Gdańsk: sobota, 31 października 2020
FORUM
Podstrony:

Kubicki zatrzymany?

strona 3/5

5 października 2007, 07:40 / piątek
tylko siaść i płakać
5 października 2007, 07:43 / piątek
no to szukamy nowego trenera
5 października 2007, 08:04 / piątek
Chciałbym wierzyć ,że sytuacja z Kubą zakończy sie happy endem i może w sobotę po 17 będzie już w miarę wszystko wiadomo( minie 48 godz od zatrzymania).Niestety dotychczasowe działania CBA wskazują, że jest na to nie wielka szansa.Jedynie ten profesorek i żona Słowika wyszyli po 48 godz.No i pani poseł ale ona miała immunitet.Reszta siedzi albo wyszła po kilku tygodniach.Jedyna szansa że to sie skończy w miare normalnie jest to , że nie został zatrzymany na gorącym uczynku i są to tylko pomówienia gościa, który ma jakieś osobiste pretensje do Kuby.
Co by nie było to na meczu z GKS, trzeba dopingować chłopaków z całych sił.Oni są tu teraz najważniejsi.A my swoje Lechia Gdańsk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
5 października 2007, 08:12 / piątek
Najlepiej gdyby zarzuty okazały się nieprawdziwe. Jeżeli nie to szukamy nowego trenera ... :((
5 października 2007, 08:35 / piątek
Ja mam tylko nadzieje ze Kafarski coś podpatrzył od Kuby i nie bedzie za dużo swoich udziwnień wprowadzał, a nasi kopacze będący na fali dadzą z siebie wszystko w 2 najbliższych meczach.
Jak jest za dobrze to zawsze musi sie spierdo...... !!!
No i żeby nie było z Kafarem jak z Borkiem - trener przejściowy na chwilkę zostaje trenerem pierwszym na stałe, bo drugi raz tego nie zniose.
Najgorsza z tego wszystkiego jest radość i kretyńskie wpisy tych pieprzonych śledzi - chyba dziś w pracy jakiegoś ustrzele bo mi ciśnienie podnoszą !!!
W niedziele na meczu się wyjaśni nastawienie oraz chęc do gry naszych kopaczy i bedzie wiadomo czego można się spodziewać podczas derbów.

Z Lechią od 15 lat.
5 października 2007, 08:38 / piątek
Kubicki uporządkował drużynę, wniósł do niej jakże potrzebny trenerski autorytet i to było widać...Boję się eksperymenciarzy, którzy mogą go zastąpić.
5 października 2007, 09:27 / piątek
Bez względu na to czy to dotyczy pozasportowego zatrzymania, czy też związanego z Łęczną i tak LeChia został umoczona w afere. To jest fakt.
5 października 2007, 09:37 / piątek
mark123 jesteś pojeb do kwadratu. Sprawa dotyczy 2004 i łapówki za przetarg na poczcie. Co do tego ma Lechia. Bardzo dobre działanie Zarządu, szybka reakcja, bez klepania po plecach. Na północy zrobili sobie koszulki, w Gdańsku nikt tego nie zrobi. Niech udowodni że jest niewinny, w innym przypadku to ci pa!
5 października 2007, 09:45 / piątek
kontratak, oczywiscie sprawy nie dotycza Lechii i nie ma co sie martwic, jednak nasz wizerunek zostal zdeka zaqchlapany przez miernoty zwace sie dziennikarzami, a mianowicie chodzi mi o to, ze praktycznie wszedzie widze wielki tytul, "Trener Lechii zostal zatrzymany" i tym samym ktos kto przeczyta i sie nie zaglebi w temat pomysli jak pomysli, eh te paparatzi, skurwysyny jebane.

Bialo-zielone pozdrowienia z UK.
5 października 2007, 09:48 / piątek
Ludzie kurwa to nic nie znaczy... Może to dobrze ?? Dodatkowa motywacja .. ale chujowa sprawa ;/
5 października 2007, 09:50 / piątek
Mark123, w jaka afere debilu, w ta ze Dariusz K. pracujac na poczcie robil lewe interesy, czy Ty jestes normalnie, moze napisz zeby nas zdegradowali za to. Marszczy Fred jebany,

