Gdańsk: sobota, 17 sierpnia 2019
FORUM
Podstrony:

Kubicki zatrzymany?

strona 1/5

4 października 2007, 20:40 / czwartek
Dziś około godziny 17 na stadionie Lechii został zatrzymany Dariusz Kubicki. Wsiadł do Poloneza na wrocławskich blachach i odjechał. Narazie nie ma żadnej oficjalnej informacji, ale to jest nóż w plecy przed tak ważnymi meczami:(
4 października 2007, 20:47 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
4 października 2007, 20:48 / czwartek
Do simonio - czy to jakis zart ?
4 października 2007, 20:50 / czwartek
marny prowokatorze z Gdyni.Ty chyba wiesz najlepiej jakimi furami psiarnia z Wrocka zabierała twych trenerów i prezesów z Gdyni:)))))
4 października 2007, 20:51 / czwartek
Kurwa, czy tak trudno "zatrudnic" jakis moderatorow na to forum?
4 października 2007, 20:52 / czwartek
Boże, co za kretyn :)
4 października 2007, 20:52 / czwartek
4 października 2007, 20:53 / czwartek
4 października 2007, 20:56 / czwartek
Polonezem??To chyba jakiś żart:)Widać,że nie którzy ciśnienia nie trzymają i mają filmy:)
4 października 2007, 20:57 / czwartek
czy to prawda ?czy też śledziuchy naćpały się budexu
4 października 2007, 20:59 / czwartek
KURWAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Czytajcie,ale juz nic nie dopisujcie !!!
4 października 2007, 21:01 / czwartek
. !
4 października 2007, 21:02 / czwartek
Spoko gadałem przed chwilą z Darkiem.Siedzi w fotelu i oglada mecz Groclinu
w telewizji:-)simonio pomyliłes tabletki chyba,na grype bierzemy co innego:-)
4 października 2007, 21:10 / czwartek
Możecie mnie obrażać, ale ja na tym forum jestem od początku(niestety niektórzy się potrafią napinać tylko na forum) i nie wpisuje farmazonów. Info jest prawdziwe, nie wiadomo dokładnie za co go zatrzymano, bo nawet zarząd klubu tego nie wie. Jeżeli ktoś się wkurwił to sorry, chciałem tylko przekazać tą fatalną dla nas informację...Z biało-zielonymi pozdrowieniami.
P.S.Ajeśli macie wątpliwości to zapraszam teraz na Traugutta, tam koło kortów zostało auto Kubickiego!
4 października 2007, 21:19 / czwartek
Chuj mnie obchodzi,ze jestes od poczatku na forum !
Dlamnie,moglbys byc nawet z przed wojny,najgorsze jest to,ze strzelasz z dupy,nie wiedzac,o co chodzi !
4 października 2007, 21:24 / czwartek
Do Czarny1968:
Nie kumam czemu się czepiasz?! Zadzwoń do kogokolwiekz klubu i dowiedz się że to nie jest żadna tajemnica, bo Lechia nie ma z tym nic wspólnego. Jeśli już to Legia lub Łęczna, więc nie mów mi co i jak mam robić.
4 października 2007, 21:25 / czwartek
4 października 2007, 21:26 / czwartek
co wy odpierdalacie!Wejdzcie na strone www.lechia.pl!!I nie jedzcie na swojego!
4 października 2007, 21:28 / czwartek
CENZURE KURWA WIDZE ! PRECZ Z KOMUNA!!!!!!!
4 października 2007, 21:28 / czwartek
Kurwa, uspokójcie się i dajcie działać ludziom, którzy teraz zadziałać muszą. Simonio - nie wiesz o co chodzi, więc po co to rozkminasz?

FOREVER LECHIA
4 października 2007, 21:31 / czwartek
No to jeśli ktoś wie o co chodzi, niech po prostu napisze. To chyba żadna tajemnica, prawda?
4 października 2007, 21:32 / czwartek
I nie pisac tu jak ktos nie wie o co chodzi bo kaczynski z ziobrem moga zaglądnąc na forum albo tajny agent CBA Kurski!!!
O to mi wlasnie chodzilo !!!
Pierwszy raz moj wpis zostal usuniety :)
Zwracam Honor!!Kurcze zobaczymy co się dzieje!!Narazie spokój!!
4 października 2007, 21:33 / czwartek
Chodzi o to, że jeszcze nikt nie wie. Na sto procent sprawa nie związana z Lechią. Brawo dla zarządu za szybką reakcję. Teraz test dla zespołu - nie ważne, czy lubicie Kafara, czy nie. Wygrajcie derby DLA NAS!

