Gdańsk: wtorek, 29 września 2020
FORUM
Podstrony:

Arka - Lechia [DERBY TRÓJMIASTA] 04.11

strona 3/19

28 października 2007, 00:55 / niedziela
:))))))))
28 października 2007, 11:18 / niedziela
Do an coś tam , coś tam ,szkoda na was prądu , starasz zrobić jakiś tam swój wizerunek , ale pomimo to śmierdzi śledziem , tego się nie wyzbedziesz .Zawsze będziesz mieszkańcem wioski rybackiej za Sopotem .A ty chyba tak naprawde to masz Biedroń , naczelna ciota RP .I pierzecie w rzece :)
28 października 2007, 12:17 / niedziela
el_ministrante
co do historii: bedziesz mial potomstwo ( dajmy na to chlopca) i oczywista rzecza bedzie kontynuacja tradycji kibicowania Gdanskiej Lechii.Jaka date uznasz za powstanie klubu, 1999 , czy wykreslisz te 2-3 lata gdzie zostaliscie w I lidze - dzieki destrukcji dwoch innych klubow ??

A ty jak będziesz miał potomstwo, to co powiesz synowi ?? Z kim macie zgodę, z Lechem czy Amicką ??

Bo ja mojemu synowi mówię tak. Był taki czas, kiedy dla działaczy liczyła się tylko kasa. Wtedy połączyli moją ukochaną Lechijkę z Olimpią. Dzięki czemu zamiast grać w III-lidze, zagraliśmy w I-szej. Po kilku latach okazało się, że pomysł fuzji był fatalny, i my kibice postanowiliśmy odbudować swój klub od 0. Jedyne co nas utrzymało to HISTORIA I MIŁOŚĆ DO BARW. Dziś nikt nie pomyśli, żeby iść drogą na skróty.

O was nie wspominam mu nic, bo was nie ma. Jedyną drużyną w waszym miasteczku, jest Bałtyk.
28 października 2007, 12:39 / niedziela
Forum lechia.gda.pl integrowało kibiców Lechii już od szóstej ligi i znacząco przyczyniło się do odbudowy klubu oraz powstania wielu inicjatyw, takich jak Stowarzyszenie Biało-Zieloni. Powitaniem było:

Jeżeli nie jesteś kibicem Lechii Gdańsk, ani żadnej drużyny z nią zaprzyjaźnionej i chcesz na łamach tego forum pokazać niechęć do naszego klubu, to nie rób tego. Bez względu na to, co chciałbyś tu napisać, i tak wiemy, że liczysz się z naszą Lechią i jej kibicami, a my zawsze znamy swoją wartość.

tyle tematu
28 października 2007, 20:35 / niedziela
Witam, tak się obrzucamy nawzajem historią, to pomyślałem, iż dorzucę swoje własne kamyczki do tego ogródka:)

odnośnik
Wasz stadion też jest "używany" :P

odnośnik
Spójrzcie na drugi obrazek od góry, znajomy, nie??

POZDRO dla nieomylnych i megaoryginalnych:)
28 października 2007, 22:22 / niedziela
Oprócz tego, że nasz stadion jest starszy niż wasza "metropolia" to czego ma dowodzić twój wpis? Jeśli tego, że nasza i wasza sytuacja jest podobna to nie za bałdzo. Choćby dlatego, że w Gdańsku niemal na każdym kroku przemawia do człowieka historia, 1000 letnia historia, ale o tym ani wy ani nawet wasze pra pra pra pra pra pra pra pra pra pra pra...wnuki nie będą miały pojęcia.
28 października 2007, 22:40 / niedziela
Wytłumacz mi, do czego podobny jest drugi obrazek. I czego to ma dowodzić? A w kwestii stadionu, jeśli byłbyś sprytniejszy, lepsze zdjęcie i opis znalazbyś na tej stronie. My nie wstydzimy się historii Gdańska. Wolne Miasto było zdominowane przez Niemców. A to że nasi dziadkowie ich pogonili, tak jak my was z górki, to jeden z powodów do dumy.
28 października 2007, 23:40 / niedziela
"Zdobyliśmy górke jak warowny gród i się hańbą okrył wróg"
Mam info ,ale nie wiem czy pewne. Arka to kurwa!!!!Prawda to?
28 października 2007, 23:41 / niedziela
to chyba oczywiste że.... TAK!! :-)
28 października 2007, 23:44 / niedziela
To tanie te kurwy. Biorą 20 zł od głowy:))))))
28 października 2007, 23:46 / niedziela
jak sie kurwy postraszy to daja za darmo, ale nawet duzo nie trzeba straszyc bo nieprawdopodobnie szybko wymiękają ;)
28 października 2007, 23:52 / niedziela
Czy to znaczy,ze ja same tylko kurwy przegonilem z gorki ???!!!
29 października 2007, 05:35 / poniedziałek
Czarny, niestety tak. Górka była największym i najtańszym burdelem. A teraz te kurwy są bezdomne i wyszły na ulice.
29 października 2007, 08:26 / poniedziałek
"Witam, tak się obrzucamy nawzajem historią, to pomyślałem, iż dorzucę swoje własne kamyczki do tego ogródka:)

odnośnik
Wasz stadion też jest "używany" :P"