Bialo-zielone pozdrowienia z UK.
5 października 2007, 09:56 / piątek
Do glowy. Mozesz mnie obrazac, slowo pisane wszystko przyjmie, ale fakt jest taki ze lechijka umocczona.
5 października 2007, 10:23 / piątek
Sportowo to dla nas źle, chłopaki zamiast trenować przynajmniej dziś będą dyskutować o tej sprawie. Mark123 sam jesteś umoczony ... w oleju lub occie.
Tylko Lechia i Gdańsk
5 października 2007, 10:34 / piątek
Raczej w pomidorach, do tego zapuszkowany.
5 października 2007, 10:49 / piątek
mark 123. Jak koledzy wyzej pisza nie inaczej. i nie pierdol mi tu ze jestesmy umoczeni...jak jestescie bez grzechu pierwsi rzuccie kamieniem...probojesz teraz wciskac Lechii zarzuty a sami siedzicie po uszy w gownie i sracie pod siebie. Pozatym to nie Lechia jest zamieszana tylko AKTUALNY trener ćwoku bez szkoly. I nie usprawiedliwiaj tylkio swojej szparki bo i tak sie na nic nie zda.
5 października 2007, 10:49 / piątek
Głupia sprawa z tym Kubickim.Przed samymi derbami...coż teraz to od Nas w dużej mierze zależy by piłkarze byli w 100% skoncentrowani i zmotywowani na Arkę!Stwórzmy taki doping że piłkarzy samych "poniesie" do zwycięstwa!
5 października 2007, 11:20 / piątek
Się śledziki zajarały... tak bardzo czują to piętno jakie na nich drzemie (czyli złodziejski klub i "kibice" bez honoru) że już zwęszyli skandal o korupcję w Lechii... a tu taki chuj... i teraz ciśnienie im skacze ;)))) Ale taki inteligent jak mark123 postawi teze, potem sam w nią uwierzy i będzie przekonywał że Lechia jest w coś umoczona ;-)))))))) Tak więc "drogie" śledziki - nigdy nie będziecie mieć tej satysfakcji bo MY to nie wy ;-))))))) A umoczony to Ty możesz śledziku być conajwyżej w Bałtyku ;-)))))
Z biało-zielonym pozdrowieniem
5 października 2007, 12:27 / piątek
Panowie, przecież to zatrzymanie nie może mieć nic wspólnego z piłką nożną. Może dał jakąś łapówke, przy zakładaniu akademii piłkarskiej. Przecież ogólnie było wiadomo, że za rządów lewicy żeby coś załatwić trzeba było dawać w łape. Przykładem są sami lekarze, którzy kiedyś zarabiali tyle samo, ale żeby u nich coś załatwić trzeba było dać w łape, a kiedy rząd sie zabrał za łapówkarzy i jest to co raz trudniejsze to strajkują bo nie mają kasy. Na dniach sie wszystko wyjaśni, więc proponuje zrobić to samo, co zarząd klubu i powstrzymać się od komentarzy do wyjaśnienia sprawy. I olać śledzi bo cała Polska wie kto jest najbardziej skorumpowanym klubem w Polsce i nie trzeba im tego tłumaczyć po raz 1000000
5 października 2007, 12:43 / piątek
Na forum trojmiasto.pl w kilku miejscach jest napisane, że już wypuścili Kubę, ale czy to prawda, to ch.. wie...
5 października 2007, 13:28 / piątek
Musieli cos znalezc na Lechie.Tusk na kazdym kroku podkreslal ze jest Lechista.
5 października 2007, 13:35 / piątek
hahah grass: napaliłeś się grassu czy kpisz?

taki z niego kibic jak z koziej dupy trąba. wyraźnie powiedział ze coraz bardziej przekonuje się do drużyn warszawskich. jeśli masz już prawo głosu to świetlana przyszlość czeka nasz biedny kraj.
5 października 2007, 13:37 / piątek
W podobnej sprawie, wielokrotnego i wieloletniego przyjmowania łapówek od przedsiębiorcy, dla którego ustawił przetarg, funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego zatrzymali Dariusza K., byłego dyrektora ds. administracyjnych w jednym z warszawskich oddziałów Poczty Polskiej, a obecnie kierownika w tej instytucji. Do zatrzymania doszło w jego miejscu pracy. CBA ustaliło, że Dariusz K. brał łapówki jeszcze przed podjęciem w 2004 r. pracy w Poczcie Polskiej. W sumie od 2000 r. miał wziąć aż 316 tys. zł.

