Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Arka - Lechia [DERBY TRÓJMIASTA] 04.11

strona 10/19

4 listopada 2007, 16:41 / niedziela
Tak,widze znowu,jacy to ''WIELCY'' kibice wpisuja sie .
Wyzywacie,wypierdalacie,ale czy ktorys z was wyzywajacych,zastanowil sie,co to byl za mecz dla naszych pilkarzy ?!
Wy tylko umiecie wyzywac,nawet mlodego w bramce !
Zaraz pewnie beda opinie typu :to wina Kapsy,bo w dziesiatke,to wina mlodego bramkarza itd,itp.
Gowno prawda !!!!!!!!!
Cala druzyna przegrala,bo nie zdolala zremisowac ! I tyle !
Smiac mi sie chce,z niektorych komentarzy,tu na forum.

Czy wygrywasz,czy nie,ja i tak kocham cie,w moim sercu Lechia,najwspanialszym klubem jest !!!!!!!!!!!!!!!

LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
4 listopada 2007, 16:46 / niedziela
Czarny zgadzam sie z Toba..ale mysle ze to frustracja po przegranym meczu z najwiekszym wrogiem i kwestia wytlumaczenia sobie pewnych faktow.
trzeba ochlonac i potem na to spojrzec z innej perspektywy..
pozdro z \uk
4 listopada 2007, 16:47 / niedziela
Wielka szkoda że passa bez porażki skonczyla się w tak ważnym meczu:((
Sytuacja po której Kapsa dostal czerwona kartke miala decydujace znaczenie w tym spotkaniu. Kubinski zagral tak slabo że nie usprawiedliwia go nawet fakt że byl to jeo debiut w pilce seniorskiej. Kazdy strzal na bramke to bylo zagrożenie , slabo lapal , i byl sztywny.

Dobry Rogalski , jego gra w ostatnim czasie jest dla mnie pozytywnym zaskoczeniem .
4 listopada 2007, 16:47 / niedziela
Kapsa zawalil ten mecz. I nikt inny !!!! Gdyby gral to jestem pewien ze bylo by co najmniej 0:0 to dosrodkowanie co wpadla bramka tez by wylapal !!!! Trudno w morde jeza przegralismy !!! nastepny mecz tez bedzie ciezko :( jak tur ogladal ten mecz to widzieli ze Łukasz to najsłabszy punkt w druzynie!!! Ale dodajmy mu otuchy i nie piszmy glupot. On bedzie po meczu napewno tu zagladal. Trzymaj sie Łukasz NOWY-PORT JEST Z TOBA !!!!
4 listopada 2007, 16:47 / niedziela
Odpieprzcie sie od naszej druzyny jak na 10 nie powiem ale z I ligowa druzyna jednak zagrali dosc ladnie co poradzimy ze jebnal gola niedoswiadczonemu bramkarzowi? Nic dziwnego ze chlopak byl zestresowany ale jednak kilka groznych sytuacji obronil za co naleza mu sie gromkie brawa pozdrawiam.
4 listopada 2007, 16:48 / niedziela
kaczmarek sie popisal jako komentator-"fainie ze nicinski strzelil te bramke"...
4 listopada 2007, 16:49 / niedziela
BYLO BY 1:1 SORY ZA BLAD :)
4 listopada 2007, 16:50 / niedziela
mariolinho

