Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Arka - Lechia [DERBY TRÓJMIASTA] 04.11

strona 18/19

11 listopada 2007, 19:55 / niedziela
Nurofen to tylko poczatek tekstu jak cie tak to interesuje sam sprawdz w inecie:
chyba ze chodzi tobie zeby mnie przepytac
Najatrakcyjniejsze miasta dla biznesu

2007-06-15, 11:25
Sopot, Gdynia i Warszawa zwyciężyły w najnowszym rankingu najatrakcyjniejszych miast dla biznesu przygotowanym przez miesięcznik "Forbes" Twórcy klasyfikacji brali przede wszystkim pod uwagę liczbę spółek prawa handlowego założonych w danym mieście w ciągu ostatnich 5 lat.
rankingu miast od 100 tys. do 300 tys. mieszkańców zwyciężyła Gdynia, zaś w kategorii miast powyżej 300 tys. mieszkańców ponownie najlepsza okazała się Warszawa
11 listopada 2007, 20:04 / niedziela
kamuflasz: jednak nie pomyliłem się, jesteś mało rozumiejącym śledziem, prawie inteligentnym nie rozumiejącym co się do niego pisze.

aha, proszę o więcej tekstów propagandowych z Wydziału Propagandy UM Gdynia
11 listopada 2007, 20:07 / niedziela
To Forbes misiu, dla ciebie wszystko jest propaganda jesli tylko sie z tym nie zgadzasz ,
11 listopada 2007, 20:12 / niedziela
kamuflasz- "...studiowałem w Gdańsku..." hyhyhy .... to jest własnie ta wasza gdyńska PROPAGANDA !!!
" Wioskowy głupcze", uświadom sobie iż twoja składnia wskazuje na to, że ledwo podstawówkę ukończyłeś, i masz problemy z tabliczką mnożenia, a o studiach w Gdańsku to gdzieś tam w GW tata ci przeczytał.
Miasto biznesu ... he he he... z jednym kinem i zajezdnią trojlebusową ... chłopaku prokomiaku, prosze cie NIE RÓB CHYLONII !!!!

Kacze Pióro, zadał wam szereg pytań. Kiedy wreszcie, któryś z waszej "armii inteligentów", wyedukowanych oczywiście na gdańskich uczelniach udzieli jakiejś sensownej odpowiedzi ??? Nigdy ??? Można sie było tego po was prokomiaki spodziewać !!!
11 listopada 2007, 20:23 / niedziela
Sorry, że się wtrącę, pisze się 'kamuflaż' (nawet durny Word to podkreśla jako błąd).
11 listopada 2007, 20:25 / niedziela
kiko7 twoja skladnia za to jest fenomenalna, tylko brac przyklad, coz nie da sie z betonami pokonwersowac tylko miedzy soba moga sie komunikowac , coz beton to takie stworzenie dziwne ARKA GDYNIA!
11 listopada 2007, 20:28 / niedziela
Coś czuję że ten temat zastąpi wątek "Uśmiechnij się" w te długie zimowe wieczory - codziennie nowy śledziowski nick i codzienna dawka humoru. Bilet na Prokomiaków kilkanaście zł, zrzutka na sędziów kilkaset tysięcy zł, poczytać wpisy śledzi - bezcenne ;-)

A MY SWOJE...
11 listopada 2007, 20:36 / niedziela
kamuflasz - was juz zupełnie pojebało Arka kupywała mecze dostała kare i ja odpacuje

---
Powiedz mi jaka to kara ? Mówisz o powrocie w to samo miejsce w którym była w trakcie kupowania (czytaj 2 liga)? Mówisz może o -5 pkt które dostaliście jako klub ? Za takie wałki 4 liga to mały wymiar kary... Tak siak czy owak sprawiedliwość na świecie istnieje i mam nadzieje ze bekniecie za swoje postępowanie.

kamuflasz - te wszystkie czyniki jak samo połozenie infastruktura złozyly sie ze mamy jeden z najwyzych PKB z miast polskich