zródlo: odnośnik

Lechia jest czysta szkoda tylko ze naruszyl dobre imie naszego klubu:(
5 października 2007, 13:39 / piątek
Jak bylem w twoim wieku jezdzilem z nim na wyjazdy. Lata osimdziesiate.Jeszcze jakies watpliwosci mlody Lechisto. Nie obrazam.
5 października 2007, 13:43 / piątek
No to niech klub szuka juz nowego trenera!!
5 października 2007, 13:54 / piątek
Z tego co przeczytałem na oficjalnej stronie CBA, to Kubicki został zwolniony,ma dozór,zakaz opuszczania kraju i inne bzdury. Z opisu wynika że tylko pośredniczył w podejrzanej transakcji i nikogo nie korumpował. Sprawa wydaje sie dość jasna i klarowna. Nie wydaje mi się żeby przez to Kuba miał tracić stanowisko trenera Lechii.
Ta sprawa z CBA wydaje mi sie znowu jako wieli medialny szum.Nie pierwszy i ostatni raz.A my swoje BKS Lechia!!!!!!!!!!!!!!!!!
5 października 2007, 13:55 / piątek
CBA podała zarzuty wobec trener K.

5 Października 2007

Dotarliśmy do komunikatu Centralnego Biura Antykorupcyjnego odnośnie powodów czwartkowego zatrzymania Dariusz K. Trener Lechii po zapoznaniu się z zarzutami o przekupstwie nie będzie aresztowany, ale został wobec niego zastosowała dozór policyjny, zakaz opuszczania kraju i poręczenie majątkowe. W najbliższych godzinach powinniśmy poznać stanowisko gdańskiego klubu odnośnie dalszej pracy szkoleniowca przy ul. Traugutta. .

Poniżej prezentujemy w całości komunikat Tomasza Frątczaka, dyrektor Gabinetu Szefa CBA:

Sylwester Z. właściciel agencji ochrony "Zubrzycki" i Dariusz K., trener Lechii Gdańsk zatrzymani za korupcję. Za 300 tys. zł załatwili ustawienie przetargu o wartości 10 milionów zł.

Wczoraj w godzinach popołudniowych w Komorowie pod Warszawą zatrzymany został Sylwester Z. właściciel Agencji Ochrony Osób i Mienia "Zubrzycki". Zatrzymanie, do którego doszło na terenie jego nowobudowanej rezydencji przebiegło spokojnie. Funkcjonariusze CBA przeszukali dom, warszawskie mieszkanie i biuro zatrzymanego. Zabezpieczyli sprzęt informatyczny, dokumenty związane z przetargami. Także kilkadziesiąt tysięcy dolarów i kilkaset tysięcy zł na poczet ewentualnych przyszłych kar.

Do zatrzymania Dariusza K. trenera Lechii Gdańsk, byłego wielokrotnego reprezentanta Polski w piłce nożnej, doszło wczoraj wieczorem w pobliżu stadionu w Gdańsku. Zatrzymany po zakończeniu treningu Dariusz K. przewieziony został do warszawskiej prokuratury.

Sylwester Z. za ustawienie przetargu na usługi ochrony osób i mienia wraz z monitoringiem we wszystkich ośrodkach Centralnego Ośrodka Sportu, wręczył zastępcy dyrektora COS łapówkę 300 tys. zł. Wartość przetargu to ok. 10 milionów zł. W działaniach Sylwestra Z. pośredniczył Dariusz K. Dyrektorowi COS obiecał łapówkę w wysokości ustalonego procentu od wartości każdej faktury, zapłaconej na rzecz Sylwestra Z., w związku z ustawionym przetargiem. Miało być to jednak nie mniej niż 250 tys. zł. Dodatkowo zapewniał dyrektora COS o jego pozostaniu na stanowisku w przypadku zmiany na stanowisku Ministra Sportu.

Obu mężczyznom zostały przedstawione zarzuty przekupstwa. Wobec Sylwestra Z. prokuratura wystąpiła o tymczasowe aresztowanie. Wobec Dariusza K. zastosowała dozór policyjny, zakaz opuszczania kraju i poręczenie majątkowe.

