Gdańsk: środa, 3 czerwca 2020
FORUM
Podstrony:

Lechia a Piast Gliwice ???

strona 1/3

7 listopada 2007, 18:22 / środa
Jakiś czas temu na forum Lechii pojawiło się pytanie co do zgody Lechii z Piastem.
Kibic Piasta -
"Jeśli chodzi o nawiązanie kontaktów to możliwe że doszło do tego w czasie meczu o puchar Polski w Piotrkowie Tryb. w 1983r."
Zgoda obejmowała też Śląsk Wrocław i Wisła Kraków.
Zgoda z Piastem nigdy nie była zerwana.
Sporo osób starszych do dzisiaj utrzymuje przyjacielskie kontakty
Na początku lat 90tych rozwiązano sekcje piłkarską Piasta . I zapomniano o kibicach z Płd Polski.

I tu rodzi się pytanie :

1) Jeśli zgoda nie była zerwana to czy obowiązuje dalej ???
2) Powróciła sekcja piłkarska Piasta ,to czy powinna wróci zgoda ???

proszę o waszą opinie na ten temat ... pozdrawiam.
7 listopada 2007, 18:32 / środa
Powiem krotko.
W Piotrkowie,kibice Piasta zachowywali sie w stosunku do nas ok.
Nie,zeby byla jakas sielanka(przytulanie sie :-) )ale i nie bylo jakiegos wrogiego nastawienia.
Pamietam,ze starszyzna pila gorzale z nimi,a po meczu,bardzo honorowo sie zachowali,podziekowali i pogratulowali zwyciestwa.
Ja mam o nich dobre zdanie,bo nie kazdy zachowalby sie tak fer,jak oni.
Typowej sztamy nigdy nie bylo,ale ''cicha'' zgoda tak.
A,ze z kims tam maja kose,to co innego,mnie to nie obchodzi.
Pozdrawiam kibicow Piasta Gliwice .

LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
7 listopada 2007, 18:58 / środa
Czarny nie ma cichej zgody zgoda to zgoda:).Zgoda z Piastem upadła z braku kontaktów i póżniejszego rozwiazania Piasta
7 listopada 2007, 19:02 / środa
Podobna sytuacja wystapiła z Zagłębiem Wałbrzych
7 listopada 2007, 19:04 / środa
Od pewnego czasu słysze i widuje własnie Piasta....
Po derbach u nas z Arką spotkałem 2 starszych kibiców Piasta w jednej z naszej
knajp.Przyjechali na zaproszenie naszej starszyzny.
Ostatnio przed meczem w Stalowej kilku od nas było zaproszonych własnie do Gliwic mimo to ze nie po drodze.Sama gościna to jak za najlepszej zgody!Jeszcze jedno.....jak dzwoniłem do jednego z nich i pytałem o wynik z Polonia Wa-wa to bardzo był oburzony że nie dostali biletów na niedzielne derby......hm....sam juz nie wiem co jest grane.Trza równiez pamiętać to ze Piast dostał pare lat od nas po pysku w Wa-wie na reprezentacji w sumie "za nic", ot napatoczył się.
7 listopada 2007, 19:51 / środa
rudolf88,zle mnie zrozumiales :-)
Zadnej ZGODY,typu z Wisla,Slaskiem,nigdy z Piastem nie bylo,wiec nie mogla tez pasc,skoro tak naprawde jej nie bylo.
Szanowalismy sie nawzajem i to wszystko.
Nie mozna mowic :jesli tych nie bijemy,to juz musi byc nasza zgoda.
Lechia kiedys miala duzo takich przypadkow,ze nie ruszalismy kiboli,a i nie chcielismy z nimi zgody.
Wogole,to kiedys przyjezdzaly do nas tak zwane pielgrzymki (trojki klasowe:-) )
i ''oferowaly'' z nami zgode,ale,ze Lechisci zawsze mieli swoja dume,nie wszystkim ekipom,dane bylo chwalenie sie,ze maja zgode z Lechia.
Dzis,jak czytam wpisy kolegow po szalu,jakie to oni zgody by poparli,to mnie skreca !
Wiem,ze trzeba patrzec przyszlosciowo,ale trzeba tez zadac sobie pytanie:Dlaczego kibice Lechii maja powazanie w Polsce ? HISTORIA !!!
O niej,tez nie zapominajcie !!!

LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
7 listopada 2007, 19:57 / środa
Zgoda była kiedyś. W latach 90-siatych bywały na meczach Lechii "wycieczki" z Gliwic. Potem jakoś to umarło.

Na meczu Polska- Luxemburg w Warszawie, Piast dostał od wtedy młodych po gębie. Po tym zgoda została oficjalnie zerwana. Piast zrobił sobie zgodę z Odrą Opole i Polonią Bytom.
Teraz stosunki znów się ocieplają.
7 listopada 2007, 20:18 / środa
Czarny -Zgode mieliśmy z Piastem już w latach 80 podobnie jak Zagłębiem
nie wprowadzaj młodych w bład
7 listopada 2007, 20:28 / środa
Z tego co wiem to była jednak zgoda a gwoli ścisłosci Piast nigdy nie przestał istnieć....
miał cos takiego jak my - zaczynali od 6 ligi ale graja nieprzerwalnie(to informacja od ich samych).
7 listopada 2007, 20:32 / środa
mój śp wujek z Gliwic , stary Piastol zawsze dobrze wspominał Lechię i dobrze się do niej odnosił, ja bywając w Gliwicach nie spotkałem się z negatywną reakcją ze strony młodszych kibiców Piasta , znających czasy zgody z opowieści.

Tak więc pozdrowienia dla kibiców Piasta Gliwice i do zobaczenia na wiosnę :-)

Klatka w Gliwicach trochę nijaka , może Piast po starej znajomości usadowi nas gdzieś indziej , coby każdy z nas mógł w komfortowych warunkach dopingować Lechię :-)

pozdrawiam
7 listopada 2007, 20:32 / środa
Tak coś tam bylo chyba zawieszenie sekcji piłkarskiej w Piaście pamięć niestety jest zawodna
7 listopada 2007, 20:37 / środa
rudolf,nie przypominaj mi prosze,z kim mielismy zgode,ja to wiem.
Zeto pisze,ze byly ''wycieczki''Piasta,ok.
Tylko,ze podobnych wycieczek,bylo mnostwo !
Odpowiedzcie mi (Zeto,rudolf88):
1.Co to za zgoda,ktora dostaje wpierdol ???!!!
2.Gdzie byly flagi Piasta w latach 80-tych ?
3.Nie pamietam,zebysmy spiewali o Piascie !

To,co wy nazywaliscie zgoda,ja bym nazwal raczej uprzejmoscia.
Byly wycieczki typu:''wieczorki zapoznawcze,z duza iloscia alkoholu'' :-)

Tak wogole,temat zgod jest bardzo sliski.
Jesli wy pojmujecie to,jako zgode,to ja to uszanuje,ale musze wyrazic tez swoja i wielu innych mi znajomych opinie,ze nie wszyscy,co byli w porzadku do nas,byli naszymi PRAWDZIWYMI zgodami.
To tyle
Pozdrawiam
7 listopada 2007, 20:43 / środa
czarny1968- w latach 90-siątych był sezon, że na większości meczy w Gdańsku wisiały dwie flagi Piasta. Okrzyk PIAST, PIAST GLIWICE też pozostał w mojej pamięcie.

Dostali wpierdol, bo "zgineli" na kilka lat z lig centralnych. Na nieszczęście Piasta, na mecz z Luxemburgiem nie weszliśmy na stadion razem. Młodzi nie wiedzieli, że Piast to nasza zgoda. A że byli rozochoceni najebaniem krakowi, Jastrzębiu i Zawiszy- siłą rozpędu przebiegli się i po Piaście.