---
Jeżeli użyłeś skrótu PKB i miałeś na myśli:
Produkt Krajowy Brutto (PKB) (ang. GDP - Gross Domestic Product) (ekon.) to jeden z podstawowych mierników dochodu narodowego stosowanych w rachunkowości narodowej. PKB opisuje zagregowaną wartość dóbr i usług finalnych wytworzonych na terenie danego kraju w określonej jednostce czasu (najczęściej w ciągu roku).
A teraz weź głęboki oddech i przeczytaj to jeszcze raz ! NA TERENIE DANEGO KRAJU !!! Dotarło ?
11 listopada 2007, 20:37 / niedziela
FCLG! Też mam taką nadzieję!.
Wątek to "uśmiechnijmy się" (założyłem go w smutnych chwilach Lechii)
Teraz jest lepiej i weselej.
Tylko po ch... ten "kamuflasz"
11 listopada 2007, 20:40 / niedziela
Dzięki Kamuflaż! Już wiem za co nie lubię Gdyni... Za to , że się rozwija. Dzięki nie wiedziałem. Myślałem że za to, że to miasto bez większej historii, bez duszy (wygląda jak Mińsk - jak słusznie zauważył jeden z moich kolegów). Myślałem, że za to że by trafić wolne miejsce do parkowania na Świętojańskiej trzeba 5 razy objechać te wioskę. Myślałem , że za to że jest tam klub , którego działacze i piłkarze kupują mecze a kibice kradną flagi z magazynów. Tak myślałem ale teraz wiem, że nie lubię Gdyni za to, że się rozwija.
11 listopada 2007, 20:53 / niedziela
-Tak. Kartkę papieru w kratkę. Zawiniętą.
-Chyba odrotnie?...
-Odwrotnie jest tak samo...-odpowiedział órkowiec i rozwinął rulonik, zawijając go z drugiej strony i demonstrując, że różnicy z poprzednim zwinięciem nie ma. Mówił dalej:- To samo? No! I teraz pani tego rulona rozwija, to pani widzi, że jedna strona rulona się rozwija, ale także ta strona po drugiej stronie, która jest na rulonie, ona co?... Ona tak samo też się rozwija. Czyli... przy jednym rozwinięciu my robimy dwa rozwoje naraz. I tak robimy w gdyni.

:-)
11 listopada 2007, 21:18 / niedziela
Z tym Grunwaldem coś musi być, bo jak wiadomo pod Grunwaldem walczył niejaki Zbyszko ps rybak. Tego Zbyszka jakiś czas przed bitwą, uratowała pewna białogłowa. Chyba każdy wie, że Krzyżacy chcieli ściąć mu łeb, ale ta baba okrzykiem "Mojżesz on jest" powstrzymała egzekucję. A to, że to Mojżesz zbudował arke, wie chyba każdy. Wszysko się zgadza. Władek, Zbyszek... since1410 RESPECT!!!
11 listopada 2007, 22:19 / niedziela
Mam pytanie Do Kontratak i Tomek LG. Czy info o zaległościach w Arce i o Karwanie to potwierdzone?? Pytam bo nie jestem na bieżąco z prasówka ostatnio.

