Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

W niedzielę wybory

strona 5/6

21 października 2007, 22:27 / niedziela
To Zeto sie wkurwi:)
21 października 2007, 22:29 / niedziela
Jasne, ze sie wkurwi. Przeciez jak podał grucha604 te wybory kosztowały go 79 mln.
21 października 2007, 22:32 / niedziela
:D a wynik nie taki
21 października 2007, 22:44 / niedziela
Głosujmy na NSDAP !
21 października 2007, 22:46 / niedziela
Jebać pis-iorów hehe

POlska LECHIA GDAŃSK RH+
21 października 2007, 22:46 / niedziela
Hura:)jebac pisiory
21 października 2007, 22:50 / niedziela
odnośnik

to dostałem już koło 20:30 , tvn złamało cisze wyborczą hehe

Dario - no to żeś się teraz naprawdę wykazał.... żal
21 października 2007, 22:55 / niedziela
_/\_
c', )
//\
.// |
. ' \ /
PiS ||

i wszystko na ten temat. Dziekuje za uwage.
21 października 2007, 22:55 / niedziela
Platforma Obywatelska 44.2 PROCENT
Prawo I Sprawiedliwośc 31,3 PROCENT
Lewica I Demokracja 12,2 PROCENT
PSL 7,9 PROCENT

I Tak Ma Być !

Dziekujemy Dziekujemy Dziekujemy ...
21 października 2007, 23:02 / niedziela
No nic stało się... Ja mam przynajmniej czyste sumienie. Rozliczymy PO za 2 lata i zobaczymy, czy zrobią więcej. Ale jest jeden plus tego, że PiS przegrał. Jak nie zdążymy z euro to w PO będę rzucał kamieniami :)
21 października 2007, 23:11 / niedziela
Wiadomo było , że PO wygra - sondaże się sprawdziły.

Najlepsze jest to ,co odpierdala teraz tvn - o 20:30 podali komunikat o wynikach , teraz przed kiklomi chwilami komunikat o tym , że na ich stronkę włamali się hackerzy i to oni podali te wyniki łamiąc ciszę.Nagle przed chwilą także i ta strona została usunięta.

O dziwo news o wynikach podany o 22:55 jest taki sam jak podany o 20:30.

Tvn płacić bańke teraz trzeba przyznawać się do błedu !
22 października 2007, 02:07 / poniedziałek
44% moze i schowalo babci dowod, ale mozgi zostawili w domu.
22 października 2007, 06:13 / poniedziałek
I tak o to sprzedaliscie dzis Polske !!!!
czyli Lechia bastionem lewicy -szok!!!
22 października 2007, 06:15 / poniedziałek
Nie byłem na wyborach, bo nie wiedziałem, na kogo głosować, niestety teraz już wiem, że to PiS powinno wygrać. Za pół roku wszyscy będą bluzgać tego śmiesznego Tuska, takiego pierdoły… koniec.
22 października 2007, 07:56 / poniedziałek
No niestety babciom nie udalo sie schowac wnuczkom gazety wybiórczej (:

Lechia Gdańsk Polski Bastion Prawicy - zawsze przeciwko tuskowi
22 października 2007, 08:05 / poniedziałek
Nic się nie stało, PISiory nic się nie stało, Nic się nie stało, PISiory nic się nie stało. KURWA w końcu POwróciła normalność, można dyktafon POzostawić w domu ;)

Biało-zielone POzdrowienia z UK.
22 października 2007, 08:17 / poniedziałek
Ja bym bardziej obstawiał, że babcie nie wyłączyły wnukom telewizorów. Sięgnięcie po gazetę wymaga jednak trochę większego wysiłku, o który większości nie podejrzewam.
Zwyciężyła "wizja" Polski, że trzeba za wszelką cenę odsunąć kaczki od władzy, bo demokracja była zagrożona!! Nagonka pewnym mediów, że PiS oszukał swoich wyborców oczywiście nie znalazła potwierdzenia, zagłosowało na nich więcej ludzi niż w poprzednich wyborach! Niestety POtwory konsekwentnie i skutecznie wmawiały ludziom, że kaczki budują drugą komunę i niestety "mobilizacja" to łyknęła!
No ale nic, teraz będzie żyło się lepiej WSZYSTKIM!!!:(
22 października 2007, 08:33 / poniedziałek
Jarek
!!!!!!!!!!!!!
Co
?????????
...Ty wiesz co!!! he he

