Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Kubicki zatrzymany?

strona 4/5

5 października 2007, 16:35 / piątek
a z tymi kamieniami to co...od Leppera zescie zalapali?
5 października 2007, 16:50 / piątek
davidg - ochłoń..... jeszcze nie minęła nawet doba od wypuszczenia go a Ty już napisałeś cały scenariusz co,jak, gdzie i po co. Narazie zarząd postąpił bardzo profesjonalnie - zawiesił go czasowo i dzisiaj ma stawić się na posiedzeniu zarządu - i na tym narazie poprzestańmy. A teza że "punkt widzenia zależy od punktu siedzenia" nie ma tu nic do rzeczy.
Ps.zastanawia mnie jaki jest sens/powód targania człowieka do Warszawy jakby nie było go można przesłuchać/zatrzymać w Gdańsku...czy to że złoży oświadczenie w wawie ma jakąś większą wartość?? No ale nie znam się na tych klockach więc nie osądzam.
5 października 2007, 17:10 / piątek
Poczekajmy na odpowiedź zarządu.
5 października 2007, 17:24 / piątek
Jeżeli zastosowali tylko dozór policyjny to znaczy że chyba nic na niego nie mają.
Być może był tylko przesłuchiwany w charakterze świadka a całą resztę może można traktować jako nadgorliwość CBA. Niejednego już zeszmacili w ten sposób.
Tak,że ja bym go przedwcześnie nie skreślał.
Poczekajmy spokojnie na decyzję zarządu.
5 października 2007, 17:32 / piątek
do davidg75
Ty facet nie rozumiesz chyba tej całej sytuacji.Zarzucasz mi dwulicowość, że ja i inni naśmiewali się z szpArki.Do czego ty kurwa chłopie porównujesz te dwie odmienne od siebie sytuacje.Trzeba chyba byc kompletnym tumanem , żeby takie rzeczy wypisywać.Jesteś taki kurwa kozak, bo to ciebie osobiście nie dotyczy.Jestem ciekaw gdyby to spotkało ciebie i twoją rodzinę, to byś zamknął koparę i sie nie odzywał.
Wierz mi że Kubicki sam będzie wiedział jak postąpić.Jego dobre imię, naszego klubu, kibiców,liczy się tak samo.I żaden zafajdany, nawiedzony gość nie będzie dyktował zarządowi jak ma postąpić.Szkoda mi dalej z tobą polemizować, bo to strata czasu i nerwów.Wieczorem a najdalej jutro będzie wiadomo jak sprawa się skończyła.
Zyczę ci chłopie więcej dystansu do otaczającej nas rzeczywistości, bo widzę że już żyjesz w wirtualnym świecie.
5 października 2007, 17:42 / piątek
No mam nadzieję ,że po 22:00 okaże się ,że Kubicki bedzie nadal trenerem.Wszyscy jesteśmy za nim!!!
5 października 2007, 18:24 / piątek
FCLG zarzad postąpi jeszcze profesjonalniej jak podziękuje Kubickiemu.
Facet ma postawione konkretne zarzuty, za które może wyłapać do 12 lat.
Nie uwierze że bez dowodów ot tak sobie przybili mu zarzuty.A to już podstawa
do aktu oskarżenia w sadzie.Owszem pod wodza Kubickiego Lechia zaczęła wygrywać ale tu już chodzi o dobre imie naszej Lechii.Musi być jak żona Cezara
poza wszelkimi podejrzeniami.Nie po to budowano w mozole od podstaw dobry wizerunek klubu,żeby nas kojarzono z jakimikolwiek aferami.A Kubicki mimo woli
wplątał nas w swoje prywatne sprawy.A co do dalszego prowadzenia zespoł,to nie wiem czy w obecnej chwili mogłby skupić sie wyłacznie na pracy.Ma poważne kłopoty,musi ratować własny tyłek,ewentualne dalsze przesłuchania,wynajecie dobrego papugi itp.Będzie w stanie myśleć tylko o pracy z Lechią?
A co powie piłkarzom?Jestem niewinny wrabiają mnie?Na pewno nie podniesie to
jego autorytetu.Trener musi byc na maksa skoncentrowany na swojej pracy,zwłaszcza w kontekscie czekajacych nas ważnych i trudnych meczy.
Chociaż o derby jestem dziwnie spokojny, i bez Kubickiego powieziemy rybie łby:-)
5 października 2007, 19:12 / piątek
mow za siebie ja tam nie jestm z nim dla mnie jak jest winny to niech spierda....Lechia poradzi sobie bez tego przekreta jesli nim faktycznie jest Ja wierzew tylko w BKS nie w przekretaczy pozdro z londynu
5 października 2007, 19:41 / piątek
