Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

W niedzielę wybory

strona 6/6

22 października 2007, 16:29 / poniedziałek
to wez 123 dziel razem z Jarosławem dalej kto gdzie jest po której stronie bramy stoczni,po której stronie frontu,ja głosowałem na PO wiec pewnie jestem z zomo,i po ciemnej stonie.... :)) od tego się poprawi u nas....Tylko po co Ci ludzie siedzą na tym tzw zachodzie skoro jest tam tak zle i tragicznie a u nas rewelacyjnie? pewnie z przyzwyczajenia jeszcze za komuny bo to przecież żadna róznica 2000zl czy 2000euro....przy zbliżonych kosztach życia...
22 października 2007, 16:32 / poniedziałek
"Pic nie polega na chińczykach czy murzynach za 1 zl tylko na tym ze w irlandi brakuje rak do pracy i dlatego sie otworzyli na europe wschodnią"

Brakuje rak do pracy bo irlandczycy spierdolili do australii i kanady jak mieli biede.
U nas zmniejszy sie bezrobocie, ale dla Ukraincow i Bialorusinow dla ktorych 3zł/h to duzo a polakow w Polsce juz nie bedzie bo beda w anglii i irlandii.

"- przywiązanie do tradycji, religii - do tradycji może i owszem, ale religijni to raczej nie są (choćby poparcie dla idei kary śmierci);"

Jak nie sa jak sa?
"Oko za oko, ząb za ząb" - to z biblii chyba, nie?
22 października 2007, 16:46 / poniedziałek
"przecież żadna róznica 2000zl czy 2000euro....przy zbliżonych kosztach życia.."
Czyś ty się kurwa urwał z choinki? Przecież Polska ma kurwa mega długi i nie stać nas na takie gówno o jakim gadał Tusk. Jak można podwyższyć pęsje i jednocześnie zmniejszyć podatki? Toż to jest kurwa nie realne.Zresztą co do tak często wywoływanej tu Irlandii. W Irlandii mieszka około 4mln Irlandczyków, z czego w samym USA mieszka ich 14mln. Też chcecie tego u nas tak? Jesteście albo mega głupi, albo mega niedoinformowani. Byliście w Irlandii, że chcecie z niej zrobić drugą Polske? Tam kurwa w 3 największym Irlandzkim mieście autobusy jeżdżą co godzine, już nie wspomne, że zrobienie tam prawa jazdy trwa ponad dwa lata, no ale co wy możecie o tym wiedzieć w końcu Tusk powiedział, że Irlandia to kraina miodem płynąca...
22 października 2007, 16:49 / poniedziałek
Warto było wczoraj poczekać te 3 godziny żeby zobaczyć minę wkurwionego Kaczora :) "Przegraliśmy z wielkim frontem" :))) Przegrałeś boś głupi, przegrałeś bo wszędzie widzisz UKŁAD.

Już jutro znajdziecie na allegro setki dyktafonów po promocyjnych cenach. Super Sprzedawcą będzie niejaki Ziobro, mistrz nagrywania, który zaczął od nagrywania kumpli na studiach.

Być może wkrótce okaże się, że PO to kolejni populiści. Ale ja wolę się przekonać niż obserwować ziejących nienawiścią PISiorów, który przybijali piątkę z Giertychem i Endrju.

I nie dałem się ogłupić Wyborczej. Po prostu widzę jak wiele PIS spierdolił. Bogu dzięki nie byłem jedyny.
22 października 2007, 16:52 / poniedziałek
Przypomne tylko, że to PO wypieło się na PiS jak przegrało. Przez to PiS musiał mieć koalicje z LPR i SO żeby rządzić.
22 października 2007, 16:54 / poniedziałek
odnośnik
Hahaha nie ma to jak rzetelne dane brawo TVP
22 października 2007, 16:55 / poniedziałek
123 masz rację. PO miało prawo się wypiąć, tak sobie myślę. Zwłaszcza widząc późniejsze metody rządzenia PIS decyzja PO była słuszna. Polityka ...
22 października 2007, 17:23 / poniedziałek
123 "Jak można podwyższyć pęsje i jednocześnie zmniejszyć podatki?"