Mylisz sie chlopcze klub o ktorym piszesz gral w innym miejscu :)
29 października 2007, 09:28 / poniedziałek
Chyba założyli neostradę w podstawówkach w Gdyni, bo coś się ostatnio śledzi namnożyło u nas na forum.
29 października 2007, 10:28 / poniedziałek
Wypominacie Nam Nasz Awans i jacy to jesteśmy nie uczciwi:

Może przypomne : KP Sopot - Lechia Gdańsk 1:1
21.03.2004

"...W przerwie doszło do skandalu. Do szatni KP Sopot wtargnęła grupka kibiców Lechii z pretensjami do miejscowych graczy. Że grają zbyt ambitnie... "

"...Kibice Lechii wtargnęli do szatni i grozili naszym piłkarzom. Tak być nie może. Jak Lechia jest taka dobra, to niech wygra mecz na boisku. Co to za metody? ..."
29 października 2007, 10:31 / poniedziałek
przestań maras - nikt wam nie wypomina awansu - te kilkadziesiąt ustawionych meczy... wielkie mi hallo ;-)))

A MY SWOJE....
29 października 2007, 11:12 / poniedziałek
maras ARKA- a byłeś na meczu ?? byłeś/jesteś piłkarzem KP Sopot ?? Czy może czerpisze info z gazet ??

Podobno w Siwiałece chcieliśmy utopić w jeziorze krowę. Podobno w kierunku piłkarzy Pogoni poleciały 4 tony bananów. Podobno nasz Klub, to zaścianek przy dobrze zorganizowanym klubie z północy. Tak pisali dziennikarze.

Napewno wasz klub ma najwięcej przedstawicieli na ławie oskarżonych w procesie dotyczącym ustawiania meczy. Napewno wasz klub został ukarany (zbyt słabo) za kupowanie meczy. Napewno Kupcewicz (wasz działacz) uniknie kary w aferze, ponieważ wcześniej zdecydował się na współpracę z organami ścigania. Napewno wy, donieśliście na policję fakt "kradzieży" pewnej szmaty. Napewno u was, na meczu ze Śląskiem Wrocław, jakiś kutas ukradł Janukiewiczowi szalik z bramki. Napewno wy włamaliście się nocą do magazynu. Napewno wasz sponsor jest zamieszany w kilka afer korupcyjnych, przez co boi się wrócić do kraju.
Do tego nie macie swojego stadionu i dopisujecie sobie ponad 20 lat historii.
29 października 2007, 11:14 / poniedziałek
"Napewno" to na pewno się pisze oddzielnie....
Bez napinki, jak zwykle...
TAG
29 października 2007, 11:44 / poniedziałek
pewne jest ze innych argumentow brak ;]
29 października 2007, 12:14 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
29 października 2007, 12:15 / poniedziałek
Ciepły Eryk naprawde jest ciepły : )
29 października 2007, 12:33 / poniedziałek
Eryczku... dlaczego jestes taki niemiły, co?? Na derbach chłopcze mnie nie spotkasz, bo na nie, nie pojedziesz... za niski jesteś... i wierz mi ciekły eryku,że jeżeli ojciec Twój sprawdza Tobie po każdym przyjściu dupsko, to chyba trzeba to zgłośić odpowiednim służbą społecznym, zapisac Cię na jakąś wizytę psychoanalityczną, lub terapeutyczną...odnośnik
Tak swoja drogą, to ile Ty masz latek,że ze starym mieszkasz??
TAG
29 października 2007, 12:42 / poniedziałek
torre, jeżeli kogoś poprawiasz... itd.
Wiesz, co to odmiana przez przypadki ? Tak więc, w celowniku (komu, czemu), rzeczownikowi "służba", odpowiada "służbom".
Teraz leć na podwórko i pochwal się kolegom, że nie wagarujesz.

"Arka klaszcze do Rubika".
29 października 2007, 12:45 / poniedziałek
No to mnie masz...... upsss. Głupio mi strasznie... przestrasznie...
TAG.
29 października 2007, 13:07 / poniedziałek
Nie wiesz także, co to stopniowanie.

:-)
29 października 2007, 13:16 / poniedziałek
:-)
TAG
29 października 2007, 14:54 / poniedziałek
torre- odnośnik
29 października 2007, 15:09 / poniedziałek
niezłe, niezłe....
TAG
29 października 2007, 15:19 / poniedziałek
to teraz tak bez napinki-

przeproś i spierdalaj !!!!!!!! wiejski polonisto
29 października 2007, 16:28 / poniedziałek
emeryt, sorry że wiercę ten temat ( " zero" czytaj pilnie i się ucz ,przekozaku miejski)

Słowo Służba w celowniku to Służbie...liczba pojedyńcza

Służby - celownik Służbom. liczba mnoga.