Kubickiego będzie trudno zwolnić ma ważny kontrakt w którym ma zagwarantowane zatrudnienie na dwa lata. Zerwanie kontraktu przez Lechie wiąże sie z wypłatą odszkodowania za zerwanie kontraktu [chyba że w kontrakcie zapisane jest inaczej] ponieważ narazie ma tylko postawione zażuty co w świetle prawa oznacza że jest podejżany i do zapadnięcia wyroku prawomocnego jest osbą niewinną. Może zostać zawieszony w wykonywaniu powierzonych Mu zadań ale itak Lechia będzie płaciła Mu wypłaty lub ich część. Chyba że poda sie sam do dymisji, alo to już zależy tylko od Niego czy jest człowiekim z harakterem, no i oczywiście od tego czy miał coś wspulnego z tą sprawą czy nie, a kto jak kto ale On to wie. Mam nadzieje że jest niewinny i że zostanie bo ma dobre podejście do naszycz kopaczy co widać na boisku
5 października 2007, 20:05 / piątek
O kutwa Stefan!!
Ortografia się kłania.
5 października 2007, 21:04 / piątek
Co to kurwa za gadki w ogóle?? Niektórych to już w ogóle pojebało widzę, postawienie zarzutów to już ma być jednoznaczne z winą?? Kurwa Zbyszek pseudoprawnik i jego przydupasy z CBA tak już ludziom w głowach pojebali, że teraz wystarczy kogoś oskarżyć o cokolwiek i człowiek już jest traktowany jak winowajca, bandyta i chuj wie co jeszcze. Słynne słowa Zbyszka, że jak nie ma na kogoś dowodów to znaczy, że one są ale nie można ich znaleźć, znalazły widzę swoich wyznawców. Kurwa ludzie dajcie sobie spokój, nie pierdolcie farmazonów o zwlanianiu bo jeszcze kurwa nic nie wiadomo, a Wy już kurwa psy wieszacie. Jeżeli chcecie kogoś winić za smród to wincie, CBA i pismaków. Ciekaw jestem co będziecie mówili jeżeli okaże się, że Kubicki został fałszywie oskarżony i nie miał nic wspólnego ze sprawą? Ile to razy się zdarzało, że był wielki szum oskarżanie człowieka, a potem jak przyszło co do czego i okazało się, że był niewinny, to przeprosin w mediach nie było. Jebać CBA i pismaków, dopóki Kubicki nie został skazany dopóty jest niewinny, kurwa inaczej przecież nie może być!!! Jest domniemanie niewinności i to jest podstawa praworządnego państwa. Kurwa dopóki sąd nie skaże dopóty jest się niewinnym i nie można wracać do PRL - owskich metod skazywania bez wyroku.
5 października 2007, 21:48 / piątek
Na miejscu kuby sam by,m sie podał do dymisji .A wiecie dlaczego???? bo po chuj pracować w klubie gdzie nie szanują go własni kibice!!!!!!!!!!.Własnie teraz wychodzi
jakim jestesmy prowincjonalnym klubem!!!!! .Pierwszy trener z haryzmą z poza rejonu Trójmiasta i już co poniekturzy maja go w dupie!!!!!!!! I zeby niebyło nie mówie o żadnych zidiocałych koszulkach ,tylko o odrobinie chociaż szacunku i zaufania do kórwy nedzy!!!!!.A może szanujemy tylko ludzi z trójmiasta co???? co za debilizm
5 października 2007, 22:02 / piątek
jesli jest winny to poniesie kare nikt nie wydal na nim wyroku jak jest meda to nia bedzie zawsze dla mnie to zaden autorytet ciesze sie ze pod jego wodza Lechia odnosi zwyciestwa ale to nie zmienia faktu ze nigdy bym za nim nie stanal murem nie wierze mu poprostu jak bedzie prowadzil dalej nasz klu spoko niechto robi jaknajlepeij ale ja wolal bym wdowczyka albo jakiegos inego trenera ie musi byc z naszego rejonu wrecz przeciwnie zeby z niego nie byl i nie kurwic mi prosze tutaj bo to nie 0 to chodzi kazdy ma prawod o wyrazenia wlasnej opini jedni o za os lubia inni nie jak bedzie zycie pokaze apropos marze o tym zeby jakis trener utrzymal sie w naszym klubie przynajmniej 5 lat co jest malo prawdopodobne zobaczymy jak bedzie jak poproawdzi nas zespol bedzie oki jak nie tez damy rade moze inaczej musi dac rade wierze bardzo w to i juz pozdro dla mniej nerwoych i wierzacych tak jak ja .Lechia jest wszedzie
5 października 2007, 22:02 / piątek
Jesteśmy z Tobą, KUBICKI jesteśmy z Tobą
5 października 2007, 22:07 / piątek
Kiedy będzie decyzja ws Kubickiego? Jak bedziecie cos wiedziec, to piszcie
5 października 2007, 22:10 / piątek
Tomus,moglbys nie prowokowac ?
Po co te rozpisywanie :jestem za,jestem przeciw ?
Poczekajmy na werdykt,a pozniej ocenmy Darka.
Widze,ze wszystkim piszacym,tak latwo przychodzi ocena czlowieka,ktory ma zarzuty.
Nie jestem za nim,ani przeciw niemu.Czekam.

LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
5 października 2007, 22:19 / piątek
Miało być wiadome o 22:00 a już dawno po ... czekamy dalej
5 października 2007, 22:21 / piątek
Po wieczornym spotkaniu z trenerem Dariuszem Kubickim, prezydium zarządu OSP Lechia Gdańsk podjęło decyzję o kontynuacji współpracy ze szkoleniowcem. Szczegóły dotyczące podjętej decyzji przedstawione zostaną na jutrzejszej konferencji prasowej.
5 października 2007, 22:21 / piątek
Kubicki nadal trenerem Lechii
Po wieczornym spotkaniu z trenerem Dariuszem Kubickim, prezydium zarządu OSP Lechia Gdańsk podjęło decyzję o kontynuacji współpracy ze szkoleniowcem. Szczegóły dotyczące podjętej decyzji przedstawione zostaną na jutrzejszej konferencji prasowej.
5 października 2007, 22:24 / piątek
nie o 22 tylko po 22 a to subtelna różnica .nie
5 października 2007, 22:24 / piątek
5 października 2007, 22:24 / piątek
Zostaje i bardzo dobrze :)
5 października 2007, 22:25 / piątek
Kuba zostaje no i jest git, teraz czas na marsz w górę tabeli :)
5 października 2007, 22:25 / piątek
Decyzja merytoryczna, można pogratulowac trzeźwości oceny sytuacji
5 października 2007, 22:26 / piątek
no i ide teraz spac wiem juz wszysko niech ich zmobilizuje i bedzie dobrze teraz on i pilkarze maja podwojna mobilizacje bedzie dobrxze teraz juz tylko wiemy ze nim tylko Lechia
5 października 2007, 22:26 / piątek
to dobra decyzja -brawo zarząd TYLKO LECHIA
5 października 2007, 22:27 / piątek
Brawo zarząd.
5 października 2007, 22:31 / piątek
NO I KURWA DOBRZE!!!
CO NAS NIE ZAJEBIE TO NAS WZMOCNI!!!
BĘDZIE JESZCZE LEPIEJ!!!
Aejaejao!!!
5 października 2007, 22:33 / piątek
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
tylko bez pomysłów z koszulkami i okrzykami na meczu, derby przed nami
5 października 2007, 22:35 / piątek
Kredyt zaciągniety panie Darku. Wygrana w derbach spłaca wszystko!!
A całość cuchnie pisiorowską propagandą sukcesu ministra ziobro .
5 października 2007, 22:38 / piątek
Decyzję oczywiście podjął zarząd, ale tak jak pisałem to decyzja Kuby była w tej materii najważniejsza.Ponieważ on sam tylko wie czy jest cokolwiek mu do zarzucenia.
I proszę nie pieprzyć mi to farmazonach w stylu"żona Cezara musi być poza jakimikolwiek podejrzeniami" bo czasy mamy nowożytne.A to że nie którym już się pojebało o tej propagandy łapania łapówkarzy,to już ich własna sprawa.
Ludzie na uczcie się oddzielać prawdę od pomówień i czytać to co piszą te pismaki.
5 października 2007, 22:42 / piątek
przeczuwam prowokacyjne posty śledzi w tym temacie, fajnie byloby olac
5 października 2007, 22:45 / piątek
czekam na jutrzejsza konferencje prasową, zobaczymy co klub ma do powiedzenia w tej sprawie
5 października 2007, 22:56 / piątek
Czarny 1968.My nie mamy takich problemow.Bylismy jednoscia w latach osiemdziesitych i do tej pory jestesmy. Mlodzi sa troche w goroncej wodzie kompani. Myterz tacy bylismy .Dlatego mamy wolna Polske.A my swoje Lechia Gdansk.I niech mi jakis Macius nie pisze ze on jezdzil na wyjazdy w latach osiemdziesiatyc.
5 października 2007, 23:26 / piątek
Mam nadzieje że Kuba nie zawiedzie naszego zaufania.
5 października 2007, 23:48 / piątek
do chris3707
uwazaj na slowa jakich uzywasz....
ja Ciebie nie obrazalem slowami"kompletnym tumanem""zafajdany, nawiedzony gość "!!!!
to ze mamy calkiem odmienne zdanie na ta sytuacje nie znaczy ze mozesz po mnie jechac buraku...

