Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Transfery zimowe

strona 4/8

18 listopada 2007, 19:15 / niedziela
No akurat nie trafiłeś z tym oświetleniem. Bo to nie Lechia motuje oświetlenie a miasto Gdańsk.
18 listopada 2007, 20:31 / niedziela
mam kumpla w lechii,co prawda mlodego ale slucha ,ze sa zaleglosci za 2 mce,jezeli chodzi o oswietlenie i sahare to wszystko robi miasto i lechia nie placi za to zlotowki,zreszta wszyscy sponsorzy lechii pochodza z miasta ,dzieki adamiczowi,patrz energa,patrz zkm,patrz saur neptun,tylko miasto daje kase,nie ma zadnego sponsora a szkoda bo szansa na 1 lige jest teraz ogromna ale bez kasy bedzie ciezko bo reszta sie uzbroi a my mamy ciezkie mecze zaczynajac od piasta.brawa dla pilkarzy podwojne,nie ma kasy a graja solidnie,premii nie dostali wogole a wisza im okolo 250 tys.
18 listopada 2007, 20:40 / niedziela
bolekchelm zmien radio i kumpla nie pisz sensacji jak "fakt"
18 listopada 2007, 20:41 / niedziela
cos mi sie nie wydaje zeby to byal prawda :) No ale kazdy wierzy w to co chce :)
18 listopada 2007, 20:43 / niedziela
bolekchelm Kutasie!!!!!!

Lechii piszemy zawsze WIELKĄ literą!!!! Rozumiesz debilu??

energa jest załatwiona przez Kurskiego, a nie przez adamowicza.

nie ma zaległości w wypłatach. Jedyny który nie dostaje kasy, jest Kubicki. A dlaczego niech twój kolega posłucha w radio.
18 listopada 2007, 21:46 / niedziela
bolek to że Twoj kolega słucha to dobrze.Tylko nie do konca chyba słuchał
albo sie przesłyszał.Dwa miesiace ale naprzód juz maja zapłacone.
Czyli panimajesz jest ok;-)i nie panikujcie z kolegą - kasiora jest bo ja z kolei
rozmawiałem z księgowym,który zreszta ma duzo kolegów w Lechii- no i on mówił
że kasiora jest i będzie.A ksiegowy chyba wie najlepiej nie uważasz?
No i słucha też co mówia jego kumple z Lechii, a oni mówią że jest ok.
Tak więc brachu nie martw sie o finanse Lechijki:-)
18 listopada 2007, 23:40 / niedziela
Szanowna Redakcjo, proszę banujcie wszystkich palantów, którzy robią błędy w pisowni naszego ukochanego klubu. Bolekchełm dla przykładu powinien iść na pierwszy ogień.
18 listopada 2007, 23:57 / niedziela
Mozecie ublizac mi,moim kolegom,milicji,ale na milosc Boska,ile mam powtarzac ?
Nazwe naszego ukochanego klubu-Lechia- piszcie z duzej litery !!!!!!
To z waszej strony jest BRAK SZACUNKU do Lechii !!!
Myslicie,ze to tylko glupia pisownia ??????!!!!!!
Odpowiadam wam - NIE !!! To brak szacunku do klubu z Traugutta !

Zawsze bylem przeciw cenzurze,ale to,co wypisuja niektorzy,to przechodzi ludzkie pojecie !
Takie wpisy,jak tego matola,to powinno sie od razu usuwac !

ZROBICIE PORZADEK NA TYM FORUM ???!!!

LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
19 listopada 2007, 00:04 / poniedziałek
Czarny i Kontratak. To są ludzie pokroju, którym na meczu Lechia Gdańsk jest krzyknac ciezko natomiat , sędzia chuj lub arka cedynia kurwa świnia przychodzi z ogromną werwą i radością. Powiem wam tak: kto pisze Lechia z małej temu chuj w odbyt

PS. Zwrodzcie uwage , że takie imbecyle nawet szaliki Lechii unosza odwrotnie.
19 listopada 2007, 00:16 / poniedziałek
Pilar-Swieta racja !
Sam z reszta wiesz,ze my jestesmy inni,ZYJEMY LECHIA,a sa tacy,co mienia sie Lechistami,a tak na prawde,to maja wyjebane na wszystko !
Nikt mnie nie przekona
-nie masz odrobiny szacunku dla klubu-jestes chuj nie Lechista !!!!!
19 listopada 2007, 11:26 / poniedziałek
Dajcie sobie spokój. TEraz już będą wiedzieli.

