Gdańsk: środa, 23 września 2020
FORUM
Podstrony:

Arka - Lechia [DERBY TRÓJMIASTA] 04.11

strona 19/19

14 listopada 2007, 20:02 / środa
ministrancie - spodziewałem się że nie uzyskam odpowiedzi na pytanie (zresztą jak zwykle w waszym wypadku). Potrafisz tylko pieprzyć jakimiś debilnymi postami o nauczycielach itd itp. Ale to jedyna metoda jak się nie ma żadnych argumentów. W dupie byłeś gówno widziałeś, próbujesz siać tutaj ferment i dowiedzieć się tego i owego ale niestety Ci sie to nie uda. Więc kończe z Tobą dyskusję bo w zasadzie rozmowa z Tobą jest jak rozmowa ze ślepym o kolorach.
Ps.i jak, znalazłeś już jakieś inne fotki niż te które tutaj wkleiłeś?? Może coś na stronie rysia jest?

A MY SWOJE...
14 listopada 2007, 20:54 / środa
el_ministrante napisał:
"... jak wybuduja te baltik arene - to bedziesz plakal jak na traugutta bedzie stal basen i centrum handlowe."

Posłuchaj pedale z Prokomu...
nas nikt nie wyrzuca ze stadionu na Traugutta i od dawna wiadomo wszem i wobec że Baltic Arena jest budowana dla Lechii. Nie błakamy się więc jak bezdomni.
Wytłumacze ci to jak baranowi:
to jest tak jakby ktos wybudował dla ciebie NOWE mieszkanie i DAŁ ci do niego KLUCZE.
A nie skazał na wynajem, jak zrobił to wasz Rysiu.Bardziej obrazowo już nie moge.

A nasz stadion T29 pozostanie kolebką Lechii,
bo jak moze wiesz tam nikt kortów nie będzie budował, będzie to
mam nadzieje wypasiona baza treningowa.

Pozatym czemu tym cwelom z Gdyni wszystko trzeba tłumaczyć jak debilom?
Zresztą po co? Wypierdalajcie stąd żółto niebieskie geje!
14 listopada 2007, 21:01 / środa
Defender !!! Cos Ty narobil ?!
Napisales to w taki sposob,ze sledzie za nic nie pojma,o co Tobie chodzi !!!
Nie mogles to jakos prosciej napisac ? :-)))
14 listopada 2007, 21:35 / środa
el ministrante - na waszej stronce toczą się tak interesujące rozmowy władców pół nocy, a ty tracisz tu swój cenny czas !!! ???

Wyjazd
Fux <fux14@wp.pl> 2007-11-09 14:59:02
Cześć chętnie bym pojechał na Arkę do Poznania, ale jeszcze nigdy nie jechałem na żaden mecz wyjazdowy. Żeby się zapisać trzeba jechać do Gdyni na dworzec do sklepu "Arkowiec" czy jak? Wytłumaczcie mi całą "procedurę". Pozdro TPAG

N/A
aaa 2007-11-09 15:07:07
jedziesz do arkowca z jakimś dokumentem spisują twój psel i się zapisujesz musisz mieć 50zł a w pociągu powiesz obojętnie komu że pierwszy raz jedziesz to każdy się chętnie tobą zaopiekuje

heheh
hehe <heheh> 2007-11-09 17:09:35
chyba chciales powiedziec odpowiednio zaopiekuje:P
a tak na powaznie to wszystkiego sie dowiesz przy zapisywaniu;]