dla mnie obie sprawy sa podobne tam korupcja tu korupcja tam zarzuty tu zarzuty tam sie wypieraja tu tez sie gosc wypiera w zywe oczy tam poparcie i poklepywanie po plecach i...tu myslalem ze bedzie inaczej ale Ty wlasnie jestes takim wyrazistym przykladem ze wiele sie nie roznisz w sposobie myslenia od szparkowcow

to jest forum i kazdy ma prawo wyrazac swoje zdanie nawet kontrowersyjne dla innych ale wlasne!!!

koles ma zarzuty za ktore grozi mu 12 lat!! czy ty kumasz chlopie w czym rzecz???

a taka "solidarnosc" na pokaz z kims kto postepuje w swoim zyciu nie fair mi dynda...kapujesz KOZAKU??!!

ON MA SWIECIC PRZYKLADEM BO JEST TRENEREM,MA W SKLADZIE LUDZI MLODYCH WCHODZACYCH DOPIERO W DOROSLE ZYCIE I NIE CHCE BY PRZEKAZYWAL IM ZLE WZORCE...dotarlo PACANIE???

decyzja o pozostawieniu DK na stanowisku trenera jest czarnym dniem dla Lechii.jest mi wstyd ze trenuje moj zespol czlowiek ktory ma postawione zarzuty korupcyjne a czesc to popiera...

mowisz o niewinnosci...hmm..ok...trzeba bylo go nie odwieszac i pozostawic wszystko swojemu biegowi wydarzen.niech sie sprawa zakonczy pomyslnie dla DK i dopiero wtedy zapraszamy spowrotem a do czasu wyjasnienia aut!

na koniec parafrazujac zacytuje Ciebie:
"Szkoda mi dalej z tobą polemizować, bo to strata czasu i nerwów"

i nastepnym razem milej troszke...

