Gdańsk: poniedziałek, 21 września 2020
FORUM
Podstrony:

W niedzielę wybory

strona 2/6

18 października 2007, 16:45 / czwartek
Łukasz jak zwykle nie masz racji. Wolność wyznania nie zależy od poglądów politycznych, ale kultury i tradycji danego narodu. Dlatego na bliskim wschodzie leją się o kawałek ziemi, a w USA podśmiewują się z chrześcijan. Wolność słowa natomiast zawsze zależała od nastrojów panujących w społeczeństwie. Kiedy zbytnio narzekają, wtedy zaczyna się cenzura. Kaczor nie ma tu nic do rzeczy
18 października 2007, 16:46 / czwartek
A ja powiem krótko...FORUM LECHII TO FORUM LECHII ...a nie jakiegoś PO,PIS itp...
Jak ktoś chce sobie popisać o polityce to są fora polityczne( tak myślę bo nigdy na nich nie byłem)....PRECZ Z POLITYKA,ŁAPY PRECZ OD LECHII i od sportu ogółem.

A jak ktoś chce na kogoś głosować to nie musi czytać o tym na tym forum...

TYLKO BKS
18 października 2007, 16:57 / czwartek
JEBAĆ W DUPE PO.
Kurwa prawicowi kibice sie znalezli i glosuja na takie scierwo jak platforma, ktora jesli wygra to pierwsze co zrobi to koalicje z KOMUNISTAMI z lidu.

Ja glosuje na LPR, bo w polsce nie ma innej normalniejszej partii.
Won z zydami, pedalami, komunistami i cwelem Tuskiem.
A poniewaz i tak tylko jedna partia wygra to mam nadzieje ze bedzie to PiS.

PiS przynajmniej identyfikuje sie z wartosciami narodowymi, z polska tradycja, nie zezwalaja pedalom na parady.
A jesli PO wygra to zaloze sie ze te pedalskie marsze beda na porzadku dziennym.
Jebac lewice i liberalow.
18 października 2007, 17:03 / czwartek
WMG1488
Po co glosujesz na LPR I tak oni przegraja..!
marnujesz tylko glos:/;/;/ badz Lechistom i zaglosoj na PO¬¬¬!!!!
18 października 2007, 17:07 / czwartek
wmg : na krucjate marsz ;] a pis krecil lody z czerwona samoobrona, daje prace dzialaczom pzpr i komunistycznym sedziom i prokuratorom. i co, tacy sa zajebisci?
18 października 2007, 17:10 / czwartek
glosowac byle nie na LiD i starczy..
18 października 2007, 17:12 / czwartek
Wolna Polska, bez Kaczorów!!!!!!!!!!!!!!!!
18 października 2007, 17:27 / czwartek
Lechia_uk- prawdziwy Lechista nigdy nie zagłosuje na złodziejskie po. Rządy tuska, to dopiero będzie cyrk, a następne wybory będą za rok, bo już w grudniu będzie stan wojenny.
18 października 2007, 17:29 / czwartek
a jak wygraja kaczory to swiat sie skonczy i wszyscy umrzemy! mialo byc merytorycznie
18 października 2007, 17:43 / czwartek
Precz z komuną i PO ...BKS Lechia Gdańsk Polski Bastion Prawicy !!!!
18 października 2007, 17:47 / czwartek
Grucha, tak czy tak wygra Kaczor. Dyskusja jest na temat, czy wolimy Kaczora swojaka, czy marną podróbkę hollywoodzkiej gwiazdy. Ogólnie to Donald kojarzy mi się z gumą do żucia.
18 października 2007, 17:51 / czwartek
Głosujesz na PO? Jeśli tak to twój głos idzie również na LiD, a jestem ciekawy czy ci co oddają im głos na stadionie Lechii krzyczeli "Precz z komuną", "A na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści"

Jedyny słuszny wybór to LPR lub PiS
18 października 2007, 17:57 / czwartek
a kaczory z czym sie kojarza?
dla mnie Ci ludzie maja gorsza prezencje od Walesy !

