Gdańsk: czwartek, 12 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Kubicki zatrzymany?

strona 2/5

4 października 2007, 22:13 / czwartek
Chodzi o to zeby nie jechac swojim!A co do tematu,najpierw trzeba udowodnic wine i niech niektórzy nie wypisuja jakis bzdur albo pytan po co?dlaczego go zatrzymali!Niedługo sie dowiemy!Koniec tematu.
4 października 2007, 22:15 / czwartek
Bolo800 ja napisałem,że zwracam HONOR!!!Narazie nic nie wiadomo więc spokój!!Zobaczymy jutro za co go zatrzymali może to coś poważnego!!
PS:Arka przecież nie kupowała meczów-dalej arkowcy żyjcie w swojej bajce!!
4 października 2007, 22:15 / czwartek
Może Rychu przestarszył się Derbów i musiał ratować Arkę pzred tym , żeby nie przegrała tygo meczu. Mam nadzieję , że pojechał tylko do wyjaśnienia , albo wyjdzie za kaucją i będzie mógł prowadzić drużynę w emczach z GKS i Arka.
4 października 2007, 22:20 / czwartek
teraz zgłupiałem odnośnik ,Przeciesz nie mogli sie tak pomylić!!!!!!!!!
4 października 2007, 22:21 / czwartek
Do Czarny 1968:
Wyluzuj...Ja podałem fakty o których wiedziałem i tyle. Nie rozpisywałem się co i jak, bo to wyjaśni sam Kuba z CBA. A od plotek na tym forum to ostatnio są śledziuchy, bo w każdy temat się podłączają. Z Kubą czy bez i tak wygramy z nimi.
Pozdro.
4 października 2007, 22:22 / czwartek
dobrze by bylo gdyby go wypuscili za kaucja i zeby mogl poprowadzic Lechie w meczu z GieKaeSem i śledziuchami . bo nie sadze by kafarski dał rade cos zrobic . a dla nas najwazniejsze jest tu 6pkt . chociaz ze 4pkt nie byly by zle . tera kurde módlmy sie by to nie bylo nic powaznego i Darek mogl dalej zając sie normalnie Lechią .

A MY SWOJEE !!
4 października 2007, 22:22 / czwartek
Kurwa o co chodzi ?

