Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

W niedzielę wybory

strona 3/6

18 października 2007, 22:33 / czwartek
Kontratak od kiedy elektorat rydzyka nie jest wliczany do sondaży:P?
18 października 2007, 22:39 / czwartek
Łukasz, poczytaj intelektualistę Zeusika. To on napisał, że nikt nie robi sondaży na wsiach, a tylko tam jest elektorat Rydzyka. Ja tylko podsumowałem złote myśli. Zeusik, mała prywatna wrzutka. Czy fakt, że w Bydgoszczy miałeś koszulkę Irlandi to przypadek, czy już wtedy liczyłeś na tuskowy cud. Mam nadzieję, że teraz jego irlandzki sen ponownie zakończy się porażką.
18 października 2007, 22:51 / czwartek
My tu gadu, gadu, a i tak jak PiS wygra, to będzie koalicja PO-LiD, bo te lewackie skurwysyny nie odpuszcza koryta bez walki. No ale wierze, że w końcu się za nich wezmą, szybciej, czy później.
18 października 2007, 23:10 / czwartek
Najwazniejsze aby POPIS dali jutro biało-zieloni!!! Reszta POPiS-ów SIO!!! Zeto zresztą też sio...
18 października 2007, 23:40 / czwartek
no no no kontratak!!! To znaczy że my się znamy!!! Ale wybacz nie kojarzę Cię(:(:(:(: Koszulke Irlandii mam bo jest biało - zielona. Ściągnęliśmy je sobie z Irlandii w czwórkę z kumplami i z tego co wiem to jedyne takie biało-zielone koszulki na T29. Dla mnie one są przede wszystkim biało-zielone a rzeczą o bardzo dla mnie małym znaczeniu jest fakt że to koszulki Irlandii.
Co do Tuska to pisałem już że go nie lubie /bo go trudno lubić/ i sądze że gdyby PO kierował ktoś inny to już 2 lata temu by wygrali. W żadne cuda gospodarcze Tuska nie wierzę . Ja tylko bym chciał żeby zwycięska partia zrobiła porządek z tadziem z torunia i z tym burdelem w Polsce jaki on ze swoimi sługami kaczorami w tym kraju przez 2 lata zrobił.
pis nie zrobi z nim porzadku więc pozostaje głosowanie na PO.
I to wszycho na ten temat!
18 października 2007, 23:47 / czwartek
A Wsumie wam powiem ze...Kazdy niech glosuje jak mu sie podoba,
Jeden glosuje na kaczke,drugi na tuskiego,3 na jakiegos pedala Giertycha,!
A Co jak nie zaglosuje na PO To niebede Lechista...?
Ja glosuje na PO a niech kazdy glosuje na kogo chce!
LECHIA GDANSK!!!
19 października 2007, 00:03 / piątek
Znalazłem prawdziwą perełke:
"Kolego!
Wybudowałeś dom, spłodziłeś syna, posadziłeś drzewo! Jesteś FACET!
a tak na marginesie...
Ilu facetów mieszka z mamusią? – Niewielu!
Ilu facetów nie ma auta? – Niewielu!
Ilu facetów nie ma "prawka"? – Niewielu!
Ilu facetów nie ma konta bankowego? – Niewielu!
Ilu facetów nie ma żadnego majątku? – Niewielu!
Ilu facetów nie ma więcej niż 165 cm? – Niewielu!
Ilu facetów nie ma żony lub dziewczyny tylko ma kota? -
Bardzo, bardzo niewielu!
Dlaczego facet, który swoim podejściem do życia i zachowaniem
reprezentuje niewielu, ma być twoim premierem?
Ile ludzi powinno zagłosować na niego? – Niewielu!!!!!!
Idź na wybory i nie bądź jednym z niewielu !!!"

