Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Reprezentacja Polski

strona 1/9

29 października 2007, 09:41 / poniedziałek
Nie wiem czy temat juz byl ale bynajmniej nie moge znalezc, proponuje tu pisac ciekawostki na temat reprezentacji i jej ludzi. Dzis znalazlem takie cos:

Czy Lato wypędzi z Polski Beenhakkera?
Gazeta Wyborcza | 2007.10.29 07:21
Czy za rok Leo Beenhakker będzie musiał wynosić się z Polski? Być może, jeśli prezesem PZPN zostanie Grzegorz Lato. Damy sobie radę bez niego - powiedział Lato.

Właściwie pomyślałbym, że wielki piłkarz kadry Górskiego nie może otrząsnąć się z szoku po przegranej batalii o senat, w którym jako człowiek SLD spędził już lata 2001-05. Nie twierdzę, że Beenhakker nie podlega krytyce, ale słowa króla strzelców mundialu '74 brzmią niepokojąco, bo za 12 miesięcy to on może być nowym szefem PZPN.

REKLAMA Czytaj dalej

Grzegorz Mielcarski oglądał ostatni mecz z Kazachstanem w loży VIP-ów. Opowiadał, że przy wyniku 0:1 widział radość na twarzach wielu działaczy PZPN. Czy w takich warunkach da się pracować? Leo przypomina, że przetrwał presję Realu Madryt. Poza tym ma za sobą piłkarzy.

Na razie chroni go Listkiewicz liczący, że to da mu sympatię kibiców. Prezes już teraz zaproponował Holendrowi przedłużenie kontraktu. Lato uważa to za karygodne. - Na miejscu Michała, gdy Leo domaga się teraz przedłużenia kontraktu czy podwyżki, powiedziałbym mu wprost: "Tam są drzwi!" - kończy swe wynurzenia.

Nosz kurwa szlag trafia jak te kurwy z PZPNu sie odzywaja - jedyny trener, ktory moze krytykowac Leo to śp. Kazimierz Górski. Reszta BARANOW z Lato, czy Engelem niech sie nie odzywa, bo gowno sie znaja
29 października 2007, 09:52 / poniedziałek
lato to frajer, przed ms reklamowal w mango "zestaw kibica" ;] koles chce zaistniec, nie ma nic sensownego do powiedzenia to jedzie na leo i od razu jest w gazetach
30 października 2007, 16:04 / wtorek
niech się lato ciągnie ,ta parówa jebana komunista do ryja pierdolony
30 października 2007, 16:56 / wtorek
dobre podsumowanie :)
30 października 2007, 18:59 / wtorek
mówimy o reprezentacji piłkarskiej czy kibiców? ;>
30 października 2007, 22:56 / wtorek
pilkarskiej prowadzonej przez Leo
5 listopada 2007, 09:56 / poniedziałek
Kolejny ciekawy artykuł świadczacy o tym, że trzeba wywalić starych niedoje.... z PZPN:

Kiedy wszyscy widzieli tylko to, że Tomasz Zahorski w dziesięciu kolejkach od początku sezonu nie strzelił ani jednego gola, a jego kolega z ataku Górnika Zabrze Dawid Jarka aż dziesięć - Leo Beenhakker zobaczył coś innego. I do reprezentacji na eliminacyjne spotkanie z Kazachstanem i towarzyskie z Węgrami wziął właśnie Zahorskiego.
Posunięcie Holendra było jak pstryknięcie palcami geniusza. Teraz polscy piłkarze ligowi prawdopodobnie w komplecie wierzą już nie tylko w to, że każdy z nich może być zauważony przez selekcjonera, ale również w to, że takie powołanie naprawdę czyni cuda - daje motywacyjnego kopa i rzeczywiście sprawia, że od tej pory gra się jeszcze lepiej.

