Gdańsk: czwartek, 23 maja 2019
FORUM
Podstrony:

Znicz Pruszków - LECHIA /14.10.07, g.12.00

strona 5/5

14 października 2007, 21:16 / niedziela
Zeby nie anonimowosc na forum to bys wylapal w ryj,a tak przynajmniej poznalismy twoje IQ.
14 października 2007, 21:20 / niedziela
Ogan przeczytaj co napisał niejaki voytek, potem praw morały o obrażaniu. Piotruś gra w Lechii, a nie w Wiśniewski Team. Gdyby nie jego wiejskie kiwki i samolubstwo Lechia spokojnie wygrałaby wyżej, a nie desperacko broniła wyniku. Druga rzecz, Lechia to kibice, a nie plikarzyki. Voytek rusz dupe sprzed monitora i pojedź na jakiś wyjazd.
14 października 2007, 21:32 / niedziela
Kontratak,Twoja drobiazgowosc jest zbedna a proba przekonania jakim to wspanialym znawca pilkarskiego szlifu jest denna.moze sproboj lowienia mlodych talentow .Historia pamieta zwyciezcow!!!
14 października 2007, 22:22 / niedziela
Kontratak ty szmato zero szacunku za to co napisales. Starogard to miasto od wielu lat i jestem w szoku ze obrazasz zawodnika ktory zostawia zdrowie na boisku dla naszego klubu i dla nas wszystkich. Wisnia zawsze zapierdala i nigdy nie odpuszcza zadnej pilki. Bylem na meczu i widzialem co dzisiaj zrobil. Bez niego raczej bysmy nie wygrali wiec kontratak wyp......!
14 października 2007, 22:24 / niedziela
Czy Tylko ja tak pozno wrocilem z tego Pruszkowa??:))))) Generalnie wyjazd fajny. meczyk... w sumie z tej klatki to ciezko mi ocenic bo skakałem jak opetany zeby cokolwiek zobaczec... wisnia zagrał dobrze ale czasami brakuje zeby wylozyl komus pile a nie zawsze strzelal... Podobala mi sie tez gra Huberta reszta jak zawsze na dobrym poziomie :)

Pozdro Dla ekipy bladzacej po Pruszkowie :)
14 października 2007, 22:33 / niedziela
Dobrze Mowisz JVC jak widzialem na fotce to tylko ci z przodu cos widzieli nawet niemozna bylo flagi wywiesic tylko z z tylu!..Co to za Stadion
N/K,,
Leccchiaaaaa Gdaaaansk!
14 października 2007, 22:38 / niedziela
Rooney i dlatego że był najlepszy Kubicki go zdjął? Piłka nożna to nie zawody w kiwaniu, ale strzelanie goli. Nie miałem zamiaru obrażać Starogardu. Nie mniej Wiśnia gra piłkę rodem ze wsi. Ładnie kiwa, szkoda że nie podaje i dużo traci. Ale widać krytyka jest zakazana.
14 października 2007, 22:43 / niedziela
Sluchaj kontratak . Jakbys nie widzial to zszedl bo byl kontuzjowany,widzialem jak chwile wczesniej rozmawial z Kubickim i pokazal ze chce zmiane. Jakbys byl kumaty to bys to zauwazyl. Ale ty kurwa od wiesniakow wyzywasz odrazu.
14 października 2007, 22:45 / niedziela
kontratak:
"Wiśnia" zagrał naprawdę dobry mecz, niestety nabawił się urazu łydki i musiałem go zdjąć." - to są słowa Kuby :)
14 października 2007, 22:53 / niedziela
Nie od wieśniaków, tylko że gra wiejską piłkę. A co do wypowiedzi Kubickiego, proponuje wysłuchać co mówił o Bączku. Trener ma taki styl, że publicznie nie krytykuje żadnego zawodnika. Wiśnia włożył dużo serca w grę, ale był bezproduktywny. Kiedy zrozumie, co to jest drużyna, będzie z niego pożytek. W Pruszkowie horror był w głównej mierze dzięki jego pazerności. Wystarczyło kilka razy podać
14 października 2007, 23:11 / niedziela
Dajcie juz spokoj !!!
Najwazniejsze,ze byl to jedenasty mecz (wliczajac dwa pucharowe) bez porazki :)
15 października 2007, 01:08 / poniedziałek
a jak zagrał Krzysiu Brede?
15 października 2007, 06:52 / poniedziałek
Heniek zagrał poprawnie, raczej rażących błędów nie popełnił. Klasą sam dla siebie był ponownie Hubert Wołąkiewicz. Pierwsza połowa to Lechia czekająca na kontry, ale teżLechia bezbłędna w grze defensywnej. Druga połowa tak od 60 min to zupełnie inny mecz. Nasi się pogubili, czasami nie potrafiliśmy piłki dokładnie wybić na 10 metrów. Przy 2-1 chyba Seba Fechner ledwo co wstawał (ponad 1 min leżał ale nikt nie wybił piłki a jak sama wyleciałał za boisko to sędzia kazał grać dalej) przez co jeden z napastników znalazł się w 100% sytuacji bo reszta obrony wyszła wyżej na szczęście napastnik tak długo wlekał, że komuś tam (nie widziałem z tej klatki) udało się wślizgiem zablokować strzał. Nie wiem czy to nie sam Fechner ostatkami sił. Zaraz potem wszedł za niego Darek Łożyński.
15 października 2007, 09:10 / poniedziałek
Heniek jak po tak długiej przerwie zagrał dobry mecz. W drugiej połowie wybił głową piłkę lecącą do pustej bramki.