Jak dla mnie to bomba!
19 października 2007, 00:23 / piątek
A jak dla mnie to beznadziejne, powiem więcej to jest nudne!
19 października 2007, 00:29 / piątek
a jednak prawdziwe ;]

They're so persuasive, with their fucking lies.
Not an ounce of respect.
They'll do anything to sell deception.
Burn the lies.
Their words of ignorance.
Shove them back.
Back down their throats.
All that I have for you is hate.
They will quickly abandon,
what little morals they have.
Tell you that you are worth nothing,
with no regard for anyone.

przypominam, ze jutro od 24 jest cisza wyborcza ;D
19 października 2007, 01:44 / piątek
beka mam z tego co tu czytam :D tak samo jak przyspiewki huj w dupe temu co oddał głos kwasniewskiemu 50% Gdańszczan na niego głosowało w tym moze i wasi rodzice :) beka beka beka wole isc napisac na tej kartce huj wam w dupe niz zagłosowac na PO
19 października 2007, 05:25 / piątek
Lechista nie głosuje na lewaków z PO i koniec!
19 października 2007, 06:31 / piątek
Zeusik Legia też na Biało- Zielone koszuli. Jak sobie kupisz, to też będziesz jedyny w Gdańsku. To jest właśnie typowa peowska obłuda. Lechia to Lechia, a nie żadna Irlandia czy Celtic. Albo nosisz swoje barwy, albo stroisz się w cudze piórka. Tusk podobnie, zamiast Polską, mami nas Irlandią. A jeśli myślisz że ruszy Rydzyka, to się grubo mylisz. Będzie pierwszą parówą w jego dupsku
19 października 2007, 07:29 / piątek
19 października 2007, 07:59 / piątek
na Onet idz sobie powklejaj takie bzdury
19 października 2007, 08:01 / piątek
Zeusik, ty nie oglądaj tyle gadzinowskiej telewizji, tj. TVN, partyjnej stacji PO, bo prawdy o ojcu Rydzyku tam nie znajdziesz. Twoja wiedza i opinia na temat o. Rydzyka nie pochodzi stąd, iż sam słuchasz Radia Maryja i ogłądasz TV Tram, ale została ci wpojona przez jego wrogów z TVN czy Gazety Wyborczej. Więc tak naprawdę gówno wiesz o. Rydzyku. W TVN czy Gazecie Wyborczej znajdziesz tylko propagandowe slogany i kłamstwa sztabowców PO: program kanalii Wojewódzkiego, Fakty, Szkło kontaktowe i ten program prowadzony przez grubasów (jak mu sam?). Non stop od dwóch lat oczerniają, obrzucają błotem PiS, rodzinę Kaczyńskich i o. Rydzyka.
Co do o. Rydzyka to może i on jest nawiedzony, ale złych rzeczy nie propaguje, ale wzywa na powrotu do tradycji, religijność, pobożność w świecie upadku wartości i zasad. I to tym masonom z PO jest solą w oku. Bo im się marzy taki groteskowy tolerancyjny świat z Magdy M. A poza tym Rydzyk zrobił wielką rzecz, mianowicie odciągnął babcie od głosowania na postkomunistów. Do czasów Rydzyka moherówki dreptały na wybory i wrzucał karteczki z głosami dla Millera czy Kwaśniewskiego. Rydzyk ten elektorat zmobilizował i ukierunkował na głosowanie na prawicę narodową, najpierw na LPR, teraz na PiS. I chwała mu za to. Lechia zawsze jeb... komunę. Tym różni się Rydzyk od Tuska, że ten pierwszy działa przeciwko SLD, a ten drugi chce z czerwonymi tworzyć koalicje rządową i na powrót dopuścić ich do koryta. Dlatego głosowanie na PO równoznaczne jest z głosowaniem na PO-LiD, czyli na koalicje z udziałem komuchów.
19 października 2007, 08:05 / piątek
Rozśmieszają mnie Ci co piszą , że prawdziwi Lechiści nie głosują na lewaków z PO. Internetowe lamusy powiedzcie to nam na stadionie! PO to prawdziwa prawica a nie socjaliści jak PiS, przeczytajcie mój tekst a później sie wypowiadajcie. Przypominam, ze w zeszłym roku w sondzie w necie 75% Lechistów głosowało za PO. PRawdziwi Lechiści nie zagłosują na PiS, który chce wprowadzić wielkie sankcje za małe wykroczenia a wielkie afery (Rywina, Orlenu,itd.) są dalej nie rozliczone! Dość ciemiężenia narodu przez dalsze wprowadzanie coraz to nowych kar i podatków!
19 października 2007, 08:06 / piątek
Kontratak, kiedyś Donald kojarzył mi się z gumą do żucia, teraz zaś z gumą od majtek.
19 października 2007, 08:08 / piątek
Według ostatnich sondaży PO wraz z PSL będzie miała większość!WSZYSCY na wybory!
19 października 2007, 08:13 / piątek
sondaze to lipa, co jeden to inny wiec bym sie nie sugerowal. pozyjemy, zobaczymy
19 października 2007, 08:19 / piątek
TylkoLechia zmień lepiej swój nick bo głupio mi pisać że chłopie bredzisz
o prawicowości PO i jeszcze wyskakujesz z jakimś z dupy wyjetym sondażem z Onetu.Pamiętaj Lechista nie głosuje na lewaków z PO i komuchów z LiD
19 października 2007, 08:37 / piątek
Mam wrażenie że PIS uzyska przynajmniej 50% poparcia . . .
aktywnych uczestników forum czyli 30-tu może 50-ciu lub nawet 100 osób. Średnia stadionowa to około 5 tysięcy gdańszczan i tu sądząc po witaniu na stadionie Jacka Kurskiego (nie jako kibola bo tego niekwestionuje) tylko działacza PIS to poparcie raczej maleje. Dalej patrząc na Lechistów w skali całego miasta można spodziewać się dalszego dołka. Więc niedziela nie wydaje się być dniem którego wyczekuje PIS. Patrząc na te przepychanki może warto spasować z tym zawłaszczaniem sobie prawa do utożsamiania sobie Lechistów jako zwolenników PISu bo może okazać się że jest to miejszość. Choć kto wie?
W każdym razie kto by nie wygrał to pamiętajcie że Lechii z tego tytułu punktów nie przybędzie;)

