Gdańsk: sobota, 7 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Stal Stalowa Wola - LECHIA /27.10.07, g.15.00

strona 5/5

28 października 2007, 17:17 / niedziela
kiedy po pierwszej polowie wygrywa sie 2:0 nie mozna dac przeciwnikowi wyrownac,takimi meczami przegrywa sie awans:(
28 października 2007, 17:57 / niedziela
zeto:
"Przestań pić, będzie zdrowiej dla twojej wątroby i umysłu.

Jak Lechia strzela bramkę zawszę się cieszę. Nawet wtedy, kiedy strzelcem jest Janusz Jojko.
Wczoraj wkurwiłem się na gole w drugiej połowie. Bo w pierwszej skakałem do góy, jak mało kto.
No ale ty wolałeś wypic kilka browarów, zamiast ruszyć dupę do Stalowej."
Jak zwykle nie kumasz. To że napisałem że się wkurwisz po bramce strzelonej przez rogala oznacza nie mniej nie więcej tylko że go nie cierpisz i wolałbyś żeby brameczki dla nas strzelał kto inny.
Ale ty nie rozumiesz co się do ciebie pisze!
A to że nie jeźdżę na wszystkie wyjazdy wcale nie znaczy że jestem gorszym kibolem od ciebie. Mam rodzinę i pracę / dobrze wiesz jaką/ przy której nie mogę tak jak ty raczyć sie piwkiem codziennie. A odnośnie przedwczorajszego dnia jak juz ciebie to tak bardzo interesuje to finalizowałem bardzo ważną umowę.
Ale ty tego nie zrozumiesz bo pewnikiem pracujesz w podupadającej firemce po 8 godzin dziennie bez żadnych perspektyw!!! Ale przynajmniej możesz sobie chlać kiedy i ile chcesz !!!
I nie wyciągaj mi tu jakichś moich wypowiedzi z przed roku czy dwoch bo wcale nie twierdżę że nie lubię piwka!
Zresztą chyba strasznie się nudzę skoro odpowiadam na twoje kretyńskie zaczepki:):)
28 października 2007, 18:16 / niedziela
Czarny pisze:
"Widzisz kolego po szalu,nie sztuka jest szydzenie,sztuka jest prowadzenie dialogu !
Przejrzyj swoje wpisy we wszystkich watkach !
Same szydery-zero dyskusji z Twojej strony.

Nie,nie pisz,ze kontratak,to za kazdym razem wyzywa ludzi itp,itd.
On mnie w tej chwili nie interesuje.
W tym momencie,obchodzi mnie Twoje podejscie do ludzi.
Po co podkrecasz temat szalika w czasie meczu,jak wszyscy mielismy nadzieje,ze temat ten jest zamkniety ?
Ty mi nie odpowiadaj-odpowiem za Ciebie :
Bo nie mam nic ciekawego do powiedzenia-umiem tylko szydzic z ludzi !

Prosze,nie odpisuj,nie warto.

Mimo wszystko pozdrawiam."

Jednak odpowiem... Dzięki, że odpowiadasz w moim imieniu jednak zanim to zrobisz to pomyśl chwilę. Na tym forum jest wielu "znawców", "jedynych prawdziwych kibiców bo jeżdżą na wyjazdy" i mega omnibus Zeto, który jeśliby założyć temat "Jaki jest najlepszy mak do makowca na święta" to zapewne i w tym wątku miałby najwięcej do powiedzenia i miałby najlepszy przepis na makowca bo przecież zaliczył tyle wyjazdów i tyle zrobił dla Lechii. Naprawdę nie mam przyjemności z ciągnięcia łacha z kogokolwiek na forum, ale chyba przyznasz sam, że wypowiedzi i tok myślenia niektórych forumowiczów jest conajmniej dziwny. Jak merytorycznie odpowiadać na bzdury w wątku o szalu ? Mam wrażenie, że megalomania niektórych przechodzi już wszelkie granice. Wyzywanie bramkarza za brak szala w bramce to jest poprostu totalna głupota, jak na to odpowiedzieć inaczej niż drwiną, kpiną czy śmiechem. Mam nadzieję, że może w ten sposób ktoś coś zrozumie. Widzę, ze Ty również uważasz, że tylko Ci którzy jeżdzą na wyjazdy są prawdziwymi kibicami (uwypuklenie tego, że pisałem w czasie meczu), jednak powienieneś wiedzieć, że to w żadnym stopniu nie może być miarą i oceną tego czy ktoś dobrym kibicem czy nie. Moja praca pochałnia mi dosłownie całe dni, w kazdym tygodniu dwa,trzy dni spędzam gdzieś w Polsce i jeszcze jęsli bym miał w weekendy wyjeżdzać na mecze to myślę, że mógłbym się spakować... Coś kosztem czegoś, ale nie uważam się przez to za kogoś gorszego, a wręcz przeciwnie, każdy ma swoje priorytety jak wiesz.
Również pozdrawiam i życzę więcej obiektywizmu w ocenach
28 października 2007, 18:35 / niedziela
Wcale mi nie chodzilo o to, ze nie ma Ciebie na meczu !!!!!!!!
Pisalem''w czasie meczu'',a wiesz jak wtedy,kazdy z nas jest naladowany,w czasie meczu,ktorego my nie ogladamy ?!
Ty,w takim momencie ''dolewasz oliwy do ognia '' !
Prosilem Ciebie,zebys nie uzywal argumentow typu :a bo inni tez szydza i pisza glupoty.Mialem nadzieje,mylilem sie,ty swoje.
Z jednym sie z Toba zgodze.
Na tym forum jest wiele ''wynalazkow'',ale staram sie nie podejmowac z nimi gadki,po prostu z mojej strony zlewka !
Co do mojego obiektywizmu,to rozne mamy charaktery i nie dane nam jest wszystkich usatysfakcjonowac.
Jednych popieram,drugich nie,nie znaczy,ze mam drwic z kolegow po szalu.
Widzisz,ja zawsze potrafie sie przyznac do skuchy,Ty natomiast winisz swoje niskie zachowanie Zeto i kontrataka.
Troche to dziwne,nie wydaje ci sie ? Szkoda.
Pozdrawiam.

LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
28 października 2007, 18:41 / niedziela
ode mnie 8 fotek odnośnik
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021