Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Arka - Lechia [DERBY TRÓJMIASTA] 04.11

strona 4/19

29 października 2007, 20:04 / poniedziałek
Martinez: trzeba było tak reagować w trakcie żenującej przyśpiewki
29 października 2007, 20:05 / poniedziałek
nieBETON widze ktos tu ma kompleks Lechii...
29 października 2007, 20:33 / poniedziałek
Abstrahując od wypocin tego śledzika , które i tak powinny być przez nas zignorowane ( koleś musi mieć niezły kompleks de facto :-) ) mam takie jedno pytanie.

Rozumiem , że bilety są rozprowadzane tylko dla wybranej grupy Kibiców Lechii , czy też są one dostępne dla szerszego grona ?
29 października 2007, 20:56 / poniedziałek
betonland... spierdalaj stąd.Tyle w tym temacie.

ps.chce cię widzieć w gdyni w koszulce poparcia dla prezesa! chyba że się wstydzisz...
29 października 2007, 21:02 / poniedziałek
Jako pracownicy Centrum Handlowego Wielki Mlyn, ktorzy maja dodatkowe uprawnienia na ten mecz z racji stazu, bylismy z kumplami z pakerni po bilety. Zadowoleni z posiadania wejsciowek siedlismy sobie w 30 karków w Maxie na piwko opic okolicznosc. Nagle wjechala jakas sroga ekipa z okrzykiem ,,KKS Gedania,, Jadka byla nieziemska, niestety skroili nam bilety i wypili nie dopite przez nas piwo i tyle ich widzielismy.

Nie rozumiemy dlaczego policja dopuszcza do rozegrania tego meczu jak tam beda Gedanisci.
29 października 2007, 21:04 / poniedziałek
o kurwa, coś czuję ze arka ma pozamiatane..
29 października 2007, 21:31 / poniedziałek
ale teraz to już przesada !!! , teraz hollsi z gedy podobno chca porwac policyjny chujokopter i wylądować nim na płycie kartfoliska w śledziowie podczas derbów ;o
30 października 2007, 15:51 / wtorek
Wszystkie bilety na najbliższe spotkanie derbowe zostały wyprzedane. Pula 350 wejściówek przeznaczonych dla kibiców Lechii została rozprowadzona w mgnieniu oka. Szczęśliwi nabywcy zapewniony będą mieli również transport na mecz spod stadionu przy ul. Traugutta. Autobusy podstawione zostaną o godzinie 11.00.
30 października 2007, 16:49 / wtorek
A czemu autobusy, nie można skm-ką jak kiedyś??? Drętwe te derby na maxa, liczba biletów, dojazd, my na mecz piłkarski jedziemy czy na dożynki???
Aejaejao!!!
30 października 2007, 16:49 / wtorek
Autobusy zostaną przez policję!!!Pewnie trzeba się ich posłuchać hehe
Niech jeszcze dorzucą nam szaliki złodziejarki to też się posłuchamy i je założymy a potem rozkażą nam zakaz bluzgania na najstarszy klub na świecie(1440) .
Szkoda kurwa jeszcze że na wyjazdy na inne mecze na koniec Polski psy nam nie organizują wyjazdów,nie ustalają kto ma jechać i skąd!!!

TOTALNY SKANDAL-ŻE ŚLEDZIE JECHAŁY Z PSAMI TO ROZUMIEM ALE ŻEBYŚMY MY BYLI NA TYM SAMYM POZIOMIE-WSTYD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZBIÓRKA POD ZAGŁOBĄ I CHUJ!!!!!
30 października 2007, 16:52 / wtorek
Cześć! (teraz to już powinienem witać się radosnym "Sieg Heil!!).
oto kolejna już porcja "DanzigGeschichte"
odnośnik
zobaczcie jak polskie było wasze "miasto". Nie ma się co łudzić, spadkobiercy właścicieli nieruchomości i terenów w Danzig będą szturmować wasze urzędy:)
A teren, na którym znajduje się stadion lechii też ma swojego właściciela za Odrą.
nARKA!
30 października 2007, 16:57 / wtorek
Powinniśmy olać te autobusy i skm-ką ruszyć, przecież nic nam nie mogą zrobić, mamy bilety, sami se na mecz możemy dojechać, tym bardziej że 18lat ukończone!
Aejaejao!!!
30 października 2007, 17:12 / wtorek
Pierdolimy autobusy! Jeszcze trzeba będzie bilet skasować! Sopot, pod Zagłobą. Jak za dawnych!
30 października 2007, 17:16 / wtorek
Jebac autobusy jeszcze sie jakis rozpierdoli albo w korku stanie i spoznienie gwarantoane.
Jedziemy skm-ką zbiórka pod Zagłobą Sopot :)
30 października 2007, 17:18 / wtorek
A poza tym mecz o 14.40 a te ormowskie kurwy coś o 11 piszą.Super-zawsze o tym marzyłem żeby posiedzieć na stadionie bałtyku parę godzin w zimnie,deszczu,naokoło psiarni i czuć się jak w BIG BROTHERZE!!!!