mimo wszystko pozdr
5 października 2007, 23:49 / piątek
Bardzo rozsądna decyzja, od przyjścia Kuby zespół jest w gazie i super, że dalej będzie mógł kontynuować swoją pracę. Mam nadzieje że ten incydent w żaden sposób nie wpłynie na zespół.
Tylko LECHIA!
6 października 2007, 00:07 / sobota
Tyle tylko, że to nie jest incydent... DK nie zniewymyślał milicji na skrzyżowaniu, grozi mu 12 lat...Myślę, że ma powazny problem i szkoda go, bo od dawien dawna nie graliśmy tak fajnej piłki ale chyba powinniśmy mu podziękować. Tak i tak powinniśmy pojechać z przekrętarką, choć moi koledzy zza miedzy są tego samego zdania...debile ;)
Pozdr
6 października 2007, 00:10 / sobota
Oczywiście chodziło mi o to że są tego samego zdania ze pojadą z Lechia
6 października 2007, 00:38 / sobota
Davidq75 Ty chyba nie wiesz co mówisz. Co z tego, że ma postawione zarzuty??? Czy naprawdę dałeś się zwieść propagandzie oskarżania wylansowanej przez ministra Zero i jego psów gończych spod znaku CBA. Postawić zarzuty można każdemu, a dzisiaj przy takiej polityce jaką mamy, to już naprawdę za damski chuj można zostać oskarżonym, potem Cię wypuszczą i powiedzą, że to pomyłka ale kubła pomyj, które na Ciebie wylali już nie zmyją. Chuj wbijam w to, że jakies oszołomy postawiły zarzuty, oni kurwa tylko szukają okazji, żeby komuś dojebać i w ten sposób udowodnić zasadność powołania CBA. Kubicki tak jak każdy człowiek, którego nie skazano prawomocnym wyrokiem jest niewinny. Każdy człowiek korzysta z domniemania niewinności, dopóki Cię nie skażą dopóty jesteś niewinny. To Kubickiemu trzeba udowodnić, że był winny, a nie Kubicki ma udowadniać, że jest niewinny. Jeżeli sąd go skaże, to wtedy go wyjebać na zbity pysk i dać wilczy bilet na zawsze, a dopóki coś takiego się nie stało, niech trenuje Lechijkę i zdobywa z Nią punkty. Kurwa opamiętajcie się, nie skazujcie człowieka na podstawie oskarżeń ze strony chorych na ambicję psów gończych. Każdy z nas ma prawo korzystać ze swoich praw i trzeba bronić prawa do niewinności!!!
6 października 2007, 02:17 / sobota
co sie w tym kraju narobilo. Zatrzymany a tu wg niektorcyh juz winny. Prosze dalej idzcie głosowac na PIS to kazdy bedzie winny choc nie skazany. Pierdolona propaganda medialna. W jakim my kraju zyjemy?? DK zostaje i innego wyjscia nie moze byc. Gratuluje zarządowi decyzji i opanowania gorączki. To są jakies jaja, wpisy niektorych na tym forum. DK trzymaj sie, zycze zdrowego myślenia wiekszosci ktorzy pierdolą takie farmazony. NIE SKAZANY = NIE WINNY!!!
6 października 2007, 02:40 / sobota
No Lion pojechełeś.
" Co z tego, że ma postawione zarzuty???. Postawić zarzuty można każdemu, a dzisiaj przy takiej polityce jaką mamy, to już naprawdę za damski chuj można zostać oskarżonym, potem Cię wypuszczą i powiedzą, że to pomyłka ale kubła pomyj, które na Ciebie wylali już nie zmyją".
To samo można powiedzieć o Arce.
"Kubicki tak jak każdy człowiek, którego nie skazano prawomocnym wyrokiem jest niewinny. Każdy człowiek korzysta z domniemania niewinności, dopóki Cię nie skażą dopóty jesteś niewinny".
To samo można powiedzieć o Milewskim.
"To Kubickiemu trzeba udowodnić, że był winny, a nie Kubicki ma udowadniać, że jest niewinny".
Znowu Milewski.
"Kurwa opamiętajcie się, nie skazujcie człowieka na podstawie oskarżeń ze strony chorych na ambicję psów gończych. Każdy z nas ma prawo korzystać ze swoich praw i trzeba bronić prawa do niewinności!!!"
No Milewski do kwadratu.
6 października 2007, 06:48 / sobota
Bardzo dobra decyzja zarządu! Popieram!
6 października 2007, 07:26 / sobota
Do wszystkich co twierdzą że nie było wyroku sądu.

