Gdańsk: niedziela, 18 sierpnia 2019
FORUM
Podstrony:

Lechia - GKS Katowice /07.10.07 g. 15:00

strona 3/4

7 października 2007, 16:15 / niedziela
też jestem ciekaw.. ?
7 października 2007, 16:21 / niedziela
Cwel z pzpn-u,przyjebal sie do flagi Malborscy Lechisci !!!
Tylko ONA teraz wisi .
7 października 2007, 16:23 / niedziela
Wiśnia za Andruta coś mi pachnie 3 bramką
7 października 2007, 16:24 / niedziela
62 min Andruszczaka zmienia Wisniewski.
7 października 2007, 16:27 / niedziela
Motor wygrał ze Zniczem czyli wynik idealny dla naszej Lechii
7 października 2007, 16:35 / niedziela
76 min Buzala za Cetnarowicza
7 października 2007, 16:37 / niedziela
szkoda ze Wisnia dostal zolta kartke, najprawdopodobniej nie bedzie mogl zagrac w derbach
7 października 2007, 16:40 / niedziela
Napewno niezagra szkoda :| bo to w jakims sensie napewno nas osłabi
7 października 2007, 16:40 / niedziela
82 min Pietrowski za Rybskiego.
7 października 2007, 16:52 / niedziela
Koniec
7 października 2007, 16:53 / niedziela
Koniec !!!!! :)))))
2:0 dla Lechii !!!
7 października 2007, 16:53 / niedziela
koniec meczu - BRAWO LECHIJKO
7 października 2007, 17:25 / niedziela
Meczyk na prawdę dobry sędzia na prawdę pojebany czyli to co zwykle ;)))

PZPN! PZNP! JEBAC JEBAC PZPN!
7 października 2007, 18:11 / niedziela
Pęki bdb meczyk.

BRAWO LECHIA
7 października 2007, 18:22 / niedziela
Obserwator dopierdolił sie do flagi Malborscy Lechiści pewnie chodziło o tekst
,,tu serca są zielone a skóra jest biała''.Idiota-Precz z komuną
7 października 2007, 18:28 / niedziela
Ktos pisal ze Gilewski slabo sedziowal. Co bylo dzis ???
3 pkt zainkasowane i to najwazniejsze, aby do przodu.
W srode atak na pozycje wicelidera :)
7 października 2007, 18:44 / niedziela
Głośniki dla kibiców to nienajlepszy pomysł. Jeśli będą na Lechii jacyś przyjezdni kibice to nas wyśmieją i będą mieli rację.
Sprawa flagi "malborscy Lechiści" pokazuje w jakim bagnie pogrąża się nasza cywilizacja. Temu lewakowi z PZPN chodziło o napis:"... serca są zielone, a skóra jest biała". Jeszcze kilkanaście lat terroru politycznej poprawności i mieszkańcy Europy zamienią się w wykastrowane popierdółki, które podbije kilka tysięcy Arabów uzbrojonych w kije. Brawo dla młyna za ponowne wywieszenie flagi.
7 października 2007, 19:02 / niedziela
Skoro byl tak napis to dobrze ze kazal zdjac.Nie dla rasizmu!!!
7 października 2007, 19:08 / niedziela
Chłopie za co nas wyśmieją? za nagłośnienie?! Ty chyba się z jakimś czubem na mozgi pozamieniałes, co? Przecież taki patent stosuje każda dobra ekipa w Polsce...
7 października 2007, 19:11 / niedziela
glosuj na po lub lid to i Polskiej flagi nie zobaczysz na plocie!

precz z lewakami i poprawnym mysleniem!
7 października 2007, 19:18 / niedziela
Nagłośnienie fajna sprawa:) doping może jescze dzis nie najlepszy ale jednak wszystko idzie w dobrą strone..co do tego śmiesznego pana co sie przyjebał o "Malborskich Lechistow"...żenada niedługo flagi Polski wieszać nie pozwolą bo to rasizm...

