Gdańsk: piątek, 13 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Kubicki zatrzymany?

strona 5/5

6 października 2007, 11:39 / sobota
Kubicki jest zajebiscie charaktrny!!!Brawo!!!Wykasowac ten temat!!!Teraz najważniejsze mecze przed nami!
6 października 2007, 11:46 / sobota
Zastanawia mnie tylko dlaczego nie chce pobierac wynagrodzenia skoro twierdzi że jest niewinny???
6 października 2007, 12:01 / sobota
Do Saturn:
Stary a co mnie kurwa obchodzi chujarka i Milewski?? Porównywanie tych spraw do sprawy Kubickiego to jakiś absurd. Tam chodziło o kupowanie meczy, rzecz najbardziej haniebną w piłce nożnej to po pierwsze, po drugie niezbite dowody i decyzja odpowiednich władz dała wyraz temu, że podejrzani byli winni i koniec gadki. Tutaj chodzi tylko o zrobienie rozgłosu wokół CBA, oskarżają kogo popadnie i to wszystko, a złamane zyciorysy mają w piździe bo to nie ich broszka. W ogóle porównywanie się ciągłe do kuparki i spraw z nią związanych to dla mnie dziwna sprawa. Dla mnie klub na północ od Sopotu nie istnieje, poprostu go nie ma, zaczyna istnieć tylko w momencie meczy z Lechią i tylko po to, żeby być mięsem armatnim, tłem na którym Lechia pokaże swoją wielkość.

