Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Arka - Lechia [DERBY TRÓJMIASTA] 04.11

strona 11/19

4 listopada 2007, 19:16 / niedziela
cytat z kibice.net

"Może ktoś z Trójmiasta napisac co za flagę wywiesiła Arka niedaleko flagi "SOPOT".Chodzi mi o flage z herbem Lechii.Była to chyba jakaś parodia ale mogę się mylic."

"zrobiliśmy flagę Lechii z podobizną Jacka Kurskiego"

"Żenada. rozumiem ze Strasznie Boli spłonięcie i jak moge tak ująć ,,odnowienie" Flagi Władcy Północy.Śmieszna jest ta flaga.Pewnie 3/4 z Ekipy Krauzego Uwaza ze Dostaną poklaski za Flage ze Zajebioza itd.
wg. Mnie gówno i tyle próbowaliscie zrobic cos jak my z Władkami nie wyszło Wam. Trudno. "
4 listopada 2007, 19:17 / niedziela
Weź lutosław strzel se baranka w ściane!
4 listopada 2007, 19:20 / niedziela
Sędzia!
Co?!
Mordo Ty moja!
4 listopada 2007, 19:22 / niedziela
out666: Kapsa dostał czerwoną kartkę, więc w zamian za Rybskiego wszedł bramkarz Kubiński
4 listopada 2007, 19:24 / niedziela
Nurofen to ja wiem bo bylem na meczu........
tylko sie pytam DLACZEGO ZA RYBSKIEGO??!!!
4 listopada 2007, 19:29 / niedziela
Pierdolić takie Derby... ze złodziejami !! Sędzia kupiony na 100% ( nie gwizdał połowy fauli dla nas, każda kontra kończyła się faulem więc coś z tym trzeba bylo zrobić...) Szkoda występu Kapsy, może losy inaczej by sie potoczyły, Flaga z kurskim śmiech na sali ( z takim czymś schowajcie sie...Żal.pl) Cetnar do wymiany...
4 listopada 2007, 19:31 / niedziela
Idzcie do domu My nie powiemy nikomu. 1:0
4 listopada 2007, 19:33 / niedziela
na tej fladze to dokladnie bylo "Bastion WASZEJ Prawicy" i podobizny Kaczora, Kurskiego i Ziobry.
Zupelnie nie trafione bo przeciez w trojmiescie zawsze wygrywalo PO.... ale skad oni maja to wiedziec...
4 listopada 2007, 19:45 / niedziela
Wróciłem z meczu.Byłem i oglądałem na krytej.Dość dużo było nawet naszych z Lechii.Fajnie to wyglądało,jak pajace z szpArki skakali, a wszyscy nasi stali w miejscu.
Co do meczu, to w I połowie gra była wyrównana a Stawowego kurwica łapała,jak widział co sie dzieje na boisku.Sytuacja z Kapsą była dwuznaczna.gdyby nie złapał piłki, to prawdopodobnie Wachowicz strzelił gola.Może lepiej gdyby tak sie stało,bo może w 11 chłopaki dali by radę wyrównać a może i strzelić zwycięską bramkę.Jak było to wszyscy widzieli.Wiem tylko że śledzie na trybunach do tego momentu byli dość posrani,bo wszyscy widzieli że pressing Lechii i kontry robiły swoje.II połowa to niestety obrona Częstochowy, z dużym szczęsciem dla nas aż do momentu straty bramki.Nie wiem tylko czemu nasz obrońca ( chyba Pęczak) jej nie wybił, bo wydaje mi się że miał ją prawie na nodze.Szkoda że tak sie stało, ale gramy dalej.Wierzę że jak w PP trafimy na szpArkę ,to ich rozjebiemy w drobny mak.A jak nie to niech tak sie stanie w najbliższym sezonie w OE.
I jeszcze jedno.Szalik ukradziony Pawłowi z bramki,osobiście odebrał Potar( dyrektor sporowy szpArki). Ale to chyba dlatego że nie jest do konca takim śledziem za jakiego sie podaje.Gość za ten gest przynajmniej u mnie szacunek.
BKS Lechia!!!!
4 listopada 2007, 19:48 / niedziela
Nie na darmo sędzia dzisiejszego meczu znajduje się na wiadomej liście. Nie chodzi o to, czy mamy jakieś dowody na tendencyjne sędziowanie w tym meczu, ale chodzi o to w jak bardzo inteligentny sposób, próbował wpłynąć na jego wynik. Całe spotkanie gwizdał wręcz rewelacyjnie w obie strony, ale nadeszła.
Sytuacja nr.1 Wślizg w piłkę prawie na połowie boiska, piłka leci w pole karne, tylko nieliczni arkowcy domagają się "wolnego". Chcecie, proszę bardzo. Żaden nawet B- klasowy patałach nie odgwizdał by wolnego, ale międzynarodowy sędzia... Przypadek ???
Sytuacja 2. Faul Weinara na Rogalskim. Był faul ? Czy go nie było? Wszyscy widzieli, że faul był, ale faulował Weinar i tak inteligentny sędzia nie mógł zapomnieć, że ma on już na koncie żółtą kartkę. W tej sytuacji gwizdnięcie faulu musiałoby skutkować pokazaniem żółtej a w konsekwencji czerwonej kartki... Przypadek???