Dodam tylko, że starsze towarzystwo ganiało wtedy po Warszawie za Lechem.
7 listopada 2007, 20:49 / środa
Za komuny przyjeżdzały do Gdańska kolonie z Gliwic. Chcąc nie chcąc zawiązywały się przyjazna stosunki z Gliwiczanami i (przede wszyskim) Gliwiczankami :)) Jeden z kumpli (zapalony Lechista) nawet wyemigrował do Gliwic (małżeństwo). Owe pozytywne stosunki owocowały licznymi wyjazdami towarzystwa do Gliwic. Z tego co pamiętam Lechia zawsze budziła tam sympatię. Z mojej strony sympatia do Nich pozostała do dziś.
7 listopada 2007, 20:55 / środa
Co do flag Piasta, bądz okrzyków- nie kojarzę, ale również nie kojarzę flag np. Zagłębia Wałbrzych (poza jednym meczem gdy przyjechała ich delegacja). Więc zgoda pewnie była taka "na pół gwizdka"
7 listopada 2007, 20:55 / środa
To nie był mecz z Luxsemburgiem....na tym meczu byłem i bym pamiętał..to musiało byc cos póżniej.Od nas ekipa nie pamietała bo nie mogła pamietac tamtych czasów.Nie było zadnych kontaktów niemal przez 10 lat.
7 listopada 2007, 20:58 / środa
azerbejdżan
7 listopada 2007, 21:39 / środa
LECHISTA CHWM- pamięć nie ta, ale we łbie świta mi Luxemburg. Zresztą nieważne.
7 listopada 2007, 22:02 / środa
Z tego co pamiętam to też mi sie wydaje że była oficjalna zgoda z Piastem, mam nawet do dziś proporczyk i znaczek Piasta z tamtego okresu,kiedy na każdym meczu Lechii były pozdrowienia Gliwic. Dokładnych dat jednak nie jestem w stanie podać,za młody byłem chyba:) Było, minęło i chyba się nie wchodzi 2 razy do tej samej rzeki czy jakoś tak.
Aejaejao!!!
7 listopada 2007, 22:43 / środa
Przyznam ze na przelomie lat 80/90 nigdy nie spotkalem sie z okresleniami typu: "zgoda oficjalna","zgoda nieoficjalna","cicha zgoda","mala zgoda" etz.
Mozliwe ze bylem za mlody i nie przewiazywalem do tego wagi, ale zabijcie mnie nie przypominam sobie.....

Albo byla,albo jej nie bylo i tak ludzie do tego podchodzili, a jak kto sobie to definiowal, to juz byla indywidualna sprawa.

Co sie tyczy Warszawy i pogonienia Piasta,to kiedys ktos tak to strescil:

"Siedzimy z Legia..ktos krzykna Hanysy i wszyscy wspolnie sie poderwali. Dopiero po fakcie okazalo sie ze to byl Pisat ktorego nikt nie widzial od 100 lat.
Starych bylo malo, a mlodzi po wszystkim wzruszyli ramionami"
7 listopada 2007, 23:52 / środa
He he zgoda na pół gwizdka:))Pilsner właśnie staram się tu niektórym uzmysłowić że czegoś takiego nie było jak prawie zgoda ,lekka czy średnia:)) Piłka była krótka,albo zgoda albo się jechało z delikwentami(nie bylo nawet czegoś takiego jak układ)
8 listopada 2007, 00:33 / czwartek
Kilka wspomnień starszych kibiców Lechii :}

Chlopaki z Piasta Gliwice nie raz jezdzili z nami na mecze Lechii w hanysowie. Byla normalna zgoda. Mieli swoja knajpé w Gliwicach "Piastunka". Byli 4 czy 5 razy w Gdansku na meczach Lechii, a ich flagi wisialy na plocie na Traugutta. Bylo to po spadku z 1-ej ligi, kiedy na wyjazdy jezdzilo malo osób z Lechii. Chlopaki od nas min; Wojak, Stena, Ziomal, Siwy byli nieraz w Gliwicach na laziorce. Pamietam z Piasta: Spiácego, Niemádrego, Chinczyka. Oficjalnie nigdy zgoda z nimi nie byla zerwana. Piast przyszedl do nas na kadrze w Warszawie, bo min chcieli unówic sié i jechac lac z nami Polonié Bytom-wtedy nie mieli jeszcze zgody. Ale skád mlodzi mieli to wiedziec?

Do Gliwic jezdzilismy czesto, szczegolnie przed meczami z Zabrzem czy Chorzowem. Pamietam ze przed Gornikiem bylismy najpierw na Piascie ktory gral z Zawisza (zlalismy paru bydgoszczaninow)a potem razem z Piastem cala grupa 200 osobowa ruszylismy
na mecz do Zabrza. Z reszta Polska-Anglia Chorzow 89
tez razem z Piastem ,duzo by na ten temat pisac,i naprawde jest co opowiadac. Zreszta gralismy z Piastem w 87 w rozgrywkach o puchar. Pamietam ze to byla sroda i bylo nas 14.Dokladnie chlopaki z PIasta ktorych pamietam to Spiacy ,Kijek ,Cygan, Lechista (ksywa ze bardzo nas lubil) zreszta bardzo dobry kolega Milana, ktory tez byl na tym meczu, jeszcze byl tez S.P. Krzysiu Piotrowski z Sopotu, i paru innych kolesi. Ogolnie uklad byl dobry i oni lubili tez Slask Wroclaw, tyle tylko ze zawsze mieli na hanysowie takie ruchome zgody, to z tym , potem to z tym, raz z tymi mieli zgode zeby za chwile sie z nimi napierdalac .Ale nas lubili i to bylo dla mnie najwazniejsze, zreszta nie tylko dla mnie. To byla nasza jedyna ostoja na nieprzyjaznym slasku.