Pozdro dla Biało-Zielonych.
11 listopada 2007, 22:25 / niedziela
Tak. Informacja jest sprawdzona. Dodam jeszcze, że parę złotych wpadło za kilka sensacyjnych, prędzej znanych wyników pewnego klubu w II lidze(porażki w Gliwicach i Jastrzębiu, oraz remis u siebie z Turem). Pan Wojciech S. wiosną najprawdopodobniej poprowadzi Lubin.
11 listopada 2007, 22:27 / niedziela
Dzieki i pozdrawiam.
11 listopada 2007, 22:39 / niedziela
Dokladnie. Oprocz pewnego odejscia Karwana i prawdopodobnego Stawowego w nadchodzacym tygodniu ma sie wyjasnic jeszcze sprawa odejscia 4 innych zawodnikow prokomu olimpijska gdynia.
11 listopada 2007, 22:52 / niedziela
Jeden z nich, to "kontuzjowany" Chmiest, o którego poszła awantura w szatni przed meczem z Turem. Była nawet opcja strajku i oddania meczu walkowerem, ale piłkarze którzy zarabiają mniej, woleli zarobić u bukmacherów.
11 listopada 2007, 23:00 / niedziela
Czyżby "wielka arka" na glinianych nogach? Po takich wiadomościach az żal ze nie bedziemy grali z nimi na wiosne... chociaz wierze ze sprawiedliwości stanie sie zadość i jakis pajac z PZPN wylosuje nas i ich w PP.
12 listopada 2007, 11:09 / poniedziałek
Do DEMOL myslisz ze kamuflaz zrozumie twoje porownania ......(ironie) niesadze ..nawet jezeli studiowal(co dla mnie nie jest zadnym wyznacznikiem inteligencji) to siedzi w domku przy kompie i sie napina na naszym forum ...co oznacza ze albo nie ma swojego albo na forum "jego"zespolu nie ma nic do powiedzenia albo nikt juz go tam nie traktuje ........poszed stad!!!!!!! ...albo nie napisz cos czasem bedzie smiesznie ..pozdro Tyko Lechia BKS
P.S kamuflaz ..nawet nie wiesz ile wiem o gdyni jej chistorii i rozwoju ..A te pierdoly podslyszane gdzies (pewie od rodzicow )schowaj sobie dla swoich kolegow po szalu ..hahaha
12 listopada 2007, 11:11 / poniedziałek
do DEMOL dzieki za MINSK....
12 listopada 2007, 21:25 / poniedziałek
ma ktos moze jakies filimiki z dopingu Lechii na derbach w Gdyni?
12 listopada 2007, 22:36 / poniedziałek
Jebani złodzieje-musicie polizać chyba trochę teraz dupę stawowemu żeby się nie utopił w tej ławicy sledzi i nie odszedł ale z tego co słyszałem to ścieki w których pływacie są już bardzo mętne!!!Ja proponuje żebyście szybko poprosili waszego super rysia z klanu żeby może teraz porobił parę tysięcy ulicznych flag z napisem wojciech stawowy(codziennie liże nam rowy)-może się zlituje i zostanie hehe

Dziwi mnie jeszcze czemu jebane aidsmondskie kurwy nie krzyczą jeszcze " let's go prokom let'go"-rysio nie kazał wam jeszcze tak krzyczeć jak na koszykówce?

Let's go srokom let'go-buahahaha
12 listopada 2007, 23:13 / poniedziałek
Żurawiu, okrzyk let's go srokom byłby krokiem w tył. Na Olimpijskiej wolą śpiewać "rysiu z klanu, rysiu!"
12 listopada 2007, 23:25 / poniedziałek
Jak wyjebią Stawowego to przyjdzie Kijewski. Podobno jego posada jest również mocno zagrożona. Kijek za Stawowego i wszystko zostaje w rodzinie prokomu ;-) I śledzie będą grali system 1-1-1-1-1. I podobno w pierwszej piątce ma się znaleźć miejsce dla ryśka, kto wie, ten system taktyczny z 5 graczami na boisku jak i joker w postaci rysia zaskoczy rywali w stawce o awans ;-)

A MY SWOJE...
12 listopada 2007, 23:41 / poniedziałek
Jaki Kijewski? Stasiu Stachura, albo Jurek Jastrzębowski. No chyba że Marcinek wróci z Pogoni nad morze i znów publicznie zacznie pleść bzdury o jakiejś dupie pomorza.
13 listopada 2007, 01:12 / wtorek
FCLG - bingo

w ten sposob unikną płacenia odpraw za zerwanie kontraktow,
obaj nadal pozostaną pierwszymi trenerami Prokomu ( cóż że w innych dyscyplinach ? sztuka jest sztuka),
takie wewnątrz firmowe przesunięcie i szafa gra i buczy

z ost chwili: Kijek ma podobno na zaplecze OE pociągnąć za sobą Travisa Besta,
13 listopada 2007, 01:30 / wtorek
Jest gdzies wiecej zdjec z ustawki Lechia Gdansk - Lechia Gdansk czy tylko te ??