Sprawa jest wątkiem śledztwa prowadzonego przez Prokuraturę Okręgową w Warszawie związanym z korupcją w Centralnym Ośrodku Sportu. W lipcu br. Dyrektor i wicedyrektor Centralnego Ośrodka Sportu w Warszawie zostali zatrzymani przez Centralne Biuro Antykorupcyjne. Wicedyrektor Tadeusz M. wpadł z 60 000 zł łapówki, którą przyjął od biznesmena. Jak się okazało to tylko część pieniędzy z blisko 300 000 zł, jakich zażądał za wynajem pomieszczeń na "Torwarze". Chwilę później zatrzymano Krzysztofa S. - dyrektora COS, który podpisał umowy z biznesmenem.
5 października 2007, 14:05 / piątek
piłeczka po stronie klubu teraz...
smierdzaca sprawa, dobrze, ze chociaz to nie ustawianie meczow...
5 października 2007, 14:06 / piątek
w takim razie pewnie się znamy chociaz z widzenia panie grass.
ja tam Tuska nie widziałem, ale Kurskiego tak - jeśli już jesteśmy przy polityce.
5 października 2007, 14:12 / piątek
Żadna śmierdząca sprawa.Do momentu kiedy nie ma wyroku skazującego lub też kiedy sprawa nie zostanie przekazana do decyzji sądu, to dla mnie nie ma sprawy. Ta instytucja (CBA) tak działa aby o niej i władzy było głośno.Zastanówcie się, przecież w normalnym kraju za takie zarzuty , to gość by został grzecznie wezwany do prokuratury złożył zeznania i po sprawie.Ale oczywiście nie u nas.Ma być szum medialny, obrzucanie błotem, a później to jakoś będzie. Zarząd niech najpóźniej jutro podejmie stosowne stanowisko w tej sprawie.Czekaja nas 2 ważne mecze!!!!!
5 października 2007, 14:34 / piątek
"W działaniach Sylwestra Z. pośredniczył Dariusz K. Dyrektorowi COS obiecał łapówkę w wysokości ustalonego procentu od wartości każdej faktury, zapłaconej na rzecz Sylwestra Z., w związku z ustawionym przetargiem. Miało być to jednak nie mniej niż 250 tys. zł. Dodatkowo zapewniał dyrektora COS o jego pozostaniu na stanowisku w przypadku zmiany na stanowisku Ministra Sportu."

Na moje oko to jest komedia. Dariusz K. OBIECAŁ łapówkę !!!!!!!!! Dodatkowo ZAPEWNIAŁ dyrektora COS o jego pozostaniu na STANOWISKU, w przypadku zmiany na STANOWISKU Ministra Sportu!!!!!!!

Jak widać Dariusz K. jest "szarą eminencją" w Polsce. Człowiek który dużo może, niezależnie od układów politycznych.
Trochę to naciągane jest.

Nie chcę się czepiać, ale czy tej afery nie wymyślił słynny Stan ?????
5 października 2007, 14:39 / piątek
Szkoda smrodu, zwłaszcza ze drużynie zaczęło wychodzić (nie przesądzając, na ile to zasługa D. Kubickiego). Skłaniam się ku opinii, że klub powinien podziękować DK za pracę. Jeszcze lepiej, gdyby sam zrezygnował - wtedy moznaby wrócic do tematu po ewentualnym wyjaśnieniu sprawy.
Wiem, że to nie ma bezpośredniego związku z piłką, ale smród związany z osobą DK przenosi się na Lechię. Cholera mnie bierze jak czytam "trener Lechii Gdańsk zatrzymany", ale faktem jest, że nazwa klubu pada w złym kontekście, co jest złem samym w sobie.
A jeśli zarzuty miałaby się potwierdzić, to już zupełna padaka. Z łapówkarzami nie należy ustawiać się do wspólnego zdjęcia.
5 października 2007, 14:41 / piątek
Nie no kurwa parodia jakaś.... I po to zapierdalali po niego z Warszawy? Toc kurwa ludzie w Gdańsku jak coś przeskrobią i maja iść do paki to dostają list, że proszę się zgłosić w celu odbycia kary, ale nie bo to jebane CBA, które wysyła 1 cepów w służbowym samochodzie na koszt podatników z Warszawy do Gdańska... W końcu muszą coś robić, żeby nie ośmieszyć organów ścigania, bo na razie to Krauzego znaleźć nie mogą i szybko do Polski nie wróci....
5 października 2007, 14:48 / piątek
Szczegóły na stronie CBA:

odnośnik
5 października 2007, 14:51 / piątek
harvester- oczywiście że szkoda smrodu, ale ze zwolnieniem chyba się zagalopowałeś. Sprawa nie ma związku z wykonywanem przez niego zawodem. Do tego zarzuty na pierwszy rzut oka są bardzo naciągane, a wycieczka przez pół Polski, żeby go przesłuchać to delikatnie mówić nadużycie.

