Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Lechia - GKS Katowice /07.10.07 g. 15:00

strona 1/4

28 września 2007, 15:22 / piątek
W dniu 27 września 2007 roku Wydział Dyscypliny PZPN ukarał GKS Katowice za incydenty z udziałem swoich kibiców na meczu z GKS Jastrzębie.

Kara zasadnicza wyniosła 10 tys. zł, natomiast kara dodatkowa to zakaz udziału zorganizowanych grup kibiców w dwóch meczach wyjazdowych. Karze dodatkowej nadano rygor natychmiastowej wykonalności.

Oznacza to, że kibice GieKSy nie będą mogli pojechać na wyjazdowe spotkania do Bielska-Białej i Gdańska.

Czuje się okradziony przez PZPN :( nie po raz pierwszy...
28 września 2007, 15:48 / piątek
Ciekawe, czy teraz pzpn odda hajc kibicom, którzy z uwagi na podwyższone ryzyko kupowali droższe bilety na ten mecz. Ciekawe, czy teraz dalej będą sprzedawane bilety imienne skoro juz nie ma takiej potrzeby... Jebać pzpn - zespuli kolejne ciekawe widowisko - zostały juz tylko derby - mam nadzieję, że chociaż tego niespierdolą...

Mecz z Katowicami bez gości, nie będzie niczym więcej niż mecz z Wartą czy innym Pelikanem...
28 września 2007, 15:49 / piątek
To na chuj te bilety imienne i w takiej cenie co na PP skoro nie będzei gości, okradli nas wszystkich!
28 września 2007, 15:55 / piątek
Ja pierdole co za paranoja ! KURWA MAĆ co się dzieje w tym kraju ?

Najlepiej niech wyburzą wszystkie sekotry gości, zamkną stadion dla gospodarzy a kibice mecze niech oglądają w TVP3! i ogólnodostępnym TVP "Sport"

KURWA MAĆ JEBAĆ PZPN
28 września 2007, 16:19 / piątek
Niestety dziadki z miodowej znów w roli głównej.Mecz bez kibiców GKS traci na wartości przynajmniej 50%. Co do lamentów o te 4 zł droższy bilet to co wy panowie pierdolicie. W końcu te pieniążki zasilą budżet klubu. Jedno, dwa piwa mniej wypite was nie zbawią.

W MOIM SERCU TYLKO LECHIA
28 września 2007, 16:30 / piątek
wpuscic hanysów NIE muszą siedzieć w klatce Gks dziurowicza nie istnieje to jest GKS kibiców tak jak nasz OSP pierdolic pzpn
28 września 2007, 17:59 / piątek
Fakt że taka decyzja dziadków z Miodowej to chory pomysł.Nie za bardzo wiem jakie są w tej materi przepisy, ale chyba GKS może sie jeszcze odwołać od tej decyzji.A jak nie to niech kibice Gieksy przyjadą na stadion i na sektorze rodzinnym dopingują swoją drużynę.Piłka jest dla kibiców, a nie dla pseudo działaczy.
28 września 2007, 18:09 / piątek
Niech jada na wlasna reke a my ich wpuscimy.Pokazmy dziadkom z miodowej srodkowy palec
28 września 2007, 18:31 / piątek
haha co niektorzy juz sie rozpedzili..
axel Ty jestes od podejmowania takich decyzji? dajcie sobie spokoj bo zaraz bedzie tysiac podobnych wpisow "decydujacych" o tym ze ich wpuscimy
28 września 2007, 18:57 / piątek
Axel a zgodę z nimi też robimy? Czy tylko wpuszczamy ich na rodzinny? :-)
28 września 2007, 19:22 / piątek
ja myślę ze jakiś wspólny grill po meczu na koronie musi być na pewno :)
28 września 2007, 19:30 / piątek
Ja proponuje, żeby Zeto wprowadził ich na krytą bo on tam ma znajomości:P
28 września 2007, 20:07 / piątek
Ha Ha Ha Ha Ha

Ta Na Krytą Jasne :)

Ale Co Z Tymi Kibicami Gks Katowice ??