pis w ciagu 2 lat prawie nic nie zrobilo [jedyny plus tego rzadu to zmniejszenie korupcji ]

jestem stanowczym przeciwnikiem ewentualnej koalicji PO - LId
ale teraz pytanie - czym byla koalicja pis - samoobrona[ komuchy z niskich stanowisk - w duzej czesc] ?

a komentarze typu: glosujesz na pis nie jestes prawdziwym Lechista to juz szczyt wszystkiego

nawiasem mowiac wszystkie partie powinno wsadzic sie do jednego pomieszczenia i wysadzic
a nastepnie pomyslec co zrobic ;]
18 października 2007, 18:00 / czwartek
Wmg1488
"JEBAĆ W DUPE PO.
Kurwa prawicowi kibice sie znalezli i glosuja na takie scierwo jak platforma, ktora jesli wygra to pierwsze co zrobi to koalicje z KOMUNISTAMI z lidu.

Ja glosuje na LPR, bo w polsce nie ma innej normalniejszej partii.
Won z zydami, pedalami, komunistami i cwelem Tuskiem.
A poniewaz i tak tylko jedna partia wygra to mam nadzieje ze bedzie to PiS.

PiS przynajmniej identyfikuje sie z wartosciami narodowymi, z polska tradycja, nie zezwalaja pedalom na parady.
A jesli PO wygra to zaloze sie ze te pedalskie marsze beda na porzadku dziennym.
Jebac lewice i liberalow."

Hahahaha, gosciu z nickiem 14/88 wypowiada sie o polskich wartosciach narodowych. Szczyt wszystkiego
18 października 2007, 18:02 / czwartek
A z kim PiS miało zrobić koalicję? PO się wypieło PSL nie zgodziło się na warunki SLD to największy wróg Kaczorów (i chwała im za to) a władzę trzeba jakoś sprawować. Do LPR nic nie mam poza tym że reprezentuje ich idiota:)
18 października 2007, 18:09 / czwartek
po sie obrazilo...
mogli od razu zrobic nowe wybory

nalezy dodac ze Jarus Kaczynski po wygranej swojego brata w wyborach prezydenckich powiedzial ze on nie bedzie premierem - jak jest kazdy widzi

a co zlego pis zrobil w ciagu ostatnich 2 lat - dowiemy sie ale jak bedzie inna partia u wladzy - zeby ich wielbiciele sie kiedys nie zdziwili
18 października 2007, 18:15 / czwartek
Tak głosujcie na PiS, na zakazy stadionowe za odpalenie racy, na sądy 24 godzinne, inwigilacje oraz podsłuchy,więzienie za odpalenie skręta czy picie piwa w miejscu publicznym,wchodzenie w dupe USA i wojne w Iraku, a z meczów Lechii niech Kurski zrobi finał Superbowl albo kolejną konwencje PiSiorów!!!

Aejaejao!!!
18 października 2007, 18:17 / czwartek
Żeby nie było to nie wychwalam PiSu że są zajebiści itp, bo w niektórych sprawach wkurwili mnie, ale trzeba wybrać mniejsze zło.
18 października 2007, 18:25 / czwartek
To zagłosuj na partie ĘĄ Ędwarda Ąckiego!!!
18 października 2007, 18:36 / czwartek
Nie rozumiem jednego - boli Was to, że PO chce koalicji z LiD'em? Bo wnioskuję tak po większości wpisów.

Koalicja PO - LiD, nawet jeśli powstanie, to nie po to aby prawica jednoczyła się z lewicą, czy komunistami, jak to nazywacie. Chodzi o większość w sejmie, siłę przebicia, ale głos będzie należał do PO, bo to oni zdobędą więcej głosów. Wierzę, że są w stanie coś zmienić. I zaraz ktoś mnie tu zjebie, powie, że to PO coś zjebie albo że Kaczyński jest karłowatym chujem. Może i jest, ale po to walczyliśmy latami o demokrację, aby KAŻDY z nas miał prawo do WYBORU, do głosu na partię, której program jemu odpowiada. Więc jeśli ktoś ma zamiar mi zaraz nawrzucać, czy namawiać do zmiany zdania, niech po prostu wypierdala. Miało być merytorycznie, więc napisałem co uważam. Mam dość rządów PiS'u, więc głosuję na alternatywę.

