Gdańsk: wtorek, 21 maja 2019
FORUM
Podstrony:

Dawid Zapisek

strona 2/3

20 sierpnia 2012, 14:45 / poniedziałek
dziś wieczorem bardziej niz gra Lg interesuje mnie czy Dawid będzie z nami na meczu?
Pozdrowienia biało-zielony wojowniku:)
18 września 2012, 11:06 / wtorek
Tragiczna wiadomość Dawid dziś zmarł :( :(
Dobrze że było mu spełnić marzenia...
18 września 2012, 11:12 / wtorek
Zatkało mnie :(
18 września 2012, 11:21 / wtorek
Myślałem, że znów spotkamy się na meczu w Krakowie i przybijesz mi "piątkę" swoją drobną rączką. Pozostaniesz na zawsze w naszych sercach :-( [']
18 września 2012, 11:25 / wtorek
Prawdziwy wojownik... Żegnaj Dawidek
18 września 2012, 11:30 / wtorek
R.I.P [*]
18 września 2012, 11:33 / wtorek
Kolejny Lechista dołączył do Sektoru " Niebo "
Spoczywaj w pokoju [*] ;((( Szok normalnie ;(((
18 września 2012, 11:37 / wtorek
No niestety.. jak na taką chorobę to i tak długo wytrwał. Niewątpliwie jest to bardzo smutna wiadomość. Jakby nie patrzeć każdy go znał, widywał, nie tylko na meczach u siebie. Był on swego rodzaju fenomenem.

Wtorek, 18.09.2012, godz. 9:55

Zapamiętajmy tę datę.
18 września 2012, 11:52 / wtorek
szkoda :(
18 września 2012, 11:57 / wtorek
Dawid na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
Jego życie niech będzie dla nas kibiców jak i piłkarzy nauką jak należy walczyc.
Dawid,do zobaczenia w Sektorze Niebo.
18 września 2012, 12:09 / wtorek
nie wierze w to co czytam...
18 września 2012, 12:39 / wtorek
Chociaz nie znalem Dawida osobiscie, sledzilem jego walke z ta straszna choroba. Podziwiam jego zapal i chec do zycia oraz to, ze pokazal ludziom ze wystarczy silna wola i niemozliwe staje sie mozliwe. Mimo, ze jego los byl z gory przesadzony gdzies w glebi duszy czaila sie ta nadzieja ze jest on kims wyjatkowym i ze ten najwazniejszy mecz swojego zycia wygra.

Spoczywaj w pokoju.
18 września 2012, 12:59 / wtorek
Wielki Lechista!
18 września 2012, 13:31 / wtorek
Informacja została podana na facebooku. 19 debili kliknęło "lubię to".
18 września 2012, 13:38 / wtorek
;( Pożegnajmy tego TWARDZIELA dymem z rac którego potrzebował do życia jak to pięknie całkiem niedawno powiedział, smutek ;(
18 września 2012, 13:41 / wtorek
Nie znajduję słów by oddać to, co chciałbym tu napisać.
18 września 2012, 13:48 / wtorek
Smutno...
18 września 2012, 14:03 / wtorek
Wyrazy współczucia, Pani Sylwio.
18 września 2012, 14:26 / wtorek
Dawidku, wstaw się tam za nami i wspomóż tę bidulkę Lechijkę w jej staraniach
18 września 2012, 14:34 / wtorek
Wyrazy współczucia, może tam o góry zazna więcej szczęścia i spokoju.

żałosne grajki powinny teraz sobie przemyśleć pewne sprawy, żeby taka wielka osoba, która mimo wielkiej choroby była ich największym fanem a oni co dali mu w zamian? walkę w ostatnim meczu?
18 września 2012, 14:49 / wtorek
Przeżyłeś swe życie z wielką pasją nasz MAŁY WIELKI BRACIE. Pozostaniesz na zawsze w naszej pamięci Przyjacielu. Do zobaczenia ..

