Gdańsk: czwartek, 17 października 2019
FORUM
Podstrony:

Kmita Zabierzów - Lechia (29.09, 16:00) - 13 kolejka II ligi

strona 5/6

29 września 2007, 20:39 / sobota
Lechio Kocham Cie za to ze jestes jestes wspaniałym klubem ale dzis to Cie kocham 1000 razy mocniej :D postawiłem dzis 50pln Groclin-Gornik 1 Cracovia-Zagłebie 1 Podbeskidzie-Łomza 1 Kmita-LECHIA 2 Wigan-Liverpol 2 Birmingham-Man.utd 2 wygrana 1070.21 :))
29 września 2007, 20:40 / sobota
Wisła-Jak zwykle więkie dzięki!!!!
Zeto na meczu był tak wkurzony na Rogalskiego jak nie wiem co!!!Ale tak naprawdę to mimo że strzelił te bramki to był praktycznie jednym z najgorzych dzisiaj piłkarzy-zawodnik który do ataku biegnie truchtem a do obrony wraca piechotą ze spuszczoną głowa-a takie bramki co on dzisiaj strzelił to każdy głupi by trafił-nawet Rysio Karbowniczek.

Maraton trwa hehe,BKS & TSW
29 września 2007, 20:41 / sobota
to nie moja wina, że zeta wkurwiają nasi zawodnicy /nielubiani przez niego/ i strzelają bramki jemu po złości!!:):):)
29 września 2007, 20:53 / sobota
Ale mnie też już powoli denerwuje ta patologia zawodników pokroju Buzalski!!!Oni tak naprawdę gówno grają ale najważniejsze co się liczy to to że trafiają!!!Dzisiaj oby dwoje praktycznie nic nie grali!!!

Najlepszy Królik-charakter ma trzeba mu przyznać-po strzeleniu bramki popatrzył na naszych kibiców i spuścił głowę!!!

Wisła "Zabierzów" dzięki!!!
29 września 2007, 20:54 / sobota
Czarny-oczywiscie o ciebie bo widzalem ze sie ten gamon ci cukrowal.

Znam tylko dwoch Czarnych...tyle ze jeden o imienu Marek mieszka za obwodnica i napewno nie o niego chodzi....swoja droga super czlowiek.

Wiec jestes jakis trzeci "Czarny", czy ten jakiego mialem na mysli?
29 września 2007, 20:58 / sobota
jest jeszcze Czarny SŁupsk :D
29 września 2007, 21:04 / sobota
Tak Pilsner... tylko jedno zdanie do Ciebie napisalam ale to chyba dla Ciebie fart bekarcie co? Myslisz, ze bylbys w stanie zrozumiec jedno wiecej? Watpie. Do tego trzeba trzech rzeczy ... grypsu, inteligiencji i mozgu ... masz chociaz jedna z nich ? Teraz male info dla fan clubu Fruzi .... jesli wam nie pasuje moje zdanie o tym jej radiu to wasza manka. Dla mnie to dno nie majace nic wspolnego z Lechia. Jakis kretyn napisal wczesniej "jak to nie ma nic wspolnego z Lechia? Przeciez leca nagrania Lechii" Zajebiscie. W polaczeniu ze stekaniem i probami spiewu to naprawde r e w e l a c j a. Juz kiedys moj tata powiedzial : jezeli cos robisz to rob to dobrze". Niech sobie spiewa, niech steka ale .... niech nikt nie mowi, ze jest to Radio Lechii. Wbijam w was Frufani, cukrujcie dalej to moze da wam possac dzyndzelka :))) (chociaz sadzac po glosie to ma jakies 55 lat i chyba nie ma co ssac :PPP) (mam nadzieje, ze kumasz iluzje za "koturny" pani Fruziu. ) Zakrecila wami jak kretynami hehehehe... wrzucila haslo, ze nie bedzie radia przez Szyderce i zlapaliscie sie na hak jak pstragi w styczniu hehehehe .... jak widze manipulowac ludzmi to ona potrafi :))) a wystarczy tylko poruszyc jakies 10 procent swoich komorek mozgowych aby skumac o co jej chodzi :))) reszcie polecam szybie dostarczenie jej paru papierowych husteczek :)))
29 września 2007, 21:13 / sobota
Jak kogos obrazasz to podpisz sie ksywa cioto!
Na takie anonimowe pizdy ja ty mam wyjebane:))
29 września 2007, 21:15 / sobota
Dokladnie tak samo jak ja na Ciebie Pilsner cioto miekkim chujem robiona.
29 września 2007, 21:16 / sobota
Pozwolcie, ze sie wpierdole jako postronny obserwator (z pzpn-u). Tez przyjezdzam na derby i znam Czarnego (aktualnie zza obwodnicy - mojego ulubionego herbatnika), z drugim Czarnym bede mial przyjemnosc sie poznac przed meczykiem. Spotkajmy sie wszyscy przed meczem, powiedzmy sobie w oczy co mamy/macie sobie do powiedzenia. Kontratak-Ogan, Pilsner-Szyderca spotkajmy sie, ja stawiam wszystkim pierwsza i trzecia kolejke. Jak popatrzycie nawzajem na Wasze twarze to Wam przejdzie ochota na ustawki Lechia na Lechie. Oszczedzajcie sily i nerwy, zakopcie topor wojenny i odkopcie go 10.10.07 kierujac wspolne sily na wspolnego wroga.
Cieszmy sie z dzisiejszych 3 punktow, wiecej optymizmu do kurwy nedzy Panowie.