Biało-zielone POzdrowienia ;)

PS: A czemu 33% się wyłamało i nie schowało Babci dowód ?? buehehe
22 października 2007, 08:39 / poniedziałek
Głowa, a ty jeszcze w UK?? Przecież tusk mówił, że jak PO wygra wybory to ludzie zaczną wracać z emigracji...
22 października 2007, 08:41 / poniedziałek
A Jarek ma kota... a może kaczkę..a może kota..a chuj wie co ma, napewno nie ma konta.. he hehehehhehehehhehehhheheheheheh

Biało-zielone POzdrowienia z UK.
22 października 2007, 08:58 / poniedziałek
Ta Tomala, ale zapewniam Cię, że za kadencji PO i Tuska wrócę, a wyjechałem za PIS-u hehehhheejeeee, taki przypadek ale cóż. A jak tam Jarek??hehehe Jarek !! Co?? No nie wiesz?? Kaczorów sto hehehehheheh

Biało-zielone POzdrowienia z UK.
22 października 2007, 09:35 / poniedziałek
Ludzie chuja zaczna wracac, maja wyprane mozgi bo uwierzyli manipuatorowi tuskowi i
tvnowi i gazecie wyborczej.
Gowno sie zmieni, a jak zmieni to na gorsze.
Bo jest szansa ze PO nawet w kolaicji z PSL moga nie miec wiekszosci.
A co to oznacza? Ze bedzie konieczna koalcicja z LIDEM.
SLD znow u wladzy, oznacza powrot korupcji, bezrobocie i wstyd przyznania sie do polskosci za granica.

Brawo dla wszystkich lewackich 'lechistow' ktorzy oddali glos na Pozbawienie Obywatelstwa i zrobili przysluge Kwasniewskiemu.
Tylko jak ktos z LiDu zostanie ministrem, to chociaz zachowajcie szacunek do Lechii i nie okreslajcie sie 'bastionem prawicy', bo to bedzie zdrada i skurwysynstwo.
Bo Bastion prawicy wlasnie sprzedaliscie Lewicy.
22 października 2007, 09:58 / poniedziałek
PO + PSL to więcej niż 50 % mandatów w sejmie. Nie będzie potrzebna koalicja z lidem. Jedyne co się udało Pisowi to wykończenie Samobrony i LPRu :) (to tłumaczy dość dobry wynik). Jeżeli na miejsce lpru i partii leppera pojawi sie ktos nowy to wiejski elektorat nie zagłosuje tak licznie na partie kaczynskich.
22 października 2007, 10:34 / poniedziałek
Chciałbym zaznaczyć na samym pcozątku, że głosowałem na PO.

Wielu ludzi głosowało na PO, ponieważ kierowała się chęcią dopierdolenia PISowi i odsunięcia Jarosława Kaczyńskeigo od władzy.

Po części ja też z tego powodu oddałem głos na PO.

Jestem za koalicją PO i PIS, jednak PO powinna mieć większą liczbę mandatów, żeby nie pozwaliło działać PISowi zbyt radyklanie.

PISowi zawdzięczamy wysoką frekwencję(brak jakichkolwiek aluzji), skuteczną walkę z korupcją i PRL-owcami, lecz to rzeczy jedyne, które spotkały się z moją aprobatą. "Eliminacji" z Sejmu takich partii jak Samoobrona i LPR.

PIS-owi nie zawdzięczamy: Wzrostu PKB, ponieważ on stale rośnie od 1989r., zmniejszenia bezrobocia, ponieważ wielu Polaków wyjechało za granicę.

PIS za bardzo dąrzył do utowrzenia tzw. "państwa policyjnego", co doprowadziłoby do osłabienia demokracji w naszym kraju. Nie chce inwigilacji społeczeństwa.

