Gdańsk: środa, 23 września 2020
FORUM
Podstrony:

Arka - Lechia [DERBY TRÓJMIASTA] 04.11

strona 14/19

5 listopada 2007, 19:58 / poniedziałek
Jedna prosba - jak mozna to oraniczmy wyzwiska pod adresem Gdyni jako miasta, bo przeciez tutaj tez mieszkaja Lechisci. To miasto ma ciekawa historie i naprawde niektore epitatey sa zbedne:) Pozdrowienia

PS przeciez Trojmiasto jest nasze:)
5 listopada 2007, 20:10 / poniedziałek
Hej witam . Tez byłem na krytej , kurwa jakieś karkti rozdawali , a won.
Najlepiej jak zaczeli skakać , wyglądali jak pajace ,my stoimy ,łapy w kieszeni ,
coś tam mruczeli ale to nie net. więc spoko. Cholera mnie jednak brała że w takim towarzystwie przyszło mi na Bałtyku siedzieć. Gdzie te czasy gdy z SKM razem z bramą przez murawę na najlepsze miejsca się wchodziło . Świat jest
smutniejszy. - Na telebimie było wesoło i tłumnie ?
Pozdrawiam Biało-zielono .
5 listopada 2007, 20:20 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
5 listopada 2007, 20:29 / poniedziałek
uff chociaz jeden sie przyznal do tego ze arka to leszcze zajebane i wstyd mu.
ps kolezko chyba bardziej sledzie? ale jak juz wolicie bez roznicy. leszcze sledzie.. jeden chuj. wazne ze o tym wiecie i jestescie swiadomi :)
5 listopada 2007, 20:52 / poniedziałek
Czy ci dwaj dmuchani sąsiedzi to takze część oprawy? odnośnik
Ta fotka świadczy o tym ze Arka jest malutkim zasraniutkim klubikiem bez własnego stadionu. A Stawowy czuje sie jak na San Siro- co za wieśniak- ręce opadają.
5 listopada 2007, 21:00 / poniedziałek
towj komentarz jest taki ze rece opadaja !
5 listopada 2007, 21:09 / poniedziałek
Ci dwaj dmuchani to strażnicy stadionu Bałtyku:p przyszli na ryby
5 listopada 2007, 21:11 / poniedziałek
ciapek- do budy!
5 listopada 2007, 21:18 / poniedziałek
yyy jaki byl wynik meczu ? przegraliscie tak ? 1-0 ? <lol>
5 listopada 2007, 21:27 / poniedziałek
Szparkowcy jebani do budy na swoje forum
5 listopada 2007, 21:30 / poniedziałek
Wykasować temat,szkoda gadać!!!!!!!!!!!!!

----------K D V------------
5 listopada 2007, 21:35 / poniedziałek
Witam wszystkich Biało-Zielonych!!!!

Mieszkam w Gdyni. Mimo to chodze na Lechię i z całego serca jej kibicuje. Byłem na derbach w gdańsku oraz oglądałem te gdyńskie. Jak wszyscy wiedźą - 0:1. No niestety ale cóź - sędzia ewidentnie im pomagał. Za to naszła mnie wena twórcza i stworzyłem wierszyk :). Oto on:

"Lechia Gdańsk mym klubem jest.
Nie zmieni tego żaden arkowski pies.
Bo aż żal mi dupe ściska,
bo przecież oni nie mają własnego boiska.
Nazywają siebie"władcami północy",
lecz zawsze potrzebują arbitra pomocy.
upili jednego, drugiego, trzeciego,
jednak żaden ich kibic,niedostrzega tego.
Dlatego uważam,że klub Gdański jest najlepszy,
bo doping ich kibców, zawsze graczom morale polepszy,
niepotrzebujemy arbitrów w kieszeni,
bo mimo iż nie będziemy mistrzem jesieni,
nie opuścimy naszego klubu, aż do końca świata, bo nas jeszcze czekają biało-zielone lata.
O BeKaeSie jesteś naszym klubem,
jesteśmy jak mąż i żona - na zawsze związani ślubem."

Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cię ..... TLG!!

Pozdrawiam!

PS. Mimo iż jestem młodziudki to myśle że jesteście w stanie potraktować mnie jak biało-zielonego brata!!!
5 listopada 2007, 21:39 / poniedziałek
"kupili* jednego, drugiego, trzeciego"

Głupi błąd hehe, zresztą tak też jest ładnie ^^

TLG!
5 listopada 2007, 21:40 / poniedziałek
ciapek morda psie !!!!

takiego kurestwa jak na Olimpijskiej w życiu nie widziałem. Lechia pewnie nie pozbierała by sie od kar, ale dziady z pzpn-u pewnie potraktują zachowanie tych skurwysynów jako żart.