no i ile jeszcze razy to napiszesz?..
4 listopada 2007, 16:51 / niedziela
"fajnie", mialo byc-sorry za przejezyczenie
4 listopada 2007, 16:52 / niedziela
ON CALY CZAS WCISKA ZATWIERDZ :)
4 listopada 2007, 16:52 / niedziela
dobry mecz lechi swietny rogalski zaskakująca zmiana jakis kubicki niech te drewno sie goni z lechii ii jeszcze jedno ten srodek obrony ten manuszewski niech idzie do rezerw !!!!!!!!!!!!!!!!!! W przyszlym sezonie w 1 lidze bo nowy tryb jest w polskiej lidze !!!!!!!!!!!a tak pozatym jak my chcemy z tym skladem awansować niech wkoncu prezes sie obudzi ze trzeba dobrego zawodnika kupić takiego jak Rybski!!!!!!!!!!!!
a nie smatow tak jak cetnarowicz ktury tylko chodzi po boisku!!!!!!!!!!
Jak zrobiom jakies transfery pierszoligowe to Awansuja jak nic niezdzilają to niech siedzią w tej lidze kolejne 11 lat!!!!!!!!!!!
4 listopada 2007, 16:52 / niedziela
Ja mam nadzieje, ze wygramy z Wisla i moze zagramy ze zlodziejami raz jeszcze!!
Bedzie szansa pokonac smierdzieli!! Chyba trzeba sie napic, zeby zalac smutki:((((
4 listopada 2007, 16:53 / niedziela
bo mnie to wkurwilo na maxa..wybacz ze ze nadużywam tego zwrotu. :-)
4 listopada 2007, 16:53 / niedziela
Obiektywnie:

Piłkarsko Arka zdecydowanie lepsza, nawet w pierwszej połowie nie mogliśmy dojść do bramki. Po czerwonej kartce dla Kapsy wynik był do przewidzenia i tylko wielkie szczęście mogło nas uratować przed porażką. Za to w defensywie bardzo dobrze, za wyjątkiem Brede, Hubert i Paweł bardzo dobrze. Na środku dobra gra Kasperkiewicza. Wiśnia i Rogal szarpali, ale bez efektów. Cetnar drewno.

Kibicowsko Arka dobra w pierwszej połowie, w drugiej siadła, zreszta tak samo u nas było. Oprawa, zwłaszcza po golu, bardzo dobra.