Pamiętam jak bodajże w 88r. Piast grał z Arką w Gdyni. Pojechaliśmy z Piastem w około 5dyszek. Pod kasami bijatyka ze śledziami. Na mecz nas nie wpuścili, więc w redłowie urządziliśmy polownie na śledzi.

PAMIETAM ZE TAK DO KONCA NIGDY PIAST SIE NIE MOGL ZDECYDOWAC Z KIM NA SLASKU TRZYMA.RAZ Z RUCHEM RAZ Z GKS TO Z ZNOWU Z POLONIA.WIEM ZE NIGDY Z GORNIKIEM,A NA TYCHY SAMI CZEKALISMY PEWNEJ SRODY PUCHAROWEJ(RAZEM Z PISTEM)PRZED DWORCEM W GLIWICACH BYL TO ROK CHYBA 87,MYSMY GRALI Z PIASTEM PUCHAR A TYCHY CHYBA Z CARBO CZY CARBO GLIWICE.NAS BYLO RAZEM Z PIASTEM OK 20 MOZE MNIEJ A TYCH PRZYJECHALO OK 200.PAMIETAM TROCHE SIE "ZDZIWILISMY" PO PIERWSZYM ATAKU NA ICH PRZODY MUSIELISMY RWAC KAPCIE HAHA.
ZAWSZE BEDE LUBIL I SZANOWAL PIAST GLIWICE,PRZYNAJMNIEJ KIEDYS NASZA JEDYNA OSTOJE NA SLASKU.G.-LECHIA GDANSK.
8 listopada 2007, 00:58 / czwartek
ja pamietam ze z Piastem bylo ok,dawno to bylo w latach 80tych ale zawsze życzliwie NASI sie wypowiadali..
8 listopada 2007, 04:57 / czwartek
Ja od siebie mogę powiedziec,ze Piast dalej wspomina i darzy szacunkiem Lechijke.Wiem bo znam sam na obczyznie kolesi z Gliwic i to wieku 40 latek.Pozdro.
8 listopada 2007, 10:28 / czwartek
Ja jestem jak najbardziej za, mysle ze wiele osob takze. Szkoda ze kiedys to umarło
8 listopada 2007, 10:40 / czwartek
Tylko nie próbujcie teraz zgody przez internet zakładać:))
8 listopada 2007, 13:51 / czwartek
no jeszcze troche i chyba bedzie internetowa reaktywacja... ;-)

mimo wszystko to chyba nie miejsce na takie posuniecia...

Pozdro ! Tylko LECHIA !
8 listopada 2007, 16:02 / czwartek
Na ostatnim meczu w Gliwicach , nie było żadnych wyzwisk pod naszym adresem ze strony "młynu" Piasta - nam na trybunie głównej trochę miejscowi nawrzucali , ale to nie dziwne gdy w meczu wyjazdowym trzykrotnie skacze się z radości w górę (przypominam 2:3 dla Lechii).
Jest tylko małe ale......największym przyjacielem Piasta jest....Polonia Bytom !!!!!!!

Tylko Lechia....
8 listopada 2007, 16:06 / czwartek
SMS od jednego ze starszych kibiców Piasta.....ŚPIąCEGO...."NIE MA AKTUALNIE ZGóD ANI UKłADóW"... robi sie ciekawie.Co do zgód to daleka droga jeszcze,wymieniamy tu jak narazie tylko poglądy na ten temat.
8 listopada 2007, 16:23 / czwartek
Oto fotka ze stadionu Piasta ... wiec zgoda ze Śląskiem była ?
odnośnik
8 listopada 2007, 16:29 / czwartek
Kibic Piasta :
Ze Śląskiem Wrocław na pewno sztama. I to przez kilka lat. Do dziś mam w oczach obraz kibiców Śląska, paradujących po koronie stadionu XX-Lecia i wspomagających nas w dopingu.
8 listopada 2007, 16:36 / czwartek
odnośnik

Zgody: Brak

Układy: Brak

Dawne zgody i układy:

Lechia Gdańsk, Wisła Kraków, Śląsk Wrocław, Jagiellonia Białystok, Ruch Chorzów, Polonia Bytom, Odra Opole, GKS Jastrzębie, Unia Tarnów, Victoria Jaworzno, BKS Stal Bielsko-Biała, Zagłębie Wałbrzych, Motor Lublin (układ).