ja
ja 2007-11-09 20:50:40
tak tak powiedz ze jedziesz pierwszy raz i zobaczysz za tydzien swoją dupe :P:P nie bedziesz mogł siedziec :P:P
14 listopada 2007, 22:08 / środa
Fiu,fiu,jakie tam amory odchodza !!!
To ja juz wole nawyzywac koledze po szalu,na forum,niz go bzykac w drodze powrotnej z jakiegos meczu !!!!!!!
14 listopada 2007, 22:11 / środa
zadna nowosc z ich strony, to w tej wiosce norma
14 listopada 2007, 22:37 / środa
Co wy się przejmujecie rysiami!!!Przecież od dawna było wiadomo że oni są jacyś inni np.złodzieje,marszczyfredy czy konfidenci a na derbach jeszcze dosadnie nam udowodnili swoim zajebistym repertuarem że są jeszcze na dodatek pedałami krzycząc co chwila na zmianę arka i pedały(ciekawe czy to też z kartek czytali)!!! NO COMENTS!!!
14 listopada 2007, 22:39 / środa
Więc rysio dlatego nie wraca do kraju, bo szuka swojej dupy ???????

podłość ludzka nie zna granic !!!!!!!!!!
15 listopada 2007, 15:44 / czwartek
to przeslanie dla wszystkich śledzi wchodzących na nasze forumodnośnik myślę że trafne ?!
15 listopada 2007, 15:55 / czwartek
jaca69 szacuneczek, rozjebałeś mnie, przekozak!!!
Aejaejao!!!
15 listopada 2007, 16:28 / czwartek
jaca bombowe nagranko....w wiosce rybackiej za Sopotem słyszałem już jest to hit....

TYLKO BKS
15 listopada 2007, 18:38 / czwartek
jaca69- krótko i na temat. Wradio marszczyfred przebój jest już na pierwszym miejscu!!!!!
16 listopada 2007, 10:20 / piątek
odnośnik
to dla wszystkich mile widzianych gości z gorszej części Trójmiasta
tak się zdobywa uznanie na Pomorzu ;)
16 listopada 2007, 13:16 / piątek
odnośnik haha ;-)
16 listopada 2007, 18:51 / piątek
to z okresu ich wzmożonej dzialalności w zakładzie fryzjerskim ?
16 listopada 2007, 19:50 / piątek
Wpomnienia...
Jedynie mogą sobie popatrzeć na zdjęciu...
Teraz Ani Rysia, ani władców...
Echhh...
16 listopada 2007, 19:53 / piątek
Zapomniałem o I lidze... ;-)
16 listopada 2007, 21:34 / piątek
do ministranta i innych mu podobnych fajansiarzy zagladajacych do tego watku...
inny bardzo ciekawy watek to "afera korupcyjna cd wiecej zabawy"...szczegolnie nowe FAKTY....
TO WYCINEK ZE STRONY:
odnośnik

24 sierpnia 2004 - Arka Gdynia - RKS Radomsko (3:2) - sędzia Piotr A. przyjął 5 tysięcy złotych od działacza Arki Wiesława K. a od piłkarza Krzysztof S. i innych zawodników 10 tysięcy za ustawienie meczu dla Arki Gdynia