No nic, z Turem muszą być 3 pkt. Kilka wzmocnień, dobrze przepracowana zima i szturmujemy ekstraklasę.
4 listopada 2007, 16:53 / niedziela
Lechia ponad wszystko,no niestety nie udało nam sie chocby zremisować,brawa dla chłopaków za walke jak grali w dziesiątke,wiem boli to nas wszystkich,ze przegralismy ten mecz,ale gramy dalej i najwazniejsze teraz zeby wszyscy piłkarze dostali nasze wsparcie i rozpoczeli atak na I lige,zakonczony powodzeniem.
A my swoje Lechia Gdansk!!!!
4 listopada 2007, 16:55 / niedziela
Dla mnie super mecz w wykonaniu naszych grajków. Dali z siebie wszystko i dawno nie widziałem, zeby mieli tyle woli walki. Wielkie gratulacje. Co do wygranych, może 3 pkt. mają, ale za to i tak wstyd być ich kibicem :-)
4 listopada 2007, 16:59 / niedziela
Do Lodzio, nie wiem chyba ogladalismy inne mecze,Manuszewsk slaby,terner cienki, Cetnerowicz tak samo(bierz po uwage cały sezon a nie jeden mecz), chyba emocje ciebie poniosły. Kazdemu z nas jest ciezko przyjąc ta porażke,ale to nie powód,żeby wypisywać takie komentarze.
Lechia ponad Wszystko!!!!
Brawo lechia za walke,a my swoje Lechia Gdańsk!!!
4 listopada 2007, 17:00 / niedziela
Mam nadzieje że przejdziemy wisłe płock i ze sledziami spotkamy sie w 1/4 pp!!!!
4 listopada 2007, 17:01 / niedziela
Lechia gra w II lidze, zajmuje miejsce w czołówce, więc jak jest możliwe, że taki Cetnar gra w tym zespole, gra w pierwszym składzie i jeszcze przejmuje opaskę kapitana ??? Jego gra to jedna wielka pomyłka, jest bardziej drewniany niż Rasiak ( a to juz sztuka ). Cetnar nie potrafi przyjąć najprostszej piłki, wszystko odskakuje od niego. Śmiem twierdzić, ze gdyby nie on Lechia strzeliła by dziś bramkę. Czemu zszedł Rybski a nie on ? nie mam pojęcia
4 listopada 2007, 17:02 / niedziela
złodzieje zawsze pozostaną złodziejami !!!!! ( szalik Kapsy - dobrze ze podali mu drugi )
wazne by ostatnie dwa mecze w tym sezonie wygrać a wtedy jesien bedzie mozna zaliczyc do udanych !!!!!!
szkoda troche nieporozumien z przodu bo było kilka akcji które mogły sie skonczyc bramka dla nas
a naszego młodego bramkarza trzeba wesprzec by z turem juz nie miał takiej tremy !!!! ( Gładyś zaprowadz chłopaka do psychologa niech mu powie kto kieruje obroną)
4 listopada 2007, 17:04 / niedziela
Po 1. Kto tu pisze coś złego o naszych grajkach po tym meczu to nie jest kibicem LECHII!!
2.Kaczmarek to nie jest Lechista, wiadomo od kiedy go zwolnieniono. Mam go głęboko. Borek to jest gość.
3. Przegraliśmy ze złodziejami i sędzią odnośnik LISTY FRYZJERA (co on wyrabiał woła o pomste do nieba).
Bez odbioru.
4 listopada 2007, 17:07 / niedziela
W 100% zgadzam sie ze stanowiskiem czarnego 68, co do wypowiedzi niektórych kretynów mających sie może za kibiców Lechii...
Moim zdaniem nie mamy się co wstydzić tego meczu. Szkoda straty punktu, ale tak to bywa. A jeśli kimś w sensie KIBICA LESI zachwiał ten wynik, to radze iść do psychiatry.
I tak jesteśmy od tych kurew lepsi.
I tyle.
Lechia Gdańsk!
AGKŚ :)
4 listopada 2007, 17:10 / niedziela
Co do sędziego, to popełnił kilka naprawdę kretyńskich błędów. Mam nadzieję, że wkrótce dołączy do fryzjera i będzie przecwelony :)
4 listopada 2007, 17:22 / niedziela
borski=kghm=zagłebie l=szparka=złodzieje!!!!
4 listopada 2007, 17:25 / niedziela
Brawa dla naszych piłkarzy za walkę! Tak walczących Lechistów chciałbym oglądac w każdym meczu! Dzisiaj wstydu nam nie przynieśli! Słowa otuchy należą sie również naszemu młodemu bramkarzowi! Cały czas zastanawiam się dlaczego sędzia nie odgwizdał ewidentnego faulu Weinara na Rogalskim, faul minimum na żółtą kartkę, a od 45 minuty Weinar grał juz z żołtkiem, jeżeli się mylę to mnie poprawcie
4 listopada 2007, 17:27 / niedziela
Mieliśmy przeciw sobie 12 rywali, bo gospodarzom wybitnie pomagał pajac w czeronej bluzie.
4 listopada 2007, 17:31 / niedziela
Złodzieje lepsi piłkarsko, bez dwóch zdań. Nasi bardzo, bardzo ambitnie. WIELKIE BRAWA !!! Przegrali, ale jestem z Nich dumny. Grali tyle, na ile umieli.

WIELKIE BRAWA także dla naszych "Trzystu" :-).

Tym, którzy wyzywają naszych grajków, należy się internetowy liść. Solidny wolej w czoło.

Zawsze i na zawsze tylko Lechia !!!
4 listopada 2007, 17:38 / niedziela
Żal co do niektórych wpisów. Wielcy kibice przed telewizorem
4 listopada 2007, 17:44 / niedziela
Po meczu...zamiast "walającego się" Cetnara na boisku zostawiłbym Rybskiego...nie winiłbym młodego bramkarza a bardziej Brede'go bo to on puścił środkową piłkę....na czerwoną kartkę, podobno przy kasach pojawiła sie biało-zielona żywa świnia....PATOLIGIA z Gdynii. Przed meczem jakiś napity burak z pretensjami do Naszych piłkarzy...po tym żałosna interwencja panów z ochrony..walali się razem z nim. W tv świetnie wyglądali 300- Wybrańców...od obserwatorów info - głośniej kibicowali niż arka na Lechii. Martwią mnie poturbowani piłkarze oby podnieśli się na kolejne spotkanie. Pozdrawiam i jestem DUMNY.
4 listopada 2007, 17:53 / niedziela
Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cie w moim sercu Lechia !!!!!!!!!!!!! Najwspanialszym klubem jest !!!!!!!!!!!!!!!