Kosy: Górnik Zabrze, Zagłębie Sosnowiec
8 listopada 2007, 17:35 / czwartek
No to nie mamy innego wyjścia, jak w sobotę jechać do Lublina,wspomóc naszych braci z Piasta. Zrobimy powtórkę z motura, a potem razem wrócimy na tura :-) Czy jest ktoś chętny wymienić się ze mną na szale? Za szalik Piasta, dam Lechii!
8 listopada 2007, 18:56 / czwartek
No dokładnie, aktualnie nie mamy żadnych zgód tylko układy.
Kontratak : Mam szal Piasta tylko niezbyt nowy ma 5 lat ale w dobrym stanie (drugi jest dla mnie zbyt warty) i chętnie bym się wymienił na szal Lechii
8 listopada 2007, 19:18 / czwartek
Oto fotka ze stadionu Piasta ... wiec zgoda ze Śląskiem była ?
odnośnik

to nie tak
fotka jest z forum Piasta Gliwice ale przedstawia mecz Jastrzebie- Piast Nowa Ruda z 1988, oczywiscie Nowa Ruda " od zawsze" była i jest za Śląskiem

Piast Gliwice oczywiscie zgode ze Śląskiem miał i to na pewno juz w 1973 roku co udało mi się ustalić :]

Grupa fanów Śląska była na finale PP w 1983 roku Lechia-Piast. Śląsk miał wtedy zgodę z obiema ekipami i wracał z tego meczu z Piastem, a z kolei grupa fanów Wisły Kraków jechała na ten finał z Piastem.

Pozdrawiam
8 listopada 2007, 19:45 / czwartek
Pare zdań ze strony Piasta!
Szacunek do Lechii był nam przekazywany od zawsze! Od zawsze też wspominało się Lechie jako naszą dawną zgode! Śpiący czy Nynek uznawali nawet Lechie za jedną z najlepszych zgód! Więc dziwią mnie wypowiedzi niektórych tutaj że zgody nie było lub była "cicha" lub "mała" co to za pojęcia! Obecne ponowne ocieplenie stosunków myśle że cieszy "nas" wszystkich! Sczególnie ugoszczenie naszych chłopaków na ostatnim meczu było bardzo miłym gestem! Nie mniej wyraże zdanie większości kibiców Piasta pisząc że nie zamierzamy sie nikomu pucować! Nie napisze że mamy najliczniejszą ekipe na śląsku ale wyjazdy po: od 100 do 600 głów stawiają nas w szeregach dobrej średniej! I jako solidnego partnera jeśli chodzi o wsparcie (szczególnie na śląsku)! Więc jeśli jest życzenie pojawienia się na meczu z motorem to jak najbardziej zapraszam wymiana szali i wspólne uprzejmości wydają się w tym wypadku oczywiste! Piłka po waszej stronie czekam na reakcje!

Pozdro dla kumatych co znają klimaty!

Całe Życie Piast Gliwice!
8 listopada 2007, 20:10 / czwartek
Dokładnie też to zauważyłem między nami coraz lepsze stosunki są słyszałem, że się z nami wybieracie do Lublina, prawda??
8 listopada 2007, 20:16 / czwartek
Krzysiekm,pozdrowienia.Bylismy na tych samych meczach z Piastem Gliwice z Anglia czy tez z Gornikiem Zabrze jak i innych tutaj nie wymienionych.Gliwice ,chociaz podzielone miedzy Gornikiem i Piastem ,pod koniec lat 80-tych stanowily wtedy dla nas,ekipy jezdzacej jedyna ostoje Az sie zdziwilem ze byles w naszej 14nawet na tym srodowym pucharowym,no i smieszna ucieczka przed tyskimi na dworcu(wtopienie sie w tlum oczekujacych na taxi)bo za cholere nie moge przypomniec sobie Krzyska,oprucz tych o ktorych wiem,ale takie czasy ze raczej wtedy sie znalismy po ksywkach,chyba ze bylismy z tych samych podworek.
W kazdym razie,przynajmniej ja moge z cala pewnoscia napisac ze byla wtedy oficjalna zgoda,zadnych pol zgod,czy cwierc zgod.
Co stalo sie potem to tak jak w zyciu ,cos sie rozbieglo cos sie skonczylo.
Teraz pozostal sentyment, mysle ze niestety to wszystko, poniewaz kazdy zna nasz stosunek do Poloni Bytom.
Wielkie brawa za wylapanie zdjecia Piasta Nowa Ruda.
zgadzam sie z tym ze to fan club i kibice Slaska, ale rowniez bardzo i to bardzo kibice Lechii Gdansk.
Czyli...........jesli Piast to tylko Nowa Ruda!
8 listopada 2007, 20:57 / czwartek
GLG- małe sprostowanko. Nie było mnie na tych meczach, dałem relacje starszych kibiców Lechii - jak napisałem na początku swego postu :]