Wracając do tematu, to można sprowadzić Artura Marciniaka kapitana Polski U-20 na mistrzostwach w Kanadzie. Obecnie nic nei gra na loanie w Bełchatowie, a 1 grudnia wraca do Lecha. Jest wszechstronnym obrońcą w wieku 20 lat. Utalentowany i głodny gry. W ekstraklasie rozegrał 23 mecze. Może jego warunki nie są zbyt dobre bo ma 178 cm, ale Hubert też nie jest za wysoki.

Można też się zainteresować Uszalewskim, który nic nei gra w Carcovii, a jest utalentowanym wychowankiem Lechii, z którą swiętował mistrzostwo Polski juniorów młodszych. Jego nominalną pozycją jest Lewa obrona, może też grać w środku obrony. Szybki, silny dobrze wyszkolony technicznie 185 cm wzrostu.

Myślę, że tych dwóch piłkarzy można spokojnie wykupić za łączną kwotę 500 tys. PLN, lub przynajmniej wypożyczyć z opcją pierwokupu.
19 listopada 2007, 11:57 / poniedziałek
Szukaja bramkarza?
Mateusz zwleka z podpisem, czy co?

odnośnik
19 listopada 2007, 12:12 / poniedziałek
Po pierwsze to jakiś mierny serwis, a takie zazwyczaj podają przeróżne informacje.

Z drugiej strony jednak, jeśli okazałoby się to prawdą jestem jak najbardziej za. Każdy porządny klub myślący o awansie do ekstraklasy, czy już w niej grający powinien mieć w składzie dwóch równorzędnych bramkarzy - aby ze sobą rywalizowali i podnosili swe umiejętności. My mamy już Kapsę i Bączka. Potrzebny jest jednak trzeci golkiper, który tj. w przypadku pamiętnego meczu ze złodziejami zastąpi drugiego golkipera na odpowiednim poziomie ~ czyt. nie wpuści szmaty. ;)
19 listopada 2007, 12:40 / poniedziałek
Jesli chodzi o serwis to na "90 minut" jest to samo.
Kolejna sprawa jest taka, ze wystepy trzeciego bramkarza bywaja srednio raz na 25 lat, wiec kolejny taki przypadek jak z derbow nie nastapi wczesniej jak ok 2032 roku....mimo ze dotyczyl czwartego:)
Z tego co wiadomo oficjalnie, to kontrakt z Mateuszem obawiazuje jeszcze przez szesc miesiecy, wiec w kontekscie przeszlego sezonu pisanie "mamy dwoch" nie jest narazie zasadne, skoro do tej pory nie podpisali kolejnej umowy.
19 listopada 2007, 13:08 / poniedziałek
Ma 20 lat, wy już robicie problem. Bąk ma kontrakt jeszcze pół roku. Kapsa jest wypożyczony. Dobry zarząd musi mieć alternatywę. Nasz jak widać pracuje. Duży plus dla Sierpińskiego, który jak widać dobrze pracuje i jest wszędzie gdzie ma być.
19 listopada 2007, 13:14 / poniedziałek
Kapsa podpisal na dwa lata,czyli jesczcze 1,5 roku.

odnośnik
19 listopada 2007, 21:24 / poniedziałek
Raczej nie podpisał. O ile mnie pamięć nie myli, to nawet nasza strona informowała, że Kapsa jest wypożyczony z klauzulą pierwokupu. Inna rzecz, że bramkarz z Suwałk, nawet jak przyjdzie, będzie bronił w rezerwach.
19 listopada 2007, 23:31 / poniedziałek
Ekipe ktora jest stac bez problemu na awans, wiec specjalnie za wiele zmieniac nie trzeba. Jak dla mnie to mozna by dokupic lewego/srodkowego obronce i ofencywnego pomocnika. Ale i tak awans niezalezy od wzmocnien tylko od dobrego przygotowania, atmosfery i mobilizacji. Chlopaki meczami z gornikiem i wisla w PP podazali ze w tym skladzie stac ich naprawde na niezla gre
20 listopada 2007, 16:20 / wtorek
20 listopada 2007, 16:46 / wtorek
Fragment wywiadu z Sierpikiem. Kto wie o ktorego pilkarza moze chodzic ;)?

Podaj nazwisko najbardziej znanego obecnie piłkarza, którym się zainteresowałeś, a nie udało Ci się go sprowadzić do Lechii.

