / środa
na całym świecie tak jest, ze sa prawdziwi fanatycy i pikniki i tego sie nie da ukryć. co do Naszej frekwencji to właśnie takie mecze jak z Turem , Pelikanem itp. pokazują ilu jest prawdziwych kibiców. Nie inaczej było na Śląsku gdzie pogoda i pora była mega niekorzystna. myślę, że liczba ok.3,5-4tyś to niestety jest ilość PRAWDZIWYCH kibiców Lechii na ten czas , tak uważam. wracając do tematu wygramy 3:1. 2 Cetnar 1 Wiśnia pozdrawiam.
14 listopada 2007, 12:38 / środa
Jak tak dalej pójdzie to niedziele mamy wolną...
14 listopada 2007, 14:10 / środa
Mam takie pytanka czy karnety na runde jesienna obowiazuja rowniez na mecz Pucharowy z Plockiem?
14 listopada 2007, 14:34 / środa
Tak, tak jak KURWA NA KAZDYM MECZU PUCHAROWYM ;I

i tak jak spiker mówił na turku ;-)
14 listopada 2007, 14:42 / środa
Decyzją zarządu Lechii na mecz pucharowy z Wisłą Płock obniżone zostały ceny wejściówek.
Bilety zakupić będzie można w cenie 10 zł (sektory na amfiteatrze) oraz 20 zł (trybuna kryta). Jednocześnie przypominamy, że na niedzielny mecz nie obowiązują karnety.

Mecz z Wisłą Płock odbędzie się w najbliższą niedzielę o godz. 13:00.
14 listopada 2007, 14:57 / środa
Dario czemu tak krytycznie ?:) dzieki za konkretna odpowiedz. Bylem na Turku i nie slyszalem . Pozdrawiam
14 listopada 2007, 17:37 / środa
odnośnik
jada do nas :)
moze sie pokaza w jakijs konkretnej liczbie.wkocu ostatni mecz....
14 listopada 2007, 17:49 / środa
Był ktoś dzisiaj na T29 i widział czy systematycznie odnieżają murawę???
14 listopada 2007, 19:23 / środa
Do południa nic nie było robione...
14 listopada 2007, 22:15 / środa
14 listopada 2007, 22:36 / środa
pZPN pZPN JEBAC JEBAC pZPN !!!!!!! listkiewicz !!! co ???? ty kurwo !!!!!!!!
14 listopada 2007, 22:44 / środa
W pierwszej kolejności pretensje trzeba miec do MOSIR-u, a nie z urzędu wrzucać na PZPN. Powinni tam od rana z łopatami zapierdalać, a jak im szkoda rączek to niech powiedzą, sam chętnie przyjdę z łopatą...
14 listopada 2007, 22:48 / środa
mosir pewnie musi zrobić przetarg na odśnieżanie, a jak wiadomo przetarag to conajmniej 3 miesiące :)
no chyba że ktoś z mosiru wyłoni wykonawcę robót (odśnieżanie) podczas aukcji na allegro :D
14 listopada 2007, 22:57 / środa
Wiem ale wkurza mnie po prostu pzpn z tym co oni odwalaja i kazdy powod jest dobry zeby na nich powrzucac :) a tak na serio to mam nadzieje ze w niedziele bede stal na Traugutta i kibicowal Lechijce.Co do wyniku kazda wygrana mnie zadowoli ale stawiam na 3-1.

Tylko Lechia !!!!!!!
14 listopada 2007, 22:58 / środa
Ja tam moge jutro czy w piatek wpasc z lopata i odsniezac :) Damy rade tylko po 17 moge byc dopiero no bo praca :(
14 listopada 2007, 23:00 / środa
spotkajmy sie w sobote na t29, kazdy ze swoja lopata i bedzie pozamiatane w godzinke
14 listopada 2007, 23:09 / środa
no i spoko mi pasuje :)
15 listopada 2007, 00:19 / czwartek
To mi się podoba, w końcu zamiast się kłocić na forum jakaś pożyteczna, wspólna inicjatywa:D
15 listopada 2007, 00:21 / czwartek
Niech każdy weźmie też przedłużacz i suszarkę do włosów. Diabli wiedzą jak działa drenaż, więc dobrze by było wyruszyć murawę, żeby się bagno nie zrobiło
15 listopada 2007, 01:16 / czwartek
Kontratak- nie zapomnijmy o odkurzaczach.
15 listopada 2007, 16:27 / czwartek
Brawo za zainteresowanie i inicjatywe :) Ja rowniez moge w sobote po 12:00 przyjechac i odsniezac do wieczora...nie widze kłopotu....Za LECHIE za BKS!!!
15 listopada 2007, 16:39 / czwartek
Po odsniezeniu murawy mozna by bylo kazde źdźbło trawy nakręcic na wczesniej rozgrzaną, podręczną lutownicę, co by kobierzec byl miekki i dobrze sie prezentowal z trybun.
15 listopada 2007, 16:43 / czwartek
mam pytanie co do przedsprzedaży biletów czy jest ona w stałych pinktach czy tylko na stadionie ?
15 listopada 2007, 17:05 / czwartek
Byłem dzisiaj na T29 około godz. 16. Murwa była odśnieżona. Śnieg leżał jedynie za bramkami więc chyba ktoś wziął się za odsnieżanie i mecz bedzie jednak rozegrany w Gdańsku.
15 listopada 2007, 18:09 / czwartek
No to chyba niepotrzebnie kupiłem nowa suszarkę...
15 listopada 2007, 18:27 / czwartek
Mam pytanko Co do Biletów na prostą. Po ile będą ?
15 listopada 2007, 18:51 / czwartek
Amfiteatr 10 zl, Kryta 20 zł...Jest w ogóle przedsprzedaż biletów? Czy normalnie przed meczem?? Pozdrawiam i czekam na ndziele z niecierpliwością!!!
15 listopada 2007, 19:15 / czwartek
Od dzisiaj w stałych punktach ruszyła przedsprzedaż biletów na niedzielny mecz pucharowy Lechia - Wisła Płock. Ceny wejściówek: 10 zł - amfiteatr, 20 zł - trybuna kryta. Bilety na trybunę dostępne będą tylko w Punkcie Obsługi Kibica Lechii.