1. Pindol biegając po murawie przed rozpoczęciem meczu. Obserwator powinien dać ostrzeżenie.

2. Flaga z mordą Kurskiego, a potem ze śledziami liżącymi się jak zboczone psy. Nie bardzo się orientuję, ale to chyba obrażało mniejszości seksualne, których o grozo na tym meczu było od zajebania- szczególnie na prostej i pod zegarem.

3. Fotograf biegający w pedalskiej koszulce, zamiast w kamizelce z napisem foto. Potem ludziska dziwią się, że w gazetach jest brak obiektywizmu.

4. Kiedy frajer wpadł na murawę, przez otwartą bramę z trybun, po szalik Kapsy, sędzia powinien odgwizdać koniec meczu. To co towarzysz woźniak nazywa żartem, to kradzież zuchwała, oraz zakłócenie pożądku na imprezie masowej.

5. Świnia wypuszczona z trybun, to kolejny skandal. Szkoda że obserwator znów był ślepy.

6. Oprawa, która kurwa jego mać chujom nie wyszła. Modliłem się, żeby ta szmata spadła na race, a ona się jakoś omcknęła i poszła bokiem. A kurwa takie fajne ognisko mogło być.

7. Ochrona, która pokazuje środkowy palec kibicom gości. Że też nikt im nie powiedział, że palec równo trzeba trzymać tylko w dupie rysia k. On jest pedałem i lubi takie zabawy. Władcy Północy do łoża idą tylko z kobietami !!!!!!!

No i na koniec. Czy to prawda, że stankiewicz nie ma już katany ?? Poszła plota, że kiedy woźniak cieszył się z bramki, to tak sfatygował tego durnia, że katana poszła w szwach. Kumatych śledzi odwiedzających to forum, proszę o potwierdzenie tej inforamacji. No chyba że, kartki z tekstem zasłoniły wam euforię towarzysza woźniaka.

PS debilki z wioski morza- Kaczyński, którego ryj był namalowany na jednej ze szmat, jako swojego doradcę ma waszego prezydenta- wojtka szczura. Poza tym, wasz mega idol ryś, w kryzysowej sytuacji również dzwonił do Kaczorka. Więc chyba wam się tematy popierdoliły, i nie trafiliście z facjatami.
5 listopada 2007, 21:42 / poniedziałek
No dobra kibice "Wielkiej arki", zarzucacie nam pierdolenie farmazonow wiec podyskutujmy o tym.

Zaznaczam od razu, ze uzyje w tym tekscie pelnych ksyw waszych ziomkow po szalu, bo nie mam dla was za grosz szaczunku za wasze niehonorowe akcje i gadki.

"Pierwsi po bron siegneliscie"? - zapytajcie Adolfa czy nie walil z gazowca przy stracie wladkow? Aaaa, nie mozecie zapytac, bo wasz innych przyjaciel od szala, Gajowy zagonil na psiarni z 50 swoich super ziomkow i Adolf sie chowa?

"Na psy biegacie"? - zapytajcie Zeusa, Posmykow czy nie zglosili wladcow razem z kartami kredytowymi, ktore podobno byly w plecaku? Aha, nie mozecie, no tak wielki kibic arki, wielki Gajowy zalatwil bande przystojnych.

"Jedni kradna.."? - Nie ukradliscie naszych flag, nie ukradliscie szalika Kapsy?

Twierdzicie, ze nie kupiliscie sobie ligi? - zapytajcie Mazana jakie szly zrzuty z przystojnymi na sedziow? Zapytajcie go czy po awansie nie powiedzial: "To my (kibice) kupilismy ten awans".

No i na koniec wasz z dyrektor. Taki piekny prawy czlowiek, tak krytykuje spalenie flag itp. Zapytajcie go kiedy ostatnio przed tym jak zostal dyrektorem byl na jakiejs akcji? Np. jak pan Potar ze swoimi zydzewskimi ziomkami napierdalal fan klub legii w grudziadzu i to jego zdaniem wcale nie bylo niehonorowe i zenujace pobicie w tym gronie dziewczyny?
5 listopada 2007, 21:48 / poniedziałek
Zeusa nie zapytają, bo udał się na wakacje :-))