- Jest taki jeden, ale szlag mnie trafia, że nie mogliśmy go ściągnąć. Dlatego nie chciałbym wymieniać za bardzo jego nazwiska. Ale właśnie dzięki takim sytuacjom nabieram doświadczenia i przekonuję się, że cierpliwość jest bardzo istotna, ale też w niektórych sytuacjach trzeba szybko działać. Jak się zadziała z opóźnieniem, to okazja może przejść koło nosa. Jak się umówimy na rozmowę może za pół roku, a do tej pory uda mi się ściągnąć kogoś znaczącego do Lechii, to może zdradzę nazwisko tego naszego niewypału. Póki co ogarnia mnie złość, że nie nacisnąłem wystarczająco na zarząd i nie znaleźliśmy odpowiednich środków na ściągnięcie tego gracza.
20 listopada 2007, 16:51 / wtorek
Z lechii do LECHII zachciało się kolesiom hehe

odnośnik
20 listopada 2007, 16:58 / wtorek
to ja tez chce!

odnośnik
20 listopada 2007, 17:00 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
20 listopada 2007, 17:03 / wtorek
Moze nie udalo sie pozyskac np. Zahorskiego ;)?
20 listopada 2007, 17:04 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
20 listopada 2007, 17:09 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
20 listopada 2007, 17:11 / wtorek
swoja droga calkiem mozliwe ze chodzi wlasnie o Zahorskiego, bo pewnie nie o Ruszkula ktory poszedl do Gornika czy inne tego typu przypadki a Zahorski jakby sam sie nasuwa na mysl. Tak czy siak wywiad z Sierpikiem ciekawy, widac ze cos sie dzieje, oby tak dalej to moze transferowe niewypaly prawie nie beda sie u nas zdarzac :)
20 listopada 2007, 18:29 / wtorek
Testowany Michał Zawadzki z L.Z.G. może nie grzeszy warunkami fizycznymi (174 cm) ale jest podstawowym prawym obrońcą w Zielonej Górze, grał w kadrze Globisza (87r) i był obiektem zakusów Górnika Zabrze; ciekawe jak wypadnie u nas, fajnie że testujemy zawodników młodych i na pewno głodnych awansu sportowego
20 listopada 2007, 18:46 / wtorek
Drugi z testowanych bardziej zaznaczył się w kadrze Globisza bo wystąpił nawet w ostatnich Mistrzostwach Europy do lat 19. Jako pomocnik (chociaż w LEgii n aprzykład testowany był jako obrońća) grał już w Arce Nowa Sól, Pogoni Świebodzin a aktualnie w Lechii Zielona Góra. Interesowały się już nim Wisła Kraków, Korona Kielce a przed wszystkim Legia Warszawa w której to barwach zagrał nawet w Pucharze Ekstraklasy a Dariusz Wdowczyk miał wobec niego poważne plany.
Tylko pochwalić Roberta Sierpińskiego za takie przymiarki.
20 listopada 2007, 20:26 / wtorek
no to niezle :) dobrze ze Sierpik wylawia mlodych glodnych gry i sukcesow zawodnikow, ktorzy beda zarli murawe dla Lechii, i ze wreszcie nie sciagamy dziadkow po przejsciach, ktorzy odcinaja juz tylko kupony od kariery. Oby przyszli w zimie sami mlodzi gniewni. Wiosna nasza :)
20 listopada 2007, 23:58 / wtorek
mnie interesuje konkretnych dwóch w środku pola na rozgrywce bo ani miklosik ani Piatek to już nie temat na naszych mlodych napadziorow....wyrażne jest to że sami sobie robia asysty a nie srodkowi i tu prostopadle piłki sa kluczem kto to ja nie mam pojecia powinni byc chyba doswiadczeni konkretnie.
klucz jest w srodku i tu mamy konkretny deficyt, ale to jest jasne wiec bedzie tylko lepiej......
Na zawsze Lechia!!
21 listopada 2007, 03:30 / środa
Piatka jeszcze bym nie skreslal,wszystko jeszcze przed nim,dajmy mu czas
21 listopada 2007, 08:24 / środa
ja tam bym piatka nie skreslal jest uniwersalnym zawodnikiem i moze grac na boku jak i srodku pomocy i takze na obronie
21 listopada 2007, 09:02 / środa
Tak Karol ma już 25 lat to z pewnoscia juz za "stary" zeby grac w Lechii :)
Zastanow sie za nim cos napiszesz.
Wszechstronny zawodnik który może grać zarówno po prawej jak i po lewej stronie pomocy lub obrony. Jest po kontuzji i powinnien po okresie przygotowawczym pokazac na co go stac. Na pewno potrzebny zawodnik
21 listopada 2007, 11:54 / środa
za Lechia.net

Na konferencji prasowej po meczu Lechia Gdańsk 5-1 Wisła Płock trener Dariusz Kubicki powiedział, że chciałby, aby w przerwie zimowej doszło do trzech poważnych wzmocnień. Dokładniej chodziło o napastnika, pomocnika oraz obrońcę. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, kogo popularny "Kuba" miał na myśli.