Bendą Czy Nie Bendą

Tutaj Słysze Ze Benda Teraz Słysze Ze Nie Bendzie

To Po H** Bilety Po 15zł ?? Jak Na Puchar Polski

Złodzieje Pieprzeni
28 września 2007, 20:29 / piątek
a moze jeszcze bendom ?
a jednak nie będą!
28 września 2007, 20:43 / piątek
WooCash15
28 września 2007, 19:30 / piątek
Ja proponuje, żeby Zeto wprowadził ich na krytą bo on tam ma znajomości:P

A ja proponuję, żebyś walnął łbem w betonowy mur. Tobie nie pomoże, a nam bez ciebie będzie lżej ;-)
28 września 2007, 21:00 / piątek
Jestem za a nawet przeciw!
28 września 2007, 21:28 / piątek
beda czy nie,piepszyc to...najwazniejsze sa 3 pkt...nie przyjada z wlasnej woli,albo winy-ich problem...
28 września 2007, 21:46 / piątek
Ja tylko dalem propozycje jak mozna zagrac pzpn-owi na nosie,co nie znaczy ze trzeba sie odrazu nabijac.Podam tylko przyglad Legii i Lecha
28 września 2007, 21:57 / piątek
Axel...masz racje...ale nie my o tym decydujemy,i pewnie nic z tego nie bedzie niestety
28 września 2007, 22:05 / piątek
Wyszedlem z zalozenia ze lepszy mecz z kibicami przyjezdnymi niz bez.Pewnie niz z tego nie wyjdzie,przynajmniej jeszcze nie teraz.....
28 września 2007, 22:56 / piątek
Zeto widzę, że Twoje riposty są coraz ostrzejsze:) Nie dość ze megaloman to jeszcze bez poczucia humoru...

Co do meczu, to z kibicami gości czy bez i tak musimy zgarnąć 3 pkt.
29 września 2007, 17:53 / sobota
racje maja i tyle
sapanie ludzie neostrady na forum jest z lekka zabawne;]

rozumiem dyskutowac o sprawach Gedanii ;)
to co innego ;D
29 września 2007, 18:20 / sobota
Ja juz zyje tym meczem, ciezko bedzie bo Gieksa sie rozkreca, dzis pojechali u siebie z motorem 4:0... ale damy rade... Musimy ! ! ! :]

TYLKO LECHIA OooOOOoooOOOoo ! ! !
29 września 2007, 20:39 / sobota
SIEMA WSZYSTKIM KIBICĄ SKORO KIELCE NIE PRZYJADĄ TO CZEMU BILETY NIE BEDĄ SPRZEDAWANE PRZED MECZEM,
]
29 września 2007, 20:45 / sobota
Zbudujemy szubiennicę na gks katowice!!!

Co za głupi temat!!!Wpuścić śmierdzieli na nasz sektor hehe-pomarzyć możecie!!!
29 września 2007, 20:51 / sobota
ja proponuje bilety na derby zrobic po 30-40 zeta na zegar 60 na prosta a 100 na kryta trzeba troche zarobic bo po derbach zamkna nam stadion :D
29 września 2007, 22:40 / sobota
Panowie Lechisci, jakos trzeba bedzie przebolec te 3 nastepne mecze w sektorze lesnym. Czego sie nie robi dla Lechii.