A można.....wielu ludzi pracuje na tzw umowe o pracę z min .stawką lub 1/2 etatu+ dostaje resztę pod tzw "stołem" bo koszt pracy wynosi ponad 60% wiec gdybym chciał Ci dać legalnie min2000zl to faktyczny koszt Twojej osoby wynosi ok 4000zl (4000zl-60%=1600zl to tak bardzo pobieżnie). Do tego zawiły system podatkowy i ukryte podatki jak np.VAT,wszelkiego rodzaju opłaty skarbowe i akcyzy i tabuny niepotrzebnych urzędasów których trzeba utrzymać z tych właśnie podatków... Wieć jak widać są możliwości obniżenia podatków i nie stracenia wpływów do budżetu państwowego,tylko trzeba zrobic ten "pierwszy krok"....
22 października 2007, 17:49 / poniedziałek
Patrzac obiektywnie: PO wygralo na zachodzie w miastach ktore sa poniemeckie np: Wrocław, Szczecin, Poznan (miasto zbudowane przez niemcow), Zielona Góra, cale lubuskie, wielkopolskie, dolnoslaskie itd + warszawka, w ktorej mieszka zbieranina z calej Polski + czerwona Łódź. Natomiast PiS wygral tej prawdziwej Polsce niegdys "centrum" naszego kraju: Rzeszow, Tarnow, Lublin,Płock mazowieckieprocz stolycy (pisalem powyzej czemu), Białystok, Krosno, Krakow (o dziwo wygral tam Ziobro a nie Gowin jak podawaly "wiarygodne" sondaze)
Jesli chodzi o Gdansk to ze wzledu na Tuska i rozne zawirowania solidarnosciowe (co ciekawe ponad polowa dzialaczy PO szczyczacych sie solidarnosciowym pochodzeniem zapisalo sie do NSZZ dopiero w roku 89 a wiec wtedy kiedy partia byla juz legalna) wynik nie dziwi. Wniosek?? Gdybysmy mieli stare prawdziwe polskie granice to dzis zadne komuchy czy socjal-liberałowie nie mieliby szans.
Bez animozji klubowych;)
22 października 2007, 17:51 / poniedziałek
123 "Byliście w Irlandii, że chcecie z niej zrobić drugą Polske? Tam kurwa w 3 największym Irlandzkim mieście autobusy jeżdżą co godzine..."

jeżdza co godzine bo znaczna większość tam mieszkajacych stać na kupno samochodu lub kilku (czy to używanego czy tez nowego) oraz na normalne utrzymanie jego i siebie...więc po co mają byc autobusy co 5 min (do tego dość drogie)?? Z ekonomicznego punktu widzenia jest to niepotrzebne. Są też drogi którymi można jezdzić.....i nikt nie chce przenosic Irlandi tylko warto zobaczyć jak to robią lepsi i pewne rozwiązania przenieść w nasze realia....Nie trzeba odkrywać Ameryki wystarczy zobaczyć i pewne dobre schematy przenieść do Polski.
22 października 2007, 18:42 / poniedziałek
licze, ze madrzejsi od nas wiedza jak to zrobic. teraz szansa po, jak sie dobrze pokaza to za 4 lata ludzie na nich zaglosuja a jak zjebia to pojda wpizdu. to jest demokracja. licze tylko, ze prezydent wszystkich kaczorow nie bedzie robic problemow bo juz cos zaczyna kombinowac.
22 października 2007, 18:45 / poniedziałek
opetany : taa, podziel polske i polakow na zydow, czarnych, bialych, rusofilow, germanofilow i innych. teoria zajebista ;] ja jednak uwazam, ze razem mamy pracowac na to, zeby ten kraj zmienial sie na lepsze.
22 października 2007, 18:55 / poniedziałek
kurwa ludzie! Czesto slysze jak piszecie i mowicie zeby nie mieszac Lechii do polityki! A sami co robicie! Forum Lechii a tu tylko tematy o wyborach albo kurskim! Opanujcie sie! Chcecie sa pogadac o pisie albo innym gownie to prosze nie na tym forum bo to jest zenujace! Łacznie 20stron o polityce! Pierdolca idzie dostac!
22 października 2007, 19:10 / poniedziałek
szczęściarz1972 - jak jeszcze będziesz chciał napisać cos o "ukrytych podatkach" typu VAT to zastanów sie dwa razy - please. Jak na razie to twoje kompetencje w temacie systemów podatkowych są na poziomie ilości zwycięstw Kmity w 2 lidze w tym sezonie.
Temat do kasacji- MODERATORZE - widzisz i nie wykasowujesz...
22 października 2007, 19:44 / poniedziałek
"jak sie dobrze pokaza to za 4 lata ludzie na nich zaglosuja a jak zjebia to pojda wpizdu."