Błąd Kapsy był ewidentny. Źle obliczył lot piłki. Potem miał tylko dwa wyjścia:
1.Puścić piłkę, stracić bramkę.
2.Złapać piłkę, uchronić zespół przed stratą bramki i dostać czerwoną kartkę.
Ja pisałem to 20 sekund on miał tylko JEDNĄ na decyzję.
Uważam że wybrał dobrze, bo i w 10 nie musieliśmy tego przegrać.

Co do Kubińskiego ….. mi do tej pory trzęsą się ręce z emocji.

DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE !!!
4 listopada 2007, 19:50 / niedziela
A co to za szmatę sledzie wywiesili z Kurskim bo chujowo było w tefałce widać??
4 listopada 2007, 19:53 / niedziela
Dziś w wiejskich dyskotekach - w niektórych slamsach Gdyni - króluje ten hit! Bawmy sie ich zabawą:
odnośnik
4 listopada 2007, 19:56 / niedziela
Co wy kurwa barany jedne wyzywacie chłopaka,on jak wchodził to miał portki pelne ze strachu.Brak mu doswiadczenia,ale to nie znaczy,że macie go wyzywac.To jest Lechista a dla mnie ten kto wyzywa Lechiste jest taka sama kurwa jak Arka.Pozdro. Arka :lechia 1;0 Chej Arka gol!!
4 listopada 2007, 19:59 / niedziela
debil czy śledź?
w sumie na jedno w wychodzi.
tak zebyś zrozumiał:
chej Ci w d. frajerze
4 listopada 2007, 20:01 / niedziela
Pałkuj się palancie. 1:0
4 listopada 2007, 20:04 / niedziela
Dwie sprawy:
Na derby w PP przed finałem nie liczcie!Pzpn ustawi tak to losowanie ze takich meczy nie bedzie.Arka zagra teraz z kims z dwójki Polonia/Zagłebie Lechia jak przejdzie to pewnie z Wisłą K.
2)Sędzia stronniczy nie był.takie są fakty.Kapsa na kartke zasłużył.Poza tym ostre wejścia karał zółtymi.Wygrał zespół lepszy i to bez niczyjej pomocy.W 2 połowie to juz w granicach 55-60 minuty mogłobyć już 2-0.To tyle i obiektywnie bez zadnych spinek.
4 listopada 2007, 20:06 / niedziela
dario1 - zostałeś debilem roku w konkursie sms-wym tefałenu.
4 listopada 2007, 20:07 / niedziela
Wieszacie psy na chłopaku a to był jego pierwszy mecz!!! Trudno mu się dziwić, że był zdenerwowany skoro wszedł w tak ważnym meczu i w tak niekorzystnej dla drużyny chwili
Bardziej zastanawia mnie czemu Brede nie rzucił sie żeby wybić tą piłkę. Stał i patrzył licząc, że przeleci obok słupka. Po raz kolejny się nie popisał