Gówno z północy też wyroku sądu nie miało, a do końca mówili że nie przedstawiono im żadnych dowodów.
6 października 2007, 09:46 / sobota
Kubicki zwolniony do domu!odnośnik
6 października 2007, 10:24 / sobota
Jestem zdumiony decyzją działaczy i wpisami większości z nas. Koleś ma postawione poważne zarzuty, przy całej mojej niechęci do PiS - nie wierzę, by strzelili sobie samobója tuż przed wyborami i zatrzymali kogoś niewinnego. Ta sprawa narobiła smrodu wokół Lechii a nasi kibice jeszcze piszą teksty w stylu: ' Darek jesteśmy z tobą', może jeszcze niech piłkarze wybiegną w koszulkach z takim napisem?
Co, jak co - ale byłem pewien, że Lechia będzie z dala od tego syfu (nawet jeśli nie jest to sprawa powiązana z piłką) i odetnie się od tego tpyu działań trenera, widać że wizja wygranych w kolejnych meczach przysłoniła niektórym oczy. Piszecie, że nie ma wyroku sądu - Baniak też nie dostał nawet oficjalnie zarzutów, więc co - może byście go z otwartymi rękami przyjęli, byle tylko drużyna wygrywała????
6 października 2007, 10:26 / sobota
Specjalnie hamowałem się przed wszelkimi komentarzami odnośnie zatrzymania Kubickiego, bo uważam, że bezsensowne pisanie pobudzone adrenaliną jest zbyteczne. Wielu z nas wystarczy zatrzymanie CBA aby przesądzić, że człowiek jest winny, na szczęście nie CBA o tym decyduje. Wczorajsza decyzja zarządu naszego klubu pokazała kilka rzeczy. Po pierwsze Dariuszowi Kubickiemu zależy na dalszej pracy w naszym klubie. Po drugie Dariusz Kubicki ma jaja. Po trzecie przysłowiowe jaja ma też nasz zarząd. Być może w perspektywy czasu okaże się, że można było inaczej postąpić, jednakże na dzień dzisiejszy to chyba najlepsza decyzja. Imię klubu Lechia Gdańsk napewno nie zostanie nadszarpnięte nawet wtedy gdy okaże się, że Kubicki maczał jednak w całej aferze palce. Nie wiem wogóle co za pomysł aby łączyć jego przeszłość z dobrym imieniem klubu. Z perspektywy najbliższych meczy oczywiście szkoda całego zamieszania, ale właśnie w takich trudnych i ciężkich chwilach nieraz i nie dwa rodziły się wpaniałe sukcesy - oby ten nazywał się 6 pkt w dwóch najbliższych meczach. Sądze, że charakterny Kubicki czy jest czy nie jest winny nie okaże tego przed zespołem i w 100% przygotuje ich do najbliższych meczy. To rozwiązanie o 2 razy lepsze niż zaufanie Kafarowi, nie mającemu takich zdolności trenerskich i psychologicznych jak Kubicki. Apeluję aby na meczach całą sprawę zostawić przed stadionem, nie wieszajmy transparentów nie krzyczmy, jedyne co to najbardziej wymowne "Jesteśmy z tobą" lub po prostu "Dariusz Kubicki". Ale nie zapomnijmy, że jutro dopingować musimy przede wszystkim naszych piłkarzy i pomóc im w wygraniu tego meczu.
Koledzy, koleżanki nie oskarżajmy człowieka nie mając o sprawie zielonego pojęcia. Na szczęście u nas o karze dezydują niezawisłe (podobno) sądy a nie jeden człowiek, czy organizacja jak np w Rosji (vide Chodorkowski)
Lechijko tylko zwycięstwo, Katowice 3-1, Arka 3-0
Pozdrawiam
6 października 2007, 10:40 / sobota
Teraz dopiero znalazłem informację, że będzie za darmo pracował, więc moja krytyczna ocena została troszkę zrewidowana.
6 października 2007, 10:41 / sobota
zadam jedno pytanie: po ch.uj wy przytaczacie afery laskarki zlodziejowo???
to jest forum Lechii
afera z Kubickim jest naprawde zupelnia inna sprawa niz waly i przekrety marszczyfredow
i nie ma ona zadnego powiazania z ich aferami
wiec skonczcie porownywac te dwie sprawy
6 października 2007, 10:47 / sobota
Na dzisiejszej konferencji prasowej prezes OSP Lechia Gdańsk Maciej Turnowiecki przedstawił powody podjęcia przez zarząd klubu decyzji o kontynuacji współpracy z trenerem Dariuszem Kubickim:
- trener składając obszerne wyjaśnienia dobitnie, wiarygodnie i przekonywująco zaprzeczył stawianym zarzutom,
- wyznajemy zasadę domniemania niewinności,
- nie chcemy zastępować wymiaru sprawiedliwości i ferować pochopnych wyroków,
- naszym zdaniem tylko takie postępowanie przyczyni się do dalszego budowania wiarygodnego wizerunku klubu, nieskalanego aferami korupcyjnymi trawiącymi polski futbol, (nie poddaliśmy się presji, każdego pracownika klubu darzymy zaufaniem i szacunkiem, każdy ma prawo do obrony),
- podczas rozmowy trener oddał się do dyspozycji zarządu, podkreślając nadrzędny interes klubu,
- mimo trudnej sytuacji trener zapewnił, że nie zawiedzie zaufania tysięcy fanów biało-zielonych.

Głos w sprawie zabrał również sam zainteresowany trener Dariusz Kubicki: Jestem niewinny i w krótkim czasie tego dowiodę. Dziękuję zarządowi za zaufanie, a wielu kibicom i przyjaciołom klubu za okazane wsparcie w tych trudnych dla mnie chwilach. Do czasu finalnego wyjaśnienia sprawy nie zamierzam pobierać z klubu jakiegokolwiek wynagrodzenia i tak jak to miało miejsce wczoraj, w każdej chwili jestem gotowy oddać się do dyspozycji zarządu. Od teraz skupiam się na pracy trenerskiej, cele sportowe w Lechii mamy bardzo ambitne

Mam nadzieje ,ze to okaze sie prawda........
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.435