NAS NIBY ZOBOWIĄZUJE TRADYCJA,A TRADYCYJNIE JEŹDZILISMY Z SOPOTU!!!
BOJKOT MUSI BYĆ!!!!

WYJAZD Z SOPOTU!!!!!
30 października 2007, 18:13 / wtorek
Podobno śledzie chcą by mecz był na kortach... ;-)
30 października 2007, 18:22 / wtorek
też o tym slyszalem...chcą tam grac bo rozwalili kłódke na przy kortowym sklepiku u ukradli kilka pieczek kortowych i rakiet.
Ps-i niech sie mi nikt nie odważy kasowac bilet na skm.Lechia na wyjazdy jeździ za free.

:)
30 października 2007, 18:22 / wtorek
30 października 2007, 18:35 / wtorek
proponuje zalozyc koszulki z napisem ``jacek jestesmy z toba;albo ``wszystkie ryski to fajne chlopaki;
30 października 2007, 19:20 / wtorek
Przecież, WIELKIE DERBY TRÓJMIASTA już były. Flaga spalona. Wiadomo, kto rządzi w Trójmieście, powiedzcie, o co mu chodzi?
30 października 2007, 19:55 / wtorek
Nikt nie jedzie autobusami, nie zniżajmy się do poziomu śledzi.
30 października 2007, 20:13 / wtorek
Wie ktoś jak to dzisiaj wyglądała na Traugutta sprzedaz biletów?Chodzi mi czy było dużo ludzi i jak wyglądała ta selekcja duza patola?
30 października 2007, 20:37 / wtorek
patrzyli kto ma dużego patola.
30 października 2007, 20:53 / wtorek
1967 napisał:

"Kupujcie bilety na sektory śledzi,moze byc wesoło.Bilety dostępne w wielu punktach w Gdynii, zobacz odnośnik .gorąco polecam,mozemy zrobić super doping i zagrać wszystkim pajacom na nosie. Mamy już 3 bilety, to już o trzech śledzi mniej. DO BOJU "TRÓJMIASTO JEST NASZE".

Możesz odezwać się na GG? 421680
30 października 2007, 20:56 / wtorek
Ze względu na ograniczenie ilości biletów, wielu chętnych nie będzie mogło oglądać derbów z sektora gości.
Dla osób, które nie dostaną biletu, a szczególnie im zależy na obejrzeniu tego meczu na żywo z kibicami Lechii, Stowarzyszenie „Lechiści” organizuje aukcję biletu na mecz derbowy.
Cena wywoławcza biletu wynosi 100 zł. Każdy kto chce tą drogą dołączyć do grupy wyjazdowej, proszony jest o kontakt ze Stowarzyszeniem poprzez e-mail licytacja@lechia.org.pl.
Na stronie lechia.org.pl po lewej stronie opublikujemy aktualną listę najwyżej wylicytowanych biletów.
Zapraszamy do licytacji, której zamknięcie przewidziano na środę g. 12:00.