Dumny po zwycięstwie Wierny po porażce !!!!
4 listopada 2007, 17:53 / niedziela
mal82 byłam i widziałam potwierdzam. Jesli chodzi o szalik to nie podali Kapsi nowego a oddali ukradziny. Swinie chcieli pewnie wprowadzić ale im zwiała hehe nawet świnia ich olała
4 listopada 2007, 17:58 / niedziela
Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cie w moim sercu Lechia !!!!!!!!!!!!! Najwspanialszym klubem jest !!!!!!!!!!!!!!!

Dumny po zwycięstwie Wierny po porażce !!!!
4 listopada 2007, 18:01 / niedziela
nikt nie napisze o faulu w polu karnym na pocztku meczu na moskalewiczu? tylko o rogalskim? troche obiektywizmu...
4 listopada 2007, 18:07 / niedziela
Faulu tam nie było dobra decyzja sędziego.
4 listopada 2007, 18:11 / niedziela
Podziękowanie dla piłkarzy. Wszyskim którzy narzekają na młodego bramkarza Lechii HWD. Chłopak jak na debiut, rangę spotkania i zważywszy na fakt iż jest dopiero 3-cim rozegrał dobry mecz.

Gdyby nie błąd Kapsy i stronniczy sędzia mecz był spokojnie do wygrania i to cieszy.

A tak w ogóle to co się stało? Dla mnie nic. Przegraliśmy ligowy mecz wyjazdowy z głównym kandydatem do awansu. Tylko tyle. Przeciwnik nie wzbudza (we mnie) żadnych emocji.

Szkoda tylko, że na olimpijskiej pojawiła się nasza delegacja. Wielkie derby trójmiasta bez ostentacyjnej nieobecności kibiców gosci. To byłoby coś.
4 listopada 2007, 18:11 / niedziela
Kilka razy pokazywali w TV tą sytuację w polu karnym i nie można mówić o faulu, Moskalewicz przewrócił sie na Manuszewskiego i liczył na to, że sędzia odgwiżdże jedenastkę, natomiast faul Weinara był ewidentny, zdecydowanie na żołta kartkę, tym bardziej, że po minięciu tego zawodnika, Rogalski miał tylko jednego obrońcę przed sobą!
4 listopada 2007, 18:15 / niedziela
Zgadza się faulu nie było a moskalewicz powinien dostac żółtą.
Poza tym wolny pośredni w 1 połowie. Faul w pod koniec meczu conajmniej na żółtą tymczasem ....jak na sędziego klasy miądzynarodowej za dużo mylnych decyzji, czyli kupiony.
4 listopada 2007, 18:20 / niedziela
dzieki za walke, malo brakowalo, jednak jestem pewny, ze bedzie dobrze, hej Lechia Gdansk!!!!!!!!!!!!! pozdrowienia z Trondheim dla wszystkich bialo-zielonych
4 listopada 2007, 18:25 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
4 listopada 2007, 18:35 / niedziela
do wszystkich bezdomnych tu zaglądających - w tym niejaki dowcipas aws:
wasze matki golą klatki.
wszystko w temacie.

