Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Telebim na Traugutta podczas derbów w Gdyni

strona 1/2

13 października 2007, 09:29 / sobota
JAK KTOS WIE COS NA TEN TEMAT NIECH NAPISZE. BO WIADOMO ZE I TAK WSZYSCY TAM NIE POJEDZIEMY
13 października 2007, 11:48 / sobota
Pojedziemy wszyscy tylko ze 400 bedzie mialo bilety:)
13 października 2007, 14:21 / sobota
noo daleko nie jest
13 października 2007, 14:27 / sobota
Kupimy bilety u nich w przedprzedaży i zajmiemy całą prostą. Tak jak kiedyś z Bałtykiem!
13 października 2007, 14:51 / sobota
Telebim ma byc tylko nie wiadomo czy darmowy czy odplatny?? Info pewne :) Tylko bez glupich pytan a skad to wiesz itd wiem i juz :)
13 października 2007, 15:39 / sobota
A skad to wiesz ?
13 października 2007, 16:21 / sobota
a skąd to wiesz ? :P
13 października 2007, 16:25 / sobota
Trauguta hehe!!!!
13 października 2007, 16:47 / sobota
po słabej pierwszej połowie Lechia przegrała z Arką w rugby 14-20
btw dziwnie sie słucha kty ktoś nad uchem krzyczy Arka Gdynia :P
13 października 2007, 16:54 / sobota
Taki klimat. W 2 połowie bylo blisko, ale niestety znow porazka
27 października 2007, 09:10 / sobota
Wiadomo coś więcej z tym telebimem?
27 października 2007, 10:53 / sobota
wiadomo: odnośnik
27 października 2007, 10:58 / sobota
a będzie piwko?
27 października 2007, 11:05 / sobota
ZAJEBISCIE !!! BRAWO ZARZĄD
27 października 2007, 11:52 / sobota
SUPER:) Kolejna klasowa decyzja zarządu. I jak tu nie być dumnym z Miasta i Klubu:)
27 października 2007, 16:03 / sobota
Zajebiście!
Mam nadzije, że dużo wiary przyjdzie i będzie można świętować kolejne 3 punkty naszej jedenastki
27 października 2007, 23:49 / sobota
Ja mam taki plan :) tylko nie wiem czy wszystkim sie spodoba?? Mysle ze po skonczeniu meczu zostajemy na Traugutta i czekamy na naszych pilkarzy a kiedy wroca w glorii chwaly podziekujemy im za zwyciestwo w Gdyni na naszym stadionie u Nas w domu :) Co o tym myslicie???
28 października 2007, 10:42 / niedziela
Nic Dodać Nic Ująć !!
28 października 2007, 10:53 / niedziela
Maszhasz najpierw trzeba wygrać mecz w gdyni... no i druga sprawa ciekawe ile osób pozostanie jeśli przegramy chociaż osobiście żyje nadzieją że wygramy:>
28 października 2007, 13:16 / niedziela
Napisalem ze wygramy bo swiecie w to wierze przed kazdym meczem :) Inaczej nie mogl bym nazywac sie Lechista :) A nawet jezeli wynik bylby inny to i tak warto zostac i podziekowac bo wiem ze chlopaki w derbach dazdza z Siebie wszystko :) Pozdrawiam
28 października 2007, 13:28 / niedziela
Dokładnie a jak przegrają to tym bardziej trza będzie zostać żeby im podziękować za walkę

TYLKO LECHIA!!!
28 października 2007, 16:46 / niedziela
a bedzie moze mecz na itvp czy moze tv polonia dla tych co na emigracji
28 października 2007, 17:15 / niedziela
Fajnie że zarząd tak postąpił :) Napewno udogodnienie dla wielu Lechistów i fakt spędzenia tego wydarzenia razem z kibicami po szalu, bo wiaodmo kto jedzie do Gdynii :) My tu Oni tam i 3 pkt. są tu :D:D
28 października 2007, 17:46 / niedziela
No niestety zaspalismy. Dobrze, ze chociaz kilku z nas z Lechii zalapalo sie na Gdynie. Z tego co mowili w klubie prawie wszystkie bilety wziela jak swoje Gedania.
28 października 2007, 20:20 / niedziela
Gedania śledzi ze stadionu Bałtyku wygania!
29 października 2007, 16:30 / poniedziałek
"Wstęp na imprezę za okazaniem biuletynu klubowego. Wejście tylko od strony cerkwi."