Marcin Burkhardt - Pomocnik Legii Warszawa ma trafić w przerwie zimowej do Lechii! Ten młody piłkarz (24lata) rozegrał już ponad 100 spotkań w ekstraklasie, w których łącznie strzelił 12 bramek. Przed przejściem do Legii, z która zdobył 2sezony temu mistrzostwo Polski grał w Amice Wronki. Piłkarz ten ponoć powiedział, że chce odbudować formę i wreszcie zacząć grać regularnie. Jeżeli przeszedłby do Lechii, na pewno trener Dariusz Kubicki, z którym się dobrze zna pomógłby mu w tym.

Przemysław Łudziński - Obecnie napastnik Śląska Wrocław, jednak jego kartę posiada Ruch Chorzów. Trener Dariusz Kubicki na łamach gazety "Fakt" wypowiada się na jego temat w samych superlatywach:-"Bardzo bym chciał mieć takiego chłopaka u siebie w zespole. Był kiedyś u mnie na testach w Łęcznej. Wtedy mu podziękowałem, bo nie miałem dużo czasu na podjęcie decyzji. Dzisiaj żałuję. To naprawdę świetny gracz".
Zapytany, czy ta cena nie jest przypadkiem wygórowana (500tys zł) odpowiada: "Wiem, że Łudziński sporo kosztuje. Jednak pół miliona za dobrego napastnika to nie jest dużo. A za takiego uważam Przemka. Jak trzeba będzie, to nawet sam chętnie zajmę się kombinowaniem, skąd wytrzasnąć pieniądze na transfer tego zawodnika".

Dawid Kucharski - Obecnie obrońca Lecha Poznań. Podobnie jak największe odkrycie tej jesieni w Gdańsku - Hubert Wołąkiewicz przeszedł do Lecha po fuzji z Amicą Wronki. Mimo młodego wieku (23l.) rozegrał już w pierwszej lidze 74 spotkania. Lechii ma go polecać jego były kolega z zespołu, Hubert Wołąkiewicz.
21 listopada 2007, 12:55 / środa
Witam!! Jak się okazuje Łudziński ma w kontrakcie z Ruchem zapis o kwocie odstępnego w wysokości 500 000, także wszystko jasne, Kubicki mógł nawet palnąć, że ten chłopak jest wart okrągłą bańkę, a i tak nie podbiłby ceny, bo w kontrakcie jest 500 tysi i Ruch nie ma nic do gadania, wystarczy podpisać kontrakt z piłkarzem i przelać ów kwotę na konto Ruchu. Wspomne jeszcze, że analogiczna sytuacja była z Kolendowiczem i jego przejściem z ŁKS do Zagłębia.

Biało-zielone pozdrowienia z UK.
21 listopada 2007, 13:18 / środa
A może wypożyczenie....

Trener Skorża zdaje sobie też sprawę, że Adam Kokoszka i Patryk Małecki nie rozwijają swoich talentów przez siedzenie na ławce rezerwowych. - Jest grupa zawodników, których chcemy wypożyczyć. Nie chcę mówić na 100 proc., kto w niej będzie. Może w przypadku Małeckiego i Kokoszki byłoby to dobre rozwiązanie.
21 listopada 2007, 14:59 / środa
Burkhard, Łudziński, Kucharski. Byli by kapitalnymi wzmocnieniami.
21 listopada 2007, 15:11 / środa
Nie wiem czy dobrze kombinuję, ale Burkhard to chyba miał problemy tzw pozasportowe. Z tego powodu nie grał w Amice, w Legii miał się poprawić, ale mu nie wyszło. Nie wiem czy warto inwestować w takiego piłkarza.
21 listopada 2007, 15:17 / środa
kontratak: ale sam napewno widziales jego gre jak byl w formie grajac jeszcze w Amice, nie mowiac o jego bramkach z 20metra
21 listopada 2007, 15:22 / środa
Oj,konti,konti :-)
Ty jak zwykle ''czarne kolory''.
Burkhard juz w Lechii ''obrastal w piorka'',ale teraz moze zaamiast giganta,mielibysmy z niego pozytek.
Nie mozna kazdego wcadzac do worka,wypelnionym Krolami........
21 listopada 2007, 15:36 / środa
Skoro w dwóch klubach ma te same problemy, to czemu miałby się zmienić akurat w Lechii?
21 listopada 2007, 15:38 / środa
Eh a ja bym osobiscie chcial Dudu w Lechi... wiem ze tu pelno rasistow ktorzy cos maja do murzynow ale mnie to jebie ! Jestesmy w Uni i musimy miec chociaz 1 murzynka! Polska miala Olisadebe czemu Lechia nie moze tez takiego zamotac?