PO prostu . . .
19 października 2007, 08:46 / piątek
Wybór jest prosty i każdy powinien być świadomy konsekwencji:

1) I wariant – wygrywa PiS i mamy koalicję PiS-PO, ponieważ działacze peowscy (stęsknieni za korytem) wypie... nieudacznika Tuska, dla którego jako lidera partii będzie to już 3 klęska (po przegranej w poprzednich wyborach parlamentarnych i prezydenckich).

2) II wariant – wygrywa PO i mamy koalicję PO-LiD z wicepremierem Olejniczakiem, Ministrem Edukacji i Wychowania Seksualnego Jarugą-Nowacką, , Ministrem ds. Równego Statusu Kobiet – Magdą Środą, Ministrem Sprawiedliwości (stróżem prawości) – Jaskiernią, Pełnomocnikiem Rządu w randze Ministra ds. Równouprawnienia Homoseksualistów i Walki z Homofonią - Napieralskim. A w czasie nominacji ministerialnych błogosławił będzie tej koalicji (mający największe doświadczenie w tym) sam Minister Siwiec pod życzliwym spojrzeniem swego pryncypała Aleksandra.
19 października 2007, 08:51 / piątek
TylkoLechia, myślisz że jesteś prawdziwym Lechistą bo masz taki nick? Śmieszny jesteś :-) zrób kiedyś komplet na wyjazdach, uszyj jakąś ładną flagę na płot, wracaj z meczu ze zdartym gardłem. Jesteś podróbą Lechisty, tak jak tusk jest podróbą liberała
19 października 2007, 08:51 / piątek
to nie jest takie proste. popis baaardzo watpliwy, przy dobrych wiatrach po-psl. po-lid tak jak popis bo czesc lidu nie chce tej koalicji (czerwona). wiec nie wkrecaj wszystkim swoich czarno-bialych kaczorowych wizji swiata ;]
19 października 2007, 08:54 / piątek
No to żeby poprawić frekwencję jestem tym 51-szym lub 101-szym co w niedzielę za prawdą i PIS.......

Pozdro dla Tych , którzy się potrafią przyznać do PIS-u - podziękowania dla wszystkich , którzy nas w ciszy przy urnie poprą w niedzielę.....