Kiedy nie ludzie tylko tvn glosuje na po, za posrednictwem wyborcow.
TVN=Wyborca, Człowiek oddający głos=długopis, rękach TVN.
22 października 2007, 20:17 / poniedziałek
<a href="odnośnik</a>">
To (lechia.gda) forum przyciąga ludzi o biało - zielonych poglądach;) Spotyka się tu czasem osobiste wycieczki lub swoisty folk (fifa, kody) ale jest w tym jakiś umiar więc może czas na pass.

Z prostej . .
22 października 2007, 20:30 / poniedziałek
WMG1488 : a z drugiej strony TVP, polskie radio, rzeczpospolita, nasz dziennik, radio maryja i tv trwam. popatrz na to obiektywnie a nie powtarzasz jarka kaczynskiego, dla ktorego zawlaszczenie mediow publicznych to za malo ;]
22 października 2007, 21:31 / poniedziałek
grucha604 ja nikogo nie dziele ja tylko zauwazam pewne sprawy;] zauwazam tez ogromna radosc naszych "przyjacieli" takich jak Rosja, Niemcy czy sama Bruksela. Ciesza sie bo wreszcie beda mogli robic co im sie zywnie podoba bo wstretne Polaczki wreszcie nie beda pyskowaly i walczyly o swoje tylko zgodza sie na wszytsko co bedzie proponowane. I nie zdziwmy sie jak na stadion Lechii niedlugo zawitaja pary homoniewiadomo i nawet slowem sie nie bedzie mozna odezwac. PO juz zapowiada ze zgodzi sie na karte podstawowa.
A propos nie wiem czy zauwazyliscie przewidywana date przyjecia: 13 grudnia;)
22 października 2007, 22:08 / poniedziałek
tak jest, europa odetchnela z ulga, bo teraz beda mogli nas kupic, ciagnac z nas kase.
jarek przynajmniej trzymal szmate merkel krotko, a pro niemiecki donald moze im odda szczecin, wroclaw i gdansk bo uzna ze jednak to sa niemieckie miasta.
ciekawe skad tez wezma tyle kasy na podwyzki..... ja proponuje sprzedac muzea narodowe, albo moze nasza gdanska starowke? bo po chuj nam ona jak mozemy w zamian miec niemieckie centra handlowe i mc donaldy :)
a zaloze sie ze jak sie zaczna bedacy ze wschodu do nas zjezdzac, to wyborcy donaldzika jako pierwszi beda stad spierdalac.

ps. ci co mowia ze pis nic nie zrobil... walka z korupcja, w tym tez w piłce noznej.
No dzieki komu sledzie zostali zdegradowani do II ligi??
Mysle ze wujek donald niedlugo im zafunduje powrot do pierwszej, a my nadal bedziemy w 2giej gnić.
22 października 2007, 22:16 / poniedziałek
Moj Boze,zebyscie mieli tyle wiedzy o Lechii,co tu piszecie o polityce !
Zal mi Was,tych,ktorzy tak sie podniecaja tym tematem,zauwazylem tez nowe nicki,ktore podpinaja sie pod Lechijke,tylko po to,zeby dyskutowac o tym syfie !

Juz jest pozamiatane,tzn po wyborach,czy mozemy porozmawiac o liderze ? :)))

Jesli bedziecie dalej prowadzic te glupie gadki,to kaze Was rozstrzelac !!!!!
22 października 2007, 22:31 / poniedziałek
Czarny wybacz, ale nie sposob sie nie odezwac, jak sie czyta niektore posty. Na forum udzielam sie rzadko, choc zarejestrowany jestem troche czasu, ale najwieksza bolaczka tego tematu jest to, ze sporo ludzi ma luki we wiedzy na pewne tematy, na ktore sie wypowiada. Chocby taki Opetany:

"grucha604 ja nikogo nie dziele ja tylko zauwazam pewne sprawy;]"
Opetany, jesli chcesz znac przyczyny takiej dysproporcji w glosach, to cofnij sie do rozbiorow, potem obczaj sytuacje gospodarcza w 20 leciu miedzywojennym (zwroc uwage na to, ktora czesc Polski byla lepiej rozwinieta i dlaczego), pozniej przelec komune, obejrzyj statystyki bezrobocia i statystyki na temat tego, ktora czesc Polski najbardziej teskni za komuna. W tej sytuacji nie jest niczym dziwnym, ze populistyczne hasla PiS trafiaja glownie do ludzi najbardziej zawiedzionych transformacja.