odnośnik
odnośnik
13 listopada 2007, 08:02 / wtorek
pewnie że są
link: www.DoPoznaniaPrzezKoszalin.pl
13 listopada 2007, 08:16 / wtorek
sa na www.rysiuJESTESMYzTOBA.PL
13 listopada 2007, 08:54 / wtorek
Nawet widac na zdjeciu prawa reke kurskiego a redakcja kurwa spi
13 listopada 2007, 09:30 / wtorek
Niedlugo nieaktualni, pseudo Wladcy Polnocy bedą jezdzic nawet do Bialegostoku przez Koszalin. Mam dla was dobre polaczenie :

Gdynia - Koszalin - Poznan - Warszawa - Bialystok

Tak lubiliscie wspominac Oliwe, cos ucichlo ostatnio w tym temacie z waszej strony leszcze. Coz takiego sie wydarzylo ?
13 listopada 2007, 10:38 / wtorek
StarszyLechisto, w Warszawie też mogą mieć "ciepło", więc ja proponowałbym takie połaczenie- gdynia- Koszalin- Poznań- Leszno- Częstochowa- Zduńska Wola- Toruń- Kutno-Olsztyn- Białystok.

Ta trasa będzie chyba najbardziej bezpieczna, a wyjazd będzie prawie jak w lidze rosyjskiej :-)
13 listopada 2007, 10:54 / wtorek
Wzorem najlepszego płatnika - Prokom on tour :-).

Wróóóóóóóóć, Rysiu wróóóóóóć, z dalekaaaaaaa,
wróóóóóóóóóć, Rysiu wróóóóóóć, Arka czekaaaaa....
13 listopada 2007, 11:19 / wtorek
Spora popularnoscia gdynian cieszylo sie kiedys polaczenie.

Gdynia-Koscierzyna-Zblewo-Bydgoszcz

Troche wolniej ,ale za to pietrowym:)))
13 listopada 2007, 13:07 / wtorek
to połączenie dalej cieszy się sporą popularnością. ostatnio śledziki, piętrusem wracali z Podbeskidzia.
13 listopada 2007, 13:22 / wtorek
Kontratak napisal:

"A to, że to Mojżesz zbudował arke, wie chyba każdy."

:))))))))))))))

w kazdym razie na pewno kazdy wie ze rysiu zbudowal korty
13 listopada 2007, 21:45 / wtorek
Lechisci ,Bracia mam zajebista prosbe potzrzebna mi jest (jako ze mam 16 lat) jakas hata do wynajecia na 1 dzien (14-23) na mala impreze wlasciciel moze byc zaproszony:) za ta usluge moge zaplacic 150-200zlprosze o kontakt gadu-gadu:3792792 numer komorki (tylko smsy prosze) 514717312
14 listopada 2007, 09:16 / środa
Spora popularnoscia gdynian cieszylo sie kiedys polaczenie.

Gdynia-Koscierzyna-Zblewo-Bydgoszcz

Troche wolniej ,ale za to pietrowym:)))

Pilsner zbyt surowo ich oceniasz, teraz tylko kilkanaście osób wybrało tę trasę na Poznań. Reszta wybrała autobusy przez Kościerzyne, ze względu na zbyt małą pojemnośc pociągów na tej trasie - ledwo kilkanaście wagonów i by się biedaki nie pomieścili.
14 listopada 2007, 10:25 / środa
Nawiązując do biedaków, to jak te licytacje derbowych szalików i kurteczek??
Zarobiliście już coś na nich ?? Czy może to tak dla żartów??
14 listopada 2007, 11:02 / środa
torre biedaku, co prawda gdybym sam miał taką pamiątkę, to za żadne skarby bym się jej nie pozbył, ale z drugiej strony lepiej zlicytować kurtkę niż stadion ;)

el ministrante skoro tak drążysz temat, to odpowiedz mi czemu wasi bracia z Lecha/Amicy Poznań rozdawali klapsy swoim w meczu z Legia za obrażanie Legii??