Poparłem PO, ale nie uważam ich za polityków idealnych.
Błędem jest też myślenie, że poparłem mniejsze zło. Złem jest partia LiD i jestem zaskoczony tym, że aż tylu Polaków oddało na nich swój głos.

Jestem zwolennikiem polityki liberalnej, ponieważ liberalizm jedyną szansą na szybki i stały rozwój gospodarczy. Jestem przekonany, że PO zdoła wyrobić się z przygotowaniami do Euro. Jednak PIS powinien dalej zajmować się wymierzaniem sprawiedliwości w Polsce i na walkę z korupcją, jednak PO musi stale i uważnie nadzorować ich działania, żeby za bardzo się nie rozpędzili i nie ograniczyli nam swobód obywatelskich. Nasi politycy powinni koncentrować się na szybkich działaniach dąrzących do jeszcze szybszego rozwoju naszego kraju we wszystkich dziedzinach gospodarki, a nie na wzajemnym wytykaniu sobie błędów.
22 października 2007, 10:58 / poniedziałek
To wlasnie mam na mysli, gdy ludzie mowia o zagrozonej demokracji za rzadow pis.
Demokracja moze i jest zagrozona, ale tylko i wylacznie przez media.
Te wybory nie byly demokratycznie wygrane, ale poprzez antypisowska propagande.
Bo prywatnym stacjom telewizyjnym i gazetom nie podoba sie to, ze w polsce znalazl sie ktos kto powiedziak 'Nie' komunistom, bo ktos chcial ich karac za szkody ktore wyrzadzali nam, lata temu.
A poniewaz te media (wlasciciele tych mediow) sami byli komuchami, lub maja takie pogladu, nie podobal im sie rzad to postanowili narzucac swoje przekonania calemu panstwu, ukazujac nasz rzad w jak najgorszym swietle, ukazujac wyrwane z kontekstu wypowiedzi i pokazujac je tak, by wygladaly i brzmialy jak klamstwa.
Wszystko po to aby skompromitowac partie ktorej sami nie lubia, bo sami sa sympatykami platformy i pomagaja jej w ten sposob wygrac (nie wykluczone ze jest to układ: media promuja po i oczerniaja opozycje w zamian za kase, za medialna wladze nad spoleczenstwem).

Prawda jest taka, ze pis byl bardzo zle pokazywany w tvn, mowilo sie o zagrozeniu demokracji, o socjalizmie, ze iv rp=prl 2. Ludzie ty łykneli.
Zwlaszcza mlodzi, ktorzy nie chca ogladac niskiego, starego dziada, tylko i wylacznie dlatego ze nie podoba im sie on z wygladu i slyszeli ze costam w tvn powiedzieli o nim zlego.
Ponad polowa mlodych ludzi (od 18-30 lat) gówno o polityce wie.
Nie glosowali na PO tylko glosowali by dopierdolic Kaczynskim, ktorzy wedlug ich ulubionej stacji tv sa ŹLI.
Bo taka jest teraz moda, na noszenie koszulek z przekreslona kaczka, bo wszyscy inni tez tak mysla. Moze 5% 'anty pisowcow' czytalo program pisu i tak naprawde nie potrafia sami wlasnymi slowami powiedziec dlaczego ten pis jest taki zly.
Bezmyslnie poszli do urn oddali glos, nie wiedzac nawet po co i dokladnie na kogo.
Po to by w szkole/na uczlni dzis rano, nikt nie mowil "łeee ty jestes zly, zaglosowales na pis".
Smutne ale prawdziwe, tak wyglada polska rzeczywistosc, ludzie bez wlasnego zdania, z wypranymi przez media mozgami, zrobiacy wszystko by byc modnym, takim jak wszscy inni dookola.
22 października 2007, 11:00 / poniedziałek
pis nie jest partią prawicową.Działania np.emerytury pomostowe,dodatki socjalne,brak prywatyzacji,odliczenia rodzinne,wysokie podatki.Tak działa lewica. Bastion Prawicy to napewno nie Pis.
22 października 2007, 11:17 / poniedziałek
wg encyklopedii podstawowe wartosci prawicy to: szacunek dla tradycji, wartosci narodowych, patriotyzm, gospodarka wolnorynkowa...