Tylko Lechia !!!
19 października 2007, 08:55 / piątek
prawda jest jak dupa, kazdy ma swoja
19 października 2007, 08:57 / piątek
Nigdy nie zagłosowałbym na czerwone ścierwo, ale po tym co zobaczyłem rano, jestem zdania że trzeba ich potopić w jeziorze. Dwóch pedałów leci w ślinę, a zaraz potem olejniczak mówi "przecież jesteśmy bardziej sympatyczni". Teraz już wiem, jak tusk się z nimi dogadał
19 października 2007, 09:00 / piątek
a kim kontratak jesteś żeby pisac mi , że nie jestem prawdzimym Lechistą?
popytam się kim jestes to dzis pogadamy live zobaczymy, czy bedziesz taki madry
19 października 2007, 09:00 / piątek
tak jak kaczynski z lepperem, doodbytniczo ;d to tylko dwie strony jednej choragiewki
19 października 2007, 09:01 / piątek
ciekawe na kogo zaglosuja ci? odnośnik
hmmm
19 października 2007, 09:04 / piątek
Moja wizja jest realistyczna, a nie political fiction z PSL. Nie wiem, ile grochówy miałby wpiep... Tusk i jego sztabowcy, by wystarczająco dużo puścić wiatrów, na tyle dużo by załopotały sztandary PSL-u. Ale PO, mimo swego doświadczenia w opróżnianiu łapczywym koryta, nie dałby rady z taką ilością. Prędzej pękłby z przeżarcia nim zdążyło z tymi wiatrami. Lecz żadna to strata dla kraju, bo smrodu tego nie wielu jest chętnych doświadczyć.
Dziś już Lechia liderem, w niedzielę zaś klęska socjalliberałow solidarnościowych i postkomunistycznych. Piękny weekend się zapowiada.
19 października 2007, 09:05 / piątek
sliczne :) zobaczymy w przyszlym tygodniu. niech wygra bardziej przekonujaca spoleczenstwo opcja.
19 października 2007, 09:20 / piątek
Castrop napisał "Co do o. Rydzyka to może i on jest nawiedzony, ale złych rzeczy nie propaguje, ale wzywa na powrotu do tradycji, religijność, pobożność w świecie upadku wartości i zasad." ..... Ciebie chłopaku to już chyba do reszty popierdoliło :) Tradycja , religijność? :) heh jeśli religijnością jest kupowanie sobie za renty biednych ludzi maybacha i nowiutkie A6 to masz racje, jest religijny do bólu, zasady też ma dobre... psim swedem kupienie działki w Toruniu pod swoją dziwną uczelnie też jak najbardziej ok. No i kase na Stocznie Gdańska też oddał heh. Wyrwanie kasy z UE (a przecież taki był anty) dla swojej szkółki zresztą w czym pomógł mu kaczor. Mam nadzieje,że przyjdzie kiedyś jakaś ekipa, która rozliczy ta jebana kurwe z torunia. Ten cwel ma mało wspolnego z kościołem. Szkoda,że ma taka władzę przez swoje radio,ale kiedyś głosujące pokolenia się wymienią i ją straci.
Smieszą mnie Wasze przepychanki PO-PiS ... jedni i drudzy są siebie warci. Jedni piszą ,że z PO bedziemy mieli władze z postokuną,a z kim zbratał się PiS? Samoobrona to jaka partia jak nie postkomusnistyczna? :) A w PiSie ilu jest byłych pzprowców? :) Moim zdaniem PO byłoby bardziej wartosciową partia bez Tuska, który jest mdły nijaki,aż się rzygać chce, z PiSu też bym widział odejscie kilku osob (o małym zakompleksionym karzełku wspomniac nie musze) ale np. Szczygło, Fotyga... ta druga to ogolnie jest jakieś życiowe nieporozumienie.
Ogolnie czy bedziecie głosować na PiS,czy na PO bedzie tak samo,a że teraz jedni pierdola na drugich jak bedzie zle kiedy wygra przeciwnik.. heh norma. Poza tym wmawianie na forum kto ma na kogo głosować i wciskać innemu swoje racje to debilizm, każdy niech głosuje zgodnie z własnym sumieniem, poza LiDem,ale to oczywiste.

i na koniec : JEBAĆ RYDZYKA STARA KURWE !

a temat jest dobrze popierdolony, ale z drugiej strony na te forum idealny, można sobie powrzucać :) A to ulubione zajecia osob tu piszących ; )
pzdr.
19 października 2007, 09:27 / piątek
Dla mnie możesz głosować na kogo chcesz ważne abyś na wyborach postawił krzyżyk przy liście PiS:)
19 października 2007, 09:29 / piątek
Castrop, z tym Rydzykiem to się nie wygłupiaj. Jego Bogiem są pieniadze i niczym nie różni się od polityków. Zwykła świnia, która żyje dzięki naiwności innych.
19 października 2007, 09:33 / piątek
Możliwe Rudolf,że tak zrobie bo moim sąsiadem jest Cymański i nie wyobrażam sobie,że mógłby zostać bezrobotnym i musiałbym oglądać go co rano ;)
A tak poważnie to i w PO i w PiS jest kilka rzeczy które mi się podobaja (jakie pisać nie bede)
Ale na pewno w niedziele zagłosuję i wszystkim niezaleznie od opcji (poza lewakami) proponowałbym iść na wybory : )

