Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Transfery zimowe

strona 3/8

14 listopada 2007, 23:11 / środa
O zaiteresowaniu jakims zawodnikiem z II ligi nie pisze sie przed jego podpisem na umowie,to nie transfer z V do IV ligi.
Co z tego ze Ruch chce 500 tys?
Tylko debil przyzna, ze jest sklonny wylozyc tyle ile ktos zada.
Myslisz ze slabsi I ligowcy nie patrza,lub jesli jestes jedynym chetnym to nie potargujesz?
Co z indywidualnym kontraktem, skoro potencjalny zawodnik wie ze trener "sra" na jego punkcie?

Amatorstwo lub przysluga...tyle.
14 listopada 2007, 23:12 / środa
przysługa
14 listopada 2007, 23:25 / środa
10% dla Kuby:)
Szanuje go za punkty, pozytywna energie jaka wprowadzil itd.... ale tak sie nie robi.
15 listopada 2007, 00:19 / czwartek
Pilsner, dziennikarz go zapytał, to mu odpowiedział. Myślę że sam zainteresowany wyląduje w Śląsku. Kubicki dał do zrozumienia, że w Lechii nie ma kasy na taki transfer. No chyba że trener sam go kupi, za swoje.
15 listopada 2007, 00:28 / czwartek
Cetnarowi nalezy przyznac ze w tym sezonie gra ladnie
nawet jak ma slabszy mecz to i tak duzo robi dobrego dla druzyny
on na boisku jest jak kon :D nie do zatrzymania

ale pamietajmy ze on ma 34 lata

Rogalski i Buzala w tej rundzie znacznie sie poprawili
zobaczymy co wiosna przyniesie ;D moze Piatek wroci do dobrej dyspozycji.. + wzmocnienia + Baczek + Kosznik - bedzie dobrze
15 listopada 2007, 19:16 / czwartek
Nie no Cetnar ok - pełen respect ale juz powinien grzać ławę i wchodzić na jakieś 25 ostatnie minut...zero błyskotliwości ze strony tego zawodnika, zero dryblingu, odnalezenie sie na pozycji, strzały z głowy, wejścia w "uliczke" spory Plus ale nic poza tym...wolny jest i zero gibkości.
15 listopada 2007, 19:31 / czwartek
mal82: nie rozśmieszaj mnie :)) zera to można przypisać komuś innemu.
Przypomnę:

Cetnarowicz: 6 bramek 8 asyst

zastanów się o co chodzi w piłce
15 listopada 2007, 21:28 / czwartek
Nurofen 100% poparcia !
Jak wy to sobie wyobrazacie ? Kupia nowego napastnika i co ?
Najpierw,ten gosc musi strzelic co najmniej 7 goli i zaliczyc 9 asyst,a pozniej mozna pomyslec nad Cetnarem.
Poki co,to jest on najbardziej efektywnym,naszym pilkarzem,a to wszystko przemawia za nim.
Tez bola mnie oczy,jak widze,ze jemu gra nie sprawia radosci,on po prostu sie ''morduje''na boisku,ale cieszmy sie z tego,co mamy,a nie z tego,co mozemy miec !
Troche bujamy w oblokach (ustalamy sklad ),ale ja bym jeszcze sie powstrzymal z tym wyp....... ze skladu.
Z reszta,to Kubicki ma bol glowy,co do skladu i jemu wierze bezgranicznie,ze wybierze optymalnie najlepsze rozwiazanie.

LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
16 listopada 2007, 08:19 / piątek
Czarny, jak dla mnie to Cetnarowi gra sprawia przyjemność, jest często uśmiechnięty, a najlepsze jest to, że on sam wie że jest duży i wolny, zna swoje słabe i dobre strony, i dlatego tak zapierdala na meczach, nie ma straconych piłek. Zgadzam się i z tobą i z Zeto, że najlepszy nasz aktualnie napastnik
16 listopada 2007, 09:34 / piątek
Jezu przejmujecie sie jakimś cetnarowiczem on w gdynii nic nierobił a te mecze same mowią za ciebie ze centarowicz rusza sie jak żółw w smole i stoi tylko pod polem karnym i czeka na pilke !!!!!!!!! panowie ludzinskiego by trzeba bylo sciągnoć Albo Boguskiego!!!!!!!!!!!!!!
16 listopada 2007, 09:36 / piątek
Na co Słąsk liczy wogule oni niemają takiej kasy lechia jest bogatsza i onna sie wzbogaci o ludzinskiego@!!!!!!!
16 listopada 2007, 10:01 / piątek
Lodzio ten Łudziński przy Rooneyu to myszka micki. Lechia jest bogadsza niż Man Utd, więc kupmy Rooneya!!!!!!!
16 listopada 2007, 10:43 / piątek
Ronaldinio jest za 60 mln euro moze go.
I Bieniuk chce wrocic.
16 listopada 2007, 11:52 / piątek
Koniecznie Bieniuk! Nawet jak nie będzie grał, to na krytej będzie siedziała Ania Przybylska! :-)
Co do Cetnarowicza - wirtuozem techniki i demonem szybkości to on nie był i nie będzie, ale na siermiężną 2. ligę się przyda. Jestem zdania, że powinniśmy mieć w składzie zarówno wirtuozów (Rybski) jak i drwali (sorki Cetnar ;-) To daje nam możliwość rotacji w składzie i dostosowania typu napastnika do przeciwnika i taktyki.
Łudziński - transfer za 500 tyś zł?! Wystarczy, że przez rok czekaliśmy aż odblokuje się Rogalski kupiony za 30% tej sumy. Przypomnę też, że to zdaje się połowa budżetu Polonii Bytom, która w zeszłym sezonie była wyżej od nas i awansowała do OE (a więc można także bez transferów za kupę kasy). Oddamy go w ramach reklamacji jeśli strzeli tylko 2 bramki w rundzie?
Wbrew zdaniu większości uważam, że kolejny napastnik nie jest nam niezbędny. W zeszłym sezonie, kiedy Cetnarowicz miał kłopoty z sercem i wypadł ze składu rzeczywiście zostaliśmy w praktyce tylko z 1 napastnikiem (Wiśniewski). Teraz doszedł zjawiskowy Rybski, odblokował się Buzała (świetny mecz z Turem), najlepszym strzelcem jest Rogalski (choć uważam, że gdyby mu się chciało miałby 15 bramek w rundzie) + Cetnar i Wiśnia. Po cholerę ktoś jeszcze? Do siedzenia na trybunie VIP i pobierania wynagrodzenia?