A co do awansu, to spytajcie trokpola, co to jest "poznański patent". Ale nie spytacie, bo chyba zrobił kilku z was w chuja i kasa się nie zgadza.
5 listopada 2007, 21:58 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
5 listopada 2007, 22:20 / poniedziałek
James

Ten mecz to jak w tej reklamie Vision Express PWN3D

Pozdro dla kumatych
5 listopada 2007, 22:25 / poniedziałek
ZŁODZIEJE!!!CZEMU NIE SPALILIŚCIE NASZYCH SKRADZIONYCH FLAG?
CZYŻBYŚCIE WYDYGALI LECHA,KTÓRY TO WAM ZAGROZIŁ ŻE JEŻELI SPALICIE NASZE FLAGI TO ZERWIE Z WAMI ZGODĘ-WIDAĆ LECH JEST KUMATY ŻE TO CO ZROBILIŚCIE TO MEGA FRAJERSTWO A WY SRACIE W GACIE BO BEZ LECHA BĘDZIECIE NICZYM-ZŁODZIEJE
5 listopada 2007, 22:55 / poniedziałek
A z lechem to niby co? Nie są złodziejami? Żuraw przy najbliższym spotkaniu kopne ciebie w żyć!!!
5 listopada 2007, 23:13 / poniedziałek
Czy ktos mowil o BIALO - ZIELONYCH pederastach ??

odnośnik - Wladcy Pol nocy ;)
5 listopada 2007, 23:59 / poniedziałek
odnośnik o kurde
6 listopada 2007, 00:02 / wtorek
jak mozna trzymac na tym forum tyle wpisanych watkow SMIECIARZY?! CZY JUZ NIKT NA TYM NIE PANUJE?!
BOLI MNIE TA PRZEGRANA BITWA NA BOISKU ale jeszcze nie koniec WOJNY O 1 LIGE! Mam nadzieje,ze razem Ze SLASKIEM BEDZIEMY SIE CIESZYC NA KONIEC SEZONU Z AWANSU!
KIJ WAM W DUPE PEDAŁY Z GDYNI BEZ STADIONU!!
6 listopada 2007, 00:08 / wtorek
Oglądnąłem sobie na spokoju właśnie oba mecze - wiele osób psioczy jak to słabo u nas z dopingiem itd., ale porównując oba mecze...nasze "kto wygra mecz?", "Trójmiasto jest nasze", a w szczególności ich (hymn?) rota przy naszym "My wierzymy"... to jak pierdnięcie komara do ryku lwa...pomijam już fakt jak można śpiewac hymn klubowy z kartki...nieźle mnie to wczoraj rozbawiło ;-) Więc chyba nie jest tak tragicznie aż ;-))

A MY SWOJE...
6 listopada 2007, 00:16 / wtorek
Zuraw Lecha już nie ma jest Amica Poznań
6 listopada 2007, 07:37 / wtorek
Rudolf88 czepiasz się. Przecież w Poznaniu wisiał transparet z poparciem dla Zawiszy. Chyba nie są aż tak dwulicowi? Czuję w tym jakąś scieme. Może wiara lecha zorganizuje jakiś ogólnopolski protest w tej sprawie i każdy na mecz przyniesie jakiś sprzęt amicki i go rozpierdoli
6 listopada 2007, 10:02 / wtorek
no i wkoncu ktos napisal madrze az niewidze zadnego wpisu szparki
!!!!!! przestancie bluzgac nanich na lewo i prawo chaotycznie i zacznijcie bardziej konkretnie pisac , bo takie wyzywanie sie dlamnie dzicinada , analizowalismy zdjecia z derbow ktore zrobilismy i przeciwnikow niewidziliesmy dla siebie zadnych , chcialbym sie spytac poco jakis geniusz robil nam zdjecia jakim aparatem wam sie chcial sie pochwalic czy mu sie pomylily derby KRAKOWSKIE ? ADO PANOW Z ANTYWISLY CO PO MECZU NA DRUGIM BOISKU SIE NAPINALI Z ZA SIATKI CZEMU TAK UCIEKALISCIE PRZED POLICJA I TRZEBA BYLO PRZESKOCZYC PRZEZ PLOTEK PRZECIESZ BYLI JESZCZE DALEKO PIERWSZY RAZ WIDZIALEM TAK SZYBKO BIEGAJACYCH HULIGANOW Z ANTY WISLY PRZED POLICJA !!!! POZDRAWIAM
6 listopada 2007, 11:02 / wtorek
PRZECIESZ?? HULIGANOW?? HAHAHA niech adamowicz postwi wam wiecej podstwowek
6 listopada 2007, 11:07 / wtorek
dojebał burza poprawną polszczyzną.... :)
6 listopada 2007, 13:04 / wtorek
i ma pytanie dlaczego jak szparka jechala to nas godzine przed meczem zamkneli na stadionie i mieli helikopter i co pare metrow stalo kilku gliniarzy a ajak nas wiezli niebylo helikoptera , wiekszsosc trasy jechalismy przez jakies lasy i gliniarzy bylo co kot naplakal ale chyba dlatego ze niespodziewali sie zadnej reakcji ze strony szparkowcow i do tego dziadka co na balkonie fucka pokazywal wybijemy ci szyby i zerzniemy zonke paskudna ale cos trzeba sie poswiecic :) no tak teraz do ortografi beda sie przyczepiac !!!! pozatym szkoda ze dzwi niebylo mozna otworzyc od srodka i wiekszosc okien zamknietych sporo napinaczy na trasie , ciekawe jakby dzwi poszly to ile sekund by tam stali pol ? widze ze polszczyzna szparkowcow tez gruba :)
6 listopada 2007, 15:47 / wtorek
Kibic Arki Gdynia zapłaci za swój "wybryk"