Koniec sobotnio/niedzielnego kazania z ambony do Wiernych. Niech bedzie pochwalony....
29 września 2007, 21:23 / sobota
Darek ja z kobietami sie nie umawiam:)
Z toba kiedys mialem, ale odwolales:)

Przynajmiej poznales moja tesciowa przez telefon.
Suka co?:)
29 września 2007, 21:26 / sobota
No i wszystko na ten temat Darek. Cioty takie jak Pilsner umawiaja sie tylko w swoim ciotowskim towarzystwie.
29 września 2007, 21:28 / sobota
Dobrej nocy. Na reszte blyskotliwych wypocin odpowiem jutro jak wstane. Pozdrawiam.
29 września 2007, 21:30 / sobota
Kobieto, ja mam tesiowa a nawet dzieci:))
Ta persona to chyba jaks prostytutka jakiej kiedys nie zaplacilem i sie dojebala.
29 września 2007, 21:33 / sobota
Haha nawet Darka obrazilas...dobra dobra idz juz do roboty o 22:00 zaczynasz prace...kiszki beda pracowac:)
29 września 2007, 21:36 / sobota
A dzieci napewno sa Twoje? Watpie chloptysiu .... Poza tym jedyna prostytutka ktora bzykales to byla koza sasiada nie pamietasz kozaczku? Dobrej nocy i milych snow o koziobrodej.
29 września 2007, 21:39 / sobota
Kobiteo masz jeszce sily?
Smaruj dupe wzelina,nie marnuj czasu na forum.
29 września 2007, 21:42 / sobota
Panowie Pilsner i Szyderca, nie przystoi tak się do siebie zwracać w biało-zielonej rodzinie. Po co się prujecie do siebie na forum w ten sposób, lepiej się potem czujecie, po jaką cholere podnosicie sobie ciśnienie. Jaki problem umówić się i wyjaśnić sobie wszystko? Szanujmy się nawzajem Panowie!
29 września 2007, 21:52 / sobota
Kurna Pilsner...nic nie pamietam. Musze dodac, ze jak stapam po Ziemi Ojcow, to juz najczesciej na drugi dzien...no gora trzeci...mam taka srube, ze jestem wszedzie, rozmawiam ze wszystkimi, ustawiam sie po pijaku na picie (nosze moj pijacki notes z kalendarzem ze soba) czasami z 3 roznymi towarzystwami w 3 roznych miejscach, prawie o tej samej porze i o niczym nie moge sobie pozniej przypomniec. Przed szescioma laty zawiodlem w podobny sposob HH HH. Do dzisiaj mam nieczyste sumienie. Z reszta z Eljotem, Mlodym i Czarnym tez sie ustawialismy na popitke przy kiszonym ogorasie....do tej pory bylo mi dane napic sie tylko z Mlodym i Czarnym.

W zwiazku z powyzszym odezwa do potencjalnych zainteresowanych :
2 godziny przed meczem z Ara chcemy my Emigranci wspolnie zawiesic nasza flage na swietym plocie, kto bedzie mial z tych co mnie znaja pragnienie (cholera, zawsze wszyscy maja !), zapraszam na przedmeczowe przedbiegi. Jezeli o 13:00 mamy wieszac flage, to ja moge kiwac sie juz o 12:00 w Maxie - w koncu to sa pierwsze od 10 lat derby, na mecz trzeba poswiecic wiecej czasu niz zwykle.