A tak w ogóle to Kubicki chłop z jajami, tak wnioskuje po jego ostatniej wypowiedzi. Ja to w ogóle byłbym za tym, żeby w czasie meczy w nie okazywać żadnymi okrzykami, zainteresowania tym syfem. W ogóle zero nawiązań. Nie ma sprawy i koniec. Czekamy na wyniki postępowania i ewentualny wyrok. Jeżeli okaże się że winny niech sperdala tego jestem pewien jak najbardziej ale póki co jest niewinnych i trzeba to wszystko traktować jako rozdmuchaną popierdółkę.
6 października 2007, 12:35 / sobota
odnośnik
artykul z wp o naszym trenerrio
6 października 2007, 12:42 / sobota
DanielC - nie pobiera kasy bo ma jaja. Bo ciążą na nim zarzuty, z których chce się oczyścić. I jak już to uczyni, to wtedy weźmie co jego.
A wierze, że faktycznie chłop jest niewienny, a cała sprawa to nadgorliwość cba.
6 października 2007, 13:16 / sobota
Jest winien czy też nie to Jego osobista sprawa.... Należy też brać pod uwage,że zbliżaja się wybory i PiS na siłe chce się wykazac.... Myśle że nie jest to związane z Lechią więc warto poczeka na ostateczne roztrzygnięcie.... Zgadzam się z zarządem że pozostawili trenera na stanowisku i licze na dalszą zwycięską passe Lechii.....
6 października 2007, 13:27 / sobota
Do Saturn:
Jak już tak bardzo chcesz porównywać tą gnide Milewskiego do Kuby, to zwróć uwagę na jedną znaczącą rzecz. Milewskiego nie wypuścili z dozorem, tylko zamknęli w pokoju 2x2 z kratami w oknach...
6 października 2007, 14:18 / sobota
Ludzie dajcie już spokój..zastosowanie środka w postaci dozoru policyjnego to w prawdzie nic. Brak środków dowodowych w sprawie....gdyby były Kuba już by poznał wyrok a tak zbierają, kręcą ale sami nie wiedzą co....kiełbasa przed wyborcza..od 2 miesięcy od kiedy podjęto decyzję w sprawie przedwczesnych wyborów naglce CBA skutecznie zaczyna chwalić się wręcz swoimi akcjami....a przez poprzedni dobry rok " bez skutecznie". Wszystko "pic na woide fotomontarz" - 2-3 miesiące i będzie cisza w sprawie...Kibice i piłkarze teraz powinni wesprzeć Kubę :) Pozdrawiam
6 października 2007, 15:07 / sobota
do davidg75
Wiesz lepiej już być tym " burakiem" jak mnie nazwałaś niz kompletnym tumanem jakim Ty jesteś dalej.Nie ma co za dużo już pisać o twych argumentach , bo już wiele osób dość rozsądnie sie na ten temat wypowiedziało że nie masz racji.Ale jest jedna rzecz, która jak widzę dotyczy ciebie.Piszesz tak" decyzja o pozostawieniu DK na stanowisku trenera jest czarnym dniem dla Lechii.jest mi wstyd"itd.
Chłopie mam dla ciebie propozycję.Ty już nie przychodź więcej na Lechię,zmień klub na Gedanię lub załóż sekcje piłkarską przy kościelnej oazie i tam wprowadzaj te swoje pojebane zasady.Bedziesz zadowolony jak skurwysyn że masz klub, szkółkę z zasadami rodem z komunistycznej Koreii. A tak to jutro już będzie cię gryzło sumienie, może jakieś dylematy będziesz miał czy przyjść na mecz Lechii czy nie.Mysle że o jednego takiego złamasa jak Ty nikt będzie żałował.
6 października 2007, 15:37 / sobota
Dozór to lipa.
Mało kto nie miał w dawnych czasach :)
6 października 2007, 16:04 / sobota
"+" za deklaracje Kubickiego w sprawie zarobków, teraz skupiamy sie tylko na piłce, cięzkie mecze przed nami
TYLKO LECHIA
6 października 2007, 16:24 / sobota
I co pierdolone spooleczniaki zamkac ludzi Arki.
6 października 2007, 17:48 / sobota
Nie !!!
Wywiesc wszystkich do lasu !!!!!!!!
6 października 2007, 19:09 / sobota
Czarny, dla śledzia najbardziej haniebną śmiercią jest utonąć!!! Więc potopić wszystkie śledzie !!!!!!!!!!!!
7 października 2007, 08:08 / niedziela
zeby chlopowi tylko psycha nie siadła teraz
DAREK JESTEMY Z TOBA A NAWET PRZECIWKO :p
7 października 2007, 13:50 / niedziela
do chris3707
zlamas to cie robil frajerzyno.
takie gowno bez zasad jak ty nie bedzie mi mowic co mam robic.
pozycz od szparkowcow wzor na koszulke i paraduj z duma po miescie cymbale i wznos okrzyki pochwalne,a najlepiej oflaguj balkon tepaku.
a ogolnie to fakof madafaka mi z oczu
7 października 2007, 20:27 / niedziela
Podobno mieliśmy się nie afiszować z poparciem dla D. Kubickiego. Ciekaw jestem, co powiedzą Ci, którzy przygotowali transparent i wznosili dziś okrzyki, kiedy okaże się, że nasz trener jednak jest łapówkarzem. Ja nie wiem jak jest, dlatego nie afiszuję się z poparciem lub potępieniem, ale z tego co widziałem, pół stadionu wie jaka jest prawda. Żenada. Tylko koszulek brakowało.
7 października 2007, 20:43 / niedziela
Wiesz co kolego?
Jak ci się nie podoba że kibice na Lechii głośno popierają swojego trenera to podejdz do nich na meczu i powiedz im to.Ciekawe czy cię posłuchają i jak zareagują.
A przestań wylewać żale na forum do to strasznie frajerskie zachowanie.
7 października 2007, 20:56 / niedziela
Rozumiem kolego, że forum służy do tego, aby dowiedzieć się jaki jest kod do Fify? ;-)
Dlaczego kibice nie przygotowali transparentu na poprzednie mecze? Rozumiem poparcie dla trenera, ale to co działo się dziś nie miało nic wspólnego ze sportem. W mojej ocenie mogliśmy na tej sytuacji zyskać dziękując mu za współpracę i ustalając w ten sposób wysokie standardy pewnych zachowań, mogliśmy podejść do sytuacji jak zarząd czyli obojętnie oraz mogliśmy stracić popierając coś, o czym nie mamy pojęcia (przyjęcie/nieprzyjęcie łapówki). Wybraliśmy najgorszą możliwość. Szkoda.
7 października 2007, 21:10 / niedziela
A ja ci odpowiem tak:
ze sportem ma to tyle wspólnego że od jego przyjscia jedziemy ze wszystkimi ekipami tak że za poprzednich trenerów mogliśmy tylko sobie o tym pomarzyć.
Jak trenerem był Tomasz "Lechista z krwi i kości" Borkowski to tylko pierdolił bzdury o jakiś mikrocyklach i majaczył o sprawach o których nie miał pojęcia.
Kubicki narazie oskarżony nie został,zachował się fer wobec klubu i co najważniejsze daje nam zajebiste rezultaty sportowe.Więc nie widzę nic złego jak kibice skandują jego nazwisko.
7 października 2007, 21:26 / niedziela
Co wy pierdolicie za bzdury w tym temacie.
Kubicki jak na razie jest najlepszym trenerem od wielu,wielu lat.Cieszcie się z tego co mamy a pierdolicie na niego że kiedyś coś nawywijał.Wtedy nie był w Lechii i to się liczy.Jakby teraz coś takiego zrobił to bym go kurwa osobiście chyba naliczył.A może załóżcie jeszcze inne nowe wątki i zacznijcie tam marudzić ,truć dupę i zaśmiecać to forum głupimi i bezsensownymi wpisami.Może jakieś przykłady np.spalić nasz stadion bo był zbudowany na potrzeby faszyzmu albo wyjebać z Lechii Heńka i Kalkę bo grali w szparce!!!!
7 października 2007, 22:12 / niedziela
żyraw23: to Ty nie pierdol. Przypominasz sobie reakcję na wsparcie Milewskiego przez śledzi?