Albo z innej beczki, zastanawiam sie ktory z forumowiczow tak naskakujacych na liberalizm gospodarczy wie cos wiecej ponad to, co uslyszal od roznych liderow partyjnych? Jak mozna obojetnie przejsc obok wpisu goscia, ktory pisze ze liberalizm to cale zlo na swiecie ( i pisze to calkiem powaznie)?
22 października 2007, 22:34 / poniedziałek
"PiS, jako pierwszy powiedzial 'nie' komuchom.

Ciekawe kiedy . Moze wtedy gdy Pan premier lansowal Kwasniewskiego.Pan premier zapomnial na chwile o antykomunizmie ale akurat marginalizacja Tuska byla wazniejsza. I wywindowal nam komuszkow z 6 do 13 procent popracia.

" W zarzadzie wielu bankow, firm, stacji telewizyjnych jest duzo bylych dzialaczy, agentow. A poniewaz wlasnie te komuchy maja wladze nad mediami, to oczerniaja sowjego wroga..."

akurat o pracy w mediach cos wiem i powiem ci WMG- ze owszem za SLD byly naciski ale to maly pikus w porownani z tym co z mediam wyczynial PiS. I nie mowie o pani Kruk czy wywaleniu T. Lisa z Polsatu.

"Wiekszoscy wyborcow PO to mlodzi wyksztalceni ludzie?
A gdzie masz wyksztalconych ludzi w PO? Tusk to zwykly robol bez wyksztalcenia, to w PiSie kazdy byl po magisterce".

Wyborcow WMG, wyborcow . Czytaj ze zrozumieniem .Wyborcy a nie czonkowie. Przecietny wyborca Pis to to starszt, slabo wyksztalcony mieszkaniec wsi lub malego miasta. Przynajmniej cos wiecej wiemy o Tobie a nie tylko WMG 1488

Reszta Twojego posta nie nadaje sie o dyskusji . Cos w stylu; nic nie prywatyzujmy i wywalmy murzynow. To jakas dziwna mieszkankak socjalistycznego belkotu z rasistowskimi bredniami. Ale to typowe dla pis-u.
22 października 2007, 22:37 / poniedziałek
coś na poluzowanie nerwowej atmosferki:)

Pierwszy tydzień rządów Donalda Tuska

Poniedziałek
Donald Tusk wyczarterował 10.000 jumbo-jetów. 3 miliony Polaków wraca do
kraju.

Wtorek
Zarządzeniem premiera Donalda Tuska zlikwidowano wypadki samochodowe.

Środa
Donald Tusk obniżył podatki --- od środy PIT, CIT i VAT w Polsce wynoszą
1%, jednocześnie Donald Tusk zwiększył wynagrodzenia --- pielęgniarka
zarabia średnio 5890 zł netto, a lekarz 25630 zł netto. Nauczyciele
zarabiają od środy 8300 zł netto, a urzędnicy 6250. Zachodnie granice
Polski przekraczają tysiące lekarzy z Niemiec Francji i Irlandii by
podjąć pracę w polskich szpitalach.

Czwartek
W czwartek Donald Tusk gwałtownie podniósł prestiż Polski na świecie ---
UE ogłosiła wprowadzenie Nicei i pierwiastka jednocześnie, Niemcy
zrezygnowały z Gazociągu Północnego, a bałtycką rurą będzie
transportowane mięso z Polski do Rosji.

Piątek
W piątek Donald Tusk wybudował 2500 kilometrów autostrad 840 pływalni i
320 stadionów. Hanna Gronkiewicz-Waltz --- nowa minister infrastruktury -
przecięła 6000 wstęg w ciągu 18 godzin

Sobota
Donald Tusk rozdał akcje, średnio 70 tysięcy na głowę. Ponadto
wprowadził poszóstne becikowe i ulgę na dziecko --- bez kozery - pińcet
tysięcy.

Niedziela
Po zrobieniu tych wszystkich cudów, siódmego dnia, Donald Tusk odpoczął.

PS
Wieczorem w niedzielę od niechcenia Donald Tusk zniósł przymrozki, by
jabłka już nigdy nie drożały.

POzdro:-)
22 października 2007, 22:48 / poniedziałek
Wiekszosc ludzi na tym forum chcialiby sami pod siebie i dla siebie!

