Gdańsk: wtorek, 29 września 2020
FORUM
Podstrony:

PP Lechia Gdansk-Wisła Płock

strona 5/5

18 listopada 2007, 22:06 / niedziela
Zawsze można wybrać się na sparing do Turcji;)
18 listopada 2007, 22:06 / niedziela
gol Cetnara jak dla mnie byl najpiekniejszy :]
nie umiejszajac pozostalym bramkom
18 listopada 2007, 22:09 / niedziela
Kontratak - Ponad 3 miechy bez meczu to pestka..., ale 3 miechy bez Rubika, to będzie prawdziwa próba uczuć dla jego wielbicieli :-)
18 listopada 2007, 22:11 / niedziela
oglądał ktoś przed chwilą na tvp3 skrót z meczu? :))) bardzo podobała mi się wypowiedź Pawła Buzały " ...walczymy jeden za jedenego, wszyscy za wszystkich..." chuj ale nie ważne...:)) ładnie grał starał się i to chyba z pośpiechu :))dzisiaj ważne jest tylko to, że mamy awans gramy dalej. :) Piękna gra, oby tylko dobrą formę utrzymać do końca sezonu.
Tylko LECHIA
18 listopada 2007, 22:20 / niedziela
Tak to az 3 miesiace. Rozstajemy sie na pewno bardzo dobrych humorach. 5 brameczek, ładne zgranie, wychodzenie na pozycje , ładne podania otwierające droge do bramki. Początek sezonu nie był dla nas udany, ale końcówka owszem. mam nadzieje ze pod koniec rundy wiosennej bedziemy w jeszcze lepszych humorach. Nasuwa mi sie tylko pytanie czy Darek spełni sie tak samo w przygotowaniu zespołu jak w prowadzeniu. Moim zdaniem to jak prezentowała się Lechia to wynik odpowiedniej współpracy z Robertem Dominiakiem ( nie to żebym nie uznawał pracy Borkowskiego bo na pewno także dołożył swoją cegiełke) i skutecznej kontroli treningowej. Dobra koniec bo to zupelnie z tym głedzeniem bo nadaje sie to na inny temat.

Pozdro dla Biało-Zielonych
18 listopada 2007, 22:23 / niedziela
Miało być na koniec: "Dobra koniec z tym głedzeniem bo nadaje sie to na inny temat. "
Pozdro dla Biało-Zielonych
18 listopada 2007, 22:26 / niedziela
odnośnik troche slaba jakosc ale lepszego filmiku nie znalazlem.

Niepokonana nasza Lechijka kochana !!!!!!!
18 listopada 2007, 23:18 / niedziela
jasny uj!!
to co dzisial pokazała Lechijka to naprawde pare poziomów wyżej niż jeszcze pare miesięcy temu!
Buzała graczem meczu a zresztą cięzko kogoś wyróżnić, co za skład co za ławka!
TYLKO LECHIA!
UTRZYMAJMY TAKI POZIOM A ZMIECIEMY WSZYSTKICH W DRODZE DO OE!!!!
18 listopada 2007, 23:57 / niedziela
Ten mecz napewno zostanie w pamięci !!!
tak jak ten z górnikiem ale ten to naprawde super gra.
dzis cały zespół zagrał super bramki nie była jakos przypadkowe - tylko po bardzo ładnych akcjach, po dokładnych podaniach i celnych strzałach
Wisnia gol i asysta !!! naprawde dobry mecz
to samo Rogal i Buzi ale cały zespól zasłuzył na słowa uznania
Seba widac ze rozegrał sie na dobre ( a o maly włos by go znami nie było )
Hubert - jest juz profesorem w obronie bardzo dobry transfer !!!
Kasperkiewicz Ryba Andrut Hubert - to nie były wzmocnienia na ławke tylko oni zmienili zespół całe szczescie ze kontrakty maja na dłuzej
jak wiosna zegramy jak w tym meczu to mozna juz szykowac sie na OE !!!
19 listopada 2007, 06:58 / poniedziałek
Ja od siebie tylko dodam, że Karol Piątek dzielił jak prawdziwy rozgrywający. Zagrał dzisiaj na poziomie I ligowym, miał udział przy każdej bramce w II połowie. Niech tylko omijają go kontuzję, to jeden transfer rozgrywającego mamy z głowy.
19 listopada 2007, 11:27 / poniedziałek
Wszystko było bardzo pięknie, gra, gole, doping, frekwencja ( chyba podziałały słowa Kubickiego ) ale organizacja wejścia na stadion mnie leczy, chociaż zaczyna to mieć charakter jakiejś tradycji ( widok tłumu nie mogącego się doczekać meczu w naszej świątyni)
19 listopada 2007, 12:39 / poniedziałek
mazi ja wchodzilem na stadion jakos o 12-10 i zero kolejki
ale przed meczem podobno byly grube tlumy

