Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Kibice nie tylko w Gdańsku

strona 1/1

"Marzę o tym, aby w przyszłości Lechia miała kibiców nie tylko w Gdańsku, we Wrocławiu, Krakowie oraz kilku innych polskich miastach. Ale by ci kibice byli także poza granicami naszego kraju i nie mówię tu o emigracji. To jest nasz cel" - zapowiada Błażej Słowikowski, specjalista ds. marketingu, od lipca pracujący dla Lechii, w rozmowie z lechia.gda.pl.

6 listopada 2007, 10:44 / wtorek
Działania marketingowe klubu:
- podwójny płot wokół całego obiektu (czas chyba rozebrać stary)
- jedna brama ewakuacyjna (od strony siłowni) - czy takim wielkim problemem jest wstawienie dodatkowej bramy od strony Cerkwi by te 5-10 tyś. ludzi nie musiało wychodzić jedną bramą po meczu?
- ZKM naszym sponsorem, a czy jest jakaś z nimi współpraca oprócz reklamy na tramwajach? Kiedy doczekamy się autobusów rozwożących kibiców na gdańskie dzielnice po meczu?
- karnety które nie uprawniają do wejścia na mecze pucharowe - paranoja. Jak wy chcecie ludzi do siebie przywiązać? To jest zachęta? Ja wiem, że 2-4 tyś ludzi jest z Wami na dobre i na złe ale reszta to sezonowcy, którym musi się opłacać kupić karnet. Czemu nie ma żadnych promocji dla ludzi którzy wcześniej mieli karnety, czemu nie ma żadnych konkursów dla posiadaczy karnetów?
Bilet/karnet na krytą to spory wydatek - dlaczego nie ma z tego żadnych profitów? Tylko trzeba siedzieć wśród palaczy i często na brudnych krzesełkach.
- handel klubowymi pamiątkami - na chwilę obecną jest jedna wielka samowolka. Lechia na topie to każdy próbuje na tym zarobić. Chyba czas to ukrócić?!
Do wiosny sporo czasu - jest zatem co robić.
6 listopada 2007, 21:53 / wtorek
Bardzo dobry artykuł - gratulacje Mariusz :-)
9 listopada 2007, 07:02 / piątek
PIAST GLIWICE CALE ZYCIE MAM NADZIEJE ZE DOBRZE BAWILISCIE SIE PRZED STALOWKA UNAS W GWARKU JA BARDZO HEHE POWODZENIA SPOTKAMY SIE W 1 LIDZE POZDRO Z GLIWIC
23 listopada 2007, 12:30 / piątek
To jet bardzo dobre dla pilki i dla gdanska, rzeby tylko nie byli kibice w gdansku ale oras tesz bylo w innych polskich miastach.

Dobry artykal .

:)
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.439