ps do tego pana o dziwnym nicku:)nie podobała Ci sie flaga mogłeś sie wykazać podejść do Ludzi od tej flagi i powiedzieć to a nie na necie sie spinasz:).. pewnie byś wolał żeby zamiast takich flag na Lechi powiewały sztandary z cccp czy che:/
7 października 2007, 19:29 / niedziela
Re: GREAT
Mózg mam ten sam od urodzenia, a że jestem człowiekiem starej daty, który ceni sobie zasady honorowe to uważałem i nadal uważam, iż korzystanie przez kibiców ze stadionowego nagłośnienia przy dopingu to doping na "koksie". Ileś lat temu na meczu z przekrętarką w Redłowie śledzie wzmacniały doping nagłośnieniem speakera, a my ich wtedy wyśmiewaliśmy. I mieliśmy rację, i nie dlatego, że robili to arkowcy, ale dlatego, że obowiązują pewne zasady...
Z biało-zielonym pozdrowieniem
7 października 2007, 19:31 / niedziela
bój się wszechdająca obciągarko
7 października 2007, 19:56 / niedziela
Hey hey...zarzućcie jakieś foto i filmiki...Pozdrawiam
7 października 2007, 19:57 / niedziela
Incydent z flagą to kolejny dowód złego trendu i to w całej Europie, nie tylko w Polsce.
Coraz bardziej wprowadzana jest "poprawność polityczna", ale stadion to zle miejsce na takie salonowe zwyczaje. Rozumiem walke z rasizmem, ale nie kurwa sciaganie flagi ze stwierdzeniem ze nasza skora jest biala... a jaka kurwa jest? czarna? (moze czasem czerwona:) ) Nie mówiąc o incydentach z Bastionem Prawicy...
wprowadzanie takich zasad doprowadza do calkowitego oglupienia kibicow. Dojdzie do tego, do czego juz doszlo w Niemczech, ogromna frekwencja ale tlum ciemny i calkowicie podporzadkowany odgórnym nakazom jesli chodzi o sposob kibicowania.
W Polsce tez sie coraz "cieplej" na stadionach robi, dochodzi do tego ze wczoraj Na Lechu byl zakaz bluzgów na Legie, kurwa przeciez to mecz Lech-Legia!!
Stadion to miejsce gdzie mozna wykrzyczeć co lezy na sercu lub zamanifestowac swoje poglądy
dzieki Bogu kibicuje Lechii, kóra nie uginała się nakazom za komuny i nie ugina się im teraz.
7 października 2007, 20:11 / niedziela
Mecz dobry - zasłuzone zwyciestwo, Cetnar i Ryba coraz lepiej sie rozumieja !!
Doping duzo lepszy niz w poprzednich meczach - szczególnie w pierwszej połowie !!
obserwator ? tragedia pzpn sam sie osmiesza takimi decyzjami przeciez wszyscy wiedza ze serce jest zielone a skóra biała !! wiec o co mu chodziło ?? :)
Pozdrowienia dla Malborka !!
7 października 2007, 20:22 / niedziela
precz z poprawnoscia polityczna!!!!
tylko Lechia!!!!!!
GDANSK POLSKI BASTION PRAWICY!!!!!
PO+SLD+LID=komuna
7 października 2007, 20:32 / niedziela
Chuj w dupe temu, co oddał głos kaczyńskiemu!

Tyle w temacie.

Aha i jeszcze tylko: Listkiewicz! co?! TY KURWO!!
7 października 2007, 20:33 / niedziela
lechia75; Ty chyba jakiś pierdolnięty jesteś, albo nazywasz się Jacek Kurski...
7 października 2007, 20:36 / niedziela
do lechia75
Skoncz człowieku z tą agitacja polityczną i zacznij leczyć fobię (abstarchuje tutaj od zajść na stadionie).

Mam dosc Kurskiego, który jest cynicznym graczem politycznym i wykorzystuje logo Lechii do swoich brudnych gierek

