Gdańsk: czwartek, 28 stycznia 2021
FORUM
Podstrony:

Gadzety Lechii - Totalna ofensywa :)

strona 10/10

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

17 września 2014, 14:51 / środa
Wiadomość z 12 września:

"Koszulka "Władcy Północy" Lechii Gdańsk dostępna w sklepie w rozmiarach S do XL, ilość bardzo ograniczona, cena 119 zł. "
22 września 2014, 17:41 / poniedziałek
Czy ktoś się może orientuje czy jest szansa gdzieś kupić koszulkę meczową adidasa ale z długim rękawem?
4 października 2014, 14:40 / sobota
przyszedl mi do glowy jeden pomysl w sprawie wlepek, moze zostanie rozwazony. pomyslalem, ze mozna by przygotować jeden stały zestaw wlep wyjazdowych tzn, wlepek z mocno widocznym herbem Lechii. Czesto jestem za granica, gdzie takie wlepki bylyby najlepsze, łatwo rozpoznać herb,nazwe,barwy. Nasze wlepki sa na wysokim poziomie, ale zazwyczaj w całym zestawie, wlepek z dużym herbem, nazwą jest kilka, wiec po zakupieniu nawet kilku zestawów szybko sie kończa, reszta wlep są to "tematyczne" wlepki, ktore sa tez fajne i sprawdzaja sie w Polsce ,ale dla kogoś zza granicy mogą być niezrozumiałe i nieznane, dlatego pomyslalem o takim jednym stałym zestawie wlep z mocno wyeksponowanym naszym herbem, nazwą i barwami tak zeby mocno rzucalo sie to w oczy i każdy mógł to łatwo zapamietac i rozpoznać.
2 grudnia 2014, 22:43 / wtorek
nowość w sklepie klubu plakat z wkładami za 60 zł. jusz lece do sklepu
3 grudnia 2014, 17:23 / środa
domino33 ja jusz kupiłem!

https://www.youtube.com/watch?v=4K7a3wRpaP0
18 grudnia 2014, 21:09 / czwartek
odnośnik

Informujemy, że w Sklepie Stowarzyszenia znajdującym się w C.H."Wielki Młyn" dostępne są hitowe koszulki "Władcy Północy" Pitt Bull.

Koszulki są idealnym prezentem pod choinkę. Prosimy nie zwlekać z zakupami, gdyż nadal cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Ich cena to jedyne 129zł.
Koszulki dostępne są również w sklepie internetwym odnośnik

PS. Koszulek zeszła dziś bardzo duża ilość i zostało ich na tą chwilę około 120 sztuk z 200, Kolejnej edycji już nie będzie.
18 grudnia 2014, 21:47 / czwartek
czy są dostępne kalendarze kibicowskie 2015?

Pzdr
18 grudnia 2014, 21:55 / czwartek
Od miesiąca i są na wyczerpaniu.
19 grudnia 2014, 00:53 / piątek
jakaś szansa na koszulki 4-5xl?
19 grudnia 2014, 09:05 / piątek
Niestety
28 lutego 2017, 16:39 / wtorek
fb Lwy Północy

OFICJALNY SKLEP KIBICÓW LECHII W KOLEJNEJ LOKALIZACJI!

Już wkrótce otwarcie naszego drugiego sklepu! Z myślą o Kibicach z dzielnic oddalonych od centrum nasz drugi sklep będzie się mieścił w Galerii Przymorze.

W nowej lokalizacji cały czas będziecie mogli zaopatrzyć się w produkty od Lechistów dla Lechistów, a także będziecie mogli zakupić produkty sponsora technicznego Biało-Zielonych New Balance.

Oczywiście nie ograniczymy się tylko do kolekcji NB dla Lechii Gdańsk. Będziecie mogli nabyć także obuwie klasyczne, treningowe, piłkarskie, odzież life style i sportową.

Tak jak w sklepie na Podwalu Staromiejskim, w Galerii Przymorze będziecie mogli zakupić także bilety na mecze domowe Dumy Miasta Gdańska.

O postępie prac zbliżającym do wielkiego otwarcia będziemy Was informować na bieżąco na naszym fb!
21 października 2017, 16:24 / sobota
Witam wszystkich. Jestem w trakcie remontu mieszkania. Czy wiecie może, gdzie i czy o ogóle mógłbym kupić naklejkę na ścianę z herbem Lechii? Dużo szukałem w internecie, lecz bezskutecznie. Jest coś takiego?
21 października 2017, 16:55 / sobota
Szukaj fototapety z własnym projektem, jest tego ...
np. pierwszy z brzegu na który trafiłem odnośnik
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.291