Najchętniej sklonowałbym Wołąkiewicza - dla mnie objawienie rundy. Dawno nie widziałem tak dobrego środkowego obrońcy w takim wieku. Sklonowany Wołąkiewicz zmieniłby Manka (choć i jego bym nie skreślał - jest doświadczony, ustawia obronę i zdarzają mu się kluczowe podania, które ktoś zamienia na gola). Mamy też mało wartościowych zmienników na bokach obrony i tu warto znaleźć kogoś ciekawego.
Jest dobrze. Jeśli będzie tak dalej, a dodatkowo wyeliminujemy głupie straty punktów (patrz: Stalowa Wola) to spokojnie wejdziemy z 1. miejsca.
Módlmy się więc, żeby przez zimę nic się nie zepsuło w dobrze funkcjonującej maszynie jaką ostatnio jest nasz zespół.
16 listopada 2007, 11:58 / piątek
Cetnar moze wystarczy nam do awansu, ale w OE najwyzej lawka i ogony moze grac.Jak jest szansa na Ludzinskiego to super.Ale mysle ze Slask znajdzie te 500 tys na jego transfer bo to nie jest jakas suma wirtualna.Czytalem ze maja dostac 2 miliony na transfery i teraz sie boja czy w Ruchu nie podbija ceny.Tak czy inaczej mysle ze Ludzinski zostanie we Wroclawiu.Ale sa przeciez inni :Rozkwitalski z Pelikana czy Lewnadowski ze Znicza jezeli chodzi o napastnikow,Poszukajmy alternatywy dla bezbarwnego Miklosika.Moglby nim byc Dariusz Kolodziej z Podbeskidzia,kapitalny strzal z wolnego ,dla mnie najlepszy rogrywajacy calej drugiej ligi wraz z Ława i Kompałą.
16 listopada 2007, 12:58 / piątek
napisałem 2 razy wypracowania na temat każdej formacji ale za kazdym razem przepadało mi to bo kazał mi sie zalogować :/
wiec krótko :
żadnych nerwowych ruchów, max 3 zawodników - nie zmienników a ludzi którzy od razu włacza sie do walki o pierwszą 11
stoper - wysoki, grajacy dobrze głową, będący prawdziwą konkurencją dla Manka i Huberta - Bieniuk byłby idealny
pomocnik od zadań raczej zabepieczających - doświadczony ale o klasę lepszy niż Miklos i Speichler, aby był dobra parą dla Kasperkiewicza bo na niego trzeba stawiać i szkoda aby grzał ławe - ideałem byłby ktoś pokroju Dudki
Napastnik - ale typowy łowca bramek, bo na Cetnarze do OE nie mozemy wjezdzać, kiedyś mógłby nim być Grzesiu Król - teraz nie wiem i wydaje mi sie ze wydawanie pół miliona na jednego gracza to przesada