Większym smrodem dla klubu, była jazda po pijanemu przez piłkarzyka, który teraz kopie w Zabierzowie. Gorsze zarzuty usłyszał również Ujek, który potem dostał szansę w Reprezentacji Polski.
Nie przesadzajmy z tą szubienicą dla Kubickiego.
5 października 2007, 14:53 / piątek
Żadna śmierdząca sprawa.Do momentu kiedy nie ma wyroku skazującego lub też kiedy sprawa nie zostanie przekazana do decyzji sądu, to dla mnie nie ma sprawy. Ta instytucja (CBA) tak działa aby o niej i władzy było głośno.Zastanówcie się, przecież w normalnym kraju za takie zarzuty , to gość by został grzecznie wezwany do prokuratury złożył zeznania i po sprawie.Ale oczywiście nie u nas.Ma być szum medialny, obrzucanie błotem, a później to jakoś będzie. Zarząd niech najpóźniej jutro podejmie stosowne stanowisko w tej sprawie.Czekaja nas 2 ważne mecze!!!!!

a dla mnie jest to SMIERDZACA SPRAWA!!!
za twarz nie zabieraja z ulicy i nie zawoza do warszawy...maja widac dokladne dowody,przeciez ta sprawa z osrodkami sportowymi trwa juz od kilku miesiecy.od nitki do klebka.na kazdego umoczonego przyjdzie czas.
jesli chcemy byc postrzegani jako klub uczciwy NIE MA W NIM MIEJSCA DLA TAKICH LUDZI!!!!
wiem ze nie mamy nic wspolnego z tym co robil przd przyjsciem do Lechii ale....
ja sam mam firme i przed zatrudnieniem pracownika DOKLADNIE bym go sprawdzil to po pierwsze...NIGDY NIE ZATRUDNILBYM W NIEJ OSOBY PODEJRZANEJ...ale jesli jego przeszlosc tak jak w tym przypadku "wyszla w praniu" to NIE MA DLA NIEGO MIEJSCA W NASZYM KLUBIE I KONIEC KROPKA!!!
a po wpisach coponiektorych to widze ze maja nalecialosci od sasiadow...zaczyna sie bronienie,MOZE KOSZULKI ZROBICIE Z POPARCIEM???
tak jechaliscie na sledzi a sami zaczynacie mydlic i bronic przekretaczy...
zalosne...
Kafarski da sobie rade...zobaczycie.
5 października 2007, 14:55 / piątek
Jak byly pilkarz Arki Grzegorz P. cos przeskrobal pojawialy sie tu wpisy 'to swiadczy jacy ludzie pracuja w Arce' itp. Wczesniejsze zatrudnienie alhololika i hazardzisty w Lechii nazywano 'wyciaganiem pomocnej dloni.
Teraz kiedy zawijaja Kubickiego wpisy na forum brzmia, ze to nie ma zwiazku z Lechia itp. :)))))
5 października 2007, 14:57 / piątek
davidg75
nikt nie jest za koszulkami i skandowaniem nazwiska Kubickiego, to nie smieciarka...
Tu trzeba zachowac spokój, istnieje jeszcze coś takiego jak domniemanie niewinności, nie przsądzam, że to pozwala na zachowanie stanowiska Kuby, ale nie mozna skazywac go na podstawie spektakularnej akcji CBA
5 października 2007, 14:59 / piątek
Wieczorem decyzja w kwestii Kubickiego - 05-10-2007

Zarząd OSP Lechia Gdańsk zapoznał się z komunikatem Centralnego Biura Antykorupcyjnego dotyczącego zatrzymania trenera Dariusza Kubickiego. Dariusz Kubicki zobowiązany został do niezwłocznego stawiennictwa na dzisiejszym posiedzeniu prezydium zarządu klubu i złożenia wyjaśnień. Decyzje odnośnie dalszej współpracy podjęte zostaną po spotkaniu władz Lechii ze szkoleniowcem.

Zarząd OSP Lechia Gdańsk
5 października 2007, 14:59 / piątek
[b]Wieczorem decyzja w kwestii Kubickiego - 05-10-2007[/b]

Zarząd OSP Lechia Gdańsk zapoznał się z komunikatem Centralnego Biura Antykorupcyjnego dotyczącego zatrzymania trenera Dariusza Kubickiego. Dariusz Kubicki zobowiązany został do niezwłocznego stawiennictwa na dzisiejszym posiedzeniu prezydium zarządu klubu i złożenia wyjaśnień. Decyzje odnośnie dalszej współpracy podjęte zostaną po spotkaniu władz Lechii ze szkoleniowcem.