Mam na mysli poglady obyczajowe (antykomunizm, antypedalstwo, patriotyzm, dekomunizacja, odrzucanie takich rzeczy jak aborcja, eutanazja, zwiazki homosexualne) i pod ich wzgledem PiS obecnie jest jedyna partia prawicowa w rzadzie.
Masz racje. System gospodarczy PiSu jest lewicowy, a nawet socjalistyczny.
Ale chyba kazdy prawicowy ruch mial lewicowa gospodarke (nawet iii rzesz).
I w polsce nie ma ani jednej całkowicie prawicowej partii, dlatego piszac o prawicy mam na mysli polityke rodzinna itd. a nie gospodarke (czyli Pis, Lpr).
22 października 2007, 11:45 / poniedziałek
Ciekawie napisła i zatytuowała szwabska gazeta dzisiejszy artykuł o wyborach w Polsce:

"Teraz wreszcie tego dokonał: w wyborach parlamentarnych w Polsce liberalnemu politykowi opozycyjnemu Donaldowi Tuskowi udało się przegnać z urzędu szefa rządu Jarosława Kaczyńskiego" - napisał w poniedziałkowym wydaniu niemiecki dziennik "Die Welt".

Prezentujący sylwetkę przyszłego polskiego premiera materiał zatytułowano "Tusk - proniemiecki historyk zwycięża".
22 października 2007, 12:28 / poniedziałek
Prawicowa Lechio, nie upadaj na duchu, bo partia Ryżego Oszusta zajedzie ze sceny w pohańbieniu i niesławie prędzej niż się wszyscy tego spodziewają.
Sprawki czerwonych z LiDu i różowych z PO niedługo wyjdą na jaw, a wtedy nie jeden obudzi się z ręka w nocniku.
22 października 2007, 12:29 / poniedziałek
Dobra wybory były wczoraj teraz skupmy się tylko na Lechii
22 października 2007, 12:52 / poniedziałek
Castorp mistrzu ironii, królu słowa, cesarzu umysłu, elito intelektualna trójmiasta zmień nick to na pewno się zaprzyjaźnisz z zeto i kontratakiem. Swoją drogą gdzie są dyżurni tego forum. Czyżby się zapili po przegranej ;)
22 października 2007, 13:02 / poniedziałek
Patrząc na niektóre wpisy to się płakać chce, ja pierdole jaka kolacja z LiD ? Przecież wiadome jest że kolacji PO-PSL będzie. Z drugiej strony pomyślcie PiSowcy z kim by się Jarek zbratał? On musiałby z LiDem bo na PSL by mu miejsa zabrakło. Co do wyniku LPR i Samoobrony to tylko potwierdza to jak naród ocenił 2 lata rządów tych partii razem z PiSem. Za cztery lata w na rok przed ME PiS albo wogóle nie będzie albo będzie mieć jakieś góra 20% bo nasze babcie żyć wiecznie nie będą, a konserwatyzm wśród młodzieży jest raczej pewnym ułomstwem i na szczęście jest marginalny.
22 października 2007, 13:15 / poniedziałek
"Za cztery lata w na rok przed "
Za jakie cztery lata? Zobaczysz, że za 2 lata ludzie będą ich mieli dość.
Skoro PiS został rozliczony po 2 latach rządów, to nie widze powodu dla którego PO też nie powinno po 2 latach rozwiązać rząd i niech wtedy ludzie ich ocenią :)
22 października 2007, 13:34 / poniedziałek
Taka sama wiadoma koalicja Po+PSL, tak jak 2 lata temu PiS+PO jeszcze nie ma zadnych koalicji.
Tez mam nadzieje ze 4 lata ten cyrk nie potrwa.
Pamietajcie, ze Lechu prezydentem jest i jeszcze dwa lata bedzie.
I mam nadzieje, ze jest na tyle madry jak jego brat i ze bedzie bojkotowal sejm.
Zawsze w kazdej chwili prezydent moze nie uchwalac ustaw wprowadzanych przez sejm. I gowno z tego rzadu wyjdzie. PO bedzie glosowalo a ustawy nie beda wchodzic w zycie.
I wtedy beda musieli odwolac prezydenta, albo kolejne wybory zrobic. :)
22 października 2007, 13:41 / poniedziałek
WMG1488 "Zawsze w kazdej chwili prezydent moze nie uchwalac ustaw wprowadzanych przez sejm."