_____________________________
Stowarzyszenie Lechiści
30 października 2007, 21:27 / wtorek
Gdzie do baru...."małpkę" pod pache i gitara :) A MY SWOJE!!!!!
30 października 2007, 21:29 / wtorek
ze wzgledu na zaistniala sytuacje ktora dla kazdego kibica jest przykra ktory chcialby sie wybrac ta licytacje uwazam za niekoniecznie wlasciwa , no moze jezeli jest jakis szlachetny couse tej licytacji to przepraszam,w 21 wieku nie moc pojsc na mecz w chociaz tysiac w domu uwazam za kolosalna i fundamentalna zniewagw wszystkiego co wazne i oba kluby przygraly po calosci..........wirze ze Lechia poleci tam konkretnie i wyciszy tych co jeszcze nie sa wyciszeni,
gola Lechio gola.
chce isc na mecz ale obok sledzia nie siedze.............
31 października 2007, 01:13 / środa
Ja udaje sie na TRAUGUTTA, mam nadzieje,ze atmosfera bedzie super! Tylko jeden fakt mnie boli (mam znajomego w szeregach ŚMIECIARKI) i wiem,ze planuja spalic nasze wszysktie flaki,ktore ukradli z magazynu-- w pewnym momencie maja zdjac swoje flagi i załozyc na całej prostej nasze kochane kolory! Z przykroscia o tym mysle, mam nadzieje,ze podpala sie im rece...
ZE SMUTKIEM NA TWARZY... NA ZAWSZE Z LECHIA!!
31 października 2007, 03:11 / środa
niech jeszcze kupia w sklepie tysiac szalikow Lechii i spala je razem z flagami ;)
31 października 2007, 08:03 / środa
LECHIA1978-Nasze flaki może spalić jedynie bimber ze wschodu:))
31 października 2007, 10:01 / środa
W radiu mówili, że wszystkie bilety na Derby w Gdyni już są sprzedane ;)
31 października 2007, 10:02 / środa
Niech sobie kurwa palą co chcą-kradzione nie tłuczy a zemsta i tak w końcu będzie słodka!!!!

JEDZIEMY Z SOPOTU!!!
31 października 2007, 10:23 / środa
Jeżeli te kurwy z gdyni chcą spalić to co u kradli,to ja osobiście z wielką przyjemnością wylałbym na ich całej prostej trochę benzyny-by ich kurwa to trochę rozgrzało i nauczka dla tych co przezyją niezła by była!!!!

Ponoć psy mają w autobusach dawać cukierki i inne gratisy żeby tylko jechac z nimi!!!

WSZYSCY JAZDA Z SOPOTU!!!!
31 października 2007, 10:25 / środa
rudolf88 nie kłam :-) Nasze flaki są niezniszczalne :-)))

A bimber ze wschodu smakuje jak soczek, więc pijemy go bez zapity :-))))

A co do kradzionych fantów- chuj im w dupę. Tyle ich co podpierdolą- nieważne czy z magazynu, czy na milicję.
31 października 2007, 10:33 / środa
ciekawe czy faktycznie zeszmacą się ostatecznie wywieszając nasze flagi

zresztą . . . sama ich kradzież, a nie tylko,
przypomnę choćby podanie kradziezy zdobytych władków, etc, etc, etc
w mej ocenie wystarcza by traktować ich podle "zasług"

na derby wysłałbym z pięć osób aby im zając sektor gości i buforowe

J.A.S.K.
31 października 2007, 11:02 / środa
Bardzo watpie że jeszcze je mają a to info wydaje mi się,że ktoś chce zrobić tylko ferment na forum......
31 października 2007, 11:09 / środa
nie będzie palenia flag, już ich nie ma
31 października 2007, 11:10 / środa
A co Verde chcesz bojkotować derby?To juz jakies skrzywienie wyjazd do Bydgoszczy tez bojkotowałes:))
31 października 2007, 11:11 / środa
JA sie wbijam do sektora sledzi bo na wyjazd nie dostalem. Wczoraj jak kupowalem bilet to za mna kupowalo kilka znajomych twarzy ;) wiec nie bede sam hehe
31 października 2007, 11:12 / środa
Niezłego samobója by sobie śledziki wbiły w świecie kibicowskim gdyby spalili nasze barwy, chociasz w zasadzie to z ich strony to mnie chyba już nic nie zadziwi... powinniśmy porozrzucać pare kłódek w sektorze gości, pare na buforowych... i na tym powinna się skończyć obecność na tych derbach z naszej strony ;-))

A MY SWOJE...
31 października 2007, 11:24 / środa
Rudolf - tu nie chodzi o mnie, bynajmniej, w każdym razie nie tylko : )

jak ktoś robi to co robią oni to nalezy go adekwatnie traktować,

mi podobał by się pomysł FCLG, w każdym razie coś koło tego
wejsc żeby im nie oddać całego stadionu, coś tam wrzucić i wyjść, niech się bawią same

chyba że mocno chcesz byc stroną równorzedną dla tych którzy . . . sam wiesz,
no szmaty i tyle