odnośnik

Ja pierdole, co sie dzieje w tym kraju ?
4 października 2007, 22:23 / czwartek
Kiełbasa to brzmi nie realnie!!Chyba się nie pomylili aż tak!!Zobaczymy o co chodzi pewnie jutro po południu!!
TYLKO LECHIA GDAŃSK!!!!
4 października 2007, 22:27 / czwartek
To Kuba pracowal na poczcie? Czy o co chodzi?
4 października 2007, 22:32 / czwartek
To nie na temat !
Przeczytajcie uwaznie !
''Obecnie,kierownik tej instytucji,zatrzymany,w miejscu pracy........''
Doszlo ?!
4 października 2007, 22:33 / czwartek
To nie o Kubickim:
funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego zatrzymali Dariusza K., byłego dyrektora ds. administracyjnych w jednym z warszawskich oddziałów Poczty Polskiej, a obecnie kierownika w tej instytucji.
4 października 2007, 22:34 / czwartek
Czrny ,ale nie ma na ichniej stronce sprawy innego dariusza k!!! ! a cba nie miesza sie w soprawy piłki!!!!!!!! tu sie kurwa nic nie zgadza ,a aresztowania tych gosci z tej sprawy podawały media,a oni zwijaja ludzi według sprawy!!!
4 października 2007, 22:36 / czwartek
Kielbasa,co Darek robil przez ostatnie siedem lat ?
4 października 2007, 22:39 / czwartek
//www.akademiapilkarska.pl/
Chyba to robił
4 października 2007, 22:41 / czwartek
Jeden huj...jesli ciagna sie za nim sprawy z Gornik Leczna (wielce prawdopodobne) to jego problem,jesli natomiast cos namieszal aby nasze gwiazdy wygraly, to powinen jeszcze dostac wpierdol.
4 października 2007, 22:41 / czwartek
Czarny nie wiem co on robił.Ale tu mi sie nic nie zgadza!!!!!!!!! czemu cba???czemu ,na ich głównej stronie jest podanae ze jakis dariusz k jest zamieszanyw sprawe w warszawie!!!! ,a o aresztowaniach tych gosci pisały wczoraj media ,a oni aresztuja zazwyczaj gosci powiązanychz jedną sprawą
4 października 2007, 22:45 / czwartek
My nie bedziemy robic transparentów z poparciem jak marszczyfredy
Jak jest umoczony w korupcje to musi beknąc(mam słaba nadzieje że to jednak nieporozumienie)
4 października 2007, 22:46 / czwartek
Pojechal do Wrocka, wiec nie rozmywajcie..wiadomo o jaka sprawe chodzi.
4 października 2007, 22:47 / czwartek
ten Dariusz K. aresztowany w Warszawie, to pewnie zbieżność inicjałów. dziwne w tym wszystkim jest to, że Kubę aresztowała cba, a nie psy...
może chodzi o Łęczną, a może o coś całkiem innego.
pożyjemy zobaczymy.
ale moment wybrali sobie arcychujowy.
4 października 2007, 22:47 / czwartek
Ludzie,przestancie juz..............
4 października 2007, 22:48 / czwartek
Pilsner a skąd Ty o tym wiesz, że pojechał do Wrocka?????
4 października 2007, 22:49 / czwartek
Pilsner - ale nigdzie nie napisali, że pojechał do Wrocka...
4 października 2007, 22:49 / czwartek
pilsner ,a od kiedy Wrocław posługóje sie cba??? i to pózno wieczorem???
4 października 2007, 22:50 / czwartek
To napewno nie sprawa z tego podanego linku CBA . Po pierwsze nie pracował na poczcie a po drugie tam pisze na końcu że wszystkie osoby zostały tymczasowo aresztowane a jego napewno jeszcze nie aresztowali skoro go zatrzymali o 17.00.

Raczej nie chodzi też o korupcję w piłce i śledztwo wrocławskie bo do tej pory zawsze zatrzymywali podejrzanych policjanci z Wrocławia a nie CBA . No chyba że PiS całkowicie już jedzie z propagandą wyborczą i zlecili to CBA żeby pokazać jakie to CBA ma sukcesy .