Sejm może uchylić veto większością 60% głosów.
22 października 2007, 13:42 / poniedziałek
"a konserwatyzm wśród młodzieży jest raczej pewnym ułomstwem i na szczęście jest marginalny."

I ty jestes prawicowcem?
22 października 2007, 13:46 / poniedziałek
Głowa, zostań lepiej w UK, takich matołów jak Ty, u nas nie potrzeba.
Wirtualny kibic i obywatel. Ja tu cały czas pracuję i mieszkam i jest mi dobrze,mam nadzieje, że teraz nie będzie gorzej.
Tylko Lechia i Gdańsk
22 października 2007, 14:05 / poniedziałek
"WMG1488 "Zawsze w kazdej chwili prezydent moze nie uchwalac ustaw wprowadzanych przez sejm."

Sejm może uchylić veto większością 60% głosów."

Dokladnie Konrad.
"Prezydent może również, nie występując do TK, zwrócić ustawę Sejmowi do ponownego rozpoznania. Jest to tzw. weto prezydenckie. W celu odrzucenia weta Sejm musi dysponować większością 3/5 głosów w obecności co najmniej połowy ustawowej liczby posłów. Jeśli ustawa w tym trybie zostanie ponownie uchwalona przez Sejm, prezydent w ciągu 7 dni musi podpisać ustawę i zarządzić jej ogłoszenie. W takiej sytuacji Prezydentowi nie przysługuje już prawo wystąpienia do TK w sprawie zgodności ustawy z konstytucją."

Czyli aby odrzucic veto potrzeba 276 glosow. Wedlug danych najnowszych (po podliczeniu ponad 99% glosow) Po z Psl ma 240 glosow w sejmie i plus jeden glos mniejszosci niemieckiej, ktora glosuje zawsze z rzadem. Brakuje 36, co nie jest zadna straszna liczba, wsrod pozostalych 219 poslow bez problemu znajdzie sie 36 ktorzy popra odrzucenie veta.
22 października 2007, 14:28 / poniedziałek
WMG1488 , Castorp : Wasze poglądy są prawie tak śmieszne, jak zdanie : "PiS dobrze rządził przez ostatnie dwa lata "... PRAWIE...

Totalnie bzdurne jest stwierdzenie że przez kibiców głosujących na PO Lechia stała się Bastionem Lewicy. Bo lewica to LiD , a kto tu napisal ze na nich głosował ? Czy Tusk gdziekolwiek powiedział że chce z nimi koalicji ?? Wręcz przeciwnie, zaprzeczył temu w ostatniej kampanii.

Uchylcie swoje moherowe czapki przed nową władzą i życzcie powodzenia bo chyba o to chodzi żeby było lepiej , a nei o to żeby kolejnej władzy się noga powineła , czego jak widać życzycie.

WMG1488: piszesz że Po wygrała naprzykład dlatego bo głosowali na nich młodzi ludzie nei znajacy sie na polityce. Jeśli sprawdziszz sobie strukturę oddanych głosów według wieku , czy wykształcenia , wszystkie wyniki będą na korzyść PO. Głosowali na nich ludzie młodzi i wykształceni , na PiS (głównie) osoby starsze z niskim wykształceniem , oraz mieszkańcy wsi.

A juz zupełnie śmieszne jest stwwierdzenie , że na PiS sie wszyscy uwzieli ... A może zastanowisz sie nad tego przyczynami ? ? Ktoś faktycznie mógłby się uwziąść bez powodu , ale wszyscy??