Wygoda, wszystko na zawolanie, legalizacja aborcji...
( idziesz sie ... to ponies tego konsekwensje a nie usuwaj ) ( po gwalcie mozna zawsze dziecko oddac do adopcji ) ( usuniesz... miej swiadomosc ze juz nigdy nie zajdziesz w ciaze )

Teraz jeszcze to rownouprawnienie zwiazkow homosexualnych

Czyli co? Na Lechii juz nie pospiewamy " Naszym wzorem jest ... "

Przyszloscia panstwa jest NACJONALIZM a ten kto twierdzi ze LPR to populisci... niech sobie kupi kolo i pierdolnie sie w czolo skoro ma za zle mundurki. SZKOLA TO NIE REWIA MODY!

Niemcy...

Oddajmy wszystko od razu bo i tak sam proniemiecki Tusk bedzie za tym aby zwrocic.

" Nasze kamienice a wasze ulice... " Mowi wam to cos?

Liberalowie to najgorsze mendy na tej ziemi... Wystarczy spojrzec na Anglie, Holandie gdzie wszystkie dewiacje spoleczne sa zalegalizowane.

I ostatnie zdanie...

Jak mozna glosowac na lid skoro ludzie glosuja na tych z ktorymi w przeszlosci walczyli...
23 października 2007, 00:22 / wtorek
po huja wy sie kłocicie !! ?? kto chciał to głosował i na kogo głosował i to jego sprawa . wygrała Platforma i jeszcze nie zaczeli rzadzic a juz płaczecie pozyjemy zobaczymy jak zas nie bedzie cos halo to beda przyspieszone wybory . jak dla mnie nie wiem lub sie nie znam ale PiS dla polakow nic nie zrobił tylko likwidowali rywali . Jedno mnie tylko cieszy ze debili takich jak Andrzej i Roman juz nie ma w rzadzie :))
23 października 2007, 16:52 / wtorek
Tyle ze R. Maryja czy tez Nasz Dziennik nie kryje sie z tym ze popiera PiS natomiast TVN podaje sie jako bezstronna telewizja a naiwny Polak wierzy oglada i mysli ze wszyscy sa ok. Nie wiem czy zauwazayliscie pana prowadzacego program w TVN (Poranek z TVN?) w dniu wyborow w sali z PO. Ale co tam przeciez jutro bedzie cud, bedziemy mieli Irlandie, Anglie itd. Dziwie sie ze fajerwerki nie lataja...
23 października 2007, 18:22 / wtorek
DO Knapik78

Roman Giertych promowal DMOWSKIEGO ty imbecylu. Skoro uwazasz ze sie z nim nie zgadzasz to stan z pedalami na paradzie rownosci!

Skoro masz za zle mundurki to zastanow sie...

Twoja corka nastolatka idzie do szkoly skapo ubrana... zboczeniec za rogiem lub jakis inny zdewascialy skurwiel i tragedia gotowa.
Powtarzam SZKOLA TO NIE REWIA MODY!

NACJONALIZM PRZYSZLOSCIA POLSKI!!!
23 października 2007, 18:44 / wtorek
Dąbek przez 5 lat chodziłem do szkoły mundurowej i uwierz na słowo, że jak twoja córka będzie chciała chodzić skąpo ubrana to i tak będzie tak chodzić tyle, że z emblematem.
23 października 2007, 18:49 / wtorek
I znowu to powalona polityka....Proponuje zrobic forum o nazwie " kibice Lechii nie gadają o Lechii tylko polityce"...DRAMAT takie tematy no kurcze jak wizytuje strony innych drużyn tak nigdy nie spotkałem tematów innych niż na temat danego klubu...A u nas o Lechii cicho za to polityka....Fee

TYLKO BKS
23 października 2007, 19:01 / wtorek
To pieprzenie ze to nie forum polityczne jest w stylu ze kosciol nie ma prawa wypowiadac sie na tematy polityczne, "religia do kosciola" itp Zenada
P.S Myślę że to wlasnie na tym forum jako jedynym forum sportowym watki polityczne sa na miejscu. Kto jest prawdziwym Lechista rozumie to...
23 października 2007, 19:08 / wtorek
DO 123

Nie bedzie skoro szkola jej to nakaze. Tu chodzi o szkole a nie po szkole.
23 października 2007, 19:11 / wtorek
Do Opetany
Polityka zawsze byla na Lechii... Ile masz lat i jaka szkole skonczyles zeby sie wypowiadac na ten temat...? Dmowski Kolego Dmowski ZAWSZE byl autorytetem na LECHII!!! Wiec nie pierdol ze polityka nie miala miejsca na Lechii!!!
23 października 2007, 20:48 / wtorek
@Dąbek kolego a ile Ty masz lat i jaka Ty szkole skonczyles jak nie potrafisz przeczytac tak prostego tekstu ze zrozumieniem!?
23 października 2007, 20:55 / wtorek
Mam 25 zydowski pomieciu!!!

