Gdańsk: sobota, 14 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

wisla - baba jaga

strona 1/1

1

7 października 2007, 10:53 / niedziela
w ten weekend Wiselka 5 - 0 pojechala.Kibicow jak na taki meczyk bardzo duzo.Jestem ciekaw jak kibicy wisly i baby jagi mieli nastawienie wobec siebie...
7 października 2007, 11:23 / niedziela
poszukaj na forum Jagi-tam pewnie cos by sie znalazlo na ten temat...
7 października 2007, 11:50 / niedziela
odnośnik

Oprawa Baby Jagi ewidentnie lizusowska, spuscili leb i przyszli przepraszac he he

Bialo-zielone pozdrowienia z UK.
7 października 2007, 12:02 / niedziela
dokładnie . w dodatku po meczu zaczeli swoj sektor sprztac po sobie . ogolnie nic do tego nie mam, ale dupska podlizali do Wisełki .

jagiellonia jest zboczona, stara kurwa pierdolona !!
7 października 2007, 12:09 / niedziela
Ciekawe czy zamiatali po sobie ulice w Krakowie ;)

Jagiellonia jest zboczona ....

7 października 2007, 12:21 / niedziela
HaH Dobrze powiedziane:P Glowa!!
Pewnie wawel na blysk wyperowali!
Pozdro z bialo-zielonego Londynu!
7 października 2007, 13:34 / niedziela
hehehehe wiecie co jest dobre?
wasza zazdrość.
zapraszam na forum Wiślaków i na forum Jagi. poczytajcie co o sobie mówią wzajemnie. żebyście się BARDZO nie zdziwili haha.
a co do lizania dupy. tego nie było. cieszycie się ze zgody z Białą Gwiazdą? to pomyślcie ile lat mieli zgode z Jagą i jak ona wyglądała, wtedy będziecie mieli odpowiedź na to, co się tam działo. to pojęcie, którego wy nie znacie.
pozdrowienia ze wschodu! hehe
7 października 2007, 14:07 / niedziela
po co te rozkimnki? nie nasz sprawa!!
7 października 2007, 16:06 / niedziela
Nie rozumiem w jakim celu zostal zalozony ten watek...sprawa Wisły i Jagi dotyczy tylko i wyłącznie tych 2 klubow!! A czemu nie zalozycie tematu: Śląsk Motor?? Macie kose z Jaga ok nie wnikam i szanuje to ale po jaka cholere wypowidacie sie na temat naszej "upadłej" zgody? Temat do kasacji...
P.S. Za rok witamy w 1 lidze;)
7 października 2007, 16:31 / niedziela
Opetany,nie przejmuj sie mlodymi,oni sa w goracej wodzie kapani !
Nie wiedza,ze nic nam do zgod,ktore maja nasze zgody.
7 października 2007, 23:39 / niedziela
Opętany zgadzam się z Tobą, jednak forum jest nasze i możemy sobie dyskutować o czym chcemi nieprawdaż??

Biało-zielone pozdrowienia z UK.
7 października 2007, 23:44 / niedziela
Zgadzam sie z Toba,Glowa,ale sam wiesz,ze temat zgod,jest co najmniej sliski :)

Z Bialo-zielonym pozdrowieniem z UK :)
8 października 2007, 12:48 / poniedziałek
Zgadzam sie z Toba Czarny, dlategoz nie rozprawiam tego jakos specjalnie, ani nie rozkladam dawnej zgody Wiselki z Jaga na czesci pierwsze, napisalem tylko co uwazam o tej oprawie, gdyby ktos zalazyl watek z innego meczu na temat oprawy, a ja mialbym jakies zdanie na ten temat, to pewnie tez bym sie wpisal.

8 października 2007, 13:00 / poniedziałek
Dodam jeszcze, ze najlepiej by bylo gdyby Wiselka, jak to zrobil nie dawno Slask, na wszystkich swoich forach wydala oswiadczenie o nie wypowiadanie sie swoich kibicow na temat wydarzen z tym zwiazanych i po problemie.

PS: Czarny biegasz gdzies na mecze w UK?? Ja jestem tu krotko jeszcze nie mialem okazji.
8 października 2007, 22:43 / poniedziałek
Głowa uważam ze to forum jest zarowno moje jak i Twoje;) przynajmniej ja tak to odczuwam... co jednak nie zmienia faktu ze nie moge wymagac aby nie zostawaly podejmowane tematy ktore dla mnie jako kibica Wisły sa bardzo sliskie.
Jednak mysle ze taki temat moze wiecej zepsuc niz wyjasnic. I tak ten kto zainteresowany wie o co kaman i rozprawianie, napinanie typu "czemu oni sie tak lubia z Jaga" (bo na pewno cos w tym stylu by sie niedlugo pojawilo)sa bez sensu.
Takie je moje zdanie. Pozdro
8 października 2007, 23:04 / poniedziałek
Zaraz,zaraz,Opetany.
Glowa nie mial na mysli obrazenia Ciebie.
Po prostu nie lubi jagi,z reszta,jak kazdy Lechista.Nie mozesz nam zabronic pisac,to,co czuje kazdy kibic Lechii.
Tak samo nie moze nam zabronic kibic Slaska,pisania na temat motoru.
Z drugiej strony wiem,ze to dla Was jest nie przyjemne i staramy sie nie kontynuowac tematow zgod.
Mniej tez troche dystansu,do naszych wypowiedzi,bo to jest jedno z najbardziej NIE CENZUROWANYCH forum w Polsce.

Pozdrawiam.
SLASK,WISELKA,LECHIA GDANSK !!!
8 października 2007, 23:19 / poniedziałek
Dokładnie, Opetany forum na którym jestes jest słabo moderowane.Co do meczu Wisła-Jaga uważam że to ich sprawa jak sie do siebie odnosza po upadku zgody.
Wiadomo że sympatia z obu stron jest zwłaszcza wśród ultrasów którzy jaraja sie wzajemna oprawa i takimi innymi wynalazkami -ich sprawa.Zachowanie Jagi z posprzątaniem po sobie sektora bardzo ok po tym jak Wisła zapewniła im catering.
9 października 2007, 06:53 / wtorek
Opetany alez jak najbardziej mozesz sie tu czuc jak u siebie, lecz nie wymagaj od nas tego abysmy palali miloscia do klubu ktorego sie w Gdansku nie lubi. Piszesz ze to moze wiecej zepsuc niz wyjasnic, ja z koleji uwazam, ze jestescie przewrazliwieni na punkcie Jagi, na tym samym forum jest temat o Motorze, zajebistej zgodzie Slaska, a tutaj jest 15 stron napinki, szydery, gdzie chyba tylko 1% tych co sie wpisali uzylo prawidlowej nazwy tegoz klubu bez asysty jakiejs kurwy, czy dziwki, a co na to Slask..nic, sami powiedzieli, ze zarowno Lechia, jak i Motor sa zgodami Slaska, a relacje miedzy nami ich nie obchodza i tyle w temacie.A z drugiej strony patrzac, jest klub(Legia) ktorego Wy szczerze nienawidzicie, a w Gdansku czesc towarzystwa i to glownie starszej daty ma uklady z Nimi i generalnie jest szacunek, u Was jest to stara k..., czy ktos ma o to pretensje?? Watpie.

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021