Nic się nie stało, Lechijko nic się nie stało!!!!
4 listopada 2007, 20:10 / niedziela
Dokładnie Brede mogł ja wybić a biegł do niej jakby chciał a niemogl... Obiektywnie patrzac to Kubinski wybronil 2 sety mimo iz bronil niepewnie. A przy golu mogl sie rzucic.. ale czy naprawde myslice ze by to cos dalo?! Pilka w dlugi rog z odl 5m... wg mnie niezly debiut, szkoda ze porazka
4 listopada 2007, 20:16 / niedziela
Wg mnie organizacyjnie w Gdyni wielka klapa jeśli nie byli w stanie zapewnić bezpieczeństwa piłkarzom, kiedy kibole drukarki robili na murawie co chcieli. Jest sprawa szalika Kapsy a tutaj jest "spacerujący" sobie kibol po murawie:

odnośnik
4 listopada 2007, 20:17 / niedziela
Maly opis tego meczu, pilkarsko Arka wyraznie lepsza i wydaje mi sie ze pilkarze z Gdynii duzo bardziej sie starali, nie bylo straconych pilek itd, Lechia dobrze przez pierwsze 10 minut pozniej siadla a po czerwonej kartce juz tylko obrona i kontry (2-3 razy gdyby Kubicki pozostawil Rybskiego moglo by byc ciekawie), sedziowanie chyba rowne (mimo tego co pisze tu kilka osob),ja siedzac na torach zauwazylem kilka spalonych Arki ktorych nie bylo, o tym karnym to nie moge sie wypowaiadac bo dobrze tego nie widzialem ale przesada jest pisanie ze Arka wygrala dzieki sedzia. Teraz doping : zaczne od was :))
+ za szaliki,
+ za Wladcow (troche osob na sektorze sie wkurwialo),
doping ok porownywalny z Arka w Gdansku,
- ciagle spiewanie o Krauze (jakis kompleks braku takiego sponsora)
ale ogolnie na plus (niepotrzebna napinka na forum jak to nie pojadziemy z psami autobusami itd skonczylo sie jak sie skonczylo
Teraz Arka
doping w pierwszej polowie slaby,druga polowa juz znacznie lepiej a po bramce troche chaos ale naprawde rewelacja, doping Arki na pewno lepszy niz Lechii u siebie (choc na meczu Arki ze Slaskiem duzo lepszy) nie obylo siebez bluzgow na Lechie ale duzo mniej niz w Gdansku na Arke.
oprawa tez na plus dla Arki w porownaniu z wasza u siebie ale tez do kilku klubow pierwszoligowych jeszcze daleka droga
Podsumowujac obydwa mecze : Arka na plus doping i oprawy.
Szkoda ze takie male liczby przyjezdne, tak samo u was i u nich mogloby sie zameldowac minimum 1000 bez problemow z klatka itd.
Za rok dwa kluby w pierwszej lidze :))
Mysle ze to dosc obiektywna ocena.
4 listopada 2007, 20:21 / niedziela
stilon: chyba nie byłeś w na derby w Gdańsku. Tutaj kibice z Gdyni właściwie tylko byli obecni gdyż poza tym że się z max 5 razy się odezwali niczym innym się nie wykazali. Nawet szalików nie mieli :))
4 listopada 2007, 20:39 / niedziela
kto ma strone z meczem naszej LECHI z szparka ?????????????????????????????????????????????????? ??????
4 listopada 2007, 20:40 / niedziela
1.bramkę zawalil Brede-5 minut wcześniej ostrzeżenie -długie podanie do wachowicza bez konsekwencji.Kapsa zrobił co zrobił ale bramki nie wpuścił.Oslabil zespół ,który grał dobrze.Szkoda.do mlodego w bramce nikt nie powinien mieć pretensji.sędzia tragedia borski wypierdalaj patrz pośredni ,faule na Wiśniewskim i Rogalu reszta niech zostanie milczeniem .ZA TAKIE PIENIĄDZE CO TE KURWY DOSTAJĄ Z ARKI NA CZELE Z ASFALTOWYM TO POWINNI TRAWĘ WPIERDALAĆ A MĘCZYLI SIĘ Z NASZĄ 10-KĄ NIEMILOSIERNIE.DZIĘKI ZA WALKĘ
4 listopada 2007, 20:43 / niedziela
kto ma strone z meczem naszej LECHI z szparka ?????????????????????????????????????????????????? ??????
4 listopada 2007, 20:45 / niedziela
odnośnik

Miejmy nadzieję, że nasi wspaniali działacze klubowi nie pozostawią takich kwestii jak powyższa w spokoju.