Rydzyk chuj :)
19 października 2007, 09:45 / piątek
Wodę z mózgu wam zrobili, jednak temu kurewskiemu TVN trzeba cofnąc koncesję.
Karmią was fałszem, półprawdami, niedomówieniami, chlapią błotem, a wy to kupujecie bezkrytycznie, bez refleksji.
A co ma Rydzyk Syreną jeździć, stać go, to niech jeździ i Ferrari. Menedżerem jest, administruje potężnym koncernem obejmującym wyższa uczelnię, rozgłośnię radiową, telewizję, wydawnictwo. Tak samo czerwone kur... czepiają się ks. Jankowskiego. Rydzyk nikogo nie okrad, nie wziął wielomilionowej łapówki za prywatyzacje itd.
19 października 2007, 09:46 / piątek
on okradl emerytow, stoczniowcow itp.
19 października 2007, 09:54 / piątek
TylkoLechia rozumiem że zinwigilujesz środowisko kibiców- nie wiem, podpłacisz, zterroryzujesz. A jak już mnie znajdziesz, to stłumisz siłą moje przekonania. Czy przypadkiem nie krytykujesz tego w PiS? Czy po nie miało działać inaczej? Hipokryzja? :-)
19 października 2007, 09:56 / piątek
Ja tylko dodam mały złośliwy komentarz. Jeśli największym zwolennikiem rydzyka i PiS-u na tym forum jest castorp to już wiele mówi o tej partii:P Tyle w temacie...
19 października 2007, 10:03 / piątek
nie wziął,bo po co?: ) Jak regularnie okrada biednych ludzi, dajac jakieś nadzieje, a kiedy przychodzi czas na pomoc tym osobom... wiadome jak jest, a jak z niego takie prężyny przedsiebiorca to po co sie podpina pod kościół? Niech robi biznes, zwłaszcza,że przez tyle lat musiał liznać tyle kontaktów dobrych,ze posłowie z SLD są przy nim ciency ; )
Uważasz,że wszyscy, którzy krytykują rydzyka oglądaja tylko TVN,albo czytaja wyborczą? :) Wyobraz sobie,że są ludzi,którzy potrafią ogladac kazda stacje i czytac kazda gazete, a do tego używają mózgu, nie wiem czy ta wizja Cię nie przerosnie,ale tak naprawde jest:)
A co do upolitycznienia tv to chyba za rządów SLD to tak znienawidzona przez Ciebie TVN jechała równo z nimi wygrzebując każdy syf...
Ale niech Ci bedzie. zabrać tvn koncesje ! radio też zredukować tylko do jednej prwadziwej rozgłosni z Torunia : ) W TV chociaż beda zmiany,bo co przyjdzie nowa ekipa to bedziemy karmieni ich głupotami,a te radio zawsze bedzie zejabne:)

Castrop,ale co z tym dofinansowaniem od UE? Wiadome to nie jest łapówka,ale jak było to odebrane, przez zagorzxałych fanów rydzyka i zatwardziałych anty UE? Nie kłóci to się z jakimiś zasadami?: ) brać pieniądze od tego najgorszego zła jakim była dla rydzyka unia, coś nie gra tu za bardzo: )
Ale z drugiej storny.... taka kasa , nie do pomyslenia,żeby sobie taki wytrawny menager odpuscił :)
Jeszcze tylko przypomnij wszystkim co sie stało z pieniążkami zbieranymi na Stocznie Gdańską...

Jebać TVN,Polsat, RMF,Zet, jebać swiatło po 22 ! tylko TVP i "ojciec" rydzyk !
i internet też powinni odjebać : ) w końcu czai sie tu szatan ! :)
19 października 2007, 10:12 / piątek
Ja nie jestem hipokryta! Nie chce nikogo inwigilować, podsłuchiwać tego w czym jest najlepszy PiS. Denerwuje mnie tylko, że ktoś ma czelność twierdzić, że ja nie jestem prawdziwym kibicem Lechii. Nikt mi tego nie powie w twarz kto mnie zna!