Trzymajmy się.

FOREVER LECHIA
4 października 2007, 21:36 / czwartek
Dariusz Kubicki został zatrzymany przez Centralne Biuro Antykorupcyjne. Lechia podjęła decyzję o zawieszeniu go w prawach trenera pierwszej drużyny.
Klub Lechia Gdańsk wystosował oficjalny komunikat:

W związku z zatrzymaniem przez Centralne Biuro Antykorupcyjne trenera pierwszej drużyny Lechii Gdańsk Dariusza Kubickiego, informujemy, że nie znamy przyczyn zdarzenia. Do momentu poznania dokładnych okoliczności i przede wszystkim przyczyn interwencji, wstrzymujemy się ze wszelkimi komentarzami.

Chcielibyśmy podkreślić, że klub nie odpowiada za działania pozasportowe Dariusza Kubickiego. Przypominamy, że trener został zatrudniony w klubie 1 września 2007 r.

Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że pracownicy CBA nie kontaktowali się z władzami i pracownikami OSP Lechia Gdańsk. Zapytany przez nas rzecznik CBA Tomasz Frątczak potwierdził, że trwają czynności wyjaśniające wobec Dariusza Kubickiego. W sprawie ma zostać wydany przez Biuro oficjalny komunikat.

Zarząd klubu OSP Lechia Gdańsk podjął decyzję o natychmiastowym zawieszeniu Dariusza Kubickiego w obowiązkach trenera pierwszej drużyny do czasu wyjaśnienia sprawy. Obowiązki szkoleniowe przejmie dotychczasowy asystent Tomasz Kafarski.

Zarząd OSP Lechia Gdańsk
4 października 2007, 21:36 / czwartek
4 października 2007, 21:38 / czwartek
Wkurwiłem sie tylko ze przed takimi meczami!!!Mam nadzieje ze pilkarze nie wezma sobie nic do bani i to nie zadecyduje na ich grze!!!
4 października 2007, 21:38 / czwartek
żółto niebieski pedale szybko trafiłeś na NASZE forum, ciekawe gdzie byłeś jak zawijali patałachów z DrukArki ?

LECHIA GDAŃSK !
4 października 2007, 21:40 / czwartek
4 października 2007, 21:41 / czwartek
4 października 2007, 21:42 / czwartek
A ty trzymasz ? Wbijajac sie do nas ?
4 października 2007, 21:43 / czwartek
Krauzemu zwieracze pusciły bo uciekł z kraju,to wasz prezes lizał sie z kaczynskimi a teraz go dymają haha.W Biało-Zielonej rodzinie nie ma moherów haha jest tylko jeden wyrzutek który sie podszywa pod nas haha
4 października 2007, 21:43 / czwartek
ciekawe czy wytrzymasz ciśnienie jak będziesz spierdalał grunwaldzką do gdyni
4 października 2007, 21:44 / czwartek
Teraz się zacznie ujadanie ścierwa z Prokomu...
4 października 2007, 21:44 / czwartek
Kiełbasa. bravo za dedukcję i myślenie!!! A te żółto- niebieskie szmaty wypad!!!
4 października 2007, 21:47 / czwartek
Tu nie chodzi o Lechijkę ,ani chyba o piłę wogule ,skoro go cba zawineło
4 października 2007, 21:49 / czwartek
Założyłem wpis w momencie kiedy i tak za 10 min.miał być komunikat(tak naprawdę myślałem że klub mnie uprzedzi). Zostałem pojechany, ale chciałem tylko rozpocząć, bo i tak ktoś by to zrobił po 5 minutach. Żal serce ściska i zastanawiam się dlaczego to nastąpiło akurat przed serią 4 najważniejszych meczy(czemu nie wcześniej lub później). Musimy wierzyć że mimo przeciwności losu i trudnej sytuacji uda się pokonać Gieksę, a przede wszystko śledzi. Pozdrawiam wszystkich noszących w sercach Lechie. Damy radę!
4 października 2007, 21:50 / czwartek
Ludzie pomyślcie trochę. Nie wrocławska prokuratura, a cba. Nigdzie nie ma informacji, a wrocławscy działają medialnie. Komunikat klubu mówi o pozasportowej działalności. Głupi marszczyfred się spuszcza, a sprawy jutro może nie być.
4 października 2007, 21:52 / czwartek
dokladnie kielbasa (jesli to jest prawda ze tamjest) to zlozy zeznania co wie co tam bylo z leczna i go puszcza tak mysle i tak bedzie LECHIA GDANSK!!!!!
4 października 2007, 21:53 / czwartek
Co do wypowiedzi!!!Tylu ci pojechało a żaden nie potrafi przeprosic!!Jeszcze z ciebie zrobili pedała z Gdynii!!!To jest k... normalne!!!???
4 października 2007, 21:53 / czwartek
MY CIŚNIENIE TRZYMAMY W ODRÓŻNIENIU OD WAS ŚLEDZICHY .JEŚLI JEST WINNY PONIESIE KARĘ .TYLKO ZA MIEDZĄ LUDZIE BEZ HONORU PATRZ -JACEK JESTEŚMY Z TOBĄ .NIESTETY ICH OBŁUDA NIE POZWOLIŁA IM NAWET ODWIEDZIĆ GO W ARESZCIE.JESTEM ZA TYM BY WYRWAĆ WSZYSTKIE CHWASTY NAWET TE Z WŁASNEGO OGRÓDKA.ALE NIE OSĄDZAJMY ZA WCZASU.POCZEKAMY ZOBACZYMY.BĘDZIE GORĄCO BO RYSIA TEŻ ZAPROSZĄ DO TANGA .
4 października 2007, 21:54 / czwartek
kurwa mac...