w reszcie formacji jest dobrze i bedzie jeszcze lepiej
16 listopada 2007, 13:32 / piątek
Jesli chodzi o Cetnara to oprocz bramek i asyst trzeba zauwazyc jego prace na boisku,zadanie napastnika to nie tylko bramki i asysty. poza tym nie ma zawodnika (jak na nasze warunki finansowe) ktory mialby wszystkie cechy na + np. Drogba. Buzała- kiwka,blyskotliwosc,przebojowosc,ambicja,walecznos c, OK. ale glowki nie wygra nawet z kaczynskim. Szybkosc ma Wisnia,zawodnik postury Cetnara NIE MOZE byc tak dynamiczny,poprostu. Mysle ze najwiecej zalezy od oceny trenera pod wzgledem przydatnosci pod danego przeciwnika.Cetnar powinien zostac!!! Jesli chodzi o wzmocnienia to: srodkowy obronca,pomocnik-niekoniecznie,i napastnik-typowy egzekutor.
16 listopada 2007, 13:33 / piątek
Może Kolodzieja wszyscy go chcą to go kupmy!
16 listopada 2007, 13:39 / piątek
Widzę, że lodzio to niezły gigant i fachura na rynku trasferowym!!! :-)
lodzio czy Ty nie masz coś wspólnego z Kołakowskim np. czy to nie przypadkiem Twój ziomal?
16 listopada 2007, 13:40 / piątek
lodzio masz kody do fify 2008? :D
16 listopada 2007, 14:12 / piątek
lodzio za dużo Football Manager...
PS. Grasz już w 2008 ? :)
16 listopada 2007, 16:22 / piątek
Cetnar zostanie i dobrze, doswiadczony zawodnik powinien wesprzec taka mloda druzyne, poza tym zainwestowal w nowe seicento wiec ma motywacje :)))))))))
16 listopada 2007, 17:03 / piątek
Jestem Młodym managerem Z malborka jestem dobrym scutem w managera
Wiem jaki w lechii pasował by piłkarz np ludzinski niepasował by dal cetnarowicz !
Ale dla Rybskiego i rogalskiego i buzaly by idealnie pasowal !
Jeszcze wam mowie ze lechia z tym skladem nie awasnuje musi wydobyć ludzinskiego wypierdolic na zbyty pysk spiechlera ! Dancha bym kupił z Drzymonta!!!!!!
16 listopada 2007, 17:25 / piątek
O kurwa, jaki kozak :D
16 listopada 2007, 18:41 / piątek
lodzio daj mi numer twojego dilera !! PROSZEE !! To co Ty bierzesz musi być boskie !
16 listopada 2007, 20:03 / piątek
Tralalala co do stueczności Cetnara to pierw trzeba spojrzec kto mu piłki nagrywal jak dogodne i przemyslane....daj drugiego cetnara zamiat np. Ryby i 2 drewniaków na ataku...masakra a dac takie 2 Ryby to fantazja i odmiennosc...szanuje innych zdanie....ale za wolny jest i brak gibkości.
16 listopada 2007, 20:16 / piątek
Mal82 Ty chyba niemasz pojecia o piłce Niebedziemy mieli dwuch rybskich bo jest jeden a jak już tam obrażamy tego powolnego cetnara to niech on Z lechi wypierdala
ja chcem szymanka albo robaka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16 listopada 2007, 20:22 / piątek
A ja chce do KURWY NEDZY,zebys Lechia pisal z duzej litery !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16 listopada 2007, 20:36 / piątek
a ja chce zeby jego mama wylaczyla korki w domu
16 listopada 2007, 20:40 / piątek
lodzio weź idź zobacz czy cie na epulsie nie ma.
16 listopada 2007, 20:48 / piątek
lodzio ty menager ............HAHAHA ty sie ortografii naucz,a potem bierz dobre leki uspokajające.I radziłbym tobie juz raczej się nieodzywac;-)
16 listopada 2007, 20:50 / piątek
Moze nie transfer ale Baczek wracaj do zdrowia , formy i bramki . Tu jest Twoje miejsce . Awans z Toba do OE to sie nadaje do filmu i dla potomnych . Bialo-zielone pozdro dla Rodziny .
16 listopada 2007, 21:25 / piątek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
16 listopada 2007, 21:42 / piątek
jest coraz gorzej...
16 listopada 2007, 21:56 / piątek
Chyba przedawkował;/
17 listopada 2007, 09:19 / sobota
Gdyby zarząd zdecydował się już wydać te 500tys. na jednego zawodnika, to niech to będzie Sławek Peszko a nie Łudziński
17 listopada 2007, 09:34 / sobota
Podobno Peszką są zainteresowane Kolporter, Lech i Legia, więc my za bardzo nie powalczymy z takim towarzystwem.
17 listopada 2007, 09:45 / sobota
17 listopada 2007, 09:57 / sobota
Proponuje tego gościa