Nie wyjezdzaj mi tutaj ze masz wiecej i lepiej znasz historie POLSKI!

Chcesz o tym porozmawiac prywatnie zydowski pomieciuchu to prosze! Stalowa Wola to chyba dobre miejsce co?

ROBAKU PIERDOLONY!!!
23 października 2007, 20:57 / wtorek
P.S Opetany SKURWIELU... Powiedz oficjalnie ze Dmowski nic dla ciebie nie znaczy skoro taki DESPERADO jestes...
23 października 2007, 22:01 / wtorek
Dabek,za duzo prochow ?
Dlaczego od razu tak drastycznie ?
23 października 2007, 23:09 / wtorek
Widze ze co niektorzy maja problemy ze soba...Dąbek, toczy sie normalna dyskusja mozna miec inne zdanie ale kurwa bez przesady! Wyobraz sobie ze tez mam do tego czlowieka wielki szacunek ale to nie znaczy ze mam wyzywac brata spod szalu od najgorszych jak nie zgadzam sie z nim w 100%!! Opanuj sie czlowieku! pzdr dla normalnych
23 października 2007, 23:27 / wtorek
Jaki ty kolo masz filmy... niezle zes przycpał. Na przyszłosc radze jednak nie zgrywac takiego kozaka bo jakos na meczach z takimi tekstami nie wyskakujesz. A z takimi pogladami to forum Izolatora Boguchwała bedzie bardziej adekwatne. Co do Lechii to nie jest to temat zupełnie apolityczyny jednak tez radzilbym nie kontynuowac tego watku... o patologiach nie rozmawiamy!
23 października 2007, 23:30 / wtorek
nie cpajcie tyle dmowskiego bo to szkodzi ;]
24 października 2007, 08:58 / środa
Mlodzi demokraci i mlodzi socjalisci opanowali forum i umysly kibicow Lechii. Swiat sie konczy :) My w przeciwienstwie do was w przypadku zwyciestwa wrogiego nam obozu jak to ma miejsce w tej chwili nie bedziemy uciekac z kraju przed totalitarnym rezimem :) Tu zawsze bylismy - tu zawsze bedziemy. Tym sie roznimy. Przetrwalismy sanacje, hitlerowcow, bolszewikow, komune to przetrwamy i post-komune z platforma razem wziete.

Dąbek podziwiam Cie ze chcesz jeszcze z nimi dyskutowac. W swiecie politycznej poprawnosci forum kibiców Lechii takze dotkniete ta choroba. Szacunek jest, był i bedzie tylko kto chce o tym mówić. Wszak to takie niepoprawne politycznie i jednoczesnie zbyt mało kontrowersyjne no i nie-chuligańskie.

grucha604 - za tego Światowida w temacie o meczu ze Śląskiem to uważaj żeby Cie bojowka Zadrugi nie dopadła. Oni nie znaja litosci. Maja uklad z ekipą Gedanii :) A wiesz ze oni takich obelg nie wybaczaja :)
24 października 2007, 11:31 / środa
gusla odprawione, nie boje sie ;)
24 października 2007, 14:49 / środa
W imię "dyskutowania" o polityce, brat Lechista brata Lechistę jest gotów zabić. Niektórym to się nieźle w głowie poprzewracało, żeby w imię jakiś tam poglądów politycznych wyzywać się od najgorszych. Przesiąknięci nienawiścią - omotani propandą.
24 października 2007, 21:41 / środa
Dąbek pedale w dupe jebany albo jestes z Cracovi lub z Widzewa albo Cie jakis pedał w dupe wyruchał jak byłes mały ! takiego cwela dawno nie widziałem co by wyzywał kolegow po szalu !!
24 października 2007, 22:19 / środa
Ale jaja :-).

Jakieś nowe cacko na mieście się pojawiło, trzeba popytać "sklepikarzy" :-))).
24 października 2007, 22:25 / środa
a co ty knapik właśnie teraz zrobiłeś ;d ??
1 2 3 4 5 6
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.458