Ja jestem z Wrocka a nie z Gdańska :]

Pozdrawiam
8 listopada 2007, 20:57 / czwartek
Jeśli chodzi o polonie bytom to nic nas z nimi już nie łaczy zgoda została przerwana przed dwoma laty z kilku powodów. A nie wiem czemu glg piszesz że jak Piast to tylko Nowa Ruda..... Czy ci się to podoba czy nie zgoda kiedyś była i tego nie zmienisz
8 listopada 2007, 21:17 / czwartek
Nie wiem jak ktos moze nie pamietac zgody z PIASTEM!!!!!

GLIWICE stanowily przez ladnych kilka lat nasza baze wypadowa na Slasku. Zawsze moglismy liczyc na ich bojowke( ok 40 typa ). Flagi wisialy i to dlugo....
OJ CZARNY TEN EGZAMIN OBLALES........
8 listopada 2007, 21:23 / czwartek
Końcówka lat 80-tych to okres kiedy zgoda z Piastem była przy Traugutta mocno eksponowana. Flagi niebiesko-czerwonych wisiały w Gdańsku niemal co mecz. Pamiętam dość liczne wizyty "Piastunek" na meczach Lechii w Gdańsku wtedy gdy grali oni w okolicy (z Arką, z Bałtytkiem lub Zawiszą) Gliwiczanie wspomagali też naszą ekipę na południu kraju. Osobiscie mam do Piasta pozytywny stosunek.
8 listopada 2007, 21:34 / czwartek
To jak z tym wyjazdem? Jedziemy, czy nie? Bo szczerze, lublin to najlepszy wyjazd w ostatnich kilku latach :-)
8 listopada 2007, 21:48 / czwartek
od nas jedzie mnie więcej 100 - 150 osób. Naszym najlepszym wyjazdem w ostatnich latach był Chorzów 720 osób.
8 listopada 2007, 22:01 / czwartek
Gorące głowy, z całym szacunkiem nie jesteście od podejmowania decyzji gdzie Lechia jedzie i kogo wspiera.Chyba że zamierzacie jechać inkognito jako prywatne osoby.Od podejmowania decyzji w tym temacie są odpowiedni ludzie i przez internet na pewno takich rzeczy nie załatwiają:))
8 listopada 2007, 22:02 / czwartek
Piastowcy żartowałem :-) Ale fajnie że ludzie dają się jeszcze wkręcać :-)
8 listopada 2007, 22:04 / czwartek
Przepraszam krzysiekm,jakos nie doczytalem.
Ok to byly wpisy z poprzednich tematow rowniez o Piascie Gliwice.
Bo trzeba przyznac temat ten wraca jak bumerang
8 listopada 2007, 22:09 / czwartek
do rudolf88! czemu ty jako jedyny caly czas krytykujesz Piast??? Dostales odnich wpierdol czy co???? Troche szacunku.
8 listopada 2007, 22:25 / czwartek
Werder ale o czym Ty tu piszesz .Gdzie napisałem że nie lubie Piasta ?
Zapewniam że miło wspominam okres zgody i sentyment został.He he nie dostałem wpierdol od Piasta.

Ps Wyluzuj kolego troche
8 listopada 2007, 22:28 / czwartek
Sop83,a czy legie i lks,tez traktowales jako zgody ?!
Zadnego egzaminu nie oblalem.
Temat zgod jest bardzo sliski i tak naprawde,to trzeba by bylo,albo klamac,albo nie mowic wszystkiego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To po co sie wogle ''produkowac '' w tym temacie ?!

Na koncu,w takim temacie dochodzi zawsze do nieporozumien..............
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.294