Oczywiście ktoś zaraz stwierdzi, że używając słów na 'k', 's', 'ch', itp. też mówi co myśli i to jeszcze możliwie 'najmerytoryczniej', ale taki jeden z drugi jest po prostu idiotą, przez których w naszym państwie dzieje się to, co się dzieje.

Informuję też wszystkich, a wręcz apeluję do Was, abyście mi nie odpisywali, bo i tak w dupie mam to co napiszecie. Naskrobałem od siebie kilka skromnych zdań, swoje też już mam, i nic ani nikt go nie zmieni. Pozdrawiam.
18 października 2007, 18:54 / czwartek
Mnie zastanawia jedna rzecz odnośmie wyborów. po wyborach 2 lata temu jeśli się popytało znajomych na kogo głosowali to nikt się do pis-u nie przyznawał. Teraz też wszyscy mówia że nie zagłosują na pis.Tylko na tym forum jest pełno zwolenników kaczorów! A dlaczego??? Bo tu się jest anonimowym! W realu większość się nie przyzna do zagłosowania na pis. Nawet jutro na meczu jeżeli będzie taka akcja jak na meczu z Węgrami / "Kto nie skacze - ten jest z PIS-u/ to wszyscy będa skakać! Wstydzą sie przyznać do swego wyboru czy co?
Jeżeli chcą żyć w kraju rządzonym prze ojca przewodniczącego /tylko proszę ewentualnych adwersarzy o niedyskutowanie z tym stwierdzeniem bo to jest niepodwarzalny fakt a z faktami sie nie dyskutuje chyba że delikatnie rzecz ujmując nie ma się zbyt dużego współczynnika inteligencji/ - to ich sprawa!
Jeżeli chcą żyć w kraju gdzie obywatel jest podłuchiwany i poniżany prze własny rząd - to ich sprawa!
Jeżeli chcą mieć przerywane transmisje z meczu ich ukochanego klubu - to ich sprawa!
Ale dlaczego potem w realu boją się przyznać do swojego przemyślanego i jedynie słusznego wyboru???
I tego właśnie nie rozumiem!
18 października 2007, 19:00 / czwartek
Ja chce zaglosowac na kapitana lechii Mattiego Baczka . Jestem kilka tysiecy kilometrow dalej i moze ktos mi podpowiedziec z jakiej partii startuje . Lechia wolna od kaczora donalda . Jutro liderem bedzie Lechijka . Bialo zielone pozdro .
18 października 2007, 19:04 / czwartek
Zeusik zaraz Ci wszyscy tu napiszą że moga sie spotkać z Tobą w twarz i przyznac sie że głosują na PiS:P Szkoda, że tylko napiszą:P:P:P Juz to ich powinno przekonać że cos jest nie tak skoro muszą sie wstydzić swojej partii...
18 października 2007, 19:04 / czwartek
za to po częsci rozumiem wybór pisu przez wyborcow ze wsi i małych miasteczek.
O ich elektorat na co dzień nikt nie walczy. Tylko radyjko z torunia. I sa przez tą rozgłośnie strasznie zdoktrynizowani i zmanipulowani! Tam z kolei nikt sie nie przyzna do głosowania na PO /zresztą tam takich głosów prawie nie ma/.
Jednak ich coś tłumaczy / Parkinson, Alzchajmer i bardzo delikatnie rzecz ujmując ujemny współczynnik inteligencji/!!!
Ale skąd tacy ludzie biorą się w Gdańsku???
Najgorsze że jak się nie zmobilizujemy i nie pójdziemy wszyscy na wybory to za nas wybierze ta 98-letnia babuszka, która o polityce nie ma najmniejszego pojęcia i niejednokrotnie nawet niewiedząca jak się sama nazywa! /oczywiście w żadnym wypadku nie chciałbym urazić ludzi starszych z tej prostej przyczyny że każdy z nas kiedyś będzie też stary/.
18 października 2007, 19:27 / czwartek
Miałem się nie wpisywać, ale oglądałem przed chwilą Informacje na Polsacie, gdzie pokazywali dzisiejszą notatkę Waszego idola z PiS'u, w której napisałej, że jest na.. ŚląZku..

