Gdańsk: wtorek, 29 września 2020
FORUM
Podstrony:

Arka - Lechia [DERBY TRÓJMIASTA] 04.11

strona 2/19

25 października 2007, 17:39 / czwartek
Kiedyś ktoś pisał, żeby ich całkowicie olać. Został zjebany jak kot. Myślę że teraz chyba wszyscy dorośli do decyzji żeby ich olać. Drużyna też powinna zostać z Gdańsku. Skoro my nie możemy zobaczyć meczu, to śledzie też niech nie oglądają. Chuj z walkowerem i tak wygramy ligę!
25 października 2007, 20:42 / czwartek
,,cze1984
Czy mi sie wydaje czy cena biletu dla kibicow gosci ma gorna granice 12zl. I zaden klub nie ma prawa rzadac ceny wyzszej. Jezeli nie mam racji to mnie poprawcie. I czemu tylko 300 biletow???''

Chyba jest tak że bilety muszą być w cenie najniższej jaki ma dany klub na swoich meczach.Arka mogla zrobić taki myk że na mecz wysokiego ryzyka zmniejsza liczbe widzów do 6.000 i wtedy wychodzi 5%-300 biletów.Osobiscie watpie zeby to zrobiła bo straci na biletach(pewnie bedzie komplet).Z drugiej strony chyba jest coś takiego ze do 300 osób mozna miec mniej ochrony a to wiadomo że tez są koszta.Mam nadzieje ze ktos blizej w temacie sie wypowie i rozwieje nasze watpliwosci
25 października 2007, 21:28 / czwartek
U nas na mecz ze smierdzielami tez zostala obnizona pojemnosc stadionu na 8 tys. A potar,zydowski napletek, dyrektor smieciarki dla ktorego spalenie ich flag bylo skandalem, chyba zapomnial swoje niedawne wybryki, straszne ma cisnienie chlop zeby nas nie wpuscic na derby.
26 października 2007, 10:53 / piątek
zastanawia mnie tylko jaka byla umowa miedzy klubami.
jesli oba kluby zobowiazaly sie do wpuszczenia TAKIEJ SAMEJ liczby kibicow na swoje stadiony i Lechia sie wywiazala z tego a Arka sie wypnie to ruch nalerzy teraz do zarzadu Lechii zeby krotko pojechac ze szmaciarzami.jak beda siedziec cicho i ulegna sa dla mnie przegrani.umowa jest umowa.w przeciwnym wypadku naprawde lepiej byloby zbojkotowac ten mecz by cala Polska widziala co to za szmaciarze z tej Arki ze NIGDY nie mozna im zaufac.
26 października 2007, 11:24 / piątek
Ja olewam ten mecz. Jak derby to tylko z Bałtykiem lub Gedanią. Dziwi mnie, że po tym wszystkim co sie ostatnio wydarzyło (działania szparki) tak sie podniecacie tym meczem.
26 października 2007, 12:09 / piątek
Tomek_LG - nic nie zostalo zmniejszone. Bylo 10 tys. tyle ile moglo byc.
Umowa byla 400 za 400. Dostali od Lechii 420.
26 października 2007, 13:24 / piątek
wie ktos moze czy ten mecz bedzie w tv?

bo rodzice mi mowili ze u nich w pokoju bedzie ten mecz a u babci nie bo ma podlaczone radio z Torunia i przecina...

to jak to jest?

TYLKO LECHIA
26 października 2007, 14:23 / piątek
Jezeli 5% pojemnosci stadionu lechia powinna dac arce 500 biletow a arka lechii 400 na tym koniec rozwazan. skonczy sie na 420/320
26 października 2007, 14:41 / piątek
26 października 2007, 16:10 / piątek
Proponuje ich "osrać" i się nie pokazywać w Gdyni... Chyba że będzie tyle biletów na ile się umawiali....
26 października 2007, 16:21 / piątek
Czy ktos wie czy bedzie transmisja w tvp?Uwazam ze mamy szanse na korzystny wynik z Arka,pod warunkiem ze zagramy madrze w obronie, jak np zrobil to Slask.Nie wspominam Tura bo oni mieli niesamowitego fartaw tamtym meczu.Arka ma slabych stoperow.Szyndrowski i Sobieraj sa malo zwrotni i juz slyszalem ze beda wymieniac te formacje zima.Tu wlasnie upatyruje naszej szansy.Trzeba zneutralizowac Moskalewicza bo z tego co wiem Lawa chyba nie bedzie gral bo ma kare dwoch meczow za czerwona kartke.Karwan potrafi strzelic bramke z niczego by za chwile spudlowac do pustaka z pieciu metrow.Podobnie Wachowicz ktory ogolnie slaby jest.Duzo lepiej gra weteran Nicinski.Stawiam na remis.
26 października 2007, 16:31 / piątek
Lechia dostała tylko 350 sztuk biletów na śledzi w cenia 20 zł i to interwencji działaczy bo szparka chciała dac tylko 300.
odnośnik
26 października 2007, 16:33 / piątek
"

W najbliższych tygodniach w niedzielnym paśmie transmisyjnym TVP Info, w godz. 14.35 - 16.30 będą transmitowane mecze drugiej ligi piłki nożnej.