lechia.pl

To jak to kurwa w końcu jest?
29 października 2007, 17:34 / poniedziałek
wszystko jest na stronie: odnośnik
29 października 2007, 18:44 / poniedziałek
Jedno mnie zastanawia. Kiedy my graliśmy z "Drukarką" na T29 niejaka Gazeta Wyborcza za kompletną darmochę postawiła na stadionie Bałtyku jakiś tam ekran !!!
Czyżby zarząd, mając w pamięci "ekscesy" niejakiego redaktorzyny Grzegorza Kubickiego, izolował tą "prozłodziejską" gazetkę do absolutnego mimimum, woląc zapłacić w końcu nie małe pieniądze za wynajem, lecz w zamian mieć coś czego nie da się kupić za zadne pieniądze, jak choćby czyste sumienie ???
Jeśli jest tak jak myślę tak to wypada im tylko przyklasnąć !!!
29 października 2007, 18:48 / poniedziałek
Tylko na stronie lechia.pl mamy wpis z dzisiaj a na lechia.gda.pl z przed 2 dni, wiec nie wiem...
30 października 2007, 09:23 / wtorek
Witam czytalem za na Gazetke za 5 wiec nie ma sprawy na Lechie nigdy nie zalowalem i nie bede ale mam 1 pytanie czy bedzie mozna wnosic browarki zakupione np. w sklepie czy bedzie zakaz jak na normalnym meczu?
30 października 2007, 11:50 / wtorek
mam pytanie z innej beczki, czy jest pelna oferta sklepu JAKO w internecie ??
dzieki za pomoc

pozdrawiam na bialo-zielono
30 października 2007, 12:25 / wtorek
odnośnik ale pełna to raczej nie jest : )
30 października 2007, 13:38 / wtorek
A czy zamiast telebimu nie można było dogadać się z kinami w Gdańsku- Kinoplex, Krewetka, Multikino. Wszyscy chętni pewnie by się zmieścili, a ciepłej by było. I popcorn można by kupić. Zarządzie do dzieła!!! :-)
30 października 2007, 20:17 / wtorek
czy w krewetce bedzie lepsza atmosfera niz na T29 ????
mi sie wydaje ze nie !!
pozatym mamy przywitac naszych po zwyciestwie nad sledziami
wiec wszyscy razem na T29 !!!!!! w niedziele na krytej !!!!!
30 października 2007, 20:42 / wtorek
No właśnie będzie można wpaść z browarami czy nie? Bo jak nie to już wole se gdzieś do pubu pójść i sobie przy piwie mecz obejrzeć.
30 października 2007, 21:37 / wtorek
do wrzeszczanin: mecz jest w sobote :)
30 października 2007, 21:37 / wtorek
Nie zrozumcie mnie źle, ale czy to istotne czy z browarem mozna wejść czy nie? Właśnie powinien być zakaz, czy przychodzicie na telebim dal Lechii, czy po oto by wypić browarka i zobaczyć mecz "na dużym ekranie"? Każdy odpowie sobie sam na to pytanie.

Pozdrawiam.
30 października 2007, 21:41 / wtorek
Odnośnie browarów to mi sie wydaje że skoro nie ma biletów to i nie ma kontroli!:):):) Więc chyba każdy będzie mógł wnieść co chce i ile chce.
30 października 2007, 22:36 / wtorek
do Araszcz:
Mecz jest w Niedzielę o 14:40 ..i nie podawaj błędnych informacji !
30 października 2007, 23:20 / wtorek
Jezeli browar bedzie mogl byc wnoszony i jezeli gra nie bedzie sie ukladac po naszej mysli, to nie wroze dlugiej przyszlosci temu telebimowi. Te objazdowe kino bedzie mialo dziur po butelkach tyle co Wladcy Ary podczas paleniska (vide final Olimpiady w Barcelonie za Wojcika, mecz Hiszpania-Polska 3:2 w 1992 roku na Targu Weglowym, kto byl ten widzial......jak wyglada telebim po przegranym przez nasza druzyne w ostatniej minucie meczu). Kurwa wyglada jak najlepszy ser szwajcarski. Dlategotez uwazam, ze przed telebimem powinna zostac rozciagnieta metalowa siatka, taka jak w amerykanskich filmach, gdy goscie graja jakas chujowa muze w spelunach a publika napierdala w nich z najblizszej odleglosci szklem, rozbijajacym sie dla bezpieczenstwa wirtuozow o wyzej wspomniana siatke.

Z drugiej strony jezeli wygramy, niech ci operatorzy tez jak najszybciej spierdalaja z tym telebimem w kierunku lasu, bo niektorym przyjdzie na pewno na mysl urwac kawalek Bajkonura (bo tak bedzie wygladal ten objekt po 10 Gdanskich) na pamiatke po wygranych derbach. Kiedys wracalo sie z zolto-niebieskim szalikiem, teraz z odgryzionym kablem wysokiego napiecia od telebimu albo z kasownikiem z Ikarusa kursujacego coraz czesciej na trasie GDA-Traugutta - GDY-Olimpijska.