Ja proponuje dla zrekompensowania kosztow, bardziej perspyktywistyczny cennik na derby, zeby za bardzo nie dzielic na sektory, mowa bedzie o zegarze :
- Rencisci, kobiety ciezarne, landryny i dzieci - 150 zl.
- Kobiety nie ciezarne ale legitymujace sie przynajmniej dwoma nie slubnymi dziecmi - 135 zl, w cenie mozliwosc jednorazowego uzycia toi-toia.
- Dzieci do lat 40 z matkami po rozwodach jezeli matka nie ukonczyla jeszcze 25 roku zycia - 95 zl za osobe
- Pracownicy Centrum Handlowego Wielki Mlyn - wchodza za darmo, ze wzgledu na zapotrzebowanie pracownikow od rzemiosla manufaktury wlasnie w ten dzien.
- Reszta zagorzalcow (nazwa nie przypadkowa) - 75 zlocisza + podpisane oswiadczenie, ze beda brali czynny udzial w odbudowie stadionu przynajmniej przez 8 godzin roboczych.
29 września 2007, 23:05 / sobota
Starszy Lechisto,male pytanko.
Czy emerytowanym pracownikom Centrum Handlowe Wielki Mlyn,naleza sie tez darmowe wejsciowki ? :)
29 września 2007, 23:24 / sobota
Rozumiem, ze myslisz o sobie :)

Oczywiscie, ze sie naleza dla takich jak Ty i inni, co parenascie lat temu nastawiali garba slawiac dobre imie Lechii w Polsce (m.in. Pilsner). Ze tez klub nie przewidzial jakichs znizek (wiemy, ze tu nie chodzi o kase ale o szacunek dla starszego, wiernego bialo-zielonym barwom pokolenia) dla ludzi spod znaku lat 70, 80, ktorzy nie tylko dalej uczestnicza w aktywnym zyciu kibicowskim ale i co po niektorzy potrafia ciagle jeszcze przybyc z obcych landow na Lechie, na II lige, 4 razy w ciagu 2 miesiecy. Kto ma takich oddanych kiboli jak my ? Powiem Wam....kurwa nikt.
29 września 2007, 23:53 / sobota
Tylko z legitymowaniem bylby problem na bramie.
Zona,po jednej z awantur,spalila moja legitymacje czlonkowska :)))
Wprawdzie nie liczy sie papier,ale jaka radoche miala kobieta ?:)
Za bardzo bylem szczery,ze ona jest moja DRUGA zona,bo pierwsza,to Lechia !!!
Pozdrawiam.

LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
30 września 2007, 17:22 / niedziela
Przemek22 napisal: SIEMA WSZYSTKIM KIBICĄ SKORO KIELCE NIE PRZYJADĄ TO CZEMU BILETY NIE BEDĄ SPRZEDAWANE PRZED MECZEM. Juz odpowiadam dlatego ze Korona z Katowic moze przyjechac ;)))))))))
30 września 2007, 20:03 / niedziela
No Tak Jak Korona Przyjedzie To Bendzie Sie Działo :)))))

Z Drugiej Strony Zostalimy Oszukani Kibiców Z GKS Katowice Nie Bendzie A Zapłacilismy 15zł Za Bilet Na Zegar

PZPN PZPN Jeb** Jeb** PZPN
1 października 2007, 21:38 / poniedziałek
Status meczu z GKS Katowice - 01-10-2007

W związku ze zbliżającymi się meczami z GKS Katowice i Arka Gdynia, informujemy iż status meczu o podwyższonym ryzyku nakładają na organizatora władze samorządowe na wniosek policji. Z reguły podwyższone ryzyko związane jest z przyjazdem na mecz licznej, zantagonizowanej grupy sympatyków drużyny gości.

Kibice GKS Katowice zostali ukarani zakazem udziału w dwóch meczach wyjazdowych przez Wydział Dyscypliny Polskiego Związku Piłki Nożnej. W kontekście przysługującego śląskiemu klubowi prawa do odwołania od wspomnianego orzeczenia, decyzja o zniesieniu statusu podwyższonego ryzyka dla niedzielnego meczu może zapaść dopiero pod koniec tygodnia, dlatego też do tego momentu przedsprzedaż biletów prowadzona będzie w dotychczasowy sposób.