Zarząd OSP Lechia Gdańsk

Przynajmniej zarząd zachowuje sie profesionalnie.
5 października 2007, 15:04 / piątek
Niestety, Kubickiego trzeba wyjebac z klubu. Jego sprawa nie ma nic wspolnego z pilka, trenerka a juz tym bardziej Lechia, ale wlasnie dlatego, ze nie chcemy byc kojarzeni nawet w posredni sposob ze zlodziejstwem i korupcja trzeba sie go pozbyc.

Do tych, ktorzy chca plakac ze:

a) nie ma wyroku, tylko zarzuty
b) to CBA a CBA to "wiadomo jak dziala"
c) Tusk jest Lechista (swoja droga poplakalem sie ze smiechu jak to uslyszalem) wiec sie PiS msci
d) to spisek ciemnych sil

Proponuje trzy glebokie wdechy i przypomnienie sobie, jak to bylo za miedza. Kiedy zaczeli zamykac tych jebanych zlodziei, chlopcy spod znaku rozprutej klodki w magazynie plakali wlasnie w ten sposob. Najpopularniejszym haslem bylo to, ze prokuratorzy z Wrocka (oczywiscie fani WKS) do spolki z Lechia kreca gigantyczna afere ktorej celem jest tylko to, zeby spuscic zlodziejArke z ligi. I to by bylo na tyle, oni sa ZLODZIEJAMI my jestesmy LECHIA GDANSK.
5 października 2007, 15:07 / piątek
5 października 2007, 15:14 / piątek
Zeto, wiem, że Kubicki nie stał się w z związku z zatrzymaniem gorszym trenerem. Zarzutów nie komentuję, bo nie znam sprawy (i pozostałym sugeruję to samo, bo w życiu różnie bywa i potem niektórym może być głupio).
Chciałbym, aby Lechia Gdańsk i jej kibice byli taką społecznością, gdzie nie obwąchuje się sprawy, żeby zdecydować czy to gorszy czy lepszy smród. Smród to smród. To, że ktoś dal szanse Ujkowi (co jest dla mnie przegięciem) nie znaczy, że nam wolno więcej, mniej lub tyle samo. A co do jazdy po pijanemu GK - o "zatrzymanym trenerze Lechii" słyszałem co godzinę w radiu, a temat Królika nie zainteresował nikogo poza nami, więc to inna bajka.

Władze klubu mają dobrą okazję, aby pokazać, że potrafią sobie radzić z każdym smrodem. Nie będę snuł historii o konieczności zapewnienia wysokiego poziomu moralnego pracowników klubu, ale jeśli mamy mieć klub dobrze funkcjonujący w sensie biznesowym to od pewnych rzeczy należy grzecznie acz stanowczo się odcinać. Co jest ważniejsze? Interes D. Kubickiego czy dobre imię klubu? Jeśli DK wie coś o biznesie, to zrozumie i nie będzie miał pretensji.

Wolałbym móc powiedzieć napotkanemu śledziowi: "patrz i ucz się, jak należy sobie radzić z lekkim swądem, nie mówiąc o gnoju, który wy mieliście u siebie". Wiem, że oni nie rozumieją różnicy pomiędzy sytuacją u nas i u nich, ale właśnie dlatego zamiast tłumaczyć im to, wolałbym mieć pod ręką przykład tego, jak należy załatwiać pewne rzeczy.