Nie chce nikogo namawiac do ,,zlego,, ale Panowie....,,od przed wojny,, przed derbami spotykalismy sie w ,,Zaglobie,,. Brygada z biletami napewno dostanie sie pod stadion wroga, co bedzie z reszta 2 tysiecy naszych ludzi wie tylko Bog i przeznaczenie..................................... .................................................. .................................................. .................................................. i J.Wozniak.
31 października 2007, 01:41 / środa
Lewy
Odpowiadam. na wszystkich stadionach zachodnich po Japonie i na MŚ czy u Szwabów
było piwo :) Mało tego nie spotkałem się z zakazem piwa (na żadnym stadionie nie licząc jednego kraju) Więc co w tym dziwnego? Trzeba kolego ogarnąć troche świata są papierowe pokale :) do piwa i tak dalej:) Można to zrobić normalnie i coś zarobić dla klubu tak? I to jest problem tych co nie widzą ile kasy zarabia max i inne przybytki
.Czy to tak ciężko ogarnąć?
31 października 2007, 01:44 / środa
Z Polską mentalnością to by się źle skończyło :)
31 października 2007, 07:42 / środa
Nie wiem, czy to już było, ale nie chce mi się czytać wszystkich wątków...
Czy na "telebim" będzie można wejść z browarami w butelce? Czy będą znowu "trzepać", chociaż moim zdaniem nie powinni, bo przecież ani sędziego, ani piłkarzy nie będzie na stadionie... Proszę o odp.
31 października 2007, 07:53 / środa
love- a będzie się tobie chciało przeczytać odpowiedź ??
31 października 2007, 08:09 / środa
Ust. o bezp. imprez masowych:

Art. 3. Ilekroć w ustawie jest mowa o:
1) imprezie masowej - należy przez to rozumieć imprezę sportową, artystyczną lub rozrywkową, na której liczba miejsc dla osób na stadionie, w innym obiekcie niebędącym budynkiem lub na terenie umożliwiającym przeprowadzenie imprezy masowej wynosi - nie mniej niż 1 000

Art. 14.
2. Osobom obecnym na imprezie masowej zabrania się wnoszenia i posiadania w jej trakcie broni lub innych niebezpiecznych przedmiotów, materiałów wybuchowych, wyrobów pirotechnicznych, materiałów pożarowo niebezpiecznych, napojów alkoholowych, środków odurzających lub substancji psychotropowych.
31 października 2007, 09:50 / środa
Koszt wypożyczenia to 20.000PLN netto. Sądzę jednak, że Lechia będzie musiała zapłacić jakąś kaucję, bo nikt o zdrowych zmysłach nie wypożyczyłby nam telebimu bez takiego 'zabezpieczenia'.. Więc w razie czego, niech jeden z drugim dobrze się zastanowi, bo może nadszarpnąć to nasz budżet na grube tysiące..

TLG!
2 listopada 2007, 17:04 / piątek
- bramy stadionu otwarte zostaną o godzinie 14.00,
- udostępnione zostanie jedynie wejście od strony cerkwi,
- wstęp za okazaniem biuletynu klubowego,
- obowiązuje zakaz wnoszenia i spożywania alkoholu,
- z użytku wyłączony zostanie parking za trybuną krytą oraz wejście od strony kortów,
- w pierwszej kolejności prosimy o zajmowanie miejsc na trybunie krytej
2 listopada 2007, 18:03 / piątek
mam nadzieje ze biuletynów nie zabraknie i sprzedaz bedzie nie przez jedna osobę :)
a tak pozatym to była mowa wczesniej o czekaniu na naszych zawodników i podziekowanie im za 3 punkty !!!
ale czy oni napewno wrócą na T29 ?? czy tez juz w drodze powrotnej są rozwozeniu do domów ?? bo lipa by była jak bysmy czekali z 2 godz a tylko kierowca z kierownikiem klubu by dojechali na stadion !!
3 listopada 2007, 08:34 / sobota
Czyli trzeba iść gdzieś do pubu
3 listopada 2007, 14:12 / sobota
Wrzeszczanin : mysle ze nie ma sie co martwic :) chlopaki do gdyni wyrusza z Traugutta a na T29 pewnie przyjada wlanymi samochodami :) Wiec pewnie autokar wroci z naszymi zawodnikami na T29 :) Przynajmniej mam taka nadzieje i ze bedziemy licznie cekac na naszych pilkarzy :)
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.422