PiS sam sie pogrzebal. Chwalił sie wzrostem gospodarczym najwiekszym w historii a nie mial na niego najmneijszego wplywu , jest to naturalny skutek wstapienia do unii i w efekcie zwiększenia obrotów handlowych i inwestycji. Pozatym marzeniem pana Kaczyńskiego było by budownaie państwa policyjnego gdzie obywatele byliby stale pod lupą państwa. Wykorzystanie CBA przez aparat państwowy w celu osłabienia przeciwników politycznych w kampanii to już zagrywki rodem z komuny... Nasz wizerunek na arenie międzynarodowej przez ostatnie dwa lata został bardzo zepsuty , byliśmy uważani za państwo zaściankowe , nei zdolne do porozumień i współpracy.

Nie chce mi sie tu dalej pisać , bo to forum Lechii Gdąńsk , a nie polityczne , ale czytając "wypociny" pewnych osób aż ciężko usiedzieć na miejscu.

Pozdrawiam

I zapewniam Was
22 października 2007, 14:35 / poniedziałek
Kibiccc, to ty jesteś ułomstwem. Dla ciebie włodarze klubu powinni wyznaczyć miejsce w sektorze rodzinnym obok miejsc dla niepełnosprawnych i eunuchów.
Jeżeli ktoś nie jest konserwatystą, nie jest naprawdę prawicowy, a kto nie jest prawicowy, nie jest prawdziwym Lechitą. Konserwatyzm jest integralną częścią i cechą tożsamości prawicowej. A poza nim przywiązanie do tradycji, religii, wartości rodzinnych, utrwalonych instytucji społecznych, popieranie wolnego rynku i konkurencji, program państwa „minimum”.
Lewicę, oprócz przyrodzonego jest szelmostwa, cygaństwa i złodziejstwa, cechuje także odrzucenie tradycji, kwestionowanie autorytetów moralnych, dążenie do zmian, czasem na drodze rewolucyjnej, walka przeciwko utartemu ładowi społecznego, permanentny modernizm, dezintegracja rodziny poprzez promowanie i popieranie feminizmu, małżeństw homoseksualnych, modelu „bezstresowego wychowywania” dzieci, nadawanie organom państwa szerokich uprawnień w zakresie kontroli nad życiem społecznym, ograniczanie swobody gospodarczej, etatyzm itd.

Po ciemnej nocy, nastanie dzień i Bóg rozświetli niebo słońcem. I przyjdą lepsze czasy dla Lechii i Polski, a złe moce stopnieją przed potęgą prawdy tak szybko jak śnieg smagany promieniami wiosennego słońca.
Lecz już dziś nam dla tej jutrzenki trzeba podjąć trud pracy i walki, i w myśl wieszcza słów postępować:
„A nam czy siedzieć cicho? Gdy wielki wielkiego
Będzie dusić, my duśmy mniejszych, każdy swego.
Z góry i z dołu, wielcy wielkich, małych mali,
Jak zaczniem ciąć, tak całe szelmostwo się zwali
I tak zakwitnie szczęście i Rzeczpospolita”.
22 października 2007, 14:39 / poniedziałek
PO u wladzy bedzie na plus dla Lechii ;]
sami zobaczycie
22 października 2007, 15:02 / poniedziałek
Czy zaczyna się manipulacja PiS-orów?? Chyba z honorem nie można przegrać... Bo jak głosowano na wyspach to można się domyśleć....

Czy głosowanie z Wielkiej Brytanii będzie nieważne?
PAP

Polacy czekają w kolejce do Ambasady RP w Londynie by oddać głos w wyborach... (fot)

Znamy już wyniki, jakie uzyskały partie w niektórych krajach. W USA zwyciężyło PiS, w Bułgarii - PO. Ale wciąż nie wiadomo, jak głosowano w Afganistanie, Francji, Hiszpanii, na Litwie, w Szwecji, Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Ferdynand Rymarz przypomniał, że jeśli okręgowa komisja wyborcza w Warszawie nie uzyska wyników głosowania z obwodów za granicą w ciągu 24 godzin od zakończenia głosowania - głosowanie uznaje się za niebyłe. ...