Gafa po mojej stronie , jak i po Twojej
Bez napinki emeryt
TAG
oj zero,zero... o sorry zeto
29 października 2007, 16:28 / poniedziałek
Jak tam dzisiaj z biletami wszystkie juz zeszły?
29 października 2007, 16:51 / poniedziałek
Trza sie teraz postarać o kolejna transzę biletów bo te 350 to poszły jak ciepłe bułeczki.Kto miał dostac to dostał ale chętnych jest więcej.
29 października 2007, 17:08 / poniedziałek
Wystapiliśmy o 8.000 tys może śledzie zle przeczytały i reszte jeszcze doślą;)
29 października 2007, 17:11 / poniedziałek
Ups... miało być 8 tys
29 października 2007, 17:57 / poniedziałek
już miałem bilet w ręce ale z zarogu wyskoczył klient chyba z Gedanii no i pozawodach
pozostaje telebim:)
29 października 2007, 18:22 / poniedziałek
Ja wracałem już z biletem do domu, kiedy spostrzegłem że śledzą mnie jakieś auta po czym zajechano mi drogę i poproszono "bilecik do kontroli". Czy to była Gedania?? :))
29 października 2007, 18:53 / poniedziałek
"Słowo Służba w celowniku to Służbie...liczba pojedyńcza"

Nie "pojedyńcza", tylko "pojedyncza". Tak uczą w gdańskich szkołach. Nie wiem jak tam w gdyńskich "specjalach"...

Napinka 100%
29 października 2007, 19:06 / poniedziałek
po 17 było jeszcze ok 100 biletów...
29 października 2007, 19:16 / poniedziałek
Rekin-z tego co wiem to koło 17 było jeszcze w sprzedaży ok 126 biletów ale na film z Harrisonem Fordem-Moje czerwone ferrari(ale nie powiem gdzie-sami szukajcie)
29 października 2007, 19:18 / poniedziałek
o 17 bylem kupic bilet spytalem ile zostało i zostało ok 100 tak mi powiedzieli
29 października 2007, 19:21 / poniedziałek
mam pewne dojscie do biletów w klubie i dochodza mnie słuchy, że w dużej cześci mecz jest bojkotowany, a kto chce jechac musi wykupic pakiecik za 100 zł (szalik, czapeczka i jakis kurwa kondom).
Jutro mam odpowiedziec czy chce taki pakiecik, ale kurwa nie wierze, ze to jest jedyna opcja.
ktos cos wie w tej sprawie?
29 października 2007, 19:23 / poniedziałek
Zapłacilem 100zł!!! do tego ma byc kurtka kangurka i szalik na wzór nowej flagi "Władcy Północy" w to wchodzi jeszcze oplata za akutokary.. szalik i kurtke dostane na zbiórce
29 października 2007, 19:26 / poniedziałek
kurwa 100 zł...
Lechia jest tego warta ale arka nie...
podziwiam Cie Rekin, ale ja 100 za wycieczke na stadion Bałtyku nie place, pozostaje telebim :/
29 października 2007, 19:28 / poniedziałek
Dla mnie to tez jest śmiech na sali czuje sie jakbym jechal na jakis festyn... ale nie mogłem sie powstrzymać żeby nie kupić.
29 października 2007, 19:31 / poniedziałek
Dla mnie to tez jest śmiech na sali czuje sie jakbym jechal na jakis festyn... ale nie mogłem sie powstrzymać żeby nie kupić.
29 października 2007, 19:35 / poniedziałek
Tez zaplacilem 100... A MY SWOJEEE
29 października 2007, 19:44 / poniedziałek
To znowu ja:)
odnośnik
odnośnik
odnośnik

Ktoś tu wcześniej mówił, że "nasi dziadkowie ich pogonili"...
to macie :D
odnośnik
A oto kilka słów z notki o waszym autorytecie: "nie byl on czlowiekiem tego formatu co, powiedzmy, Himmler, ale paradoks historii polega na tym ze jest kims w rodzaju meczennika, bohatera dla neo-nazistow. Podobno do konca wierzyl w idealy narodowo-socjalistyczne i byl wierny Hitlerowi"

Wasi dziadkowie walczyli z Niemcami a oni dla was są wzorem?

cdn...
29 października 2007, 19:58 / poniedziałek
nieBeton masz jakiś kompleks? zablokowali ci wejściówkę na forum arki?!? jak nie masz co ze sobą zrobić to spierdalaj pooglądać trwam!

Zresztą co tu się ku... dzieje?!? jakieś papiaki wchodzą na forum i tu nam paskudzą! Może czas zrobić tak jak chociażby jest na forum lechii.net .
Wreszcie skończy się to pajacowanie!!!

4 do gdyni a jeśli nie to na telebim!!!
29 października 2007, 20:02 / poniedziałek
ten sledz bredzi ? ;]
i co z tego ze takie zdjecia tu wklejasz?
to ze nazisci zajeli ponad pol naszego kraju cokolwiek oznacza?? bo takie defilady odbywaly sie nie tylko na Tragutta i nie tylko w Polsce
osmieszasz sie i tyle

Ty lepiej popatrz na zdjecia waszego stadionu[ na zywo nie jestes w stanie tego uczynic bo ujrzal bys jedynie korty tenisowe]
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.398