28 października TVP Info pokaże spotkanie Znicz Pruszków - Podbeskidzie Bielsko-Biała, 4 listopada pojedynek Arki Gdynia z Lechią Gdańsk, a 11 listopada mecz Polonii Warszawa z GKS Jastrzębie.

Później, z uwagi na przerwę w rozgrywkach II ligi, w tym paśmie pokazywane będą m.in. piłki ręcznej kobiet i mężczyzn oraz koszykówki kobiet."

odnośnik
26 października 2007, 16:33 / piątek
kolejny raz pokazali ze nie mają Honoru....
26 października 2007, 16:35 / piątek
jacy kibice taki klub i na odwrót..
26 października 2007, 18:36 / piątek
na ten moment klub rozwaza bojkot meczu, w poniedzialek ma sie wyjasnic sprawa czy jedziemy (kto jedzie ten jedzie...)
Jest mocny wkurw w zarzadzie
26 października 2007, 18:44 / piątek
Najlepiej będzie jak nikt nie pojedzie!!!

Kiedyś na Bałtyk jeździliśmy w sile 2000 osób a teraz tylko 350-stadion ten sam tylko przeciwnik mega pierdolnięty-SKANDAL!!!!
26 października 2007, 18:50 / piątek
Ot i całe śledziostwo.Olać szmaciarzy i nie jechać.
Przecież ich nie ma.....a i tak wygramy bo lidera mamy:-)
26 października 2007, 19:38 / piątek
A kiedy bilety beda dostepne w sprzedazy???? bo trzeba bedzie sie o nie bic!!! :)
27 października 2007, 00:43 / sobota
Kupujcie bilety na sektory śledzi,moze byc wesoło.Bilety dostępne w wielu punktach w Gdynii, zobacz odnośnik .gorąco polecam,mozemy zrobić super doping i zagrać wszystkim pajacom na nosie. Mamy już 3 bilety, to już o trzech śledzi mniej. DO BOJU "TRÓJMIASTO JEST NASZE".
27 października 2007, 01:06 / sobota
po 1: bilety macie w cenie najtanszego po naszej stronie - zreszta zapraszamy na nasze trybuny :)))

po 2:to nie sa derby gdzie gosci jest 400 czy 300 czy nawet 700 - zapotrzebowanie jest duzo wieksze - na moje min. to powinno byc ok 1500-2000 chociaz by wszyscy weszli to i taka liczba za mala - ale chociaz bylo by jak za dawnych lat :/

po 3: nie wiem jak sie ustawialy kluby - jesli na liczbe % to chyba wchodzi was gdzies tylu co nas bylo na Traguta, jesli na konkretną liczbe 400 to mam nadzieje ze i was tylu bedzie.

po 4: nie napinajcie sie tak zza jebanego komp. tylko zapraszam do Gdyni czy do Gdańska, SMIECIARZE, SZPARKA, chuj wie co jeszcze... beczka z was straszna - no ale zza komp. kazdy moze pisac - lamer i normalny - tyle ze normalny napisze z sensem - albo bedzie sie staral :)

po 5:tak nie jestem u siebie - takze nie bede juz teraz nawet odpisywał - macie okazje zeby sobie znowu pouzywac - ale tylko na int.

po 6: zycze wam jak i nam derbow co najmniej na lodzkim poziomie - albo co najmniej do poziomu trzecioligowych czasow