Wziąć jednego, zmobilizować wszystkich - prostota tego planu jest równie wielka, jak niedostępna dla grupy starszych wiekiem polskich trenerów, którzy zdominowali Wydział Szkolenia w PZPN, a których i tak nic do Beenhakkera nie przekona.
Oni nigdy nie zrozumieją, że Holender bez przerwy udowadnia, czym różni się jego wielkość od ich małości. A nawet małostkowości, która sprawia, że ważniejsze dla nich od faktu, czy trener dobrze pracuje, jest to, czy ma właściwy papier i odpowiednią licencję.
5 listopada 2007, 16:12 / poniedziałek
nie chcę zakładać nowego tematu... niemniej sprawa jest pilna:

Jest wolne miejsce w busie na Serbia-Polska, sprawa pilna bo po rozmowie z kobietą z firmy, która zajmuje się dystrybucją biletów trzeba się spieszyć bo się kończą.

bilet kosztuje 9 dych i można go zamówić przez neta: www.eventim.pl

200-300 zeta na wachę, noclegi w wersji economic, no tydzień urlopu potrzebny.

dla zainteresowanych zostawiam mejla: jaclg@wp.pl
7 listopada 2007, 09:25 / środa
Podbijam temat bo sprawa nadal aktualna!
7 listopada 2007, 18:53 / środa
Ma ktos do sprzedania bilety na Polska - Belgia ?
7 listopada 2007, 20:37 / środa
Jechałem kiedys na PANATHINAKOS-WISŁA I myśle ze tydzien wolnego to lekka przesada.Od razu przestrzegam przed ich milicja i wezcie troszke dolarów i euro w małych nominałach.
7 listopada 2007, 22:58 / środa
Jacpa odezwij sie czaplinio@interia.pl mam pytanko
20 listopada 2007, 15:20 / wtorek
Sobolewski zrezygnował z gry w kadrze

Jak oświadczył przed chwilą selekcjoner Leo Beenhakker, Radosław Sobolewski postanowił zrezygnować z gry w kadrze i w środę nie będzie go w "18" meczowej na spotkanie z Serbią w Belgradzie.

- Sobolewski poinformował mnie o tym po niedzielnym treningu w Chorzowie. Doszedł do wniosku, że awans do finałów mistrzostw Europy to najwspanialszy moment w jego karierze i właśnie dlatego postanowił zakończyć reprezentacyjną karierę - mówił wyraźnie poruszony Leo. - Szanuję jego decyzję, ale żałuję, bo to bardzo pożyteczny piłkarz - dodał.
20 listopada 2007, 15:26 / wtorek
Niebawem mistrzostwa a Tkaczyk i Bielecki mają spore problemy w swoim klubie-wszystko w temacie!!!

Liżą mi jaja kibice galatasaraya!!!
20 listopada 2007, 21:19 / wtorek
Na stronie prestizowej włoskiej gazety La Gazzetta dello Sport jest ankieta, którego kraju Wlosi boja sie najbardziej na Euro 2008. Rano Polska miala 0,9 % i byla na koncu teraz ma ponad 91% i jest 1. Glosujcie na Polske, niech sie Makaroniarze wiedza kogo sie bac i kto jest faworytem EURO :-)
Link do strony z głosowaniem.
odnośnik
20 listopada 2007, 21:44 / wtorek
Polak potrafi hehe Szkoda że nie dodali jeszcze jednego podpunktu:LECHIA tifossi

Niech kurwy wią kto jest najlepszy!!!!

KKS GEDANIA-najstarsi na świecie,kumatsi od kumatych,starsi od starszych,dominatorzy OCHG
20 listopada 2007, 21:55 / wtorek
Bianco Verde Banditione- nich kurwy wią, kto zjada najwięcej pizzy na świecie!!!
20 listopada 2007, 21:59 / wtorek
Ja tam nie wiem czy bianco czy vermouth ale niech kurwy wią-ma być 99,9%

KKS-Oficjalni Chuligani Gedania!!!
21 listopada 2007, 08:41 / środa
Ja swoj glos w ramach solidarnosci i dla rozglosu dobrego imienia Polski w kraju Mistrza Swiata juz oddalem. Nie ma wsrod Nas jakiegos mlodego, zdolnego hackera, ktory przerobilby im te nasze 89 % na n.p. 134 % ? Zdziwienie Wlochow nie mialoby granic.
27 listopada 2007, 17:10 / wtorek
Kadra reprezentacji U-18 na turniej im. Walentina Granatkina:

Paweł Baranowski (Wigry Suwałki)
David Blacha (BV Borussia 1909, Niemcy)
Łukasz Ćwiczak (Stal Mielec)
Krzysztof Hus (Stal Rzeszów)
Michał Janota (SC Feyenoord, Holandia)
Mateusz Klich (Cracovia)
Przemysław Królak (Lech Poznań)
Lukas Olbrich (1.FC Kaiserslautern, Niemcy)
Damian Pawlak (Warta Poznań)
Paweł Rosiński (Lechia Gdańsk)
Zeyn Al-Abidyn S-Latef (Helsingborgs IF, Szwecja)
Alan Stulin (1.FC Kaiserslautern, Niemcy)
Andy Surgota (Hannoverscher SV von 1896, Niemcy)
Damian Tofil (Lechia Gdańsk)
Robert Trznadel (Parma AC, Włochy)
Andrzej Witan (Amica Wronki)
Maciej Woźniak (Lech Poznań)
Martin Zakrzewski (BV Borussia 1909, Niemcy).