O kurwa, nie wierze.. Hahhaha..
18 października 2007, 19:27 / czwartek
Widzisz, bo ja nie mam przymusu spotkać się z tobą i mówić Ci, że głosuje na PiS. Moi znajomi dobrze wiedzą na kogo głosuje i o dziwo nie zlinczowali mnie...
18 października 2007, 19:30 / czwartek
X-x-X poproś Donalda, żeby powiedział rower, albo rabarbar to sie dopiero pośmiejemy :)
18 października 2007, 19:36 / czwartek
123 masz racje, nie kazdy musi byc madrzejszy od dziecka z pierwszek klasy i nie kazdy musi wiedziec jak sie pisze Śląsk lub jakie sa slowa Polskiego hymnu ("z ziemi Polskiej do Polski"). Na debilizm jeszcze nie wynaleziono lekarstwa
18 października 2007, 19:36 / czwartek
moze jeszcze niech powie Roman Giertych?

Czemu mowicie, ze bedzie koalicja PO - LiD ?

Jesli pojdziemy na wybory to mysle, ze PO bedzie rzadzic samodzielnie, ewentualnie wraz z PSL

odnośnik sprawdzcie sobie to i zobaczcie na kogo naprawde chcecie glosowac

pozdrawiam, do jutra na T29
18 października 2007, 19:58 / czwartek
na demo liberałów? nigdy!
nacjonalista
18 października 2007, 20:04 / czwartek
zeusik1- z tą animowością po prostu przesadzasz. Stosujesz stare ticki z ubezpieczeń (pracowałem dwa lata w NN), i dajesz przykłady z dupy wzięte.

Pewnie nikt z twojego towarzystwa nigdy nie zagłosuje na PiS, stąd w rozmowie z tobą wcale nie kłamią. Ty zakładasz zupełnie inaczej. Bo skoro ty zagłosowałeś na po, oni musieli skłamać i głosować na PiS. Takie podejrzenia zawsze padają w towarzystwie, gdzie jest chora konkurencja, a nikt nikomu nie ufa.

"Jeżeli chcą żyć w kraju rządzonym prze ojca przewodniczącego /tylko proszę ewentualnych adwersarzy o niedyskutowanie z tym stwierdzeniem bo to jest niepodwarzalny fakt a z faktami sie nie dyskutuje chyba że delikatnie rzecz ujmując nie ma się zbyt dużego współczynnika inteligencji/ - to ich sprawa!
Jeżeli chcą żyć w kraju gdzie obywatel jest podłuchiwany i poniżany prze własny rząd - to ich sprawa!"

Masz jakąś fobię, odnośnie Rydzyka ?? Rozumiem że jako człowiek światowy i wykształcony, odrzucasz naukę kościoła katolickiego. Że daleko w poważaniu masz Boga i religię, dzięki której nasza Ojczyzna wielokrotnie wychodziła z opresji. Ale że jeden człowiek, aż tak bardzo stoi tobie w przełyku ??

Co do podsłuchów, to ustawa o zapisie rozmów telefonicznych i ich archiwizacji jest od początku istnienia w Polsce telefoni komórkowej. Nie wymyślił tego PiS. Jesli chodzi o monitorowanie miast, jako pierwsze zaczęły to robić banki, podkładają kamery do bankomatów. Potem co mądrzejsze władze, zaczęły monitorować swoje miasta.
Zapewne pamiętasz lata 70-80. Jeśli powiesz, że teraz jest podobnie, to pomyślę o tobie, że właśnie uciekłeś z jednej z dzielnic w Starogardzie Gd. Tak może pisac małolat, co nie pamięta stanu wojennego.

"Jednak ich coś tłumaczy / Parkinson, Alzchajmer i bardzo delikatnie rzecz ujmując ujemny współczynnik inteligencji/!!!
Ale skąd tacy ludzie biorą się w Gdańsku???
Najgorsze że jak się nie zmobilizujemy i nie pójdziemy wszyscy na wybory to za nas wybierze ta 98-letnia babuszka, która o polityce nie ma najmniejszego pojęcia i niejednokrotnie nawet niewiedząca jak się sama nazywa!"

