Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

GWWS

strona 2/2

5 października 2007, 12:00 / piątek
Blog foxxa jest wyśmienity - zaglądam codziennie, rzeczowa analiza sytuacji politycznej - polecam wszystkim zwłaszcza zakochanym w łżetusku.
polecam również stronę Pana Stanisława -> odnośnik

ps. jebać niemców
5 października 2007, 12:33 / piątek
Żeby było jane nigdy nie wpadbym na to zeby głosować na lewicę.Wychowywłem w czasie wakacji na Piwnej u Śp BABCI i DZIADKA którzy byli ścisle związani z Bazyliką Mariacka i z proboszcem Bogdanowiczem,ale nie przypoominam sobie aby w rozmowach z nimi uczyli minie nienawiści do innych ludzi którzy maja inne poglądy.Dzięki nim trafiłem w wieku 12 lat na mecz Lechii i od tego czasu choć mam do Gdańska 55 km staram się byc na kazdym meczu mojej ukochanej drużyny.
5 października 2007, 12:46 / piątek
A nie uczyli, żeby mieć swoją dumę i honor? Żeby nie lizać dupy byle murzynówi, czy niemcowi? Służalczość jest jeszcze gorsza niż nienawiść
5 października 2007, 14:44 / piątek
Zeto, załamałeś mnie niesamowicie chłopie. Wiele razy czytałem Twoje wypowiedzi i zawsze były podparte racjonalnym wytłumaczeniem i okazywały się często bardzo wiarygodne. Mało kto potrafi wyłapywać szkaradne wypowiedzi na temat naszego klubu.
Ale: dałeś się wciągnąć w zupełnie niepotrzebne przepychanki w temacie, który jest przeznaczony pamięci tych, którzy również za nas zginęli (trzymaj klasę chłopie)

Po drugie primo:
Jak ktoś chce zabrać babci dowód, to niech to zrobi, bo to jego sumienie, za kilka miesięcy okaże się, że wolno się śmiać tylko z białej ściany, bo nikomu tylko to nie zaszkodzi (zawsze trzymałeś drogę wolnego wyboru i nie komentowania czegoś, co było zupełnie nie szkodliwe)
Po trzecie primo:
Teraz ja dałem się wciągnąć i obojętnie jak mi odpiszesz, to nie podejmę dyskusji, bo to nie temat na to.

Chciałbym, żeby moje dzieci miały świadomość Powstania Warszaawskiego i jeden raz w roku o godz. 17 zatrzymały się i pomyślały o tych, którzy zginęli.
5 października 2007, 16:54 / piątek
widać że kolesie z Pisu nie za bardzo mają poczucie humoru...zero dystansu do czegokolwiek, cały czas napinka, spinka, spiski itd
moja babcia lat 82, mieszkanka Lichenia śmiała się tego hasła, jej dowodu zabierać nie trzeba, mimo wieku, mimo tego ze mieszka w najbardziej sklerykalizowanej wsi w Europie i jest katoliczką ma na tyle oleju w głowie żeby moherowych braci olać
a blog foxxa ciekawy
5 października 2007, 19:47 / piątek
Sprawa jest prosta-głosujesz na PO to głosujesz tez na koalicje z czerwonymi szmatami.Popaprańcy juz sie dziela stanowiskami w przyszłym rządzie.Moze pewnego dnia obudzimy się a wojewodą pomorskim bedzie ta ubrana w skóry skrzecząca k.... z Gdyni.PRECZ Z KOMUNA!
20 października 2009, 18:13 / wtorek
Poszkuję oficjalnego mail'a Stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa. Z góry dziękuję.
27 października 2009, 10:15 / wtorek
Proszę uprzejmie:

sklw@sklw.pl

;)
30 lipca 2010, 21:43 / piątek
1 sierpnia o godz. 17.00, u stóp pomnika Polskiego Państwa Podziemnego na Targu Rakowym w Gdańsku, rozpoczną się główne obchody 66. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Poprzedzi je msza św. koncelebrowana w intencji zmarłych i żyjących powstańców warszawskich oraz kombatantów, która odprawiona zostanie o godzinie 12.00 w Bazylice Mariackiej w Gdańsku.

PROGRAM OBCHODÓW Z OKAZJI 66. ROCZNICY WYBUCHU POWSTANIA WARSZWSKIEGO
1 sierpnia 2010 r., godz. 17:00
u stóp pomnika Polskiego Państwa Podziemnego na Targu Rakowym w Gdańsku

• godz. 16.30 -zbiórka pocztów sztandarowych oraz uczestników uroczystości przy pomniku Polskiego Państwa Podziemnego,
• godz. 16.55 -meldunek o gotowości pododdziałów do uroczystości,
• godz. 17.00 - GODZINA "W" - syreny,
• hymn państwowy Rzeczypospolitej Polskiej,
• słowo wstępne -Prezes Zarządu Okręgu Pomorskiego ŚZŻAK, Teresa Urbanowa,
• wystąpienie Prezydenta Miasta Gdańska,
• modlitwa - Delegat Biskupa Polowego Wojska Polskiego, ks. kmdr prałat Marian Próchniak,
• uroczysty apel pamięci - Komendant Garnizonu Gdańsk, mjr Andrzej Haniecki - Kompania Honorowa MW,
• złożenie wieńców pod pomnikiem Polskiego Państwa Podziemnego,
• odegranie pieśni patriotycznej,
• godz. 17.45 - złożenie wiązanek kwiatów pod pomnikiem Gdańskich Harcerzy i oficjalne zakończenie uroczystości.

Msza św. koncelebrowana w intencji zmarłych i żyjących powstańców warszawskich oraz kombatantów zostanie odprawiona przez księdza infułata Stanisława Bogdanowicza i księdza komandora prałata Mariana Próchniaka w niedzielę 1 sierpnia 2010 r. o godzinie 12.00 w Bazylice Mariackiej w Gdańsku.

odnośnik
1 2
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.429