Arka Gdynia !
27 października 2007, 05:41 / sobota
Wg. mnie sprawa się rozchodzi o jedno - potar to zwykła kurwa. Na łamach prasy pierdoli, że spalenie władków to skandal, a sam by sobie walił konia przy palonych barwach ŁKSu jeszcze nie tak całkiem dawno. Ale trzeba zachować troszeczkę wyrozumiałości, przecież dziwka dla pieniędzy i posadki zrobi wszystko. Potwierdza się tylko zasada - jaki klub, tacy kibice. Nie pomyślałbym, że tak szanowany kibic może z siebie zrobić coś tak żenującego, żeby robić nam wszystkim pod górkę. I myślę, że każdy przyzna mi racje.
27 października 2007, 09:31 / sobota
an0nym0us:
Spadaj buraku na swoje forum i zobacz co tam się dzieje.
Przez przypadek miałem okazję zobaczyć- 3 lub 4 strony bluzg na Lechię.
Ale jest wszystko wporządku nie? Pełna kultura. Więc nie pouczaj nas tu i wypierdalaj śmieciarzu.
27 października 2007, 19:07 / sobota
Ciekawe rzeczy tu wypisujecie. Moge smialo powiedziec ze naprawde jestescie ludzmi na poziomie. Pewnie sami prezesi firm, bankierzy, adwokaci, biznesmeni, profesorowie to pisza. Jestescie krajowa elita , inteligencja, arystokracja, burzuazja - to mi sie tylko nasowa jak slysze slowo "Lechia" :)))

NAJLEPSI ULTRASI W KRAJU :)
27 października 2007, 21:12 / sobota
No i co chcesz sobie udowodnić śledziu przebrzydły . Chcesz sie dowartościować .
Opuść to forum , bo nikt tu was nie chce czytać , do tego ten smród co się za wami ciągnie !!!!!!!!!!!!!
27 października 2007, 21:28 / sobota
pytanie do kibiców Arki,czemu wasze matki piorą w rzece ??
27 października 2007, 23:09 / sobota
thomash42
27 października 2007, 21:12 / sobota
No i co chcesz sobie udowodnić śledziu przebrzydły . Chcesz sie dowartościować .
Opuść to forum , bo nikt tu was nie chce czytać , do tego ten smród co się za wami ciągnie !!!!!!!!!!!!!

Gdy czytam Twoje wypowiedzi jestem wystarczajaco dowartosciowany :D

kolorowe.sny
27 października 2007, 21:28 / sobota
pytanie do kibiców Arki,czemu wasze matki piorą w rzece ??

odp: Bo kibicow Lechii NIKT NIGDZIE nie pierze :)
27 października 2007, 23:39 / sobota
Co to za klub? Taki teleturniej.
Brak swojego stadionu, sponsor poszukiwany za złodziejstwo, kibice złodzieje, działacze złodzieje, Pilch zboczeniec, Kupiony awans do OE, kupione pozostanie w II lidze, koledzy pejsów, miasto bez historii z kim MY kórwa musimy grać.
27 października 2007, 23:43 / sobota
jakie miasto????????? chyba mała wioska rybacka między Sopotem a Rumią
27 października 2007, 23:47 / sobota
:)))

"TRADYCJA ZOBOWIAZUJE"

odnośnik

odnośnik
27 października 2007, 23:50 / sobota
el ministrante - w 1997 roku nie istniał juz taki klub jak Lechia/Olimpia. Jeśli w Szczecinie o tym nie wiedzieli - ich problem. W temacie tradycji... cóż - mam taki program z 1997 roku -ale jesień.
Mecz III ligi - JANBUD Arka Gdynia -Lechia Gdańsk.

Podsumowując: iść już spać, bo twoje wrzuty są żenujące!
27 października 2007, 23:55 / sobota
oj widze ze juz nie pamietacie jak slawiliscie swoj klub ( twor ) i nieszczesne 1-7 z Widzewem :)

dziwne ze macie taka hmmmm.... wybiurcza pamiec :)
27 października 2007, 23:57 / sobota
Wisła Kraków - Arka Gdynia 9-0 - gdzies około 1994 r. Pamiętasz?
27 października 2007, 23:58 / sobota
Lepsza taka tradycja, niż tradycja złodziejstwa kibiców, złodziejstwa działaczy oraz brak TRADYCJI, no chyba, że tradycyjnie znowu coś wkleisz ze swoich archiwów związanych z WŁADCAMI PÓŁNOCY, śmieszny mieszkańcu pół nocy ze swoim shrekiem.
28 października 2007, 00:02 / niedziela
No dobrze ze nie :)
ale co ma piernik do wiatraka ?? Teraz Swoich braci bedziesz mieszac w jaies wypominanie wynikow?? Ja sie Naszej historii nie wypieram. To Wam oscia w gardle sa Wasze fuzje. Tonacy brzytwy sie chwyta - tak to jedynie mozna nazwac. A ze wyscie to zaakceptowali to juz Wasza broszka :)
28 października 2007, 00:05 / niedziela
Poza tym za przykład podajesz bielty z innego sezonu a potem wyjeżdzasz z Widzewem. Skoro takie sa zasady, to proszę:

MZKS Gdynia rok 1972 - barwy BIAŁO-niebieskie. Nazwę na Arka zmieniono po... plebiscycie czytelników Głosu Wybrzeża (organ KW PZPR, a jakże...). Od tego czasu klub nazywał sie już JANBUD Arka a teraz PROKOM Arka, więc co ty nam tu wyjeżdzasz z tradycją. Dodaj jeszcze ilość lat od kiedy gracie "tradycyjnie" przy Olimpijskiej.