A teraz przeczytaj ze zrozumieniem bzdurę, którą sam napisałeś. Raz piszesz o obrażaniu, a za chwilę sam obrażasz. Pytasz skąd 98 letnia babcia w Gdańsku ?? Odpowiem tobie. Przyjechała tu wcześniej niż ty. Swoje przeżyła w WMG, a potem podczas drugiej wojny. Sporo zdrowia zabrała jej komuna. A teraz taki byle jaki zwolennik jedynej słusznej sprawy, obraża ją sobie w najlepsze.
Ot taki mały paradoks. Jednych o to oskarża, sam to robiąc.

I właśnie taka jest cała platforma. Bezkrytyczna w stosunku do siebie. Pogardliwa i nieufna w stosunku do innych.
18 października 2007, 20:09 / czwartek
Nieufna w stosunku do innych??? A co powiesz o PiS-ie??? Oni nawet są nieufni w stosunku do siebie, nie zdziwiłbym się gdyby Jarek nie ufał Leszkowi...
18 października 2007, 20:12 / czwartek
Bezkrytyczna??? Zeto ja wiem, że jesteś jednym z bardziej inteligentnych na tym forum, ale opisując PiS i mówiąc, że to Platforma to czysta demagogia!!!

PiS nawet jak popłenil oczywisty błąd, zrobił coś co zaszkodziło Polsce, to winę zwałał na opozycję. Nie przypominam sobie ani jednej wypowiedzi, żeby przyznali się do błędu... Trochę wiecej obiektywizmu.
18 października 2007, 20:13 / czwartek
moim skromnym zdaniem ks Rydzyk to antyreklama, Boga , religii, Kościoła - możesz się z tym nie zgadzać
mam znajomego który zbierał podpisy dla jednego z kandydatów PO i jedynymi ludźmi którzy opluwali go, wyzywali i byli w skrócie niegrzeczni to wyborcy PiSu
reszta po prostu dziękowała i nie podpisywałą się
zresztą znane są zachowania elektoratu PiS i fanów ojca dyrektora dośc szeroko
demokracja ma to do siebie że jest ułomna ale mimo wszystkiej jej wad w niedziele społęczeństwo podziękuje zawistnym karłom
18 października 2007, 20:14 / czwartek
Sam sobie głosuj na PO agitatorze. Takie tematy wogóle nie powinny pojawiać się na forum - jeśli już jednak są... Jedyna lista prawicowa w tych wyborach to LPR: wprawdzie mizernej jakości, ale jednak narodowcy z LPR plus wolnorynkowcy z UPR. No a na pierwszym miejscu w Gdańsku nieco szalony JKM, który może wniesie trochę ożywienia do Sejmu.
18 października 2007, 20:18 / czwartek
moim skromnym zdaniem spadkobiercami Solidarności i ludzi dbających przede wszystkim o interesy narodowe i proletariat jest POlska Partia Pracy -- tacy narodowi socjaliści bez powiazan z toruńskim prorokiem
18 października 2007, 20:24 / czwartek
WooCash15- piszę to co widzę. Zobacz w jaki sposób platforma potraktowała Rokitę, czy Płażyńskiego. Dlaczego z po odszedł Religa, czy Gilowska ? Dlaczego Tusk krytykuję budowę dróg, tylko dlatego, że chce się go odtrącić od żłoba ?? Przecież każdy wie, że GTC to jego firma.

Powiedz mi, kiedy jakikolwiek polityk przyznał się do własnego błędu ?? Bo ja takiego nie znam. Politycy mają to do siebie, że pijaństwo nazywają "wirusem z Filipin", a złapanie za rękę na wzięciu łapówki "szykanowaniem opozycji". Najpierw razem grają w tenisa, potem jeden jedzie na drugiego, że bezę zamiast łyżeczką wpierdala ręką. Dziwnym zbiegiem okoliczności, każdy przed wyborami chce być przyjacielem wszystkich. Niedawno nawet przeczytałem, że dwóch kandydatów "przywiezionych w teczkach" do innego miasta, chaciało wybudować szpital i szkołę, które już dawno w tym mieście są :). Jeden był z po, drugi z PiS.