Dziś (06.11) Sąd Rejonowy w Gdyni wydał orzeczenie o zakazie stadionowym dla kibica Arki Gdynia.

41-letni mężczyzna podczas niedzielnego meczu piłki nożnej Arki z Lechią Gdańsk na stadionie przy ul. Olimpijskiej, wdarł się przez ogrodzenie na murawę boiska.

Za swój "wybryk" przez dwa lata nie będzie mógł wejść na żaden mecz piłki nożnej. Oprócz tego musi zapłacić tysiąc złotych grzywny.
6 listopada 2007, 15:50 / wtorek
jak widać robi się druga Anglia w Polsce
6 listopada 2007, 16:50 / wtorek
Chyba troche przesadziles :)

Za takie cos to powinien dostac kare 5000 - 10000 to moze by go zabolalo.

A juz widze jak bedzie egzekwowana ta kara stadionowa :)
6 listopada 2007, 17:49 / wtorek
odnośnik

jakie wybitnie ulozone zdanie <hahaha> powinnismy słownik na drugi raz zakupic ;)
6 listopada 2007, 19:08 / wtorek
Kilka cytatów od "prawie normalnych " kibiców arki.
- zaprezentowaliście się zajebiście
- jestem pod wrażeniem waszego dopingu
- nasz doping żenujący do 78-ej minuty
- ciekawe co zrobią z tymi debilami co biegali po murawie
Niektórzy z nich nie wiedzieli co mi odpowiedzieć gdy zapytałem się czy ich spiker zawsze rozpoczyna mecz tekstem"rysiu krauze, rysiu"
Widziałem na ich twarzach szczery, nie ukrywany wstyd.
Ciekawe co zrobili ze świnką?
Niektórzy z nich nawet nie wiedzieli kto to wymyślił.
Pozdro dla Sylwii i Dawida.
Oni oczywiście nic nie widzieli.
6 listopada 2007, 20:06 / wtorek
Mija czas o na światło dzienne wychodzą kolejne kwiatki odnośnie zachowania działaczy profesjonalnego klubu z europejskiego dynamicznie rozwijającego się nowoczesnego miasta.

Jak napisała GW na derby wybierał się prezydent Gdańska Paweł Adamowicz. Jako, że obowiązki służbowe uniemożliwiały mu przybycie odpowiednio wcześnie na mecz, zadzwonił czy może swoim samochodem przybyć na stadion Arki niedługo przed meczem. Z klubu odpowiedziano, że owszem może zaparkować przy ... Klifie i przybyć pieszo lub autobusem. W efekcie prezydent wybrał telebim na Traugutta.

Życzę powodzenia burakom z wioski.
6 listopada 2007, 21:47 / wtorek
Pożarem też zbytnio nie zachwycili zważając,że szaliki zbierali po całej Polsce co najmniej 2 lata,o czym świadczy palenie barw Wierzycy,właśnie taki czas temu przez nich zdobyte
odnośnik
6 listopada 2007, 21:59 / wtorek
Oj Nurofen, Nurofen. Nie pisz tak bo Cię Stamkiewicz opisze... i jak będziesz wyglądał. Odnosnie wyglądu - ktos pisał, że katanę Stankiewicza Woźniak podarł. Dementuję - Woźniak z radości po golu toczył piane z pyska i zapluł całą katanę. Uffff - nie trzeba sprowadzac nowej - wystarczy wyprać !!!!!!!