Cytat maga klasa-"Żeby żyć, trzeba mi dymu rac, tego dopingu, głosów z tysięcy gardeł na stadionie"
18 września 2012, 15:25 / wtorek
Lechia straciła wielkiego kibica, na Traugutta siedziałem blisko tego chłopca i jego mamy, która tyle walczyła razem z nim.
Odszedł od nas przyjaciel....
18 września 2012, 15:43 / wtorek
Jest mi zajebiscie przykro i smutno. Pomodlmy sie za Dawida, Bracia!!!
18 września 2012, 15:45 / wtorek
Wyrazy współczucia ! smutek
18 września 2012, 15:48 / wtorek
Spoczywaj w Pokoju Biało-Zielony Bracie, w Sektorze Niebo
(*)
18 września 2012, 16:03 / wtorek
Wielki Człowiek w swoim wątłym ciele. Spoczywaj w pokoju, byłes dla wielu wzorem bycia silnym, nadawałeś naszej wspólnej pasji kibicowskiej jeszcze większego, głębszego wymiaru.
Nie ja jestem od takich sugestii, ale wydaje mi się, że Dawid zasługuje nie tylko na minutę ciszy, ale również na dedykowaną tylko dla Niego oprawe meczową
18 września 2012, 16:22 / wtorek
Dawid trzymaj kciuki za Lechię, tam u góry! W naszej pamieci pozostaniesz na zawsze!
Zasługujesz na to aby i Twoja gwiazda pojawiła sie w alei na T29.

Nie mówię żegnaj, a do zobaczenia!

TYLKO LECHIA!
18 września 2012, 16:30 / wtorek
Niestety Twoja raca zgasła na ziemi .............. Zapal ją w sektorze niebo !
W Biało - Zielonym sektorze Niebo nie będzie sam ........... Tam jest wieli Lechistów ...
Zbyt wielu ....
18 września 2012, 17:16 / wtorek
"Nie ja jestem od takich sugestii, ale wydaje mi się, że Dawid zasługuje nie tylko na minutę ciszy, ale również na dedykowaną tylko dla Niego oprawe meczową"
Nie inaczej zasłużył !!!
18 września 2012, 18:16 / wtorek
Masz rację - MINUTĘ ciszy. Minutę ciszy z prawdziwego zdarzenia, w całkowitej ciszy, ewentualnie z brawami jak to jest w Anglii, a nie jak do tej pory, 20 sekund po czym sędzia używa gwizdka..
18 września 2012, 18:19 / wtorek
W wątłym ciele Wielki Kibic. Żegnaj Dawid
18 września 2012, 18:24 / wtorek
Albo w 14 minucie meczu brawa na całym stadionie
18 września 2012, 18:52 / wtorek
Kiedyś Kochany Przyjacielu podam Ci swą Zagłębiowską dłoń po tej drugiej stronie... Dla mnie byłeś , jesteś i zawsze będziesz wielki . Żegnaj Bracie...
18 września 2012, 19:54 / wtorek
Wyrazu współczucia dla Rodziny.
Nie poznałem Małego Bohatera osobiście, czytałem i śledziłem historie życia z neta i od kibiców.
Dla mnie jesteś bohaterem Dawid, za chęć życia i chwytanie każdego dnia.
Jesteś przykładem dla innych.
Zostań w naszej pamięci.
18 września 2012, 20:06 / wtorek
Zachęcamy do przesyłania nam osobistych wspomnień dotyczących Dawida, celem dodania do jego podstrony w Sektorze Niebo na (redakcja@lechia.net)

Sektor Niebo --> odnośnik
18 września 2012, 20:11 / wtorek
I jeszcze słowo do Pani Sylwii... Domyślam się , ile Pani już wycierpiała i ile dni zwykłej , ludzkiej refleksji nad ludzkim życiem przed Panią . Jednakże inaczej postrzegamy to , na co jesteśmy gotowi , nad tym , co przychodzi z nienacka . Z całego serca wspieram Panią w modlitwie nad naszym wspaniałym Bratem , a Pani synem . On już za swojego heroicznego życia stał się swoistą legendą i taką pozostanie w sercach i umysłach tysięcy Biało - Zielonych Braci . Proszę się nie poddawać Pani Sylwio... Jesteśmy z Panią .
18 września 2012, 20:35 / wtorek
Spoczywaj w Pokoju Wielki Duchem biało-zielony Bracie..
18 września 2012, 21:23 / wtorek
Trudno opisać,trudno powiedzieć, trudno zrozumieć...., pozostaje wiara w Najwyższego.
Rodzinie wyrazy szczerego współczucia...
Po raz pierwszy od wielu lat poczułem łzy na twarzy....
Po raz pierwszy od wielu lat szacun dla platfiormano peeselowskiej telewizji.....
18 września 2012, 21:40 / wtorek
Dawidzie , Wierzę, że Pan w trzy dni również odbuduje Twą świątynię i znajdziesz się w pięknym beztroskim świecie . Pozostaniesz w naszej pamięci jako wierny Biało Zielony bohater .
LechiaVideo 2003
18 września 2012, 22:47 / wtorek
Mam nadzieję, Dawid, że już przybiłeś piątkę z Tadeuszem. Nic się nie martw, Dufo się Tobą zaopiekuje. Trzymaj się TAM, Biało-zielony Twardzielu…

Pawełek
OLD FASHION MAN CLUB
Legia Warszawa
18 września 2012, 23:11 / wtorek
Niewielu poznalem w zyciu twardzieli twardszych od Ciebie. W tym krotkim zyciu zrobiles wiecej niz wielu z nas zrobi przez cale zycie. Pokazales jak trzeba walczyc o marzenia. Dziekuje Ci Bracie.