11 pozycja dosyć "ciekawa".
To Polak jest w ogóle???
27 listopada 2007, 19:27 / wtorek
KURDE!!!Nasza repra przegrała towarzysko z czechami 3-1 i 3-0!!!
6 lutego 2008, 20:52 / środa
Narazie jest super 2-0 z Czechami :)
6 lutego 2008, 21:19 / środa
Oby tak nasi zagrali ze szkopami na ME.
6 lutego 2008, 21:23 / środa
Apropo szkopów to do przerwy remisują z Austrią. :)
6 lutego 2008, 21:24 / środa
A Chorwacja przegrywa z Holandią. Polska wygra Euro! :))
7 lutego 2008, 00:33 / czwartek
konri,jesli Polacy beda grali z Niemcami,tak jak grali z Czechami,to czarno:) to widze !
Myslisz,ze nasi grali wysmienity futbol ?
Nie wiem,moze ja ogladam mecz pod innym katem,czesto patrze tam,gdzie nie ma pilki i z przerazeniem ogladalem dzisiejszy mecz.
Tylko dzieki nieporadnosci pepiczkow,zawdzieczamy taki wynik,a nie inny,smiem nawet stwierdzic,ze to nie Polacy swietnie grali,to Czesi nic nie grali,chociaz kilka akcji Barosa,bylo godnych zawieszenia oka.
Ok,powiecie,ze przeciez zwyciescow sie nie sadzi,dlatego nie bede dalej krytykowal i powiem,ze wygral zespol lepszy !
Pozdrawiam
7 lutego 2008, 00:59 / czwartek
Dla mnie moga grac tak beznadziejnie jak z Czechami, byle zawsze wynik był 2:0 dla nas:)
7 lutego 2008, 09:48 / czwartek
Czarny - mój wpis został dodany po peirwszej połowie (może nawet i pod koniec) I połowy, która była naprawdę dobra w naszym wykonaniu. Trzy akcje i dwie bramki, niezła gra w defensywie, obroniona jedenastka przez Boruca - czego chcieć więcej?:) (mówię o 1 połowie). Druga była znacznie słabsza w naszym wykonaniu, ale ważne, że Fabiański zachował czyste konto.