Nie wiem kto w pzpn odpowiada za przyznawanie licencji. Nie będę tutaj już pisał, jak słaba jest "klatka dla gości"- najgorsza w całej II lidze, ale o tym jakie jest do niej dojście. Jakieś błoto, strumyk i kładka zrobiona z betonowego słupka. Coś takiego jak kibel, to coś, czego w Pruszkowie nie znają. Nie mówiąc już o czymś do zjedzenia. W razie jakiegokolwiek wypadku- chociażby zasłabnięcia, czy czegoś z serduchem, karetka musiałaby zaparkować dobry kilometr od nas i z noszami zapierdalać na pieszo !!!!!

Nie chcę być złośliwy, ale w Gdańsku przypierdalali się do wszystkiego. Widać bliżej Warszawy standarty są zupełnie inne.

Lechia zagrała dobry mecz. Z własnej winy nie strzeliliśmy kolejnych bramek, przez co końcówka była gorąca. Ich bramkarz jest mega cienki. Teraz arcy ciekawy meczyk o fotel lidera, z braćmi z Wrocławia ;-) W końcu trzeba w II lidze Śląsk pokonać !!!!!!!
16 października 2007, 17:21 / wtorek
kontratak Wisnia strzelił brame na wage zwyciestwa a ty go jeszcze za to obrazasz??pewnie sam jestes ze wsi, bez produktywnie wykopujesz buraki i masz przez to kompleksy
16 października 2007, 18:34 / wtorek
SulikoLG jesteś kolejnym analfabetą, co nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Nie obrażałem Wiśni, tylko jego samolubną grę. Ogólnie przyzwyczaiłem do porażek Lechii, ale jak jest szansa na dobicie przeciwnika, a on samolubnie kilkakrotnie traci piłkę, to chyba mam prawo do krytyki? No chyba że wolność słowa jest już zakazana?
16 października 2007, 19:12 / wtorek
Kontratak ty wiesniaku spierdalaj!!! Tak gral chujowo ze wybrali go do 11 kolejki w portalu sportowe fakty. Jestes kurwa zalosny zakompleksiony czlowieku. Chciales blysnac a tu lipa.
16 października 2007, 19:38 / wtorek
Rooney za to błyszczysz że ho, ho.

Kibol za klawiatury

Byłeś ?? Widziałeś ?? Czy tylko ze netu wiesz jak grał ??
A może jeszcze sam Legię po Warszawie ganiałeś w niedzielę ??
16 października 2007, 19:49 / wtorek
No prosze jest krol naszego forum. ZE NETU tego nie wiem bo bylem i widzialem live. Zadko pisze na forum wiec odpusc sobie teksty typu internetowy kibol. HEHe wlasnie ja mysle ze Ty jestes takim kibolem . Jezdzisz na mecze i wtedy pompujesz tu chlopakow i zgrywasz wielkiego chuligana. Szacunek dla Ciebie wielki zeto bandyto ty nasz kochany. Wstawiles sie bossie za swojego wafla?
16 października 2007, 20:12 / wtorek
Rooney dziecino nigdy nie napisałem że jestem chuliganem, a tym bardziej bandytom. Chyba głód rzucił się tobie na oczy.