Przewodniczący PKW Ferdynand Rymarz poinformował, że wysłał do szefowej MSZ Anny Fotygi pismo, w którym podkreślił, że PKW jest zaniepokojona tempem ustalania i przekazywania wyników wyborów z zagranicy. Jak mówi, chodzi o to, by zmobilizować służby zagraniczne do szybkiego przekazywania wyników wyborów.

Jak dodał, problemy z przekazywaniem wyników dotyczą około 70 obwodów za granicą, w tym w: Afganistanie, Francji, Hiszpanii, na Litwie, w Szwecji, Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej.

Rymarz poinformował, że według ordynacji do Sejmu i Senatu - jeżeli okręgowa komisja wyborcza w Warszawie nie uzyska wyników głosowania z obwodów za granicą w ciągu 24 godzin od zakończenia głosowania - głosowanie uznaje się za niebyłe. Oznacza to, że głosy oddane w tych obwodach nie będą uwzględniane przy ustalaniu wyników wyborów.
22 października 2007, 15:18 / poniedziałek
Mam nadzieje, ze to kit. Mój glos z UK niwazny?! Nigdy! W kazdym razie bede jednym z pierwszych wracacajacych. Bo juz w najblidzy poniedzilek. Tydzien temu wyjezdzalem z kraju policyjno-socjalistycznego wracam do normalnej Polski.
22 października 2007, 15:26 / poniedziałek
No niestety na chwile obecną to nie są żarty..... Ale mam nadzieję że Pan Kaczyński do tego nie dopuści.......że te kolejki stały na darmo....to bedzie dopiero parodia......a jak widać to MSZ przedłuża.....
odnośnik
22 października 2007, 15:29 / poniedziałek
"A juz zupełnie śmieszne jest stwwierdzenie , że na PiS sie wszyscy uwzieli ... A może zastanowisz sie nad tego przyczynami ? ? Ktoś faktycznie mógłby się uwziąść bez powodu , ale wszyscy??"

Znam przyczyny i nie dzieje sie to bez powodu.
Powod jest taki ze PiS, jako pierwszy powiedzial 'nie' komuchom.
W zarzadzie wielu bankow, firm, stacji telewizyjnych jest duzo bylych dzialaczy, agentow. A poniewaz wlasnie te komuchy maja wladze nad mediami, to oczerniaja sowjego wroga, by ratowac wlasna dupe, by nie poniesc kary za zbrodnie przecziwko polsce. I przy okazji dorwac sie do wladzy.
Teraz juz nigdy antypolacy nie poniasa kary.
Wiekszoscy wyborcow PO to mlodzi wyksztalceni ludzie?
A gdzie masz wyksztalconych ludzi w PO? Tusk to zwykly robol bez wyksztalcenia, to w PiSie kazdy byl po magisterce.

Tusk chce zrobic druga irlandie u nas?
OK zatem, przyjmijmy z otwartymi rekoma tania sile robocza z Chin ktora bedzie zapierdalac u nas za 3 zl/h, ukrainskie dziwki i cyganow.
Murzynow JUZ mamy wystarczajaco w Polsce (albo i za duzo).
Sprzedajmy do tego jeszcze Muzea Narodowe, bo po co nam one.
Czesc ziemii mozemy za darmo oddac niemcom, w imie naszej sympatii do nich.
Sprywatyzujmy cmentarze, albo i nawet wisle i zatoke gdanska.
A jak juz wsyzstko sprzedamy, podziekujmy wujkowi Donaldowi ze juz nie ma Polski - bo na cholere nam ona skoro rzadzi Pozbawienie Obywatelstwa ??
22 października 2007, 15:49 / poniedziałek
Castorp - od niepełnosprawnych to się odpierdol, bo jeszcze Cię Pan Bóg pokara (choć może już to zrobił)!