Panie Szyderco, to co wypijemy cos wspolnie z Pilsnerem ? Chcialbym Was widziec w akcji jak stoicie na przeciwko siebie a ja miedzy Wami. DODAm, ze wszyscy w bialo-zielonych szalikach.

Zolw21, czy Ty zyjesz jeszcze ? Odezwij sie i przybadz ze swoim Orszakiem stalowych koni na derby. Podobno wygnalo Cie chwilowo za granice za chlebem...

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia przed meczem.
29 września 2007, 21:54 / sobota
szyderca ty kmiotku
29 września 2007, 22:09 / sobota
Żenada
29 września 2007, 22:11 / sobota
Panowie spokojnie! szyderca wyluzuj, ze ona jest slabiutka to kazdy wie. Ale po huj te wyzwiska z Pilsnerem?
29 września 2007, 22:17 / sobota
Widzę,że co niektórzy koledzy są w gorącej wodzie kompani.Kilka punktów i już Kubickiego wychwalają pod niebiosa.Fakt,ostatnie mecze pokazują,że idziemy we właściwym kierunku,ale moim zdaniem najbliższe 3 mecze pokażą na co Nas stać w tym sezonie.GKS,Arka,Znicz-życzyłbym sobie chociaż 7 punktów:-)
29 września 2007, 22:33 / sobota
Pilsner-miales mnie na mysli.
Nie wiem,dlaczego ''posluzyles'' sie moja ksywa,w ''starciu''z szyderca ?
Bylbym zobowiazany,zebys w przyszlosci,nie zaslanial sie czyjas osoba.
Jesli masz cos do mnie osobiscie,nie ma problemu,mozemy spotkac sie osobiscie
na derbach i wyjasnic jakies niedomowienia.
Jesli nie masz nic do mnie,to nie mieszaj mnie w swoje konflikty.
Pozdrawiam

LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
29 września 2007, 22:54 / sobota
do czarny 1968 i po huj to dalej ciagniesz??? Daj na luz, jest super sobota, bo Lechijka 3pkt do domu zabrala!!!!
29 września 2007, 23:10 / sobota
Werder,ty lepiej ze mna nie zaczynaj !
Nie wpierdalaj sie miedzy wodke,a zakaske,to nie ladnie !!!
Po chuj to sie w wodzie stoi !
29 września 2007, 23:13 / sobota
Brawo Rogalski !!! Cieszy Gra Buzały Niby nic nie robia a bramki strzelaja bardziej jestem za Buzała niz rogalem ale to dzieki temu drugiemu dzisiaj cos z tego wywiezliusmy!!! Bravo WIŚNIA!!! jak dla mnie powinnien szybciej dostawac szense gry bo on potrafi trafiać!
29 września 2007, 23:31 / sobota
czarny, no i co tym chcesz osiagnac?? co za bzdet! kurwa jestesmy kibicami jednego klubu a zachowujemy sie, jak bysmy nie mieli nic razem wspolnego! Ahh szkoda gadac! To jest to samo, jak w tramwaju bialo zielony napierdala bialo zielonego, co za kurwa dziadostwo!
29 września 2007, 23:41 / sobota
Bialo zielony kolego,czy ja do Ciebie cos pisalem ? Nie.
Do Pilsnera napisalem,w sposob kulturalny ? Tak.
Sam robisz ''zadyme'',a pouczasz innych.
Tak mnie wkurwiles tym ''po chuj'',ze odreagowalem,tak z automatu !
Ja po prostu zadalem koledze Pilsnerowi pytanie,poniewaz moja ksywa byla wmieszana w ich ''awanture''.
Tak wiec kolego Werder,nie odpowiadaj,nie bedac pytanym.
Pozdrawiam Ciebie.
29 września 2007, 23:54 / sobota
Czarny posluzylem sie Twoja ksywka poniewaz w momencie kiedy obrazal Fruzie zdawaliscie sie dobrymi znanjomymi.
Zreszta zdawales sie byc zadowlolonym, ze dojebal do pieca jakiemus emigrantowi.
Oczywiscie nic do Ciebie nie mam....ot taka sugestia zeby ewntualnie nie chowal sie za twoimi plecami.
29 września 2007, 23:57 / sobota
luzujcie cyce bo juz tego nie mozna czytac... myslalem, ze beda jakies ciekawe komwentarze a tu 30 postow bluzgow. czy to klubik netowego napinacza? jednen mowi drugiemu, ze tamten to pizda a ten mu odpisuje, ze on za to jest cipa... no panowie, wiecej powagi prosze. jak juz chcecie sie bluzgac to moze w watku o pierdolach albo zamiast zeto wypier... zalozymy temat wszyscy wypier... ;] nie schodzcie do poziomu forum onetu i klotni dzieci neostrady... amen
30 września 2007, 00:00 / niedziela
kolego Czarny, mi nie chodzilo o atak ku twojej osoby tylko o ochlodzenie tematu aby nie wybuchl konflikt miedzy bialo zielonymi bratankami! Mam nadzieje ze zrozumiesz ze nie popieram konfliktow miedzy naszymi, pozdrowienia!
30 września 2007, 00:12 / niedziela
Tez nie popieram bluzg na kolegow po szalu.
Po prostu jestem taki,ze nie lubie nie domowien.

