Gdańsk: wtorek, 29 września 2020
FORUM
Podstrony:

Arka - Lechia [DERBY TRÓJMIASTA] 04.11

strona 12/19

4 listopada 2007, 21:58 / niedziela
nie bylo mnie dzis na meczu. jaki wynik??? chyba Lechia nie przegrala przez sedziego??
4 listopada 2007, 22:00 / niedziela
Zamiast wieszać psy na młodym osiemnastolatku przypomnijcie sobie kto notorycznie dopuszczał do groźnych dośrodkowań ze skrzydeł? Z obu skrzydeł! Też byli stremowani? A może pierwszy raz grali na II-ligowym poziomie? A może nierozgrzani? Najpierw winny był Kapsa, potem była moda na sędziego, później joby na Cetnarowicza, potem na Kubickiego bo zdjął Rybskiego a na końcu na młodego.
To się wreszcie zdecydujcie!
Został jeszcze wiatr i/lub niskie ciśnienie, ufoludki i Marsjanie, krasnoludki i Ołowiany Żołnierz.
Można też przyjąć 1-0 na klatę bez zbędnego babskiego pierdolenia. Przyjąć tak po prostu. Z honorem...
4 listopada 2007, 22:00 / niedziela
odnośnik
odnośnik

ktoś mi powie o co chodzi? tylko szmata bije brata...
4 listopada 2007, 22:03 / niedziela
Do czerwonej kartki graliśmy dobrze, na nic nie pozwalaliśmy śledziom i próbowaliśmy groźnie atakować. Wyglądało to dużo lepiej niż na T29, graliśmy odważnie i bez respektu! W drugiej połowie gol wisiał w powietrzu, daliśmy się zepchnąć, ale nasza bramka była jak zaczarowana... do 78minuty.:(
Na trybunach myślę, że zaprezentowaliśmy się w miarę możliwości godnie.
Śledzie raczej kulawo z dopingiem, mało nie spalili sobie oprawy! Po zdobytym golu rozkręcili się trochę (ciągły doping) i dosyć efektowne flagi w barwach trzech chujowych zespołów.
4 listopada 2007, 22:03 / niedziela
Było jak było tego już nic nie zmnieni
Brawa dla chłopaków w klatce bo to jest ewenement żeby 1/20 stadiony była dobrze słyszalna przez 30% meczu BRAWO !!!!!!!!!!!
Wstydu nam nie przynieśliście cała polska was słyszała
A młodziakowi dajcie spokój
Bączek WRACAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
4 listopada 2007, 22:05 / niedziela
Oj chłopaczki chłopaczki.Wasze fantazje nie znaja granic.Prawda bywa bolesna.Sędzia gwizdał uczciwie bez żadnej korzyści dla nas.Musicie przyjac do wiadomości to,że poziomem gry nie odbiegaliście od młodzików.Lepsze gre widziałem na boiskach szkolnych.Przyjmijcie w końcu do wiadomości,że jesteście zerem pod względem piłkarskim.P.S A wasz bramkarz odawlił taki motyw,ze pierwszy raz w życiu widziałem coś takiego. Pozdrowienia z Gdyni
4 listopada 2007, 22:06 / niedziela
MAGICZNA EKIPA skad wzieles te fotki??
4 listopada 2007, 22:09 / niedziela
Za to wielka arka zlała nas 5-0
A wy kibicowsko zrobiliście miazge
i w ogóle Prokomarka jest super
A teraz idz juz sobie bo rano trzeba wstać do szkoły papa
4 listopada 2007, 22:18 / niedziela
rykosz: www.arkowiec.com
4 listopada 2007, 22:20 / niedziela
MAGiczna ekipa -dzieki,pozdro
4 listopada 2007, 22:23 / niedziela
i nie pisz glupia qurwo z gdynii w swoim niku 88 bo:
to nie dla was!sami z tego szydzicie!
znasz znaczenie tych cyfr?
jakbys znal to bys sie nie zadawal z zydovnia kr. bo to smiecie i zydy..
ale wy i oni to ..je bez honoru wiec ...