Jeżdżę nie po to, aby krytykować, ale po to, żeby być z Lechijką. Nie jest to mój pierwszy sezon wyjazdowy, więc wypraszam sobie głupkowate uwagi.
To że raz ruszyłeś dupę i pojechałeś, nie zmienia faktu, że jesteś kibol zza klawiatury. Obrażając innego kibica, tylko za to, że ma swoje uwagi co do gry zawodników, to lekka żenada. Rozumiem że bluzgi lecą w temacie o Kurskim, ale w tym ??
Sam pokazujesz, jaki z ciebie wafel.
16 października 2007, 20:18 / wtorek
Rooney ja tez rzadko wpisuje sie na forum,ale muszę Ci powiedzieć że niestety
Zeto i Kontratak maja rację.Wiśnia ma duzy potencjał,świetna technikę ale jego
indywidualne popisy przynoszą wiecej straty niz korzysci dla zespołu.Pierwsza połowe grał dobrze,strzelił super brame ale po przerwie to już był sam na boisku.
Gdyby kilka razy podał do świetnie ustawionych partnerów zamiast kiwać sie na śmierc,to prowadzilibysmy z 4:0 przynajmniej i nie było by nerwówki i stresu w końcówce.Jeśli podporzadkuje swoje na pewno nieprzecietne walory dla dobra zespołu,to w kazdej kolejce bedzie w 11 kolejki.I to nieprawda że Zeto to chuligan,jest przykładnym mężem i ojcem,płaci uczciwie podatki i w ogóle,
tak samo zresztą kontratak:-)jechalismy razem do Pruszkowa i sa w porzo,choc też nie zawsze sie z nimi zgadzam;-)aaa i eszcze jedno zajebiści z nich kierowcy,
polecam ich wszystkim chetnym na wyjazdy
16 października 2007, 20:22 / wtorek
Ej, ej,ej!!!Nie gryźcie się dziewczyny!!!

1)Nie wafel tylko waffen
2)Zeto-nie kłuć się o farmazony.Wiadomo przecież że to był praktycznie najbliższy wyjazd i rodzice co nie których puścili na wyjazd!!!
3)Rooney-zachowujesz się momentami jak Rooney i jak nasz obecnie chyba najgorszy piłkarz ManU!!!
16 października 2007, 20:27 / wtorek
Nie jestem zadnym dzieciakiem dla ciebie chlopcze. Przeczytaj sobie wpisy twojego przydupasa w tym temacie.To nie byla sama krytyka. Krytykowac zawodnikow po takiej serii to trzeba miec naprawde zryty leb!
16 października 2007, 22:00 / wtorek
Kontratak i Zeto dwa herbatniki z grupy ANTY WISNIA:),z Waszych wpisow wynika ze trener Kubicki jest przy Was blady jak dupa niemowlaka,trzeba było wczesniej przedstawic swoje poglądy na temat taktyki Lechii,to by go nie zatrudniali!
16 października 2007, 22:09 / wtorek
Hmm może Wiśnia gra troche samolubnie,ale jego gra coraz bardziej mi się podoba
Moim zdaniem w Pruszkowie zagrał całkiem dobry mecz i czuje że będzie grał jeszcze lepiej.

Ps.Panowie prosze o troche wzajemnego szacunku w dyskusji o piłce ,to nie jest temat polityczny;)
16 października 2007, 22:31 / wtorek
Barnaba, Kubicki zdjął Wiśnie z boiska, jakbyś nie zauważył. Więc chyba tak jak ja, jest herbatnikiem
16 października 2007, 22:48 / wtorek
Kontratak,a tym tekstem o Wisniewskim(on jest ze wsi i musi kiwac) to mnie rozjebałes.Zrozum jedno jebaku leśny,nie ważne czy przyszedł z Wierzycy,Milanu czy Stali Gorzyce,ważne że walczy o każdą piłke i pomaga Lechii zwyciężać.Mógł zdobyć 4 gole w Pruszkowie,ale wtedy Ty byś się dojebał ze chciałes z przewrotki albo z połowy:)
17 października 2007, 08:18 / środa
Barnaba nie chodzi o to skąd przyszedł, ale jak gra. Styl jego gry pochodzi z wiejskich boisk, gdzie każdy chce być Maradoną. Nie neguje umiejetnści, czy woli walki u Wiśni. Nie podoba mi się jego samolubstwo. W Pruszkowie się udało. I skończ debilku z wyzywaniem, bo nie wzmocnisz swoich argumentów w ten sposób.
17 października 2007, 09:57 / środa
Strzelec zwycięskiego gola w meczu Znicza z Lechią został wybrany do jedenastki kolejki serwisu www.sportowefakty.pl.
Wybór został uzasadniony następująco: Zdecydowanie najlepszy gracz meczu ze Zniczem. Dzięki swojemu zaangażowaniu i umiejętnościom brylował na boisku, czym przyczynił się do zwycięstwa własnej drużyny. Zdobył bramkę na 2:0, a przez całe spotkanie sterował poczynaniami gdańszczan w ataku.