Pilsner,apsolutnie sie nie znamy z szyderca.
Moja uwaga,co do dojebania,przez szyderce do emigranta,to byl sarkazm :)
Staram byc sie bezstronnym na tym forum,a ze i swoje zdanie tez mam,dowodza moje nie ktore wpisy.
Zeby dalej nie zamulac,pozdrawiam Was wszystkich !

LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
30 września 2007, 00:52 / niedziela
zuraw23 napisał: " . . . tak naprawdę to mimo że strzelił te bramki to był praktycznie jednym z najgorzych dzisiaj piłkarzy-zawodnik który do ataku biegnie truchtem a do obrony wraca piechotą ze spuszczoną głowa . . . "

mnie też wkurwia to jego snucie się chyłkiem po boisku

niestety, mentalnie w sensie waleczności rogal to impotent,
do tego mocno przeciętny warsztat piłkarski

akcja po ktorej tracimy pierwszego gola,
Rogal traci piłkę na polowie przeciwnika,
akcja rozwija sie lewą (jego) stroną jakies starcie przy linii, jakieś gdzies cos,
wrzuta do Królika i brama,
w tym czasie rogal spacerkiem przebyl 20 metrow w "pogoni" za swoją akcją, równie dobrze mógł w tym czasie (po stracie piły) kucnąć i postawić kloca

jego czytanie gry, ustawianie sie na boisku, "szukanie" a właściwie to chowanie się przed piłką
czy to w defensywie (normalnie dywersant) czy w ofensywie to istny dramat, oczy bolą patrzeć

strzelil dzis ( jedną ugrał Ryba, drugą Cetnar i asystent - nie pamietam) dwie bramy - niech będzie, co w niczym nie zmienia powyższego
jesli bedzie strzelal po dwie w meczu niech gra
jesli nie . . . zwroćcie uwage na te elementy gry o których popisałem
jak on gra bez pilki to męczarnia dla oczu, z piłką . . . heh

takiemu Królikowi to by mógł co najwyżej buty nosić

Kapsa, interwencja z ok 20-25 min,
KOSZMAR - swoją premię powinien oddać temu który uratował mu dupę wybijając piłkę z linii bramkowej

Wiśnia - aż żal że tak krótko, do drugiej bramy brakło mu łutu szczęścia
jak na ten okres czasu ile gral - zamieszał sporo

ogólnie . . gdyby Lechia od początku grała to co w drugiej połowie, wynik ani przez chwile nie powinien byc zagrożony

ps nasi pojechali do Zabierzowa bez . . . . kompletu strojow do grania,
30 września 2007, 01:09 / niedziela
Małe sprostowanie co do tych strojów:
"Z ciekawostek warto wspomnieć, że drużyna Lechii grała w koszulkach... Kmity. - W pociągu rozlała nam się kawa z termosu i osiem koszulek zawodników z pierwszego składu nie nadawało się do gry. Nie braliśmy zapasowego kompletu, bo już wcześniej ustaliliśmy z Kmitą, że zagramy na biało - tłumaczył trener gości, Dariusz Kubicki. Lechia wystąpiła więc w czarnych koszulkach Kmity, zielonych spodenkach i zielonych getrach, Kmita w całości na biało.
Poza tym w drugiej połowie broniący pod słońce bramkarz "biało-zielonych", Paweł Kapsa, pożyczył czapeczkę od kibica Lechii."
wislakrakow.com
30 września 2007, 01:17 / niedziela
Jestem ciekaw skad oni potrafili sobie zorganizowac pilke na ten mecz ? Czyzby Zeto sie zlitowal ?