J.A.S.K.
31 października 2007, 11:31 / środa
Dodałbym jeszcze do tych kłódek trans "chodźcie śmiało - nas tu nie ma", rozwiesić trans, porozrzucać kłódki, raz a dosadnie ryknąć i opuścić gościnny stadion Bałtyku ;-))

A MY SWOJE...
31 października 2007, 11:43 / środa
z kłódkami moga nie wpuscić,
ale . . . rozwinąć jakąś szmate z połamaną kłódką, do tego jakies hasełko
do tego wystarczy kilku ultrasów,
wszystkich nie wypuszczą,
a tych paru niech by sobie siedziało, niech mają,

zresztą . . . . jest jeszcze całych cztery dni,
czas pokaże
31 października 2007, 11:57 / środa
Nie kombinujcie
31 października 2007, 12:25 / środa
to nie kombinowanie rudolf88,
sledzie nie wiedziec czemu czuja sie na rowni z nami, mysla ze to wielkie wydarzenie, "wielkie derby". Normalnie to bysmy ich pogonili az do yacht klubu w gdyni,ale teraz sa inne czasy a ich klatka to forteca. Musi byc jakis protest, pokazanie ze jestesmy tam dla Lechii a nie dla rangi spotkania
31 października 2007, 12:48 / środa
zbiorka na Lechii czy w Sopocie?jesli na Lechii to podstawione autobysy i nikt inny bez biletu nie pojedzie a w Sopocie mogliby przyjsc wszyscy ktorzy chca isc na mecz i taka jedna wielka grupa biletowcy+reszta ruszyc skmka....popsuloby to calkiem plany przemilych strozow porzadku publicznego...zapanowalby maly chaos.nawet jakby zrobili przesiew pod stadionem to warto byloby mimo wszystko tam byc i pokazac ze nie jestesmy pokorni i nie zaszufladkuja nas.niech ktos kompetentny da oficjalne info bo czas ucieka...
31 października 2007, 12:55 / środa
bilet juz wylicytowany ? widze oferte 400 zł, cos malo... nie postaraliscie sie!
31 października 2007, 14:47 / środa
Mam nadzieję ,że osoby , które odwiedzą stadion Bałtyku dobrze się zaprezentują :-) Mi nie jest dane być tam , bo wielu bardziej zasługuje na to , aby pojechać na derby ( może kiedyś i mnie ten zaszczyt dosięgnie :-) ) , ale dziwi mnie fakt , że kolportaż biletów dotyczył także "zwykłych" kibiców Lechii- wiem to , z tego względu , że jeden mój znajomy jedzie także.

350 biletów i właśnie tyle samo osób zaangażowanych w Lechię całym sercem , bez takich osób trochę bardziej przypadkowych , to byłoby coś ;)

tak czy siak , zaznaczcie swoją obecność na Olimpijskiej tak aby śledzie już raz na zawsze zapamiętały , że zawsze byli są i będą pod Nami !
31 października 2007, 15:37 / środa
Slowo powiedzialby tu na forum St. Parasol i wszystko byloby jasne. Kolega przekazalby koledze dalej info i cala Lechia spotkalaby sie na Monciaku jak zawsze, jak Bog przed derbami przykazal. Co byloby dalej pokazaloby szare, zasrane zycie.

Zbiorka powinna byc jak zawsze pod Zagloba, milicja nie bedzie sterowac wolnymi Gdanszczanami i mowic skad i w jaki sposob Lechia ma sie udac na II ligowy mecz pilki noznej, co to kurwa w ogole znaczy ?! Chyba wszyscy z Nas czuja ten klimat ! Ten kto chce zdarzy powrocic na Traugutta na telebim, jezeli to bedzie konieczne. Ale najpierw trzeba dac cos od siebie, nie isc na latwizne jak jebana Ara. Te leszcze to sie nawet cieszyly, ze ich wypakowali jak sledzi z puszki w sektor gosci Lechii i odwiezli bezpiecznie do domku, zeby nie dostac wpierdol po drodze od rozwscieczonych Lechistow.
31 października 2007, 16:25 / środa
i co betonowi szmaciarze, napinacie sie dalej ? konfidenci p***
- wkrótce prawda wyjdzie na jaw.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.027