I TERAZ UWAGA SMIERDZIELE...zanim jeszcze raz powiecie cokolwiek poczytajcie wszystko dokladnie i zastanowcie sie KUMU KIBICUJECIE???KIM JESTESCIE???...A JAK JUZ ZROZUMIECIE ZE JESTESCIE NIKIM!!! TO GRZECZNIE OPUSCICIE NASZE SKROMNE GOSCINNE PROGI....
16 listopada 2007, 21:40 / piątek
KURWA...na 150 meczy opisanych w co drugim arka,arka,arka!!!!!
to sie pytam skad ta kasa?????????
odpowiedz:CHYBA KURWA RYSIU...NO BO SKAD???
niech wraca i zamknac kutasa w pierdlu,dodatkowo 2 lata zakazu stadionowego:)
16 listopada 2007, 21:51 / piątek
Jak patrze na te informacje to zdaje sobie sprawe jak A*ka musiała być słaba !! Nawet ustawiali mecze z MKS Mława. Kupowali wszystko co się dało ! WSTYD. Co oni jeszcze robią w strukturach PZPN ?
16 listopada 2007, 21:52 / piątek
Nie to jednak jest najbardziej wkurwiające ale to w jaki sposób ich "ukarano"
na przestrzeni kilku lat kupili kilkadziesiąt spotkań (ok 40)
wydali na to ("najlepszy płatnik") ok 400 tys.
wszystko im udowodniono, zamknięto im cały zarząd a umoczeni byli wszyscy działacze, piłkarze, trenerzy, kibice...
i co ?
i kurwa nic
karny spadek do drugiej ligi to ma być kara
to jest zachęta dla innych
prosty rachunek, "zainwestowali" 400tys a za sam udział w rozgrywkach Canal+ i Orange płacą w milionach, generalnie dobry interes
i teraz po roku znowu będą w OE
... a gdzie by byli gdyby pewnego dnia pan Rysio nie poszedł do fryzjera?
16 listopada 2007, 22:04 / piątek
Tak samo śmieszna sprawa jak chcieli, żeby im milion odał PZPN ,który mogli zdobyć przez puchar Polski ale go nie zdobyli dlatego, że ich zawiesili. Śmiech na sali. Bezczelni, w takim razie powinni oddać te pieniądze, które zarobili dzięki OE, tym klubą które przez ich machlojki straciły te szanse... Jestem strasznie zniesmaczony.
16 listopada 2007, 22:41 / piątek
O ile dobrze sie doliczylem to kupili 38 meczy kara jaka im dali jest smieszna.
Zastanawiam sie tylko czy oni nie kupili tak slabej kary za kupowanie ?
W koncu u nich wszystko jest mozliwe.
17 listopada 2007, 15:39 / sobota
Kurwa ludzie ochłońcie!!!! Czego wy się spodziewacie??
Cały Naród jak banda baranów idzie głosować na Tuska, a on w nagrodę na ministra sprawiedliwości nominuje prawnika ryśka k!!!!!

Dopiero teraz zaczną się jaja. Nie liczcie na to, że jeszcze jakiś klub zostanie ukarany za aferę. O sprawie już jest coraz ciszej, a niedługo utną łeb sprawie. śledziuchy pewnie dostaną jakieś odszkodowanie z PP i za rok będą się śmiać ze wszystkich, robiąc wałki w oe. Nowe rozdanie piłkarskiego pokera, rozkręca się na dobre.
17 listopada 2007, 19:34 / sobota
Czemu was tu nie ma od paru godzin hehehe.Złodziejo-śledzie gdzie jesteście???Stomatolog,chirurg,szpital czy może już na portowej zgłaszacie jakąś szkodę???
17 listopada 2007, 20:48 / sobota
zuraw przestan szerzyc napinke - Oliwa - zdecydowanie dla Starych chłopów od Was - ale czy Oni się tu rozpisują to wątpię - co do stomatologa czy chirurga to pogadaj też z kolegami bo może załapiesz od kogoś liścia.

a my dalej swoje... i tak do końca swoich dni... TAG!
17 listopada 2007, 20:50 / sobota
a o milicjantach to już kurwa beka okrutna! mogłeś być w kolejce....
17 listopada 2007, 21:04 / sobota
hhehehe przepraszamy ze mamy taka dobra ekipe .....naprawde nam przykro nastepnym razem bedziemy robic selekcje wiekowa do 18 roku zycia....ok?
17 listopada 2007, 21:09 / sobota
aha jak ja w wieku ledwo przekraczajacym 20 lat.......i 30 innych moich kolegow jestesmy tacy starzy to niezle macie:))))
17 listopada 2007, 23:35 / sobota
Oliwa to jakaś strasznie pechowa dla was śledziki, co? Coś jakby śledzie w oleju :-) wszystkie martwe
17 listopada 2007, 23:40 / sobota
hehe dajcie już spokój!Skoro ara wysyła wojowników na front walki po 16lat!to tylko o nich dobrze świadczy;p tam już Każdy jeździ na mecze...nie długo emerytów dołancza
18 listopada 2007, 00:05 / niedziela
"...dobra, juz przestańcie.." :))))))
18 listopada 2007, 01:06 / niedziela
jutro kibice lodziarki beda mieli pod oczami zolto i niebiesko
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021