Nie stawiam szubienicy - staram się tylko chłodno ocenić sytuację i napisać, co w mojej ocenie byłoby lepszym rozwiązaniem.
5 października 2007, 15:28 / piątek
do davidg 75 i sikory. Panowie jesteście po prostu żałośni w tych swoich żądaniach głowy Kubickiego. Jego zatrzymanie jest niczym w porównaniu to co sie działo w złodziejArce . Nie wiem jak wogóle może to porównywać takie fakty. Już z samego komunikatu CBA wynika ,że jest to sprawa dość mocno naciągana.A wy już chcecie głowy, żeby nikt nie szargał dobrego imienia Lechii. Ja również tego chce ale nie w ten sposób , że gościa się obrzuci błotem, depcze w ziemie i powie mu sie dziękujemy.Nikt nie chce żadnych koszulek, żadnych petycji itd. To nie jest odpowiednia droga postępowania.A może gdyby was takie coś spotkało, jak Kubickiego, to może byście inaczej mówili.Proponuje żeby decyzję o tym co sie stało podjął sam zainteresowany, bo tylko on wie najlepiej, czy jest w coś zamieszany.
5 października 2007, 15:35 / piątek
Nie mam nic do Kuby i chwała mu za punkty,ale jeśli umoczyl to czy słowo 'korupcja'nie wystraszy sponsorow m.in.Orlen. Czasem plamę ciężko sprać nawet najlepszym proszkiem.
5 października 2007, 15:35 / piątek
Dla mnie to polityczna sprawa.

1. wczorja rano oglosili ORLEN sponsorem
2. w poludnie juz byly wypowiedzi rzeczika Orlenu ze za bardoz nie o to chodiz ze jeszcze nie wszystko ... ze byly rozmowy... tylko
3. wieczorem zatrzymanie Kubickiego

4. wypuszczenie Kubickiego
5. Orlen sie wycofuje....

a) wg mnie Kubickiego nalezy zwolnic - sorry moze byc nawet kozlem ofiarnym ale niech kazdy widzi...jak sie rozprawiamy!

b) skontaktowac sie z jakimis prawnikami - i pojechac po bandzie wszystkim gazetom, radiom, tv -(MEDIOM) co rozglaszały TRENER LECHII GDAŃSK... bo jak juz to powinno byc ZNANY były pilkarz D.K. zostal zatrzymany przez.... za dzialalnosc w latach 2004-5? kiedy pracowal.... (a maly druczkiem ze obcenie od miesiaca jest trenerem Lechii Gdansk)!
5 października 2007, 15:52 / piątek
Też uważam że powinniśmy poszukać nowego trenera... Koniec ze złodziejami. My na to nie zasłużyliśmy
5 października 2007, 16:21 / piątek
chris3707 zalosny to Ty jestes....
DWULICOWOSC NIEKTORYCH MNIE PRZERAZA...
albo ma sie swoje zdanie od poczatku do konca albo nie.albo jedne sprawy postrzegamy w ten sam sposob albo nie.widze ze obowiazuje tu jebana zasada:
PUNKT WIDZENIA ZALEZY OD PUNKTU SIEDZENIA!!!!!!!

HARVESTER:100% MAM PODOBNE ZDANIE!!!

ZACZNIJMY WPROWADZAC SWOJE CZYNY W ZYCIE!!!-JESLI MOWISZ ZE COS JEST BE I MOWISZ NP:O ZLODZIEJACH z ARKI,NASMIEWASZ SIE,WYSZYDZASZ lub jak to mowi obecna mlodziez-krecisz beke i masz radoche z ich niepowodzen to mniej w sobie tyle odwagi ze gdy podobna sytuacja spotka Twoj klub i pracownikow tego klubu to NIE ZMIENIAJ KURWA jeden z drugim zdania i nie bron tylko tez opierdol ze byc moze przez ten smrod wywolany ta afera straci KLUB,MY KIBICE,byc moze odwroca sie sponsorzy itp....

a zeby do tego nie doszlo trzeba oczyscic sytuacje zeby NIKT nie mial watpliwosci ze LECHIA jako klub NIE MIALA-NIE MA-I KURWA NIE BEDZIE MIALA NIC WSPOLNEGO z tego typu sprawami...dotarlo???

zero tolerancji dla korupcji lapowkarstwa klamstwa obludy i dwulicowosci

tyle
5 października 2007, 16:27 / piątek
Ktokolwiek z Was jest bez winy niech pierwszy rzuci go kamieniem
5 października 2007, 16:28 / piątek
*rzuca kamieniem*
5 października 2007, 16:34 / piątek
A kto mowi o rzucaniu kamieniem? Czy ja nazywam Kube "chujem", "zlodziejem" i namawiam do odsadzenia go od czci i wiary? Nie! Chodzi o to, ze zdarzyla mu sie przykra sprawa, strasznie chujowa jesli chodzi o wizerunek klubu, ktory jest czysty i za taki chce uchodzic. Niestety wiec, mimo dobrych wynikow, MOIM ZDANIEM nalezaloby go pozegnac.

Jak dla mnie koniec tematu.

FOREVER LECHIA
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.277