Jutro powinno się wszystko wyjaśnić .
4 października 2007, 22:50 / czwartek
Wiem:)
4 października 2007, 22:52 / czwartek
.......ale nie powiem..........
4 października 2007, 22:52 / czwartek
jestem przekonany ze pozatym ze trenowalal nasza Lechie pracowal tez na poczcie sam go raz widzialem jak listy wysylalem jak widzial z nim wywiad to odrazu mi wygladal na podejrzaanego typka jakis taki cicho ciemny jakby mial cos za uszami malo tego jeszcze widzial jak byl w urzedzie skarbowym :) wiadomo o co chodzi o leczna pamietam go jak tam trenowalwtedy gornik kupowal wlasnie mecze to frajer tak m i sie wydaje niech on lepiej zmyka obym sie mylil ale moim zdaniem juz nie wroci pozdrowienia z bialo zieloneo Londynu
4 października 2007, 22:53 / czwartek
diakomo ,to jeszce bardziej śmierdzi .Nikt przez 3 godzi nie poinformował o zatrzymaniu ,ba pierwae info było z tego forum po godz 8 wieczorem ,a do tej pory było to robione w blasku dnia!!!
4 października 2007, 22:53 / czwartek
Bez dowodow nie zatrzymuje sie ludzi wiec raczej cos na niego maja :(
Nie ma to zwiazku z Lechia bo gosc pracuje w klubie zaledwie miesiac
Nie ma jednak co liczyc na to ze najblizszym czasie wroci do prowadzenia zespolu.
Komunikat brzmi: "do czasu wyjaśnienia sprawy", a znajac zycie to troche to potrwa. Zarzad nie przywroci na stanowisko osoby podejrzanej, takze do konca rundy trenerem bedzie Kafarski. Dobrze sobie radzil w roli "kola ratunkowego" i nie stoi na straconej pozycji w tych 8 meczach jakie pozostaly do konca.
4 października 2007, 22:56 / czwartek
obyś się LG nie mylił co do Kafarskiego...
4 października 2007, 22:57 / czwartek
Taa luk i na tej poczcie pewnie znaczki lizał.
4 października 2007, 23:00 / czwartek
Nie dosc ze znaczki lizal to pieniadze wyjmowal z kopert i wkladal dukaty i zawsze robil nadgodziny co za tym idzie rozmawial godzinami przez telefon na koszt poczty polskiej
4 października 2007, 23:03 / czwartek
LG nie masz racji. Sprawa wyjaśni się szybko. Jeśli Kubickiemu postawią zarzuty, to Lechia musi szukać trenera. Jeśli skończy się na przesłuchaniu, nie ma sensu go odpalać. Pilsner na 1945% Kuba nie jest we Wrocławiu. Na moje oko to pomyłka.
4 października 2007, 23:07 / czwartek
kontratak skoro on nie jest we wrocławiu to już wogule dziwne,.....
4 października 2007, 23:11 / czwartek
luk, w końcu można się było pośmiać czytając forum :) szacun. Ale Dariusz K. nie wkładał dukatów tylko pieniądze z monopoly.

Nie ma się co martwić, Jacek Kurski to załatwi !
4 października 2007, 23:13 / czwartek
Przestańcie wreszcie psychikować !!!!!
To, że zatrzymało go CBA oznaczać może tylko i wyłącznie tyle, iż chodzi o jakieś po za sportowe historie !!! Po drugie dobra forma naszych piłkarzy to głównie zasługa "Borka " i " Kafara", bo przez miesiąc to "Kuba" mógł co najwyżej nazwisk piłkarzy się porządnie nauczyć !!!
4 października 2007, 23:16 / czwartek
Dulli wszędzie musisz robić z siebie krętyna? To nie jest temat o tym, co robisz ze swoją babcią pod kołderką, więc zmykaj stąd bezjajeczny kretynie!!!
4 października 2007, 23:19 / czwartek
kiko7 chyba nie masz racji skoro ktos daj łapówki to zatrzymuje go CBA i taki proceder miał dzisiaj na naszym stadionie i miejmy nadzieje, że chodzi o Łęczną jesli jest to prawda.
4 października 2007, 23:23 / czwartek
masz jakąś fobie na moim punkcie superatak ? Tego dowcipu z babcią nie skumałem ale doceniał wysiłek intelektualny. Ale pozdrowie Ją od ciebie. Ale mam nadzieję, że wiesz, że mam cię w dupie ?
4 października 2007, 23:24 / czwartek
bez kitu tez sie nasmialem nie miara dawno takich jaj nie bylo z ta poczta i z tym najslynniejszym pracownikiem poczty to sie udalo ja i tak wierze w Lechie i zgadzam sie w 100 % kubicki najwyzej to przez ten miesiac to mogl sie nauczyc nazwisk na pamiec zespool zostal przygotowany przez borka i kafarskiego a jemu dopisalo szczescie i to wszystko troche ich zmobilizowal a moze samych zawodnikow sam trener wiec mom zdaniem chlopaki wiedza jakwazny jest mecz z katowicami i padliniarka i wiedz ze grac maja dla Lechii milej nocki pozdrawiam pracownikow poczty w tym moja kolezanke tylko LECHIA
4 października 2007, 23:25 / czwartek
gdyby chodzilo o nasz klub to zatrzymano by prezesa a nie trenera
i nie zrobilo by to cba tylko milicja
te wszystkie teorie spiskowe sa zalosne
poczekamy - zobaczymy
4 października 2007, 23:39 / czwartek
Dyrektor gabinetu szefa CBA Tomasz Frątczak nie podał przyczyn zatrzymania. Temistokles Brodowski z biura prasowego CBA także nie chciał ujawnić żadnych informacji. Nieoficjalnie wiadomo, że zatrzymanie nie ma nic wspólnego ze śledztwem w sprawie korupcji w polskiej piłce nożnej, prowadzonym przez prokuraturę we Wrocławiu.
4 października 2007, 23:40 / czwartek
na TVN24 przed chwila powiedzieli o zatrzymaniu - i powiedzieli ze chodzi o pozasportowe sprawy !!!!!
wiec nie LG ani inne kluby poprostu przesłuchaja Kubę i bedzie znami na nastepnych meczach taką mam nadzieje
wiec bez paniki nic z piłką nie związane !!!!