jestem dumny, nasi zajebiście się zaprezentowali. piłkarze i kibice tez.
4 listopada 2007, 18:37 / niedziela
Obrona zagrala bardzo dobrze,rezerwowy bramkarz sie troche spalil malo pewnych wyjsc do pilki,druga polowa to juz tylko gra na 0:0 nie udalo sie szkoda,brawo za walke tego nie mozna odmowic naszym graczom...
4 listopada 2007, 18:37 / niedziela
Przestancie pierdolic o jakims kupieniu tego meczu, o tym, ze wina sedziego... Zawsze tak jest - jak nie idzie to winny sedzia... A co moze kurwa mial nie wyjebac Kapsy z boiska? Bez przesady. Trzeba byc troche obiektywnym. Szkoda mi Pawła, ale czerwona kartka sluszna po takim kiksie. Nie moge odzalowac tej sytuacji, bo gdyby Ryba nie musial zejsc to kto wie. Przeciez w I polowie to wygladalo na remis, a nawet byl okres ze my porzadnie cisnelismy.
I nie kumam tych co krytykuja Kubinskiego. Ludzie! Chlopak zalicza debiut w sezonie i to jeszcze w ekstremalnych warunkach W NAJWAZNIEJSZYM MECZU z Arka to trudno zeby nie mial stresa. A i tak kilka pilek wylapal.

Jest gdzies mecz do obejrzenia? Bo na iTVP nie znalazlem...

TYLKO LECHIA!
4 listopada 2007, 18:40 / niedziela
do aws.....to, ze stadionu nie macie cala Polska wie! forum tez nie macie??
powiem zwiezle wypierdalaj!!!
4 listopada 2007, 18:40 / niedziela
do fanow zlodziejArki: nawet losie w Norwegii krzycza: szparkarka gdynia kurwa swinia
4 listopada 2007, 18:42 / niedziela
Benek: nikt nie ma pretensji za kartkę dla Kapsy, a zważ że nawet komentatorzy w pewnym momencie stwierdzili: błędy sędziego są wliczone w grę. Co i tak nie zmienia faktu że to nie sędzia przegrał lub wygrał.

Drukarka ma budżet 15 mln skład 1 ligowy i tyle. Dobrze że do 80 min się trzymaliśmy. A dalej trzeba będzie dużo meczy wygrać.
4 listopada 2007, 18:52 / niedziela
Po tym meczu jestem dumny, że jestem kibicem Lechii i ani na chwile moja duma nie została zachwiana!
Brawo dla drużyny za nieustępliwą walkę i charakter!
Brawo dla ekipy wyjazdowej za klasę jaką pokazali!
...i pamiętajcie: jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi [...] która jest bezcenna. Tą rzeczą jest Honor!
4 listopada 2007, 18:59 / niedziela
Dumni po zwyciestwie
Wierni po porazce

tyle w temacie

a Ci co bluzgaja naszego bramkarza [wychowanka] dla ktorego byl to DEBIUT w druzynie seniorskiej - zal mi was jak chuj
4 listopada 2007, 18:59 / niedziela
Ogólnie meczyk słaby, tak jak w Gdańsku. Tak jak po meczu u nas pisałem, że jak byśmy zagrali odważniej to kto wie jaki był by wynik. Dziś tak zagraliśmy właśnie pierwsze 15-20min, później niestety już słabiej. żal, ale nasi nie stworzyli sobie chyba żadnej dogodnej sytuacji do strzelenia bramki. sędzia na remis w pierwszej połowie raczej pod arke w 2 więcej pod Lechię czyli może być. Teraz turek a to już trzeba wygrać. Pozdrawiam.
4 listopada 2007, 19:00 / niedziela
Naszych 300-stu prezetowalo sie rewelacyjnie...., sam poczatek tez, zielone bluzy i zero szalikow, potem pilkarze wchodza i nagle wszyscy z szalikami.... robilo wrazenie...
a co do meczu jedno pytanie: Dlaczego zszedl Rybski?????????? niech mnie ktos oswieci.....
4 listopada 2007, 19:04 / niedziela
W kazdym razie brawo dla chlopakow za walke...i dla naszych kibicow tez bo na prawde byli slyszalni:) Nagral ktos meczyk moze, bo na itvp nie ma?
1 ..... 8 9 10 11 12 ..... 19
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.026