lechia.pl
1 października 2007, 21:57 / poniedziałek
- O tym czy jest to mecz podwyższonego ryzyka nie decyduje klub, a Urząd Miasta na wniosek policji - wyjaśnia Błażej Jenek, dyrektor Lechii. - I tak jest w przypadku tych dwóch spotkań. GKS Katowice może się odwołać, a wówczas rygor natychmiastowej wykonalności zostanie zawieszony. Musimy być na to przygotowani.
2 października 2007, 14:33 / wtorek
jak będzie z biuletynami????
2 października 2007, 14:36 / wtorek
Tak samo jak z Arka, czyli 2 dni przed meczem i lepiej dla pewnosci wziasc dowod osobisty laski ;)
2 października 2007, 20:18 / wtorek
Jebać pzpn Jebać pzpn Jebać pzpn Jebać pzpn Jebać pzpn Jebać pzpn Jebać pzpn czuje sie oszukany
2 października 2007, 20:43 / wtorek
S3atanic-a co grałeś w kubki na rynku???Czy głosowałeś na pisiorów???

JEBAĆ HANYSÓW!!!!
4 października 2007, 15:46 / czwartek
Z Katowicami bez podwyższonego ryzyka - 04-10-2007

W związku z zakazem udziału kibiców GKS Katowice podczas dwóch najbliższych meczów wyjazdowych niedzielne spotkanie Lechia - GKS nie będzie posiadało statusu imprezy masowej o podwyższonym ryzyku. W związku z tym, przed spotkaniem w kasach prowadzona będzie zwykła sprzedaż wejściówek na wszystkie sektory stadionu przy ul. Traugutta.

www.lechia.pl
4 października 2007, 17:58 / czwartek
Tak!! Dzis kupowałem bilet na mecz z Arką i tez to usłyszałem ze na Katowice bilety będa w kasie przed meczem!!!!!A wiec spokojnie!!
4 października 2007, 18:04 / czwartek
To już jest kurwa przegięcie, najpierw remont klatki przez pół rundy, a teraz jebany PZPN się przypierdolił jak zwykle. Na szczęscie derby nam wszystko zrekompensują...
4 października 2007, 20:29 / czwartek
szkoda jak Uj nie dość że goręcej na trybunach by było to podziękowałoby sie ladacznicom jeszcze za czasy Mariana Dziurowicza---mam nadzieje że Andrut z Pękim bedą chcieli się pokazać swoim ziomalom ;P
5 października 2007, 10:17 / piątek
Witam ja powiem tak Panowie Jest druga strona medalu dla mnie dobrze ze nie bedzie kibicow Gksy z tego powodu ze jak by w niedziele byly burdy tak jak na ruchu to lesne dziadki cyt Jebac PZPN by daly mecz derbowy bez publicznosci i to by dopiero byla porazka!! z Biało-Zielonymi pozdrowieniami
5 października 2007, 12:10 / piątek
jak dzis kupywalem bilet na gks to powiedziala mi babka ze sprzedalo sie ponad 6 tys biletów
spodziewalem sie wiecej :(
5 października 2007, 12:19 / piątek
spokojnie, bedzie wiecej
przed samym meczem pojdzie pare tysiecy biletów
5 października 2007, 12:19 / piątek
Wez pod uwage chłopcze ze mozna kupowac jeszcze w dniu meczu,ponadto cały czas kupowane sa bileciki na arke i przy okazji ludzie kupuja na Katowice, wiec mysle ze dobijemy do tej dychy :)
5 października 2007, 12:43 / piątek
bedzie 10tys przeciez jeszcze karnety biuletyny...:)
5 października 2007, 16:49 / piątek
Dokladnie kolega powyzej ma racje 6 tys biletów a samych karnetów przeciez zeszło 1tys plus biuletyny i bilety ktore zejda przed meczem :) na lajcie 9 tys powinno byc :) zreszta to niewazne wazne bede 3 pkt!!
5 października 2007, 19:15 / piątek
zgadza sie zebysmy tylko wygrali a jak to bedzie przy pelnych trybunach to jeszcze piekniej
6 października 2007, 11:14 / sobota
Pytanie: Do której w soboty są sprzedawane bilety? Bo gdzieś mi to info umknęło i nie mogę znaleźć. Z góry dzięki.
 
1 2 3 4
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.429