rze
18 października 2007, 20:13 / czwartek
moim skromnym zdaniem ks Rydzyk to antyreklama, Boga , religii, Kościoła - możesz się z tym nie zgadzać

Zgadzam się z tym całkowicie. Jednak mimo całej niechęci to tego człowieka, nie wpisuję w każdym temacie, jaki to z niego kutas. Zeusik na jego punkcie ma wyraźny kompleks.
Fakt że jest bardzo medialny, ale nie przeceniałbym jego możliwości. Napewno jego agitacja nie wpłynie na wynik wyborczy.
18 października 2007, 20:26 / czwartek
JAcek Kuroń był jednym z niewielu którzy potrafili przyznać się do błędów, do tego że się mylił -- no ale JAcek był tylko jeden
18 października 2007, 20:27 / czwartek
rze
18 października 2007, 20:18 / czwartek
moim skromnym zdaniem spadkobiercami Solidarności i ludzi dbających przede wszystkim o interesy narodowe i proletariat jest POlska Partia Pracy -- tacy narodowi socjaliści bez powiazan z toruńskim prorokiem

PPP z Słomką w składzie, to odpady historii. Słomka ma to do siebie, że w imię własnej wielkości, zniszczy wszystko co pojawi się na jego drodze. Ja osobiście spotakałem się z nim raz, kiedy w Pruszczu Gdańskim w szkole nr2 gasił światło w KPN. Głównie dzięki niemu, pierwsza antykomunistyczna partia w Polsce, przestała istnieć. Takich ludzi jak on, z całym szacunkiem powinno odsyłać się do rezerwatu.
18 października 2007, 20:35 / czwartek
Założenie butów - 30 sekund
Spacer do lokalu wyborczego - 600 sekund
Oddanie głosu - 120 sekund
Ujrzenie niezadowolonej miny Kaczorów - BEZCENNE!!!
18 października 2007, 20:38 / czwartek
no bliżniacy też są raczej lepsi w destrukcji niż w kreowaniu czegokolwiek oprócz podziałów, zamętu, strachu i nienawiści
co do PPP - to tylko przykład, ich program jest dośc mocno populistyczny i niemożliwy w większości do spełnienia - samymi kandydatami się nie interesowałem chodziło mi o ich pochodzenie - czyli NOP, KPN i 'S80'
wobec Słomki zdaje się trwa lub zacznie się postępowanie za fałszowanie podpisów do listy wyborczej, typowy chory na władze egol
18 października 2007, 20:51 / czwartek
zeto : na Ciebie i dla Ciebie już lekarstwa nie ma i niestety już chyba nie będzie!!!
Przede wszystkim w trybie natychmiastowym wypisuję się z Twojej bandy. Widzę że nam coraz mniej po drodze! Po prostu swoim debilizmem mnie przeraziłeś!
"Masz jakąś fobię, odnośnie Rydzyka ?? Rozumiem że jako człowiek światowy i wykształcony, odrzucasz naukę kościoła katolickiego. Że daleko w poważaniu masz Boga i religię, dzięki której nasza Ojczyzna wielokrotnie wychodziła z opresji. Ale że jeden człowiek, aż tak bardzo stoi tobie w przełyku ??"
Po pierwsze Kościół tu nie ma nic do rzeczy chociaż nie przeczę że w zabobony nie wierzę!
Po drugie Twój idol nie ma nic wspólnego z prawdziwą wiarą i nauką prawdziwego kościoła katolickiego. Niejednokrotni jego wystapienia i postepowanie były piętnowane przez chierarchów kościelnych. Jednak Ty i twój prezydent pozwalacie żeby wam pluł w twarz a wy mówicie że deszcz pada! Twoja sprawa chociaz szczerze mowiąc nie zazdroszczę Ci upodobań!
Po trzecie nie przecze że religia BYŁA niejednokrotnie spoiwem jednoczącym nasz naród i dodającym mu siły. Ale to czas przeszły i wyolbrzymianie roli Kościola i religi w dzisiejszych czasach jest niporozumieniem.