Niby Arka przygotowywała jakieś mega niespodzianki na nas. Skoro flagę z Kurskim i takie gówna jak powyższe zdjęcie to tylko im pogratulować.
4 listopada 2007, 20:47 / niedziela
Ależ oczywiście ze słowa krytyki powinny sie znaleźć dla tego młodego 3 bramkarza.Przecież gdzie w nim była sportowa złość? chęć pokazania sie? gdzie jego mentalność zwycięstwa? stal jak baran.. widać tylko wyjścia do piłek go uczą.
Nie można po takim meczu poklepać go po plecach i powiedzieć "nie co ty nic sie nie stało przecież nie masz doświadczenia" Miał swoja szanse (dziękujemy) ale dajmy szanse jakiemuś młodemu wilkowi który pokażę ze ma jaja.

Fechner nieźle dziś trzymał karwana szacunek :)
4 listopada 2007, 20:50 / niedziela
stilon, nie pisz bredni, bo żal dupę ściska.

Doping śledzi do czasu strzelenia bramki to żenada. Spiker krzyczący "Jesteśmy z tobą, hej rysiu jesteśmy z tobą", czy słynny ich hymn puszczony z magnetofonu !!!!

Co to było ??? Wiec wyborczy platformy, czy innego sld ????? Czy może dyskoteka w wiejskiej remizie ???

Oprawa też im zbytnio nie wyszła. Szkoda że ich sektorówka nie załapała się na race, bo kilka śledziowych łbów troszkę by się przypaliło.

No i to ich "trzystu pedałów". Wszyscy piszą że było ich 6 000, a oni przyznali się tylko do trzystu.

Co do Kubińskiego, współczuję chłopakowi. wyjść w takim meczu, w takiej sytuacji. Nie dziwię się, że miał pełne gacie. Z Turem będzie o 5 klas lepiej.
4 listopada 2007, 20:51 / niedziela
Krytykfilmowy: może zebrać wszystkie wtopy razem razem ze zdjęciem które zapodałem już wyżej w wątku
4 listopada 2007, 20:53 / niedziela
bien: odczep się od Kubińskiego
4 listopada 2007, 20:56 / niedziela
Rozrzucone gówno na sektorze gości, czyli przywitali nas czym chata bogata!!
4 listopada 2007, 20:58 / niedziela
Nurofen : ale z niego bramkarza nie będzie taka prawda.
4 listopada 2007, 20:59 / niedziela
bien- zdziwisz się
4 listopada 2007, 21:05 / niedziela
bien: Kubiński jest 3 naszym bramkarzem, ma 18 lat wymagać to można od Kapsy lub Bączka (szybkiego powrotu do zdrowia), ale nie od zawodnika dopiero uczącego się swojego fachu.
4 listopada 2007, 21:10 / niedziela
Kilka fotek już na lechia.net .
4 listopada 2007, 21:12 / niedziela
Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego cwele z szparki mieli szmaty na temat Kaczyńskiego, Kurskiego, Ziobry ? W Gdańsku od nie pamiętnych lat wygrywa P.O... Dlatego niewiem o co im chodziło ? P.S Zajebiste koszulki Ryszard Krauze ! Pierwszy krzyk mody !
4 listopada 2007, 21:12 / niedziela
Macie racje za dużo naoglądałem sie innych lig. Teraz tak patrze to w 1lidze nikt nie ma 3 równorzędnych bramkarzy a co dopiero w 2.