idz juz spac bo rano do szkoly...
4 listopada 2007, 22:30 / niedziela
Ot i co ...Nurofen ma zdecydowaną rację. Gdyby 3 bramkarz grał jak 1 to nie grzałby ławy. Pamiętacie jak piłkarze arki wchodzili na murawę w Gdańsku na pół godziny przed meczem? Pamiętacie jak się rozgrzewali? Przez 10 min nie mogli trafić do bramki....na rozgrzewce! Dlaczego...? Wata w nogach....
Młody bramkarz meczu życia nie zagrał ale trzeba to zrozumieć....i potrzeba chwilę czasu....Miał za to też kilka udanych interwencji....
4 listopada 2007, 22:39 / niedziela
Ludzie jakich interwencji pilki nie zlapal biedny chlopak dobrze ani razu dwa razy sie od niego odbilo zycze mu wszystkiego najlepszego mimo wszystko niech trenuje bo przednim jeszcze bardzo daleka droga jak chlopak czyt to forum to niech w przyszlosci na treningach rzuca sie od slupka do slupka na szczupaka bo w tym meczu sie nie rzucil ani razu gralem tez w Lechii i wiem jak bramkarz moze bronic w wieku takim jakim jest Lukasz ale trenuj dalej chlopcze ciezká praca tylko mozna dojsc do czegos wielkiego przegralismy bitwe ale wojna trwa dalej TRAGUTTA TOMOJ KOSCIOL A LECHIA TO MOJA RELIGIA
4 listopada 2007, 22:45 / niedziela
odnośnik

mam pytanie gdzie mozna kupic taka koszulke jak kibic widoczny w lewym dolnym rogu :))) ???
hahahah
4 listopada 2007, 22:47 / niedziela
a to jest dobre
odnośnik
4 listopada 2007, 22:50 / niedziela
Bardzo trafny transparent ! TRÓJMIASTO JEST NASZE ! TRÓJMIASTO DO ARKI NALEŻY ! "CZYSTU" PEDAŁÓW O KURWA "CZYSTU" PEDAŁÓW !
4 listopada 2007, 22:57 / niedziela
Większość śledzi, tak, jak i współczesnych gdańszczan to
przesiedleńcy zza Buga, z terenów byłego woj. lubelskiego itp. Niestety, idol
niektórych Lechistów Rudolf H. przyczynił się do tego, że kwiat polskiej
inteligencji (gdańsko-gdyńskiej) zakończył żywot w Stuthoffie. Jestem w takiej
sytuacji, że posiadam pomarańczowy paszport dziadka z napisem po niemiecku
"Wolne Miasto Gdańsk",a w rubryce "obywatelstwo" jest wpisane "polskie". Twoje
papiery to prawdopodobnie napisane cyrylicą obce nam nazwy, lub np. miejsce
urodzenia wieś Maślaki.
A odnośnie meczu, uważam, że byliśmy dzielni.
ZETO, inni ... pozdro....
4 listopada 2007, 22:57 / niedziela
tak, tak, biedny, bezdomny śledziku...
dziękuj, dziękuj swojemu tenisowemu zbawcy...
4 listopada 2007, 23:01 / niedziela
NASZYM WZOREM JEST RUDOLF HESS !!!!!!!!!!!
4 listopada 2007, 23:06 / niedziela
moderator- nie zycze sobie zeby jakis zolto-niebieski cwel wchodzil na nasze forum i nam ublizal.niech swoje problemy seksualne rozpatruje w towarzystwie taty,mlodszej siostry,ewentualnie wujka rysia krauze.
buraki bez honoru,bez stadionu,bez historii,bez tradycji,bez zasad.jedna wielka banda spedalonych wladkow popolnocy marszczacych swoje fredki ktorzy probuja walczyc na hasla im samym przypisane.trzeba byc mega obludna kurwa by spasc tak nisko,czolgac sie jak jebany upodlony zaskroniec i kasac.
zdejmij sledziu przylbice i walcz!!!!
4 listopada 2007, 23:07 / niedziela
Kilka słów ode mnie.
To niby miał być doping na poziomie OE?
Ich złodziejskie charaktery objawiły się przy "akcji" na szalik Pawła- 100 pkt w lidze chuliganów!!!!!
Oprawa???? Coś im chyba zwiało?
Typy chodzące po murawie- i to jest podobno dobrze zorganizowany klub- śmiechu warte!!
Pozdro dla F. za prowadzenie dopingu.
Zajebiste wyczucie!!!!
4 listopada 2007, 23:07 / niedziela
sedzia prowadził mecz o.k błąd Kapsy czerwona kartka i sie zaczeło ArkA GRAŁA DO KOŃCA I DOPIEŁA SWEGO szkoda ale jak mówili w tv derby moze za rok w O E szkoda Lechii GRATULACJE DLA ARKI jestem obiektywny .Łowca śledzi z lat 80 tych pozdrawiam A MY SWOJE ..;......
4 listopada 2007, 23:09 / niedziela
Ogladam zdjecia z meczu i ogarnia mnie paniczny smiech !!!
Cala Polska wie,zna przekrety rysia,szpary i nie honorowosc kibicow,a oni,jak gdyby nigdy nic paraduja w rysiowych koszulkach ! :-)))
Ja gdybym byl na ich miejscu,to zapadlbym sie ze wstydu pod ziemie !
Na dodatek maja pretesje,ze zostali zdegradowani do drugiej ligi ! :-))))))))
Oni mi wygladaja,jakby byli w jakims amoku !
Wynik ? 1-0,ale dumy i honoru,nie zabiora mi nigdy !!!

LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
4 listopada 2007, 23:14 / niedziela
odnośnik
odnośnik

ktoś wie o co poszlo?
4 listopada 2007, 23:22 / niedziela
Ale o co ci chodzi gościu?Co miało pójść?Porąbany jakiś jesteś
4 listopada 2007, 23:22 / niedziela
Piłkarsko, mimo porażki, wypadliśmy całkiem dobrze. Początek meczu wprawił mnie w osłupienie (tak było dobrze) - zresztą śledzi pewnie też. O takim, a nie innym przebiegu meczu zawazył błąd Pawła Kapsy w 45 min.
Druga połowa to juz test pt "Ile szczęścia moze miec bramkarz-debiutant?". Szkoda porażki, ale to nie koniec świata - nadal liczymy sie w walce o OE.

Organizację meczu, a raczej jej zenujacy brak opisałem w wątku o redaktorze Stankiewiczu.

Kibicowsko, w kategorii doping spodziewałem się, że śledzie nas zmiażdzą. A tu... taaaaaaaaka niespodzianka. Dzieki temu, że F. prowadził doping z wyczuciem, tj. śpiewalismy gdy oni milkli (co im sie baaaardzo często zdarzało) udało sie nam wiele razy przebić kibiców klubu wynajmujacego tego dnia stadion. O oprawach i dopingu na Arce słyszałem juz legendy. Po dzisiejszym meczu wiem, że więcej w tym mitów i bajek niż rzeczywistości.

KTO NIE SKACZE, TEN ZA LECHIĄ HEJ HEJ

PS. Mam nadzieję, że żaden głąb nie usiłował ukraść szalika lub kapelusza Dawidowi Zapiskowi.
PS2. Mało kto zwrócił uwagę na to, iż były to pierwsze w historii derby pomiędzy Lechia i Arką rozegrane na neutralnym stadionie.
4 listopada 2007, 23:32 / niedziela
4 listopada 2007, 23:34 / niedziela
animag
Dawidowi penie nie ukradli.
Ale Pawłowi już im się udało.
Pozdrawiam.
4 listopada 2007, 23:41 / niedziela
boli ich ta flaga,i dobrze!
Prawdziwi Wladcy Polnocy! Tylko Lechia!
4 listopada 2007, 23:41 / niedziela
No wiesz "rudi" też jestem ciekaw przyczyny "zasłabnięcia" tego dżentelmena. Może podzielisz się z nami posiadaną przez siebie wiedzą na ten temat.
4 listopada 2007, 23:42 / niedziela
odnośnik