A wystarczyło zachować godność i umiar. Co zresztą było tutaj na forum napisane.
7 października 2007, 22:17 / niedziela
Żuraw jak cię lubię, tak pierdolisz. Ten transparent to żenada. Co innego dać szansę, a co innego taka manifestacja.
8 października 2007, 12:22 / poniedziałek
tylko koszulek brakowalo.... po jaki chuj ten trans?
8 października 2007, 13:19 / poniedziałek
Nie przesadzam sprawy bo praktycznie nic o niej nie wiemy.Jednak patrzac retrospektywnie na "dokonania" sledczych obecnej ekipy oraz moja osobista wiedze o pewnych sprawach,ktora niestety nie moge sie z wami podzielic,mam powazne watpliwosci co do winy Dariusza Kubickiego.Ponadto z tego co wiem,jesli za dany czyn grozi wysoka kara(w tym przypadku 12 lat) to stosuje sie wowczas areszt sledczy(zeby w czasie rozprawy,ktora trwa czesto kilka lat,oskarzony odbywal juz kare,ktora pozniej zalicza mu sie do kary zasadzonej przez Sad).Oczywiscie POD WARUNKIEM,ze zgromadzone dowody sa przekonujace!!!Skoro nie musial zaplacic nawet kaucji,czy tez oddac paszportu,to znaczy ze nie maja dowodow,tylko ew. jakies poszlaki.Z drugiej strony sprawa nie dotyczy w ogole pilki noznej.Urlep ma sprawe za pobicie zony i zlamanie jej nosa i jakos nikomu nie przeszkadza,ze jest trenerem kadry.Oczywiscie jesli okazaloby sie ze Dariusz Kubicki jest winny,to bylby to problem.Jednak ze wzgledu na to,ze dopoki go nie skaza musi byc traktowany jako niewinny oraz ze sprawa NIE DOTYCZY kupowania meczy nie ZADNEGO powodu zeby go zwalniac.
8 października 2007, 13:52 / poniedziałek
byc moze nie zwalniac, choc i tu przekonania nie mam,
ale kurwa robic taki transparent? po chuj stawiamy sie wyzej od smieciarki i jej akcji z milewskim. mimo tego ze kuba byc moze narozrabial poza futbolem, to jakie "jestesmy z toba"? kurwa, pojdziecie z nim za kraty, jak sie okaze ze jest umoczony, czy bedziecie wieszac szmaty z pozdrowieniami do wiezienia?
8 października 2007, 14:31 / poniedziałek
Transparent po prostu niepotrzebny. Przemilczenie sprawy nie oznaczało by przecież krytyki tego człowieka czy jego pracy dla Lechii.
W jakim teraz sensie "jesteśmy z Darkiem"? W jego próbach obrony przed dosyć ciężkimi zarzutami? Co w związku z tym? Jak go sąd za to uwali, to będzie nam musiał dolę od tych 300 tysi odpalić???
Po prostu nie rozumiem!