Tylko LECHIA !!!!
7 października 2007, 20:37 / niedziela
lechia75,rozbawiasz mnie.Może nazywasz się Kurski?A w nicku pisz chociaż z dużej litery Lechia. I co to za agitacja polityczna w temacie meczu z Katowicami.Idź na Długą, pomaszeruj dzielnie kilka razy w tą i z powrotem to może ochłoniesz.
7 października 2007, 20:45 / niedziela
dajcie mu spokój on ma iloraz inteligencji 75
7 października 2007, 20:59 / niedziela
Swietny mecz oby tak dalej .
7 października 2007, 21:09 / niedziela
MECZ DOBRY NIEZLA GRA PODOBALA MI SIE NAPRAWDE GRA Kasperkiewicza chlopak jest mlody i na jak swa posture ma dobry i niezly przeglad bravo za 3 ptk
7 października 2007, 21:25 / niedziela
Mnie w pierwszych meczach Kasperkiewicz nie przekonywał swoja grą. Za dużo było strat, za dużo też gry do tyłu, ale w ostatnich meczach, coś jakby drgnęło i ten chłopak pokazuje, dlaczego zasługuje na miejsce w pierwszym składzie. Oby tak dalej chłopcze, oby tak dalej...
7 października 2007, 21:31 / niedziela
Brawo dla tych co zdjeli wszystkie flagi i zostawili ta co miala zostac sciagnieta.
Nie damy sie zlamac.Stadion Lechii zobowiazuje
7 października 2007, 21:51 / niedziela
Do Georga: Pomyliłeś Kasperkiewicza z Miklosikiem...Ten drugi zawsze zagrywa do tyłu albo w bok, a Kasperkiewicz już od sparingu z Bałtykiem pokazał, że potrafi rozegrać piłkę i co wiecej nie bał sie tego robić mimo młodego wieku. Co więcej po dograniu piłki zawsze wychodzi na pozycje, nie boi sie otrzymać piłki. Tak robił od początku dlatego zawsze będe prostował komentarze, które mówią że było inaczej...
7 października 2007, 21:58 / niedziela
"Kaczyński, gdzie są stadiony..." :D dobre hasło, ogólnie doping bd, już dawno takiego na T nie słyszałem (na PP nie mogłem być więc nie wypowiadam sięco do tego meczu), fajne nagłośnienie, siedziałem na mprostej i wszystko słyszałem.

Cetnar, bd tylko jeszcze troche i całe boisko zaora.

Ryba bardzo dobrze, szkoda kilku strat.

Kapsa. Miód. Karny, wolny, strzał z 3 metrów :) pięknie. I dla wszystkich , którzy gadali po co nam Kapsa...po to właśnie:D

i na koniec jedna uwaga do trzech panów i jednej pani, siedzących na prostej gdzieś pod literką C, prosze jak macie bilety na Arke nie śpiewajcie, szczególnie ta pani;)

pozdrawiam
7 października 2007, 22:32 / niedziela
7 października 2007, 22:54 / niedziela
Lechijka nie zwalnia tempa. GieKSa praktycznie nie zagroziła naszej bramce. Totalna dominacja Lechii. Podoba mi się spokój Lechii przy rozgrywaniu akcji- tak jakby byli pewni swojej przewagi nad rywalem. Cetnar staje się mistrzem asyst!!! Dziś super brameczka i asysta.
8 października 2007, 00:00 / poniedziałek
Mi dziś po raz kolejny podobał się Kasperkiewicz. Dobre przyjęcie, dobre rozegranie walczy, wkłada serce w to co roba, a chłopak ma dopiero 19lat...
8 października 2007, 00:23 / poniedziałek
Sport wieczorową porą:

odnośnik
8 października 2007, 08:24 / poniedziałek
WooCash15 napisał:
"Do Georga: Pomyliłeś Kasperkiewicza z Miklosikiem...Ten drugi zawsze zagrywa do tyłu albo w bok, a Kasperkiewicz już od sparingu z Bałtykiem pokazał, że potrafi rozegrać piłkę i co wiecej nie bał sie tego robić mimo młodego wieku. Co więcej po dograniu piłki zawsze wychodzi na pozycje, nie boi sie otrzymać piłki. Tak robił od początku dlatego zawsze będe prostował komentarze, które mówią że było inaczej..."

Drogi kolego, nie nie pomyliłem tych dwóch chłopaków... Prostuj co chcesz, ale rób to zgodnie z prawdą, a nie osobistymi sympatiami. Ja Ci mówię jak Kasperkiewicz grał w pierwszych meczach, bo taką jego grę zauważyłem, zresztą specjalnie zwracałem uwagę na jego grę, właśnie z powodów wypisanych we wcześniejszym moim poście. Co do jego obecnej gry, to tak jak napisałem, widać sporą progresję i oby tak dalej.