Biało-zielone pozdrowienia z UK.
14 listopada 2007, 11:27 / środa
Torre, zarobiliśmy i przeznaczymy na karteczki z naszym hymnem i magnetofon z którego będziemy go puszczać bo podoba nam się discopolo z Olimpijskiej.
Kompromitujesz się każdym wpisem, bo wystarczy, że jesteś od Rysia i Jacka złodzieju.
14 listopada 2007, 17:41 / środa
TORRE

ktos tu kiedys z lechistow napisal ze: " na lechie to 100 zl nie zaluje dac" ( czy cos w tym stylu)
ale widac ze 299 z "trzystu" juz tak :)

odnośnik temu juz sie zwrocily derby :)

a tak na marginesie to niskie ceny osiagaja te wasz "hitowe" szaliki "WP"

mysle ze lechisci sprzedajac te szale kieruja sie zasada: bede w nim chodzil, jeszcze mi jakis kibic Arki go skroi, jeszcze w ryj wygrane. Lepiej go sprzedam i bedzie na kogos innego.:)))
14 listopada 2007, 17:58 / środa
Wiesz śledziku, z tego co wiem to nikt z nas nie trzyma swoich szali w magazynku, tak jak i nikt z nas nie wiesza go na codzień w bramce na Olimpijskiej...więc niby jakim cudem chciałbyś go skroić ??? ;) Liczę na rzeczową i konkretną odpowiedź ;-)
14 listopada 2007, 18:04 / środa
że też w ogóle chce się Wam z nimi dyskutować.

No i uważajcie, żeby przypadkiem groźny ministranto - kłódkomaniak, szalika Was nie pozbawil ;).
14 listopada 2007, 18:20 / środa
fclg - pomyśl
14 listopada 2007, 18:21 / środa
A może mi ktoś wytłumaczy jak to jest. Przychodzi koleś, zamienia stadion - świątynie w korty tenisowe, każe waszemu klubowi grać gościnnie na stadionie rywala, a wy z radości nosicie koszulki z jego imieniem i nazwiskiem.

U nas ktoś sprzedaje szalik, to go wyśmiewacie, a jak ktoś sprzedał waszą świątynie to się z nim obnosicie.

Mamy brać z was przykład i robić koszulki z nickami ludzi z allegro? Oni sprzedają tylko szaliki, a wy sprzedaliście swoja historię..brawo.
14 listopada 2007, 18:27 / środa
No niestety nic nie mogę wymyśleć - może jednak udzielisz odpowiedzi na moje pytanie? :-)
14 listopada 2007, 19:40 / środa
szkot - no widzisz, na Waszej fladze " trzystu" widnial napis " nie liczy sie ilosc tylko jakosc" - no to teraz mozna stwierdzic jaka jakosciowo ekipa pojechala ktora sprzedaje swoje barwy za garsc srebrnikow. Samo na usta sie cisnie haslo "kibice- sprzedawczyki". a zobaczysz sam jak wybuduja te baltik arene - to bedziesz plakal jak na traugutta bedzie stal basen i centrum handlowe.

fclg - no niestety nie moge Ci pomoc. Wystarczajaco pomogli ci nauczuciele w szkole podstawowej przepuszczajac cie do nastepnych klas. Efekt widac w twoim poscie.
14 listopada 2007, 19:42 / środa
na takie scierwo jak bylo na trybunach gospodarzy na olimpijskiej w derby to tych trzystu mialo jakosc duzo za duza.
14 listopada 2007, 19:49 / środa
el_ministrante- co złego widzisz w sprzedaży kurtki ?? Ile razy trzeba pisać do tępego łba, że kurtek i szalików zrobiono więcej, niż jechało osób na mecz derbowy ??

I dla twojej wiadomości, zanim weszliśmy do autobusów, osoby które zrobiły kurtki i szaliki poinformowały wszystkich o wyprodukowanych ilościach, oraz o wysokości uzyskanego zysku ze sprzedaży. Poinformowano również, na co zyski zostaną przeznaczone. Ale tobie chuj do tego.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.493