Czesi to znakomity zespoł, bodaj szósty w rankingu FIFA, upokorzyli ostatnio szkopów na wyjeżdzie w el. ME, i w ME w Portugalii - pokonanie ich na pewno utwierdzi naszych chłopaków, że są w stanie pokonac każdego. Początkowo byłem sceptyczny co do Leo, ale ten facet dokonuje rzeczy niesamowitych! Nasi gracze, z których kilku ma spore problemy w klubach wychodzi na mecz z Czechami (czy wcześniej Portugalią) bez strachu, gra bez kompleksów - nie przypominam sobie (bo jestem zbyt młody:P) kiedy nasi nasza reprezentacja się prezentowała.
7 października 2008, 00:28 / wtorek
Mam wolny bilet na mecz Polska-Czechy w Chorzowie (najbliższa sobota godzina 20:30) bo kumpel akurat nie może pojechać. Może ktoś byłby chętny się zabrać?
kontkat gg: 5267829 lub e-miail: kielas15@wp.pl
Koszt wyjazdu:
pociąg (zniżka studencka) + bilet na mecz(70zł) = 230zł
Proszę o konkretne propozycje.
Pozdrawiam
7 października 2008, 00:31 / wtorek
Konkretna propozycja: daj go Pałusze z Wyborczej
7 października 2008, 09:11 / wtorek
Niezłe :) O tym nie pomyślałem.
A tak serio to może jednak ktoś chce jechać, bo kurde bilet się zmarnuje?
9 października 2008, 23:29 / czwartek
witam!! jedzie ktos z Was na Polska - Czechy autokatem z Tczewa w sobote o 5 rano??
11 października 2008, 21:48 / sobota
Do przerwy Polacy prowadzą 1-0 po pięknym golu Pawła Brożka.
Oby tak do końca.
11 października 2008, 22:25 / sobota
Już 2-0 Błaszczykowski : odnośnik
A tu bramka Brożka : odnośnik
12 października 2008, 10:53 / niedziela
Ogladając wczorajszy mecz w telewizorni, nieco zaskoczony stwierdziłem, że moda na Lechie ma już wymiar ogólnopolski. Aż serce rosło kiedy 50 tyś gardeł na meczu miedzypaństwowym śpiewało: LEEEEEEEECHIOOOOOOOOOO...
12 października 2008, 12:06 / niedziela
"marys" nie obraź się ale chyba oglądałeś inny mecz bo nic takiego nie miało miejsca jedyne co to było śpiewane "LEEEEEEEEEEOOOOOOOOOOOOOOOOOOO" i chyba z tym ic sie pomyliło albo już nie dosłyszysz ?!
12 października 2008, 13:10 / niedziela
Niesamowicie Leo trafił ze składem a piłkarze z dyspozycją, skład znacznie bardziej ofensywny niż w meczu ze Słowenią, bo przecież Brożek, Smolarek, Błaszczykowski, Roger i Murawski, to zawodnicy kreatywni i ofensywni a nawet na stoperze grał Dudka, który nominalnie często gra pomocnika.
Liga taka sobie, piłkarze zagraniczni mało grają w swoich zagranicznych klubach, a tu proszę - taki mecz.

Jakimi zawodnikami zastąpilibyście wczoraj Brożka, Smolarka, Błaszczkowskiego, Rogera i Murawskiego gdyby - dajmy na to - każdy z nich nie mógł zagrać, i jaki przewidywalibyście przy swoich typach wynik?

PS. młodyBKS - serio?:)
PS2. Gdyby jeszcze Kubica dołożył zwycięstwo, to weekend byłby niesamowity :)
12 października 2008, 13:14 / niedziela
Olo wiesz co? U-U-U-U-U
12 października 2008, 13:15 / niedziela
Kubica 2 miejsce :)
12 października 2008, 13:23 / niedziela
Jeszcze tylko Adaś Małysz się odrodzi, to w ogóle będzie cudownie.
12 października 2008, 13:25 / niedziela
A sytuacja w grupie bardzo ciekawa, zagrajmy tym samym składem w środę i nawet remis będzie OK, a gdyby tak udało się wygrać to odjeżdżamy, bo Czechy chyba ze Słowenią będą musieli sobie poradzić.
12 października 2008, 13:28 / niedziela
sorry za off topic

wagoniefajek, Szprechający - gdzie jest ten sektor z lożą szyderców na stadionie? :)
Jabyście coś mieli na temat do napisania, to dajcie znać.
12 października 2008, 13:33 / niedziela
Sektor dla wytrwałych (czyt.Leśny)
12 października 2008, 13:47 / niedziela
Niestety, nawet tak wspaniały weekend zawsze musi cos zepsuć. Jeden z czołowych dziełaczy na rzecz tolerancji, antyfaszysta roku 2005(?), niesłusznie oskarżony o zarażenie ponad 40 kobiet wirusem HIV - oczywiście tylko dlatego, że był czarny- nie doczekał procesu. Dlatego twoje U-U-U-U-U wagoniefajek jest dziś nie na miejscu ;-)))
12 października 2008, 14:02 / niedziela
Niech mu ziemia ciężka będzie...
12 października 2008, 14:04 / niedziela
Olo wiesz kim bym zastąpił. Odpowiedź jest prosta Arturem Wichniarkiem lecz Leo ma swoją koncepcję a Artur będzie dalej gwiazdą Bundesligi. Niestety za Leo nie będzie grał.... Mimo wszystko brawo dla piłkarzy a mianowcie mówiąc (Wisła) 2-1 Czechy
12 października 2008, 22:01 / niedziela
12 października 2008, 22:11 / niedziela
Co ten roger z soba robi ..
12 października 2008, 23:13 / niedziela
poPISuje sie
13 października 2008, 05:38 / poniedziałek
Roger jak sklonowany!
Zajebiste, hehe
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.471