Czy Fechner sie odradza? bo zagrał dziś b.dobrze
4 listopada 2007, 21:12 / niedziela
Pamiętam taki mecz Legii kiedy nie znany nikomu Artur Boruc musiał pierwszy raz stanąć w bramce w meczu ligowym. Legia przegrała a on sam wbił sobie swojaka. Prasa i kibice szydzili z niego niemiłosiernie a teraz bije się o niego pół Europy
4 listopada 2007, 21:20 / niedziela
Prawda jest taka, że Kubiński musiał naglę wejść bez rozgrzewki itd... a potem zjadła go trema i niewiele pokazał, jednak i tak go rozumiem bo debiutować w takim meczu jest ciężko... Mimo że nie przepadam za Kapsą to pretensji do niego nie mam, wyszło tak a nie inaczej, faktem jest że błąd popełnił on do spółki z obrońcami, zdarza się ale trudno...

A dziś jestem jeszcze bardziej dumny z bycia LECHISTĄ!!
4 listopada 2007, 21:24 / niedziela
Zajebiste te szale "Władcy Północy" :) Mam nadzieje ze trafia do ogolnej sprzedazy.
4 listopada 2007, 21:24 / niedziela
"- w przerwie meczu świnka utknęła w płocie bo jakiś spryciarz próbował ją wcisnąć (piszczała jak głupia). potem Potar zaniósł ją do "ciapkowa"

kurde przypuszalem, ze Gdynia to wiocha. Ale nie musieli tego ukazywac przed calym swiatem. Achhhh ci wiochmeni, nigdy sie nie naucza, ze Polska i Trojmiasto, to narod cywilizowany
4 listopada 2007, 21:27 / niedziela
Nurofen i tu sie z Toba nie zgodze.Nie mam nic do naszego rezerwowego bramkarza(odsylam do kilkunastu predzej postow),ale koles juz powinien byc ukształtowany bramkarsko i mentalnie.Owszem caly czas sie uczy i bedzie uczyl to zrozumiale,chociaz wchodzac do zespolu MUSI prezentowac odpowiednie umiejetnosci przeciez to 2 liga!!i tak naprawde w wieku juniora ksztaltuja sie jego umiejetnosci a potem sie tylko szlifuje..gralem z wieloma zawodnikami:Paszulewicz,Jakubowski,Gasiorowski,Sie rpinski i masa innych mniej lub bardziej znanych.tych lepszych od razu mozna bylo wychwycic,jak nie perfekt umiejetnosciami to nastawienie mentalnym-wierzących w swoje umiejetnosci,pewnych,zadziornych,walczacych..
\naszemu życzę jak najlepiej i pozdrawiam..
4 listopada 2007, 21:31 / niedziela
kAPSA mógł darować sobie tę piłke po której wpadła bramka-lepiej odrabiać w 11 niż bronić się do końca w 10,sprawe szalika nie trzeba komentować - ZŁODZIEJSTWA CIĄG DALSZY!!!Zmiennik kAPSY ma przed sobą przyszłość i nie ma co nażekać na niego.Sędzia niby międzynarodowy - szkoda gadać

------------------- KDV----------------------
4 listopada 2007, 21:32 / niedziela
ja rowniez uwazam,ze za bramke ponosi odpowiedzialnosc nasz 3 bramkarz, grm tak sparalizowany,ze to wszyscy widzieli, piłkarze sMIECIARKI rownierz to wyczuli i było pewne,ze młodzieniec popełni błed. Jauwazam,ze na tym poziemie gry czyli walka o 1 lige nie mozemy miec tak słabych zmiennikow. PANOWIE Z ZARZADU SZUKAJCIE SZYBKO BRAMKARZA DLA NASZEJ LECHI KOCHANEJ!!!!
4 listopada 2007, 21:34 / niedziela
Pomimo że przegraliście - dzięki chłopaki - taką walkę chce oglądać zawsze.
Co do Kubińskiego - nie będę wrzucał chłopakowi bo mlody jest i nie ma doświadczenia ale... moim zdaniem nie tłumaczy go debiut i trema... i że akurat w takim meczu...w zasadzie jakbyśmy grali bez bramkarza...wmurowany w linie bramkową - to właśnie w takich meczach ma się swoje "5 minut"...
Tyle się śledziki odgrażali że pokażą u siebie co to znaczy doping na derbach u siebie... no i jedno wielkie gówno z tego wyszło. Akcji z szalkiem Kapsy nie komentuje bo to chyba już tradycja u śledzi.