Jesli chodzi o Lechię/Olimpię to grał tam niejaki Burlikowski - ale zapomniał...
Wkroczyłeś na śliski grunt :-).

• Nazwy: Protoplasta - (1929) KS Gdynia -> (1937) rozwiązany
• I. (5.07.1934) Koło Sportowe przy Urzędzie Morskim i Administracji Portowej -> KS Kotwica Gdynia -> (styczeń 1946) odrodzenie po IIWŚ - KS Kotwica Gdynia -> (30.08.1946) ZKS Kotwica Gdynia -> (1947) KS Morski Gdynia [fuzja ZKS Kotwica + KS Portowiec + KS Marynarz] -> (1949) ZKS Związkowiec Gdynia [fuzja KS Morski + KS Czyn] -> (9.02.1951) KS Kolejarz Gdynia [zmiana "pionu"] -> (2.04.1952) Koło Sportowe Kolejarz przy Zarządzie Portu Gdynia -> (28.10.1955) KS Doker Gdynia -> (20.03.1957) RKS [Robotniczy KS] Doker Gdynia
• II. (13.06.1946) Rybacki KS MIR [Morski Instytut Rybacki] Gdynia -> (czerwiec 1949) KS Spójnia Gdynia [fuzja RKS MIR + KS Gastronomia + Spółdzielczy KS] -> (1950) ZS Spójnia-Wybrzeże Gdynia [mecze rozgrywano w Gdańsku] -> (1951) klub został rozwiązany, a zawodnicy przeniesieni do KS Kolejarz Gdynia
• III. (wiosna 1952) z KS Kolejarz Gdynia wyodrębniło się Koło sportowe Kolejarz "Arka" Gdynia -> (1955) RKS [Rybacki KS] Arka Gdynia -> (?) wchłonięcie KS Ogniwo -> (1958) wchłonięcie KS Budowlani -> (1.01.1964) wchłonięcie KS Dalmor -> (8.03.1964) MZKS [Morski Związkowy Klub Sportowy] Gdynia [fuzja RKS Arka + RKS Doker] -> (9.05.1972) MZKS Arka Gdynia -> (18.09.1991) HTM [Harmon-Tomas-Maraton] Arka Gdynia -> (1998) MGKS [Morski Gdyński KS] Arka Gdynia
• Barwy: niebiesko-białe -> (1972) żółto-niebieskie
• Jeszcze do niedawna (do 11 listopada 2000) Arka rozgrywała mecze na własnym stadionie przy ul. Ejsmonda (otwarty 10 lipca 1932 roku; pojemność: 6.000), ale w jego miejscu obecnie powstają korty tenisowe
Widze że śledziku próbujesz poprzez ironie coś uzyskać...ale uwierz że nikt tutaj na to nie pójdzie. Przypierdalasz się do fuzji...czyli jak rozumiem masz wyjebane na swoich koleszków z Poznania?? Bo sytuacja jakże podobna..cóż?wybiórcza krytyka? Różnica taka że zaczeliśmy wszystko od zera...ale co ty możesz o tym wiedzieć...przeciesz u was jest parcie na wynik...w myśl zasady "po trupach do celu"..więc uważam że jakakolwiek dalsza dyskusja nie ma sensu. A teraz napisz jakie to mamy kompleksy wobec Twojego śmiesznego klubu...
Ps.Może skomentujesz akce z biletami dla nas na derby? Czymoże powiesz że nic nie możecie zrobic w tej kwestii??

A MY SWOJE...
28 października 2007, 00:06 / niedziela
Broszki to wy macie, My mamy huje a wasze huje to np. zaakceptowany przez broszki Milewski.
28 października 2007, 00:14 / niedziela
Panowie, Panowie spokojnie !! Nie nadazam z odpisami :) Widze ze 90minut.pl macie obcykane do perfekcji :) nie bede kopiowal tego - chcecie wejdzie na tej stronie w profil Lechia to ukaze sie Wam Wasza historia.