A sedziowie skad ? Z lapanki na ulicy ????
30 września 2007, 09:31 / niedziela
"W pociągu rozlała nam się kawa z termosu i osiem koszulek zawodników z pierwszego składu nie nadawało się do gry. Nie braliśmy zapasowego kompletu, bo już wcześniej ustaliliśmy z Kmitą, że zagramy na biało - tłumaczył trener gości"

Dyplomata z naszego trenera i dobry kolega, mimo ze od niedawna w klubie, prawda Kotlet? :-))))).
30 września 2007, 10:38 / niedziela
6 mecz bez porażki,brawo Lechia,brawo Kubicki...TYLKO LECHIA!!!!
30 września 2007, 13:38 / niedziela
Karny Rogala odnośnik
30 września 2007, 17:22 / niedziela
Podziw i Szacunek dla tych, co nie byli a wiedzą najlepiej :-) Pierwszą bramkę wypracował dla Lechii 'daje czeki' obrońca Kmity razem z Rybskim, Rogalski tylko statystował. Druga bramka to karny, dałbym głowę na Andruszczaku. No ale forumowicze widzieli Cetnara, więc muszę się zgodzić. Wiecie lepiej. Verde trafnie ująłeś grę Rogala. :-) Wielkie podziękowania dla Wisły za gościnę.
30 września 2007, 19:22 / niedziela
Wyjazd godny, gra Lechii tragiczna. Całe szczęście, że po ciężkim meczu w PP przyszło nam grać ze słabeuszem. Lechia zagrała słabiej, w pierwszej połowie jakby rozkojarzona. W drugiej połowie stracona bramka jakby podrażniła naszych grajków.
Ogólnie cieszy tylko zwycięstwo, pomimo iż wymęczone.
1 października 2007, 00:16 / poniedziałek
Poza tym w drugiej połowie broniący pod słońce bramkarz "biało-zielonych", Paweł Kapsa, pożyczył czapeczkę od kibica Lechii."
wislakrakow.com

Czapkę pożyczył dla Kapsy nasz znakomity coach bramkarzy i nie od kibica Lechii tylko Wisły!!!
1 października 2007, 13:16 / poniedziałek
Żuraw nie myl. Pan Darek personalnie poprosił ciebie o czapkę, więc nie bądź taki skromny. Fakt, czapka była własnością Wiślaka.
1 października 2007, 13:18 / poniedziałek
odnośnik
i co tak gadacie na tego biednego Rogala, spójrzcie kto został graczem meczu ;)

Biało-zielone pozdrowienia z UK.
1 października 2007, 13:28 / poniedziałek
Głowa gość nie ma pojęcia o czym pisze. Nawet kibiców nie potrafi policzyć, których max było 500 osób. Opis karnego też daje do myślenia. Mógł napisać że faul był na Andruszczaku, a nie na Lechiście :-) chociaż niech go chwalą, może wtedy uda się go za dwie piłki sprzedać gdzieś dalej
1 października 2007, 14:06 / poniedziałek
hyyyyyyyyy,
wydaje się że Cetnara z Andruszczakiem trudno pomylić,
a jednak :)
mea culpa
1 października 2007, 14:23 / poniedziałek
Verde, to wszystko wina Wisły. Za dużo alkoholu.

Ja niestety robiłem za kierowcę, więc musiałem na meczu męczyć się na trzeźwo. A przyznam, że ciężko coś takiego oglądać bez procentów we krwi.

Żuraw, a Kapsa oddał tą czapeczkę po meczu, czy wziął na pamiątkę ??
1 października 2007, 16:31 / poniedziałek
Zeto czlowieku znowu nic Ci sie nie podoba! Po co ty jezdzisz na mecze? Juz kiedys Ci mowilen ze to nie liga mistrzow tylko 2 liga polska. Naogladales sie Realu czy Barcelony i pozniej marudzisz na naszych. Jezeli gra Lechijki to taka tragedia to zostan w domu i ogladaj lige hiszpanska czy angielska. Ma ktos bramke na 3 - 2 bo sie zagapilem i nie widzialem. Pozd
1 października 2007, 17:51 / poniedziałek
Rooney to raczej twój nick sugeruje zapatrzenie w Ligę Angielską :-)

A mecz był jaki był. Kto pojechał ten widział. A reszta może żałować że jest pizdą, co w domu siedzi.
No ale strach w oczach i wzrok w monitorze.
1 października 2007, 20:09 / poniedziałek
Kurwa!! Ludzie!!
Ogarnijcie się.
Czy na prawdę macie po 10 lat??
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.017