kontratak- napisze Ci jeszcze raz to zdanie zebys nie myslal ze masz jakies pojecie o pilce. ZDECYDOWANIE NAJLEPSZY GRACZ MECZU ZE ZNICZEM! Nie wiem co Ty za mecz widziales ale w tym w pruszkowie Wisnia zagral bardzo dobrze o czym Ci napisalem po powrocie a taraz to potwierdzaja inne zrodla! I jeszcze raz Ci powiem ze gdyby nie te jego pojedynki nie wygrali bysmy tego meczu! Po jednym z nich padla zwycieska bramka! A do tego chlopak gral tylko chyba 60min. I badz pewny ze zszedl nie dla tego ze gral slabo chociaz ty znawco pilki masz prawo tak myslec!
17 października 2007, 10:02 / środa
W takim razie polecam wszystkim wypowiadanie się na tym forum w sposób bardziej dyplomatyczny.
Tekst "jednak on jest ze wsi i musi kiwać" niesie za sobą negatywne konotacje i nie potrzebnie rodzi bezprodyktywną dyskusję na forum.
Nie ważne co miałeś na myśli, jeśli nie potrafisz tego wyrazić w przejrzysty i zrozumiały dla innych sposób to 100 postów dalej nadal będzie toczyła się dyskusja na temat Twoich słów.

Można było napisać, że "Wiśnia nadal prezentuje styl gry jaki widać na boiskach szkolnych, gdzie każdy lubi mieć piłkę przy nodze i kiwać do upadłego" ", że jego styl gry powinien być bardziej dojrzały i że nie uczy się na błędach"

Następnym razem można lepiej argumentować swoje oceny albo formułować je w bardziej przejrzysty sposób.
Nie będzie musiał człowiek czytać w wątku poświęconym danemu spotkaniu 3 stron postów poświęconych, nie piłkarzom, a kibicowi i jego niezgrabnej wypowiedzi.

Apel do wszystkich.
Zanim w klepiecie w klawiaturę tekst przeczytajcie go sobie ponownie i pomyślcie, że świadczy on o Was. Anonimowość w internecie anonimowością ale bez przesady. Dam sobie rękę uciąć, że w rozmowie prowadzonej twarzą w twarz tak nie rozmawiacie. Nie piję teraz do "kontrataka" ale do wszystkich tych, którzy wpisują się bez chwili zastanowienia i żadnych zahamowań.
To forum powoli schodzi na psy i pora coś z tym zrobić.
Może trzeba zmienić formułę, moderować wpisy, nie wiem, nie ja się tym zajmuję ale problem jest.
17 października 2007, 10:17 / środa
KiBiC będzie tak jak prosisz. Następnym razem napiszę tak. Pietrek grał jak natchniony. Widać w szkole miał dobrego nauczyciela wf. Jednak w klubie brakuje okulisty, ponieważ Piotr ma problemy z dojrzeniem swoich kolegów z drużyny. :-)
17 października 2007, 10:59 / środa
kontratak, Zeto

Widzieliśmy ten sam mecz, a jednak patrzeliśmy jakoś inaczej. Wiśnia grałna prawej pomocy Rogal na lewej - kto grał lepiej? Kto kilkunastokrotnie ośmieszał przeciwnika, kto nie tracił piłek? Jedyne co można Wiśni wypomnieć do sytuacja z II połowy gdy mógł grać do Miklosika a sam uderzył. Po za tym bardzo obry mecz, okraszony lekką kontuzją. Po a tym było widać, że im dłużej na boisku tym coraz mniej sił. Ogólnie on + Cetnar byli siłą napędową Lechii.
17 października 2007, 18:10 / środa
Heh poco jeszcze ten temat ciagnac!!?LECHIA wygrala i tyle,
LECHIA GDANSK!!
17 października 2007, 19:54 / środa
JVC - dzięki za pozdrowienia, ale jednak udało się znaleść drogę! mimo błądzenia to dość szybko byliśmy w domu...

a co do meczu to: cba chu** w dupie ma....
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.221