I jeszcze jedno Marszałkiem Sejmu RP jest Ludwik Dorn, co sie ochrzcił w tym roku a jego ojciec był żydowskim zegarmistrzem na mokotowie, a po wojnie uczyl marksizmu- leninizmu. Jak sie z tym czujecie pisorki to ma byc prawica?Pisałem to wczesniej w swoim tekscie ale tego nie czytacie.
19 października 2007, 10:19 / piątek
A ojciec Rydzyk okradł wielu ludzi dobrej woli co zbierali na ratowanie stoczni. Dziś stocznia jest sprzedawana Ukraińcom z Donbasu, co realizuje prezes stoczni Jaworski z PiS. A Ukraińcy z Donbasu to Rosjanie. A wiec PiS sprzedał kolebkę Solidarności Rosjanom bo Rydzyk ukradł pieniadze ze zbiórki z kórych część zainwestował w rozgłośnie a resztę zainwestował w giełdową spółkę ESpeBE ze Szczecina (bankrut, gdzie postkomuniściz SLD robili przekręty). Prywatyzacja według PiS jest zła ale stoczni jest dobra.To jest hipokryzja!PIS i ojca Dyrektora. Ludzie przejrzyjcie na oczy! Cemu nie sprzedali stoczni Polakom co również startowali w przetargu a Ukraińcom?
19 października 2007, 10:20 / piątek
Nie czytamy, bo głupot nikomu nie chce się czytać. A co do bycia Lechistą, to pierwszy pojechałeś, kto nim jest, a kto nie. Gdybyś umiał czytać ze zrozumieniem, wiedziałbyś że odpowiadałem na twój post. Przeczytaj pierwsze zdania swojego tekstu i zobacz do czego doprowadziły rządy, do których agitujesz. Zrozum swój tekst, a potem się wypowiadaj
19 października 2007, 10:23 / piątek
"do czego doprowadziły rządy, do których agitujesz". przeciez PO jeszcze nie rzadzilo chyba ze miales na mysli pisiorakow?
19 października 2007, 10:28 / piątek
Aprops Stoczni i pisiorakow.

odnośnik
19 października 2007, 10:34 / piątek
ja tam głosuje na UPR
jebać demokracje :)
19 października 2007, 10:36 / piątek
Keype żeby wiedzieć o czym piszę, trzeba przeczytać przynajmiej początek tekstu tylko Lechia. Pisze tam, że liberalizm doprowadził do rozbiorów, i mam wrażenie że tylkoLechia jest z tego dumny. Chyba że coś źle zrozumiałem
19 października 2007, 10:36 / piątek
Panowie, naprawdę niedobrze się robi czytając te kłótnie czy PiS czy PO. Obie strony ślepo cytują swoich "wodzów" bądź też nie chcą widzieć pewnych rzeczy. Niestety zarówno PiS, jak i PO są równie obślizłe i stwierdzanie, że ktoś jest bardziej lewacki jest bezsensowne. O LiD-zie nie będę się wypowiadał, chyba tylko słowami "Mordy wy moje".
Trzeba głosować na Korwina i UPR, co uczynię już n-ty raz. Wiem, że "koalicja" wyborcza nie dodaje UPR-owi splendoru ale jest to naprawdę niepowtarzalna szansa by UPR ponownie znalazło sie w parlamencie. W końcu będą tam ludzie, którzy są zainteresowani prawdziwymi zmianami dla gospodarki.
A więc do urn i... TYLKO UPR !!!
19 października 2007, 10:37 / piątek
Dobra Lechiści dajcie na luz.....Dzis ważny mecz skupcie sie na kibicowaniu Lechii , kto na kogo zagłosuje to jego sprawa, przekonania. I tak kazdy pozostanie przy swoim zdaniu. Wybory sa w niedziele ... Dziś Lechia musi wygrać i to ma nas jednoczyć, stwórzmy taki doping ze to dzis przy potknięciu Piasta i Naszej wygranej będzimy samodzielnym liderem .Pozdr, Wszystkich kibiców Lechii , Śląska , Wisły ...Ps na pewno obaj zrobilibyście wszystko dla Lechii-pamietajcie o tym , jestescie czescia jednej rodziny dla której zapewne zrobiliście juz wiele......
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022