Po czwarte i najważniejsze: Ty chyba jesteś ślepy i głupi że nie widzisz że ten osobnik z torunia rządzi kaczorami i tym krajem. Same kaczory nie mają wiele do gadania bez jego zgody i akceptacji. Podam tylko 2 przykłady. Każdy inny człowiek w tym kraju by był ścigany i skazany za nazwanie prezydentowej czarownicą! Przykład drugi: zapewne słyszałeś że jak Twój idol jechal swoją limuzyną do warszawki na spotkanie z kaczorami to zwrócil w połowie dogi! A dlaczego? Bo premier zadzwonił go grzecznie poinformować , że na spotkaniu nie moż być i będzie mógł się spotkać tylko z prezydentem. A Twój idol na to że on się umawiał z obydwoma i na spotkanie z jednym nie pojedzie! I zawrócil do torunia!:):):) olał umówione spotkanie z głowa Panstwa!!! To najlepiej świadczy o jego ogromnej władzy nad kaczorami!
I ty się na to zgadzasz??? Żal mi Ciebie
I prosze nie odzywaj się do mnie bo polemizowanie z kimś takim jak Ty uwłacza mojej inteligencjii!
18 października 2007, 20:56 / czwartek
zeto : co jak co ale jego agitacja jest wlasnie tym jezyczkiem u wagi, kilka dobrych procent glosow moze zalatwic i dlatego kaczory liza mu pupalka
18 października 2007, 21:19 / czwartek
grucha: Ty chyba nie za bardzo sie orientujesz w jakiej Polsce żyjesz:):):)
Pojedź do jakiejkolwiek wioski a zobaczysz jak wygląda te kilka procent poparcia /Twoim zdaniem/. Zapewniam Cie że tu chodzi o głosy kilkudziesięciu procent wyborcow!. A tego nie widać w żadnych sondażach bo na wsiach sie generalnie ich nie robi.
Po za tym dla kilku procent głosów nawet kaczory nie dawałyby się tak szmacić chochsztaplerowi z torunia!
18 października 2007, 21:20 / czwartek
oni potrafia sie szmacic za duzo mniej :) na pewno nie kilkadziesat procent, juz nie dramatyzuj plz
18 października 2007, 21:27 / czwartek
18 października 2007, 21:27 / czwartek
"I prosze nie odzywaj się do mnie bo polemizowanie z kimś takim jak Ty uwłacza mojej inteligencjii!" Zeusik1, Twój liberalizm jest piękny i przypomina liberalnego Niesiołowskiego, naprawdę bardzo liberalnie, kilku liberałów tu się wypowiada, życzę udanych rozmów koalicyjnych z takimi świniami jak Senyszyn, Jaruga-Nowacka, Kalisz, Kwaśniewski, Szmajdziński, Sierakowska itd. a na dobranoc
odnośnik
18 października 2007, 21:30 / czwartek
Zeto dobrze wiesz żer elektora, który słucha radia maryja jest duży i co wiecej są to osoby ktore zawsze chodzą na wybory. Niektorzy tu przesadzają, że ma on kilkadziesiąt procent, ale możliwe ze porywach sięga on wyniku dwucyfrowego. Jeśli Rydzyk zaczałby mówic żeby głosować na LPR albo Samoobronę elektorat ten zrobiłby to bez wahania wiec nie mów że Rydzyk nie ma wpływu na wybory
18 października 2007, 21:31 / czwartek
Tak na serio napodstawie opinii kolegow bedacych po za krajem ale glosujaqcych w Londynie . To bedzie masakra dla PiS-u . Ostanie sie im ino prezydent . I dobrze w Sejmie beda niczem to beda mniej szkodziec . A jutro Lechijka liderem i my musimy pic juz dzisiaj za to bo jutro od rana budujemy nowa Anglie . Ale wrocimy z Olem i zrobimy porzadek . Kaczory do obory .
18 października 2007, 22:10 / czwartek
Panowie, to o czym my tu debatujemy? Kilkadziesiąt procent od Rydzyka, plus 30 w sondażach. Już dziś otwórzmy szampany za zwycięstwo PiS :-) Kro 70 000 emigrantów którzy chcą głosować, to kropla w morzu. Poza tym, na emigracji oprócz zwolenników po, są również normalni i inteligentni ludzie. Ich głos napewno nie będzie na tuska.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.359