lepiej chyba przyjsc z 20min szybciej niz zwykle i wejsc normalnie
19 listopada 2007, 13:12 / poniedziałek
A ja proponuję aby każde krzesełko na stadionie miało osobną furtkę. Kibic jest wymagający, nie przyjdzie szybciej a czekać nie chce.
19 listopada 2007, 14:07 / poniedziałek
Przepraszam Was za mój wpis, następnym razem bedę 4 godziny wcześniej i wtedy będę lepszym kibicem od Was, będę siedział z dzieciakiem nawet cały dzień a jak mi powie, że mu zimno albo, że jestem głupi bo nie musieliśmy tu nocować żeby obejżeć Lechijke, to mu powiem: ale teraz przynajmniej jesteśmy kumaci, ale ja nie muszę przychodzić wcześniej bo i tak nigdy nie siadam. Przepraszam rownież, że kupuję bilet bo prawdziwy kibic ma karnet, przepraszam, że szczałem na ogrodzenie bo nie jestem kumaty i nie wyszczałem się w domu. Jak chcecie to możemy się policytować, kto ile czasu spędził na Traugutta i nie tylko 2 godziny przed i po meczu. Pozdrawiam i szacunek.
19 listopada 2007, 15:08 / poniedziałek
fakt faktem troszkę nie potrzebne zamieszanie - dwukrotne sprawdzanie i dwukrotne macania na bramkach... po kij? ;-) Tylko tworzy się nie potrzebny zator. Chociasz bardziej wkurwiające jest to dojście na sektory od strony zegara...powstają nam boczne boiska, oświetlenie...a nie można zrobić tak podstawowej rzeczy?? Latem tumany kurzu, jesienią bagno jak na polu... jako wymagający kibic jak to określił kontratak ;-) mam nadzieję ze do przyszłego sezonu w OE poprawią to ;-)))

A MY SWOJE...
19 listopada 2007, 15:23 / poniedziałek
Cetnar - mhm, bardzo dobry występ, przyznaję, choć nigdy nie byłem i nie jestem jakims jego wielkim fanem, bynajmniej,
w meczach gdy chodza boki, gdy mamy przewagę, stwarzamy sytuacje - daję się przekonać że Cetnar może być czy raczej jest wartościowym zawodnikiem,
poza bramka duża chęć do gry, walka, no przyjemnie się patrzyło wczoraj na niego

Buzi - heh, o nim pisałem nie tak znowu dawno że to jeździec bez głowy, nie można mu było odmówić serca do walki, zaangażowania ale . . bez głowy w piłke się grać nie da,
wczoraj, a i ostatnio nie tylko wczoraj, wreszcie jego akcje zaczęły przynosić wymierną korzysć dla drużyny, efektownie, z zębem, nie odpuszcza nawet straconych piłek, brawo, brawo, dla mnie gracz meczu, asysta do cetnara na otwarcie wyniku bodajże jego autorstwa pierwsza klasa,

Kasperkiewicz - to samo co zawsze jak go widziałem, czyli bardzo przyzwoicie, ambitny, nie panikuje z piłką przy nodze i rywalem tuz obok, nie pozbywa się piły lada gdzie, szuka korzystnych rozwiązań, w miare nabywania doświadczenia . . beda z niego ludzie, pozytywna postac na boisku

Wołąkiewicz - prawdziwa radość dla oczu, rewelacyjny transfer, jak dla mnie najlepszy piłkarz Lechii w zakończonej rundzie

Rogal - podtrzymuję, sprzedajmy go póki można odzyskać utopione złotówki, żeby to to chociaż zdradzało przejawy jakiejś determinacji w walce na boisku, nic, zero, chyba . . że tylko ja nie dostrzegam walorów, cóż

Manu - przy całej sympatii, lepiej już chyba nie bedzie a dobrze wczoraj nie było, z tym że akurat wczoraj kiksy się nie zemściły

Wiśnia - dobrze, zagrał swoje, sporo gry piłką, sporo podań adresowanych właśnie do niego, widać że koledzy mu ufają, że coś tą piłką ugra i . . . ugrywa

Ryba - szkoda że tak krótko na boisku, to dosc niezrozumiałe, kreatywny, efektowny i efektywny a . . sadzany na ławie, dlaczego ? ?
19 listopada 2007, 15:44 / poniedziałek
Co do Twojej oceny verde w zasadzie w 100% zgadzam się...jedynie ciągle zastanawia mnie Rogal - w zasadzie strzela bramki, a to niby najważniejsze ale ta jego determinacja na boisku...gdyby miał mentalność Pękiego to byłoby super... a tak czasami mnie mocno irytuje ;-)

A MY SWOJE...
19 listopada 2007, 16:52 / poniedziałek
To co za Rok mamy Puchar UEFA?jakie wymogi musi spełniać Stadion?;)
19 listopada 2007, 17:23 / poniedziałek
jak Ci sie nudzi to sobie poczytaj odnośnik

Minimalna pojemność stadionu wynosi 3.000 (trzy tysiące) indywidualnych miejsc siedzących.

Uwaga: podczas rozgrywek klubowych UEFA (za wyjątkiem Pucharu UEFA Intertoto) wszyscy widzowie muszą siedzieć na pojedynczych miejscach siedzących.

Boisko musi być pokryte naturalną trawą lub sztuczną murawą (odpowiadającą normom jakościowym UEFA) pod warunkiem, iż zostanie zatwierdzona przez UEFA i wprowadzona odrębnym uregulowaniem PZPN. M Musi również być:
- absolutnie gładkie i równe-
- w dobrym stanie
- nadawać się do rozgrywania meczów w ciągu całego sezonu rozgrywek klubowych
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.263