LG !!!!
4 października 2007, 23:41 / czwartek
taaa pomylili dariuszów k hihihihihih
4 października 2007, 23:47 / czwartek
jesli chodzi o zatrzymanie kubickiego, to dla mnie to jest jakis zalosny zart,!!! po prostu komus bardzo zalezy na tym, zeby zatrzymac dobra passe Lechii!! Dlaczego to akurat musialo sie stac przed tak waznymi dla nas meczami?? Nawet jezeli jest niewinny to beda go trzymac jak najdluzej, az wyjasnia sprawe, co moze pogorszyc relacje w druzynie, a wiadomo, ze u nas takie sprawy zalatwiane sa baaardzoooo dlugo!!! A tym czasem wazne dla nas mecze bedzie prowadzil ktos inny(i własnie oto im chodzilo)..........
5 października 2007, 00:26 / piątek
Kubicki to bardzo dobry, uczciwy trener. Wielu osobom juz pomogl w zyciu. Nie widzicie tego, ze chca go zniszczyc, bo mu za dobrze idzie? Mowicie, ze druzyna kafarskiego wygrywala, ale nie tyle co z kubickim. Wprowadzil on do druzyny innego ducha walki i mysle, ze sie ktos bardzo wystraszyl nastepnego meczu i postanowil inaczej wygrac z lechia! Niewiadomo czy chodzi o sprawe z Leczna, jak tak, to dlaczego go dopiero teraz zatrzymali...?Przeciez Kuba juz od roku nigdzie nie pracowal. Mowie wam dziwna sprawa!!
5 października 2007, 04:46 / piątek
odnośnik

To raczej chyba ten sam z poczty. Jeżeli brał pod stołem to poco on nam? Miała być Lechia uczciwa. Prędzej czy pózniej i w klubie by robił tosamo. No chybaże Lechia zamieniłaby go w anioła... buahahahahahahaha!!!!
5 października 2007, 07:04 / piątek
Dulli co takiego zrobił tobie Kurski, że masz taki kompleks? Takie coś nazywa się paranojom. Taki debil jak ty, napewno nie jest Lechistą!
5 października 2007, 07:11 / piątek
Do luk

Tak oczywiscie ze Borek to wszystko zrobil na ten miesiac a Kubickiemu dopisalo szczescie. Tylko czemu w takim razie u Borka pilkarze po boisku szwedali sie jak slonie w safari parku, bo zadnego ladu nic nie bylo. Jesli dobry trener to i z mobilizuje i poustawia sensonie na boisku w 2 tygodnie.
5 października 2007, 07:27 / piątek
do,simonio; nie polonezem gamoniu a seatem toledo na warszawskich numerach ,krwiopijco jak nie znasz prawdy to nie dokładaj swojej ideologii
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011