odnośnik
17 listopada 2007, 11:13 / sobota
Co Wy pierdzielicie lodzio to nie manager, tylko nowy znawca języka polskiego, zerknijcie na to:

Wiem jaki w lechii pasował by piłkarz np ludzinski niepasował by dal cetnarowicz !
Ale dla Rybskiego i rogalskiego i buzaly by idealnie pasowal !
Jeszcze wam mowie ze lechia z tym skladem nie awasnuje musi wydobyć ludzinskiego wypierdolic na zbyty pysk spiechlera ! Dancha bym kupił z Drzymonta!!!!!!

Tak brawurowo i nowocześnie sam profesor Miodek nie z konstruowałby zdań. Managerka to tylko jego hobby, prawdziwym konikiem lodzia napewno jest język polski.

Biało-zielone pozdrowienia z UK
17 listopada 2007, 11:17 / sobota
Maciej Dąbrowski - obrońca - Victoria Koronowo - był już na testach w Wiśle Kraków teraz niby ma jechać na testy do Korony sadze, że mógłbybyć to 2 Hubert

Mariusz Sacha - pomocnik - Podbeskidzie - sądzę, że powinien być 1 na liście transferowej !!

Ktoś z 2 napastników Znicza albo Bartek Wiśniewski lub Robet Lewandowicz

Sprawdzić Bartosza Pawlaka z Warty młody napastnik
17 listopada 2007, 11:20 / sobota
sorry Damiana Pawlaka a nie Bartka
17 listopada 2007, 11:45 / sobota
Co do ceny za Łudzinskiego(500 tys.) to ja bym sie tak nie podniecał. Zaden klub za Niego tyle nie zaplaci . Jak dobrze ponegocjujemy to i za 250-300 tys. na go Nam "na kolanach" przyniosa i jeszcze piłkę z autografem Gerarda Cieślika dorzucą :))
Najwazniejsze to dogadać się z samym Łudzińskim co do kotraktu indywidualnego i przde wszystkim czy jest zainteresowany grą dla najwspanialszego klubu na ziemii.
17 listopada 2007, 11:55 / sobota
Ja bym się tak Łudzińskim nie podniecał, są jeszcze na horyzoncie dwaj młodzi napastnicy Znicza, natomiast przyczaiłbym sie na Sachę i generalnie przejrzałbym kadrę kitóra grała ostatnio w Kanadzie na MŚ.

Biało-zielone pozdrowienia z UK.
17 listopada 2007, 11:57 / sobota
Dąbrowski z Koronowa był już w Lechii na testach latem. Niestety działacze Victorii upadli na łeb. Co do Sachy podpisuję się obiema rękami. Chociaż wątpię aby Podbeskidzie go oddało. W Bielsku najprawdopodobniej zainwestuje Żywiec, tak więc raczej nie będą wzmacniać potencjalnego rywala w walce o awans.
17 listopada 2007, 12:38 / sobota
może działacze z Koronowa troszke zmądrzeli i sprzedali by go za pieniądze które jest wart a nie podniecali sie, że był w Wiśle na testach
niech Lechijka działa z Sachą warto
18 listopada 2007, 09:35 / niedziela
Lewandowski i Wisniewski ze Znicza napewno nie przyjda bo Ojrzynski ktory pracowal w Pruszkowie juz sciagnal Wisniewskiego ktory jest zreszta wychowankiem Petrochemii.Lewandowski ma 19 lat i juz ma oferty z OE ale mysle ze tez pojdzie do Plocka.Co do Łudzinskiego tonie sadze zeby 500 tys. bylo astronomiczna kwota.Wrecz przeciwnie ,tyle kosztuje wlasnie kosztuje drugoligowy snajper.Odra Opole wycenia swojego najlpeszego napstnika Ugo na 400-500 tys.Jak by sie nie udalo Ludzinskiego sprowadzilbym Rozkwitalskiego z Pelikana ktory mysle ze nie kosztuje wiecej niz 200 tys
18 listopada 2007, 11:42 / niedziela
jakie transfery?jaka kasa?lechia wisi zawodnikom 2 pensje!!wisza im premie za wszystkie mecze !zarzad powinien odejsc!!!maja pusta kase!!!jedyne transfery to wolni zawodnicy,trzeba takich szukac,taka jest rzeczywistosc!ale z takich pilkarzy tez mozna znalezc dobrych pilkarzy,mi brakuje wychowankow,nie piszcie o zadnych boguskich,dawidowskich bo to nierealne,do drugiej ligi przychodza pilkarze niechciani albo gdzies wypozyczani;patrz rybski,trzeba szukac i dobrze wybrac jesli sie ma pusta kase,runda bedzie dwa razy trudniejsza,zaczynamy na piascie a plock i polonia maja kase i sie wzmocnia,trzeba byc czujnym od poczatku!!!1
18 listopada 2007, 18:13 / niedziela
lodzio smieszny jestes!!
Ogolnie nie wiem czemu koniecznie pilkarze z tzw. "wyzszej polki" sa brani pod uwage... Jest wielu innych dobrych na ktorych tez mozna zarzucic oko...

Ostatnio bylem na meczu naszych rezerw i chlopaki, mimo ze dzisiaj dali dupy i przegrali to jest paru godnych uwagi, moja w szczegolnosci zwrocil grajacy na pomocy Gacek, ma chlopak o tym pojecie...

TYLKO LG!!!
18 listopada 2007, 19:01 / niedziela
bolekchelm skąd masz takie informacje, że kasa jest pusta? Nie bardzo chce mi się w to wierzyć, bo gdyby tak było to byśmy nie instalowali oświetlenia za 3-4 miliony złotych i byśmy nie modernizowali Sahary, bo chyba wypłaty dla zawodników są ważniejsze.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.479