Do zobaczenia w bialo-zielonym sektorze Niebo.
18 września 2012, 23:13 / wtorek
Myślę, że cały kibicowski światek Lechii jest w żałobie.
Odszedł najsłabszy, a zarazem najsilniejszy Brat po szalu.
On nie żalił się jak mu ciężko wybrać się na mecz - On chłonął życie każdym dniem.
Przeżył i wywalczył sobie (również dzięki swojej ukochanej mamie) tyle - ile niejeden z nas nie zazna do starości.
Dawidzie - jesteś wielki!
Pamięć o Tobie na zawsze będzie w sercach i na ustach Lechistów i nie ma tak wielkich słów by opisać Twoją małą postać.
Do zobaczenia... gdzieś... kiedyś... tam...
19 września 2012, 00:13 / środa
19 września 2012, 08:44 / środa
(*) Wyrazy współczucia, Pani Sylwio; będziemy Cię pamiętać Biało-Zielony bracie..
19 września 2012, 11:24 / środa
trojmiasto.pl
Pogrzeb Dawida odbędzie się w piątek, na Cmentarzu Łostowickim. O godz. 12.30 w kaplicy będzie wystawienie zwłok, a o godz. 13.00 przejście z kaplicy na miejsce spoczynku.

Dawid Zapisek, 14-latek z Gdańska, który podbił serce nie tylko trójmiejskich piłkarzy, ale też samego Ikera Casillasa, zmarł we wtorek rano. Jego pogrzeb odbędzie się w piątek, na Cmentarzu Łostowickim.
(...)
Mimo młodego wieku, bagażu doświadczeń i - niestety - cierpienia, Dawid mógłby obdzielić niejednego dorosłego. Chorował na rdzeniowy zanik mięśni, przez co nigdy nie chodził, nie mógł siadać, całkowicie zdany był na pomoc innych.
Choć po narodzinach lekarze nie dawali mu większych szans, przeżył i swoim życiem potrafił się cieszyć. Upór i determinacja oraz miłość do piłki nożnej pomogły mu w realizacji marzenia - spotkania się ze swoim idolem Ikerem Casillasem, kapitanem hiszpańskiej reprezentacji piłkarskiej, która zwyciężyła w Euro 2012.
Dzięki życzliwości wielu osób, Dawid poznał ulubionego piłkarza. Mógł też z bliska oglądać treningi Hiszpanów w Gniewinie i kibicować im podczas meczy na PGE Arenie i w Kijowie.
Niestety nie obejrzy już kolejnego meczu ani Lechii Gdańsk, której był oddanym fanem, ani bronionych bramek Casillasa. Zmarł we wtorek mając zaledwie 14 lat.
Lechia Gdańsk, czyli klub, któremu kibicował Dawid, zapowiada, że jej przedstawiciele będą obecni na pogrzebie chłopca.

- Na pewno delegacja Lechii Gdańsk wybierze się na pogrzeb. Upamiętniliśmy też Dawida na naszej stronie - mówi Michał Lewandowski, rzecznik klubu.

Prawdopodobnie jednak, przed najbliższym meczem Lechii Gdańsk nie będzie minuty ciszy upamiętniającej Dawida.

- Ostatnią wolą Dawida było by ludzie przyszli na pogrzeb ubrani jak na mecz, w koszulkach z szalikami. Bo to będzie jego ostatni mecz - mówi Sylwia Zapisek, mama Dawida.
19 września 2012, 13:03 / środa
Zawsze byłeś z Lechią teraz Lechia będzie z Tobą
19 września 2012, 15:28 / środa
Żegnaj Młody Przyjacielu !!!
19 września 2012, 23:45 / środa
19 września 2012, 23:53 / środa
Wyrazy współczucia dla Rodziny...

Do Zobaczenia w Sektorze Niebo Dawidku.. :(((((
Nigdy o Tobie nie Zapomnimy !!!
20 września 2012, 08:36 / czwartek
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.250