Bajbas jak to czytasz to inwestuj te 11 baniek , zbuduj stadion na 50 tys i ciesz sie ze masz komplet na kazdym meczu!
21 listopada 2007, 15:47 / środa
Kontratak,z tego,co slyszalem,to usiadl juz na dupe :-)
Ludzie,czasami sie naprawde zmieniaja,jestem tego malym przykladem :-)))
21 listopada 2007, 16:09 / środa
Kuba dobrze zna Burkhardta i gdby nie miał do niego zaufania nie ściągałby go. A to, że złapali go pare razy z piwkiem w ręku to chyba nie zbrodnia, a tylko błędy młodości. Myśle że transfer Burego byłby strzałem w 10.
21 listopada 2007, 17:48 / środa
myślę że to akuratne miejsce na zapodanie tego niusa : )

Rogal obok Manka w jedenastce rundy jesiennej wg tygodnika Piłka Nożna,

a tak wogóle, był ktoś na dzisiejszym teście ? jakieś nowe objawienie ?
21 listopada 2007, 18:11 / środa
Podobno 7 kandydatów było
21 listopada 2007, 18:44 / środa
Siedmiu nowych zagrało w meczu testowym
21 listopada 2007
Dziś na bocznym boisku przy ul. Traugutta odbył się test-mecz dla piłkarzy kandydujących do gry w Lechii.
Na sparing przeciwko pierwszej drużynie Biało-Zielonych przyjechało siedmiu zawodników z niższych lig. Zostali oni wypatrzeni w ostatnich miesiącach przez skauta Lechii, Roberta Sierpińskiego.

Wśród testowanych dziś zawodników znaleźli się:
Sebastian Małkowski (bramkarz, Olimpia Sztum), Arkadiusz Koprucki (obrońca, Olimpia Elbląg), Michał Zawadzki (obrońca, Lechia Z.G), Bartosz Nowicki (pomocnik, Nielba Wągrowiec), Adrian Fedoruk (pomocnik, Olimpia Elbląg), Karol Damaszke (napastnik, Olimpia Sztum) oraz Piotr Prusinowski (obrońca, Orzeł Kolno).

W jednym zespole, obok wymienionych zawodników zagrali trzej piłkarzy z kady drugoligowej Lechii: Dariusz Łożyński, Jakub Kawa oraz Robert Hirsz. Z prostego rachunku wynika, że zespół składał się w sumie z dziesięciu graczy.

Tyle samo zawodników liczył też zespół drugoligowej Lechii. Podopiecznie trenera Kubickiego wystąpili w następującym składzie:

K. Tułowiecki - S. Fechner (46' M. Szałęga), J. Manuszewski (46' P. Pęczak), K. Brede (46' R. Speichler), R. Kosznik - K. Piątek, P. Wiśniewski, A. Rybski, M. Rogalski (46' R. Andruszczak) - P. Buzała

Spotkanie zakończyło się wynikiem przypominającym bardziej te ze spotkań hokejowych, niż piłkarskich... 7:7.

Oto, w jakiej kolejności padały gole w spotkaniu Lechia - testowani:

0:1 Damaszke
1:1 Rogalski
2:1 Wiśniewski
2:2 Fedoruk
2:3 Hirsz
3:3 Piątek
3:4 Hirsz (k)
4:4 Łożyński (sam)
4:5 Kawa
5:5 Buzała
5:6 Hirsz
6:6 Buzała
7:6 Buzała
7:7 Kawa

Po meczu trener Kubicki nie był zbyt rozmowny.
- Nie wiem jeszcze, czy, a jeśli tak to który z testowanych piłkarzy będzie u nas dalej sprawdzany - krótko stwierdził.

Odpowiedź na to pytanie poznamy zapewne w najbliższym czasie, gdy okaże się, którym piłkarzom Lechia podziękuje, a których zaprosi do treningów z zespołem.

Zrodlo www.lechia.gda.pl
21 listopada 2007, 19:37 / środa
Co sie dzieje z Marcinem Szulikiem moze mi ktoś powiedziec ??
21 listopada 2007, 21:39 / środa
Szulo zakończył karierę. Kontuzja jaką złapał w czerwcu, skazała go na dwie operacje. Jedną już przeszedł, drugą ma w grudniu. Na grę w piłkę ma marne szanse.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.436