Punkty przedsprzedaży:

- Punkt Obsługi Kibica Lechii mieszczący się na stadionie przy ul. Traugutta
- CH Wielki Młyn, Box nr 17
- Sklepy Komputerowe Meritum przy ul. Hynka 2B oraz przy ul. Nałkowskiej 1 (sklep Biedronka)

www.lechia.pl
16 listopada 2007, 08:25 / piątek
W niedzielę jak się obudzimy i będzie śnieg to trza zapindalać na T29, Popielaty kupił 30 łopat !!! Bedziemy odsnieżać na zmianę, 5 machnięć i do kolejki za następną łopatą.
A jak by śniegu nie było to łopaty mogą się przydać aby nastraszyć gości, każdy w młynie z pewnością załapałby się na jakąś, ba sądząc po ostatnim zainteresowaniu dopingiem to łopat by pewnie jeszcze zostało.
Zamiast wymachiwać rekami będziemy łopatami, efekt murowany, to efektowniejsze niż baloniki i kartoniki.
16 listopada 2007, 21:54 / piątek
ossa dortmund napisał:

" ...dodam tylko,ze jak bylem na meczu z zona i synem to wjebalismy sie do sektora rodzinnego,bo takowy jest,ale tylko z nazwy.Wszedzie poobgryzane,upierdolone deski z wystajacymi wkretami,od zajebania potluczonego szkla,syf jebitny ze az zal.A na deser 2 nadmuchiwane zamki do skakania dla dzieci,umazane jakim kalem czy chuj wie czym i wodzirej ktory ryczy na dzieciaki zeby zdejmowaly buty jak chca poskakac i zeby tak nie piszczaly..."

No fakt, nic dodać nic ująć...
Też chciałbym wziąść synka na mecz (na następną rundę), ma 4 lata i wiem że całego meczu nie wysiedzi, a ja nie chce wracać do domu po pierwszej połowie.
Mam nadzieję, że coś się zmieni, są nowi ludzie odpowiedzialni za marketing,
i że to będzie jedną z ważniejszych spraw, bo takie rozwiązania mogą przyciągnąć więcej luszi na stadion.

A że można coś takiego zrobić wystarczy spojrzeć jak to jest u naszych niedzielnych rywali:

odnośnik

Sporo dzieciaków, krzesełka, panie serwujące napoje, malujące w barwy klubu twarze dzieci. Czyli jak się chce to można...
17 listopada 2007, 09:26 / sobota
no i kibice z Płocka tez sie wybierają nad morze ;-)
17 listopada 2007, 09:27 / sobota
Sorrky, ma ktos pojecie czy mecz bedzie w tv????? Nic nie moge znalesc. Dzieki z gory.
17 listopada 2007, 10:17 / sobota
Mecze Pucharu Polski transmituje nSport. Z tego meczu też będzie transmisja.
17 listopada 2007, 10:38 / sobota
Kontratak. ale w programie nsport nic o meczu dzisiaj nie pisze.
17 listopada 2007, 12:00 / sobota
Może dlatego że mecz jest jutro :-)
17 listopada 2007, 14:20 / sobota
Co z tego, że mecz jest jutro? W programie na jutro nie ma tego meczu.
17 listopada 2007, 14:22 / sobota
Jutro w tym czasie w nsport ma nadawać :

12:15
Hokej na lodzie
NHL - mecz: Chicago Blackhawks - Detroit Red Wings

14:00
Serwis
Program informacyjny.

14:30
Magazyn Ligi Mistrzów
Skróty najciekawszych spotkań i najładniejsze bramki w meczach rozgrywanych w ramach Ligi Mistrzów.
17 listopada 2007, 14:31 / sobota
Transmisja była planowana, ale jej nie będzie.
18 listopada 2007, 09:43 / niedziela
hooj z transmisją,na mecz ludziska!!!!!!TYLKO LECHIA!!!
18 listopada 2007, 11:35 / niedziela
Śniło mi się dziś, że zaspałem na mecz i dopiero potem sprawdziłem, że było 0:0, ale na szczęście w rzeczywistych warunkach taki wynik nie jest możliwy. ;) Wczoraj liczyłem na 2:0 i udało się, dzisiaj tak samo. :)
18 listopada 2007, 11:37 / niedziela
witam bedzie dzialac radio fruzia dzis mam nadziejej ze tak cale zycie Lechia Gdansk
18 listopada 2007, 11:39 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
18 listopada 2007, 12:42 / niedziela
odnośnik
gra:)
18 listopada 2007, 12:57 / niedziela
10 min 1:0 Cetnar!!!!!!
18 listopada 2007, 13:10 / niedziela
BRAVO LECHIA jeszcze jeden!!!!!!!
18 listopada 2007, 13:18 / niedziela
Chłopaki jest jakaś relacja ?
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.422