Nie no, myslalem ze to zart, ale ta Smieciarka to naprawde wiocha jest.
Gdynia!!!! Co ??? wiesniakiiii!!!!! chrum chrummmm prosiaki jebane
4 listopada 2007, 23:49 / niedziela
Chuj mnie to obchodzi, że przegraliśmy 1:0. Jestem Dumny z tego, że jestem Lechistą, a nie arkowcem. Bo zachowanie tych z Gdyni mnie boli, że oni są z trójmiasta.. Sędzia gwizdał dobrze, a Arka ma zawodników 1 ligowych. Nie jest zaskoczeniem, że na 90 % oni wygrają tą lige. Co do Kubińskiego - nie winie go, 3 bramkarz debiutant wchodzi w Gdyni na derby jako nowa postać w 2 lidze i traci jedną bramkę... Dzięki za walke naszym kopaczom wierzę, że następne derby będą nasze !

Tylko Lechia !
4 listopada 2007, 23:50 / niedziela
Qutro - każdy taki wpis tylko udowadnia jak was kurwa boli prawda i kole w oczy :-) I gdzie ten "legendarny doping na areczce? ta legendarna oprawa??" I co teraz powie megafon apropo waszej frekwencji?? tak jak po pierwszym meczu "przyszliście chamy bo my tu gramy?"
Na szczęście są rzeczy których nie da się kupić...nawet za pieniądze rysia...i wy śledziki tego nie macie

A MY SWOJE...
4 listopada 2007, 23:52 / niedziela
zwiecie sie władcami północy?! jakoś jak Arka zdobyła bramkę to wasi kibice przystrojeni w szale i bluzy "władcy północy" zamilkli... teraz na forum to dalej "krzyczycie" ze jesteście władcami północy... dlaczego dopiero teraz? aha... i tej flagi "władcy północy" to sie chyba wstydzicie ^^ bo z klatki zniknęła... why? wreszcie to do was dotarło??
4 listopada 2007, 23:55 / niedziela
kutrze rybacki, jesteś już nudny, nie macie stadionu, honoru, forum niestety też nie ale to nie upoważnia ciebie śledziowy mózgojebie do zaśmiecania naszego forum.
4 listopada 2007, 23:57 / niedziela
ooo widze Ostry reprezentuje poziom ^^ haha zebyś sobie krzywdy nie zrobił przed ekranem ^^
5 listopada 2007, 00:01 / poniedziałek
Qtro wypierdalaj juz spać bo jutro do szkoły się spóżnisz.Mama wie że o tak póżnej porze zabawiasz się przed komputerem?
ty qtas, czy tam qtro wypad do ławicy
to ty napinasz sie na naszym forum sledziu
nie dosc ze bezdomni, zlodzieje, marszczyfredy to do tego debile
5 listopada 2007, 00:04 / poniedziałek
Witamy Wszystkich.

Wróciliśmy z meczu cali i zdrowi.Muszę przyznać,że zostaliśmy przyjęci bardzo dobrze.Kilku kibiców Arki pogratulowało nam odwagi i stwierdzili,że maja do nas szacunek,ponieważ ich kibice nie porwaliby się na takie oficjalne paradowanie w barwach .Fakt,że usłyszeliśmy parę tekstów w stylu-na kolana,wyp...do domu itp.(pod koniec meczu) nie zrobiło na nas żadnego wrażenia.
Bardzo dziękujemy NASZYM "300" KIBICOM za miłe przyjęcie i podarowanie specjalnego szalika dla Dawida-WŁADCY PÓŁNOCY.Od następnego meczu będzie go miał zawsze.
Śmiać nam się chciało,kiedy to chłopcy podający piłki ze zdziwieniem oglądali jak zmieniam Dawidowi stroje kibica LECHII.Nie spodziewali się,że ktos może mieć taką fantazję i na takie rzeczy się odważyć.

Dwa minusy tego meczu:
-potraktowanie Naszych Kibiców jak powietrze,spiker nawet ich nie przywitał(bez komentarza)
-parady kibiców po murawie-totalna samowolka-gdzie była ochrona?????A kwestia skrojenia szalika Pawłowi to udowodnienie na jakim są poziomie.Jak Dawid chciał dać swój szalik Pawłowi do bramki, to ochrona momentalnie nas usadziła-a tam poobiedni spacer.......