A MY SWOJE....
4 listopada 2007, 21:36 / niedziela
Nie wiem,jak by byl uksztaltowany bramkarsko,mentalnie,czy jeszcze chuj wie jak,to,to sa DERBY !!!
Tak prawde mowiac,to dwudziestu dwoch facetow mialo pelno w gaciach,a ty wymagasz od mlodego,pelnej koncentracji ?!
Nie zgodze sie z Twoim wpisem.
Uwierz mi,nawet ''gwiazdom'' trzesa sie nogi,a co dopiero naszemu,mlodemu bramkarzowi.
Nalezy jego wystep,potraktowac ulgowo,bo to nie byl zwykly mecz.
4 listopada 2007, 21:40 / niedziela
moglby jakis magic zrobic strone/odnosnik/ ze wszystkimi wpadkami smierdzieli...kupki na sektorze/swinka/flaga z Kurskim/bastion/koszulki rysiu/zegar/kradziez szalika Kapsie itp z odpowiednim komentarzem zeby cala Polska zobaczyla kogo /jakich debili niedouczonych mamy za sasiadow?
da sie to zrobic?
4 listopada 2007, 21:41 / niedziela
Każda passa kiedyś sie kończy, Lechijka dzisiaj przegrała, ale po walce, dlatego nie powinniśmy mieć pretensji do naszych zawodników! Kubiński zagrał pierwszy raz w meczu o tak dużą stawkę, był trochę zagubiony, ale zagrał poprawnie i ujmy naszej Lechii nie przyniósł! Chłopak na pewno czyta to forum, także każdy pozytywny wpis doda mu pewności siebie przed następnym meczem, w którym będzie musiał bronić. Co do sytuacji w której padła bramka, wydaje mi się, że Krzysiu Brede jakby chciał wybijać tą piłkę, wpakowałby ją i tak do bramki, chociaż...
4 listopada 2007, 21:54 / niedziela
Dokladnie.. dlatego podtrzymam swoje zdanie ze to byl niezly debiut Kubinskiego... napewno mu zabraklo troche pewnosci ale 2 sytuacje uratowal. Pozatym ogladanie lig zagranicznych powinno cie nauczyc bien ze do poziomu sportowego wybitnie sie przyczynia spokojne i obiektywne dzialanie. Przyklad Ferguson w MU przez 20pare lat (wq mnie juz lekka przesada). a wy osadzacie mlodego po 45minutach zagranych w derbach w takich a nie innych okolicznosciach. Zaloze sie ze za 5 lat Kubinski bedzie bardzo dobrym bramkarzem i szybko zapomnicie swoje dzisiejsze opinie
4 listopada 2007, 21:55 / niedziela
mariolinho: dla mnie jest oczywiste, że 3 bramkarz nie będzie prezentował takiego samego poziomu jak 1.
Debiutant nawet bardzo dobry nie będzie grał tak samo jak rutyniarz. Po prostu nie można wymagać od 3 bramkarza, 18 - latka, debiutanta tak wiele.

Popełnił błąd bo miał do tego prawo, każdy popełnia błędy. Błąd wynikał z jego braku doświadczenia, gdyż gra na przedpolu wymaga doświadczenia. Ale np. taki Majdan o wiele lepszy bramkarz i już wiekowy, to chyba nawet teraz nie wie co to gra na przedpolu :))

Bramkarz jest im starszy tym lepszy, gdyż bardzo dużą rolę odgrywa doświadczenie. Na naszym Lechii podwórku można brać przykłady pełnymi garściami.

1) Bączek - nie widziałem jego drogi od podstaw do II ligi, ale jest klasycznym przykładem nabierania doświadczenia i umiejętności, gdyż do momentu kontuzji grał cały czas.
2) Kapsa - zapewne wszyscy widzieli pierwsze mecze oraz obecne. Gołym okiem widać postępy. Postępy wynikające z grania.

Przypomnę Kubiński dzisiaj debiutował ...
1 ..... 9 10 11 12 13 ..... 19
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.485