Do kolegi (juz nie pamietam jakiego) : wkleilem dwa linki z dwiema nazwami Twojego klubu - a Ty stwierdzasz ze wypominam wynik z jednego meczu a wklejam bilet z innego - no nie moja wina ze tak szybko zmienialiscie "partnerow"

cdn.
28 października 2007, 00:18 / niedziela
Chłopaki męczcie się z tym złodziejem dalej, ja idę spać. Ciekawe komu ukradł komputer.
28 października 2007, 00:18 / niedziela
Człowieku-czytaj co piszę. W 1997r. (z tego własnie pochodza bilety) nie było juz Lechii/Olimpii, gdyż twór ten zakończył żywot na przełomie września i października 1996r. Juz raz to pisałem, ale do ciebie nie dociera, albo musisz przeczytac to samo dwa razy (bilet tez wkleiłes dwa razy - pewnie taki tik nerwowy). To, ze Pogoń nie znała nazwy przeciwnika to ich problem, nie nasz. Natomiast to, ze Burlikowski nie pamieta, ze grał w Lechii/Olimpii to juz jest problem - własnie TWÓJ!!! Mam nadzieję, że jako dyrektor klubu też ma tak z pamięcią.
28 października 2007, 00:21 / niedziela
FCLG: co do kompleksow : czy ja w jakims swoim poscie napisalem ze "Macie kompleksy w stosunku do Naszego klubu " ?? Jezeli tak to wskaz

co do historii: bedziesz mial potomstwo ( dajmy na to chlopca) i oczywista rzecza bedzie kontynuacja tradycji kibicowania Gdanskiej Lechii.Jaka date uznasz za powstanie klubu, 1999 , czy wykreslisz te 2-3 lata gdzie zostaliscie w I lidze - dzieki destrukcji dwoch innych klubow ??
28 października 2007, 00:25 / niedziela
A czy ty wykreślisz 2-3 czy więcej lat pobytu wyżej niż 3 ligi dzięki złodziejstwu?
28 października 2007, 00:25 / niedziela
animag - nie ma sensu użeranie się z jakimś śmieszym łuskatym osobnikiem - napluj mu w twarz to powie że deszcz pada. Jak ktoś się urodził pizdą to kanarkiem nie zdechnie. Idź śledziku na kolejny mecz PROKOMU,na stadion Bałtyku, załóż koszulkę z Jackiem M. i zaśpiewaj "Rysiu Krauze Rysiu".

A MY SWOJE...
28 października 2007, 00:32 / niedziela
el ministrante - nie musisz wprawdzie znac historii Lechii, ale to co piszesz to jakaś paranoja. Chodzi mi o zdanie "czy wykreslisz te 2-3 lata gdzie zostaliscie w I lidze - dzieki destrukcji dwoch innych klubow ??" Mozesz wskazać mi te lata. Jakoś nie kojarzę, aby w trakcie 16 sezonów Lechii w 1 lidze, któryś był efektem destrukcji innych klubów. Jesli chodzi zas o fuzje z Olimpią to my nie zostalismy w 1 lidze, bo akurat, zreszta razem z wami, spadlismy do 3 ligi. Nie były to ani 2 ani 3 lata tylko 1 (słownie: jeden) sezon.

Poczytaj wpisy twoich kolegów z lipca. Był tu juz specjaliusta od historii naszego stadionu (Adolf Forster do dziś mnie ta bzdura smieszy) oraz znawca ulic w Gdańsku nie odróżniający Długiej od Długiego Targu.

Podsumowując: jesli masz pisac bzdury-nie pisz. Jesli chcesz dyskutować o Lechii - swoje zdanie poprzyj faktami a nie pisz co ci własnie do główki strzeliło.
28 października 2007, 00:32 / niedziela
hehe - widze ze jestes plytki jak kaluza :)
28 października 2007, 00:45 / niedziela
Kolejny żądny punktów w lidze chuliganów śledź ?
28 października 2007, 00:49 / niedziela
Widzisz animag ?
Myslales,ze podyskutujesz sobie troche,a tu lipa !
Nastepny pajac,pokroju :''piwo arka'' !
Sledzie zawsze beda mialy kompleks Lechii :)
28 października 2007, 00:53 / niedziela
Faktycznie - zaskoczył mnie tym szybkim walkowerem. Ale patrząc obiektywnie - zrobił postępy - przeczytał, że jak nie ma żadnego argumentu to ma nie pisać i najwyraźniej pierwszy raz zrozumiał co czyta.

P.S. A moze poszedł rozliczyć się z dziewczyną w temacie skąd u niego te rogi?
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.320