Z biało-zielonym pozdrowieniem
George
8 października 2007, 09:57 / poniedziałek
Kapsa 7 - obronił karnego i bronił pewnie.
Manuszewski 5 - kilka głupich błędów m.in. rzut karny
Wołąkiewicz 8 -świetny występ. Nie do przejścia. Swoją grą wprowadzał dużą pewność w linię obrony Lechii.
Piątek 6 - udanie.
Pęczak 7 - Bardzo dobre czyste wejścia, a gdy angażował się w akcje ofensywne Lechia stwarzała spore zagrożenie pod bramką.
Speichler 7- bardzo dobrze bite rzuty wolne i rożne. Także wrzucał dobre piłki w pole karne. Po jedenj z nich padł gol dla Lechii
Kasperkiewicz 6- widać postępy
Rogalski 6 - Żadnych głupich strat i zagrań. Dobrze dryblował i stwarzał zagrożenie.
Andruszczak 6 - bardzo trudno go zatrzymać, ale czasami za długo przytrzymuje piłkę zamaist odegrać do jednego z partnerów/
Rybski 7 - utrzymuje doskonałą formę. Strzelił gola.
Cetnarowicz 8 -Kapitalna bramka i asysta. Najlepszy na boisku.
Wiśniewski 6 - forma zwyżkuje
Buzała (-) - niewiele pograł
Pietrowski (-) - dobrze, że Kubicki zdecydował się go wpuścić na boisko, ale miał za mało, żeby coś ciekawego pokazać
8 października 2007, 10:16 / poniedziałek
Kasperkiewicz robi postępy ale jego wcześniejsze mecze to totalna porazka.Najgorszy mecz to w Jarocinie każde zagranie to do tyłu i jeszcze do przeciwnika.Zastanawiałem się po co go kupili.Ale widzę że chłop dochodzi do siebie.
8 października 2007, 10:19 / poniedziałek
Kasperkiewicz robi postępy ale jego wcześniejsze mecze to totalna porazka.Najgorszy mecz to w Jarocinie każde zagranie to do tyłu i jeszcze do przeciwnika.Zastanawiałem się po co go kupili.Ale widzę że chłop dochodzi do siebie. W dalszym ciągu jakoś nie przekonuje mnie do siebie Rogalski.
8 października 2007, 10:19 / poniedziałek
Goran - mam bardzo podobne odczucia co do ocen pilkarzy.
Kapsa coraz pewniej
Minus dla Manuszewskiego za kilka błędów
Plus dla Pęczaka, wkładał głowe tam gdzie inni bali się noge wsadzić

A Rybski to nasza perełka, dac mu kontrakt do 2015 i bedzie spokoj na lata :)

Pomimo tego, ze byłem zwolennikiem odejscia Borka to trzeba przyznać, że udanych zakupów dokonał: Rybski, Andruszczak, Wołąkiewicz, wypozyczenie Kapsy (jako dobrego zmiennika), Kasperkiewicz, Buzała sie rozkręca
8 października 2007, 10:28 / poniedziałek
mimi
Nie rozumiem Twojego wpisu. Po co rozpamiętywać to co było kiedyś??

A moim zdaniem:
"Andrut"- słabo.
"Pęki"- chyba dobrze mu zrobiła ława w paru ostatnich meczach. Już nie ma takiej gorącej głowy. Pierwszy mecz od dawna gdzie nie złapał kartki.
"ManU"- najsłabszy na boisku. Niech coś zmieni w swojej grze przed meczem z arką bo będzie źle!
Hubert- zajebiście!
Nie chce mi się dalej pisać, ale sami oceńcie.
8 października 2007, 15:29 / poniedziałek
rybski to czarodzije gra zajebiscie !!!!!!!! na ocene 5 dam mu 100
8 października 2007, 17:13 / poniedziałek
co mnie wnerwiło to ludzie krzyczący trzy... cztery... Koleś się starał żeby jakoś ten doping wyglądał a oni mu takie gówno odpieprzają. :( No ale nic wygraliśmy i jest oki. Szkoda że starzy nie puszczą mnie na derby ... :(
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011