Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Zachowanie policji po meczu derbowym

strona 1/1

12 października 2007, 18:08 / piątek
To co wyprawiała policja po meczu derbowym przekracza ludzkie pojęcie. Jaki pojedyńcze jednostki nie jesteśmy w stanie im sie przeciwstawić, dlatego postanowiłem założyć ten temat. Panowie, kto został zatrzymany, pobity, lub ucierpiał w jakikolwiek inny sposób przez policje niech sie wypowie. Nie chodzi mi tu o ludzi, którzy rzucali czym popadnie, tylko o tych którzy ucierpieli za barwy.
12 października 2007, 18:10 / piątek
w komentarzach do tego artykułu toczy się tam jakaś dyskusja:
odnośnik
12 października 2007, 18:31 / piątek
Dziwi Cię taka akcja? Przecież żyjemy w państwie prawa i sprawiedliwości, a na górze wszyscy wiedzą, że kibice są "be". Po 21 października może być jeszcze gorzej...
12 października 2007, 19:29 / piątek
Spalenie flagi mozna zaliczyc do uchybienia.Ale kwity za wywieszenie flag bastionu i precz z komuna to juz przesada.Kurwa gdzie my zyjemy
12 października 2007, 20:00 / piątek
teraz to widać czarno na białym: kara za flagi to sprawka przebrzydlych kaczorów, wiadomo że Tusk jest zagorzałym fanatykiem Lechii i postanowili go załatwić w ten sposób. i to w dzień debaty! trudno o większą niegodziwość! w jakim kraju my żyjemy?!
12 października 2007, 20:49 / piątek
Ja myślę że to Kurski się zemścił za gwizdy ;-)))
12 października 2007, 21:58 / piątek
Ja nie zauwazylem jakiegos glupiego zachowania policji?? Jedyne co mnie wkurwilo to grupka 15-16 latkow ktroa probowala lac sie z policja i dziekji temu ucierpial moj samochod :( Bo noramlnie jadac do domu w barwach i szalikiem za oknem nagle zaczeli rzucuac kamieniami no i niestety moj samochod oberwal :( No ale coz brawo dla tych kibicow :) Co lepsza kiedy rudszyla na nich policja zaczeli spierdalac i chowac szaliki pod bluzy ze to niby nie oni, prawdziwi chuligani :) Co do tego obserwatora to jakis debil kurwa!! Jak wiadomo nasza Lechijka nigdy nie byla lubiana na miodowej wiec mysle ze teraz nawet rzucenie pikolaka bedzie wiazalo sie z jakimis karami :( Mam nadzieje ze to sie jednak zmieni wiec :
Chuj w dupe temu kto odda glos kaczynskiemu ;) Bez obrazy dla tych ktorzy twierdza ze jest ok i zaglosuja na Pis :( Pozdrawiam
12 października 2007, 22:05 / piątek
maszhasz akurat z tymi flagami to nie kaczor ale raczej komunistyczny beton ktory jest u wladzy w pzpn od 20 lat.Czasy sie zmieniaja a te czerwone skurw...yny caly czas rozdaja karty,maja problem bo my zawsze bylismy niepoprawni politycznie i niech tak zostanie :)
Jebac te komunistyczne zachlane mordy z pzpnu
12 października 2007, 22:10 / piątek
kurcze pioro pomylilem tematy :)Chodzilo mi o zarzuty sekretarza pzpn toamszewskiego odnosnie flag Bastion Prawicy i Precz z komuna.Sory za zamieszanie:d
12 października 2007, 22:15 / piątek
gits: Masz racje ale jak Pis bedzie dalej rzadzil to beda nas nie dlugo za flagi do pierdla wsadzac! O to chodzilo w mojej wypowiedzi :) a co do tych komunistow z miodowej to trzeba rozjebac ten pzpn bo to co sie wyprawia to juz ludzkie pojecie przechodzi :( Nie dlugo nie bedzie mozna dopingowac bo moze bedzie za glosno czy cos o co w tym pojebanym kraju chodzi???
12 października 2007, 22:39 / piątek
Kurwa to nie ma być kolejny temat jaki to PiS jest zły, a Po dobre. Nie masz nic na temat do napisania, NIE PISZ!! Jest już temat odnośnie polityki i tam proszę się kierować.
13 października 2007, 09:26 / sobota
upłynie jeszcze kolejne 18 lat zanim w naszym kraju bedzie normalnie.. trzeba byc cierpliwym lub bardzo skutecznym ;-)
13 października 2007, 10:25 / sobota
GeMil, Maszchasz- jesteście wiarygodni i trafni w ocenie sytuacji jak politycy PO.

Maszchasz- "Chuj w dupe temu kto odda glos kaczynskiemu ;) Bez obrazy dla tych ktorzy twierdza ze jest ok i zaglosuja na Pis :"- zdecyduj się w końcu o co ci chodzi.
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.415