Ktoś nie chciał cudzoziemców w Polsce (murzynów, chinczyków, itd.) to mógł głosować na LPR, bo ich idealogia bardzo pasuje do takich poglądów, a nie na PIS.
Uwidacznia się znajomość ideologii poszczególnych partii przez niektórych forumowiczów.
22 października 2007, 15:50 / poniedziałek
No wyglada to tak z Irlandia,że kiedyś też uciekali bo zarabiali malo ale państwo stworzyło im możliwośc (warunki) powrotu z zarobionymi pieniędzmi nie opodatkowujac ich pod warunkiem ze zostana zainwestowane....i widać chyba,ze gospodarka sie dobrze rozkrecila?? jeden z wiekszych wzrostów.... a Ty chcesz ciagle mówić my jestesmy tu a wy tam... Pic nie polega na chińczykach czy murzynach za 1 zl tylko na tym ze w irlandi brakuje rak do pracy i dlatego sie otworzyli na europe wschodnią i nic w tym dziwnego skoro zarabiaja 10 razy więcej i trzeba u nas zrobic cos aby Ci ludzie wrócili z ta kasa i zainwestowali w nasza gospodarke a nie np na wyspach,zebys mógł kiedys dostac emeryture(jesli wiesz jak dziala nasz zus)...tym samym powstaną nowe miejsca pracy... a nie 2 lata opowiadac kto gdzie jest po której stronie,wynik wyborów pokazał jak naród zostal podzielony.... a ludzie zyja coraz gorzej...czas skończyć z podziałami i pomyslec o wszystkich,o tym by tu w POLSCE było lepiej
22 października 2007, 16:01 / poniedziałek
Hitler-Fan pisze:

"Tusk to zwykly robol bez wyksztalcenia"

:-)))))

Gratuluje poczucia humoru. Magister historii robolem bez wykształcenia, dobre :).

A tak na poważnie, to Twoja ignorancja jest równie przerażająca jak Twoje poglądy.
22 października 2007, 16:18 / poniedziałek
"a ludzie zyja coraz gorzej...czas skończyć z podziałami i pomyslec o wszystkich,o tym by tu w POLSCE było lepiej"
Gdzie Ci kurwa ludzie żyją coraz gorzej? Bo mi osobiście jak i moim znajomym zaczynało żyć sie lepiej. Co do tej tak wychwalanej Irlandii. Dam taki tylko przykład od znajomej która ostatnio wróciła właśnie z Irlandii. W fabryce Dell'a gdzie pracowała, pracowało 200 osób z czego AŻ 2 (słownie DWÓCH) Irlandczyków. Reszta to Polacy, Litwini i Brazylijczycy. Rozumiem, że tego samego chcecie w Polsce? Jak tak to OK czas sie zacząć pakować bo niedługo Polska będzie w Irlandii, a w Polsce Chiny albo druga Ukraina.
22 października 2007, 16:21 / poniedziałek
I jeszcze parę słów do castorpa:

Cytat: "Jeżeli ktoś nie jest konserwatystą, nie jest naprawdę prawicowy, a kto nie jest prawicowy, nie jest prawdziwym Lechitą."

Ty mozesz sobie być prawicowy nawet do sześcianu, ale do bycia LechiStą Ci jeszcze daleko...

"Konserwatyzm jest integralną częścią i cechą tożsamości prawicowej. A poza nim przywiązanie do tradycji, religii, wartości rodzinnych, utrwalonych instytucji społecznych, popieranie wolnego rynku i konkurencji, program państwa „minimum”."

Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że masz schizofreniczne poglądy. W kórymś z postów wyrażałeś gorące poparcie dla UPR, a zagłosowałeś na PiS, który jest jej dokładnym przeciwieństwem (skrajni liberałowie vs. socjaliści). Teraz przytaczasz jakieś frazesy o konserwatyzmie, a czy masz świadomość tego, jak bardzo odległe braciom Kaczyńskim są przytoczone przez Ciebie cechy?

- przywiązanie do tradycji, religii - do tradycji może i owszem, ale religijni to raczej nie są (choćby poparcie dla idei kary śmierci);
- popieranie wolnego rynku i konkurencji - śmiech na sali... jeden z niedawnych pomysłów PiS to fuzja Lotosu z Orlenem, która de facto zabiłaby konkurencję na rynku paliwowym (o ew. skutkach nie będę wspominał, bo wydają się być oczywiste);
- program państwa „minimum” - ??? ale czego minimum? bo na pewno nie biurokracji i skali wydatków na administrację rządową...
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.470