Dawid dostał zaproszenie na mecz rewanżowy rundy wiosennej do Katowic,więc zaczęła się dla niego era meczy wyjazdowych.
Zostaliśmy też zaproszeni na kolejne mecze Arki-mam nadzieję,że będzie to PP i trafią na WISŁĘ KRAKÓW lub na NAS.
Do zobaczenia w niedzielę.
5 listopada 2007, 00:07 / poniedziałek
na 90 min podali 11000 widzow ,podobno liczyli razem z tymi co przyszli na ejsmonda pograc w tenisa
5 listopada 2007, 00:17 / poniedziałek
odnośnik

Filmik obrazujacy wyprowadzenie kibica Smieciarki. wiesniaki, wiesniaki ......
5 listopada 2007, 00:35 / poniedziałek
mama.... mógł bym być twoim ojcem kretynie... ale bóg dał mi ten przywilej ze do krainy zwanej betonogrodem nigdy nie trafie... a na takich przykurczy jak ty nawet nie daje mi patrzeć... ;D

podkreślam... Przywilej :D

pozdro i pnijcie sie dalej.... ale nic tego nie zmieni...
TRÓJMIASTO JEST NASZE! TRÓJMIASTO DO NAS NALEŻY!
5 listopada 2007, 00:43 / poniedziałek
Qtro imbecylu ale dojebałeś:))Idż juz spać i sie nie osmieszaj.Do snu zanuc sobie waszą przyśpiewke o rysiu aferzyście
5 listopada 2007, 00:43 / poniedziałek
Sledziu,tym gorzej dla ciebie,ze jestes taki stary,a taki glupi !
Mowi ci to czterdziestolatek,ktory ma znajomych w gdyni,oni,powiedzieli,ze odsuwaja sie od szparki na conajmniej 5 lat,bo nie mogliby spojrzec w lustro !!!
Wstydzi sie za was cale Trojmiasto,a cala Polska sie z was po prostu smieje !!!
5 listopada 2007, 01:13 / poniedziałek
Dzisiaj niedziela Areczka wyruchała Frajera !! Tylko dwa miejsca w Polsce Chorzow i Gdynia a Gdansk to kurwa bieda i szajs !!!
5 listopada 2007, 01:47 / poniedziałek
malek....malec czy jak ci tam na imie. widze, ze twoje wypociny blyszcza inteligencja. widac, ze z wioski rybackiej pochodzisz....stadionu nie macie, to wiemy a forum?? Tez wam Rysiu zabral?? A tak nawiasem mowiac to: wyperdalaj!!!
5 listopada 2007, 06:34 / poniedziałek
marszczyfredy pamiętajcie, żeby wyczyścić monitor od spermy!!! A tak na marginesie, jak już robicie jakąś szmatę, zróbcie ją bez błędów. No i nie puszczajcie discopolo zamiast dopingu :-)
5 listopada 2007, 08:16 / poniedziałek
czytam to forum i czytam i napinka tak jak przed meczem tak i po meczu, tak jak juz pisalem Arka zaprezentowala sie na pewno lepiej u siebie a Lechia z lekkim plusem na wyjezdzie, ale przesada jest jak pisal ktos wyzej ze przez 30% meczu przewaga dopingu Lechii (troche obiektywizmu) i ta jazda na waszego bramkarza chlopak zagral pierwszy mecz w lidze i to jaki i w jakich okolicznosciach a tu od razu publiczny lincz (bramki padaja glownie po bledach obroncow) Lechia przegrala i trzeba przyjac to z honorem (jak pisze wielu z was) a nie bredzic juz kilka stron jacy to my jestesmy zajebisci a oni be , jak dla mnie ok ze mieszkam w trojmiescie i moge ogladac fajna pilke praktycznie co tydzien i oby tylko mozna by bylo takie derby obejrzec w OE.
Pozdrawiam
5 listopada 2007, 08:22 / poniedziałek
Nie widzę logiki w Waszym zachowaniu Lechiści..
Wykrzykujecie hasła typu.." naszym wzorem jest R.H..", by później bić brawo niepełnosprawnemy Dawidowi...
Sami sobie zaprzeczacie...
Poczytajcie sobie troszkę o akcji pod kryptonimem.. "Program T4" , o ustawach z 1933 roku...
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.408