Pozdrawiam Animaga. Masz racje chłopie.
7 listopada 2007, 06:02 / środa
z tymi szalikami to wyczyn godny powagi ciekawe ile kupili sami w sklepie a ile ukradli dzieciom ? jak na dziesiec lat do grubo pojechali szkoda ze zadnej flagi nieudalo im sie wywiesic :)
7 listopada 2007, 08:59 / środa
Domino33 widocznie i opluł i potargał. Biedny stankiewicz, co on włoży na mecz z Turem.
7 listopada 2007, 14:44 / środa
Czy ktoś może podać linka z sytuacją szparki, po której Lechia straciła bramkę. Na Youtubce znalazłem tylko oprawy i pajacowanie
7 listopada 2007, 14:57 / środa
castrop: Tutaj: odnośnik jest cały mecz - wystarczy "przewinąć" do tej nieszczęsnej 79 min.
Pozdrawiam
7 listopada 2007, 16:25 / środa
WIECZÓR RUGBY Z LECHIĄ GDAŃSK

Zapraszamy wszystkich kibiców wiernych biało-zielonym barwom na "wieczór rugby" z Lechią Gdańsk. Spotkanie odbędzie się w najbliższy piątek o godzinie 17.30 w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku. Podczas prezentacji pokaz kulturysty Marka Olejniczaka medalisty Mistrzostw Europy. Do wygrania nagrody. Organizatorzy zapowiadają spore atrakcje!

odnośnik

PS
przepraszam, że mój wpis umieszczam w tym miejscu, ale tutaj będzie najbardziej WIDOCZNY, a rugbistom zależy na kibicach gdańskiej Lechii!
8 listopada 2007, 00:15 / czwartek
Cos klapy z lekka spadly smierdzielom z gdyni. Moze rysiu krauze (albo po. jego zona) w zamian za aidsmonda dorzucil im forum dyskusyjne i juz na naszym nie musza siedziec.

I chyba juz maja dosyc przejazdow pociagiem przez Gdansk, bo w niedziele do poznania startuja pod urzedem wioski gdynia o 6 rano.
8 listopada 2007, 16:53 / czwartek
Jak czytam wasze betoniarskie forum to mam tylko jedno zdanie, srednia wieku siega tu nie wiecej niz 12-15 lat. Ale wiadomo zawsze byliscie dzieciakami prezacymi sie w necie.
A co do tego ze my kapujemy na psy to wasi kibice bedacy na meczu z Polonia w Warszawie chyba wam nie powiedzieli ze jak stracili szaliki na dworcu to pobiegli od razu do psiarzy i poskarzyli sie im, ze Polonia razem z Arka zabrala im szaliczki. No ale co tu duzo wymagac od bialo zielonych bezmozgowcow. Zawsze mieliscie kompleks miasta Gdynia. Nara pedaly.
8 listopada 2007, 17:02 / czwartek
Widze, że daleko od tego przedziału wiekowego nie odstajesz ..."Kompleks względem Gdyni" - prosze Cie.... Bez pozdrowień
8 listopada 2007, 17:02 / czwartek
śmierdziel100- Polonia nas nie wpuściła, bo miała niby remont. Wiosną jechaliśmy samochodami. Więc kogo kutasie kroiłeś na dworcu? Ciekaw też jestem, czy dostaliście zgodę od Legii, na wejście na teren dworca.
8 listopada 2007, 17:04 / czwartek
ty brudasie100 to zes dojebal z tym kompleksem my sie z was smiejemy jak polowa Polski hehe a ten tu z kompleksami wyjezdza :))))
8 listopada 2007, 17:22 / czwartek
Jak was na stadion i na forum nie stać.To z szacunkiem dla LECHISTÓW
8 listopada 2007, 17:36 / czwartek
Oj chlopaczki chlopaczki nie mowie o tym sezonie na Poloni, widac ze malo jeszcze wiecie. A kompleks macie i przyznajecie sie na kazdym kroku do tego, spojrzcie na swoje forum Arka to Arka tamto, tak wiec kompleks oczywisty.
A co do smiania sie z nas to z was chyba jeszcze bardziej szydza, wystarczy wejsc na forum kibice.net i poczytac jakto sie lechijka skarzyla wiselce ze Jaga zadymila na stadionie, jak to lechijka bananami rzucal w Pogon i jak to lechijka dostala baty od Motoru nie tak dawno co kazdy widzial na filmiku ale lechijka twierdzi ze pojechala z nimi. Oj chlopaki chlopaki ale wy jestescie smieszni.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.032