Wystarczyło nie ruszać tej sprawy i byłoby ok. A chyba oczywista jest opinia o Kubickim wśród kibiców. Trzeba być niespełna rozumu albo chorym z nienawiści, by skrytykować jego pracę.

Osobiście za nim nie przepadam i miałem wątpliwości co do jego zatrudnienia, ale za to co zrobił do tej pory w Lechii mogę tylko ukłonić się w pas i liczyć, że tak będzie dalej. Nie zmieni to jednak mojej opinii co do brania czy dawania w łapę.
Po jaką cholerę łączymy te dwie sprawy?
8 października 2007, 14:49 / poniedziałek
Koski, Kubicki jest teraz częścia Lechii, i przemilczec sobie możesz polityczne oskarżenia Krauzego, a nie Naszego trenera. Tak jak każdy piłkarz powinien czuć nasze wsparcie tak samo powinien czuć je Kubicki. Jestem ciekaw jak Ty bys się poczuł gdybyś ktoś publicznie oskarżył Cie o kradzież, a wszyscy Twoi znajomi i koledzy przemilczali by to...zastanów się troche.
8 października 2007, 16:07 / poniedziałek
Łukaszu, my kibice Lechii nie jesteśmy znajomymi, ani tym bardziej kolegami Kubickiego :) Dlatego "przemilczenie" sprawy byłoby jak najbardziej uzasadnione.
8 października 2007, 16:21 / poniedziałek
Masz prawo mieć inne zdanie. Według mnie było to potrzebne. Więcej argumentów chyba nie ma sensu przytaczać, bo regułą na tym forum jest, że jak ktoś sie raz wypowie nigdy nie zmienia zdania choćby niewiem co:P
8 października 2007, 20:20 / poniedziałek
WooCash, ja też jestem częścią Lechii i gdybym na boku zrobił manewr na czyjejś kasie, to jednak zrozumiałbym, że na stadionie nikt by nie wieszał: "koski jesteśmy z Tobą" :)
A już bardziej serio, ale bazując na tym co powyżej - sprawa Kubickiego, to jego prywatna sprawa. Nie ma związku z klubem. Domniemanie niewinności oczywiście tak, ale raczej przygotowywałbym się na to, że prędzej czy później drogi Kubickiego i Lechii się rozejdą - choćby z powodu wyroku. Mam nadzieję się mylić oczywiście, jednak dość naiwnie wierzę, że jeśli stawia się komuś tak poważne zarzuty, to raczej ma się jakieś dowody...

Warto podkreślić - piekielnie trudna sytuacja zarządu. Wybrali chyba najlepiej, jak mogli. Pamiętaj jednak, że WYRAŹNIE zaznaczyli, że nie wdają się w osądy i nie zastępują wymiaru sprawiedliwości.

I ja też nie zamierzam wydawać wyroków. Dlatego "nie jestem z Darkiem" ani też przeciw niemu w kwestii śledztwa, a jestem z nim jak najbardziej w kwestii Lechii.

Dwa zdarzenia przemawiają za Kubickim jako człowiekiem. Nawet się nie zachwiał (publicznie) po śmierci ojca i jakby nigdy nic prowadził zespół. Sam chowałem ojca ileś lat temu i wiem, jak trudno przez jakiś czas dostrzec sens w takich rzeczach jak np. praca.
Druga sprawa to "wstrzymanie" wynagrodzenia na własną prośbę. Złośliwy mógłby powiedzieć, że przecież po tym numerze z przetargiem ma z czego żyć, ale nie o to tu chodzi. Ja odbieram to jako próbę bycia fair wobec klubu. Nie jest to może gest nadzwyczajny, ale wart docenienia.
Ale te dwie rzeczy nie zmieniają całości sprawy.

Rozgadałem się. Starczy.
8 października 2007, 21:31 / poniedziałek
koski - bardzo rozsądny i wyważony wpis. Lepiej bym tego nie ujął, chylę czoła. Ale teraz chyba czas zamknąć temat i zbierać siły na śledzi. Czuć napięcie na mieście :-)
8 października 2007, 21:41 / poniedziałek
Ty,to masz dobrze :)
Ja chodze po miescie,spiewam : W srod nocnej ciszy arka nadchodzi...
A te Angole nic nie kumaja !!!
Zadnej atmosfery........co za narod ? !
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011