Bedzie dobrze TYLKO LECHIA
4 października 2007, 21:56 / czwartek
PANOWIE SPOKOJNIE TYLKO LECHIA !!!!!!!!! I JAZDA Z K....... W ŚRODĘ
4 października 2007, 21:56 / czwartek
Logika podpowiada, że będzie ciężko 2 ważne mecze przed nami z GKSem i obciągarką, ale nieważne teorie, rokminki i inne przemyśliwania...

Będzie dobrze, bo to Lechia - najwspanialszy klub na świecie, co kibiców mnóstwo ma! - a nie jakaś okręgówka. Dzisiaj rano otrzymaliśmy informację o Orlenie, wieczorem takie info i co karawana jedzie dalej… A w kolejnych 2–óch meczach 6 pkt skasujemy. Ot co :))

Bez komentarza należy zostawić wypowiedzi śledziuchów, wypowiadających się w tym wątku - wszyscy doskonale wiemy, że akurat oni mają najmniejsze prawo wyrażania opinii w temacie dotyczącym korupcji w polskiej piłce – chyba, że dysputy miałyby dotyczyć 270-stronnicowego aktu oskarżenia skierowanego niedawno przez Prokuraturę do Sądu i faktu, że w ustawianie meczów w srarce były zamieszane 34 osoby...
4 października 2007, 21:59 / czwartek
Oj!!!! Lechia zatrudnia umoczonych trenerów???????? I to tuż przed meczem z Arka??? To pernamentna inwigilacja!!! Całe Trójmiasto umoczone. No nie wiem jak teraz bedą wyglądały derby. A podobno Lechija była czysta, do dzisiaj, Chociaż może nie kupowła tyle co Arka, to zatrudniła niezbyt uczciwego trenera i tym samym sie popbrudziła,
4 października 2007, 22:03 / czwartek
Kit, a czytałeś dobrze prase??? Sponsor może jest, ale dla młodzieży i to prawdopodobnie tylko jednorazowe wsparcie. Turnowiecki za szybko się pochwalił. Orlen już rano prostował te informacje. Zaprzeczali o sponsorowniu seniorow.
4 października 2007, 22:03 / czwartek
do Simonio:Sorrki za moje posty.
4 października 2007, 22:05 / czwartek
Bolo 800,dlamnie,to nie jest normalne,ze zaczynam temat,a tak wogole,to kurwa nie wiem,o co chodzi !!!!!!!!!!!!!!!!

Zaczynam temat,jak mam cos do powiedzenia,a nie dlatego,zeby poplotkowac.
Teraz bedzie dywagacja,czy zatrzymali,za sprzedasz nie legalnych fajek,czy zakradzione fury ?!
Mam wyjebane na takie tanie sensacje !
4 października 2007, 22:05 / czwartek
mark123 WAS TO TYLKOB BIC PO MORDACH !
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.230