Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Kradzież Szalika-czyli brak szacunku dla zmarłego Lechisty

strona 1/1

10 listopada 2007, 20:46 / sobota
Dnia 8 11 2007 miało miejsce przykre zdarzenie;-(.. Z groby niedawno
pochowanego przyjaciela- kibica LECHII (CHUDY), został skradziony szalik(TO MY TWORZYMY HISTORIE)
Szalik ten był pamiątka pozostawiona przez brata i kolegę na grobie Pawła ku Czci Jego Wiary W Lechie!!!
Sam fakt nie byl by tak bardzo bezczelny (kradzież szalika) gdyby nie fakt iz jest to cmentarz i miejsce
pamięci o tych ktorych nie ma!!!
Zastanawia mnie brak jakich kolwiek zachamowan i szacunku, nie mowiac juz o jakim kolwiek HONORze, ludzi ktorzy go zabrali.
Na szliku była przyszyta pamiatkowa naszywka zrobiaona dla CHYDEGO'see You In Walhall-We Will Never Forget'.
Jesli czyta to osoba ktora dopuściła sie tego czynu, proszona jest o przemyslenie swojego kozackiego czynu i oddanie szalika
tego pragna rodzice Pawła, jego Brat oraz przyjaciele,
p.s. jesli nie stac cie na taki szalik kupie ci kilka sztuk
10 listopada 2007, 20:49 / sobota
ja mam nadzieje ze to nie ukrat zaden Lechista!Pewnie chcial mniec szalik a niemnial kasy,boze co za zenada:/;/ zeby z grobu krasc!
10 listopada 2007, 22:28 / sobota
Ja oczywiscie takze potepiam takie zachowania i jestem nimi obuzony ale chyba Ameryki nie odkryliscie ze po cmentarzach chodza hieny i codziennie kradna co tylko sie da. A juz takim lupem jak szalik Lechii to na pewno by nie pogardzili.
Po kadzym pogrzebie po tygodniu juz nic nie zostaje ze sztucznych wiencow ozdob itp rzeczom ktore mozna ponownie sprzedac. Niestety w naszym kraju to normalka;/
10 listopada 2007, 22:44 / sobota
Podłość ludzka nie zna granic !

Jebać Złodzieji
11 listopada 2007, 15:39 / niedziela
pasik kurwa nie ubliza LUDZIOM KTORZY KRADNA
11 listopada 2007, 15:41 / niedziela
MOGLES NAPISAC JEBAC TA KURWE CO UKRADLA SZALIK
11 listopada 2007, 16:53 / niedziela
To napisze JeBać Tego Złodzieja !
11 listopada 2007, 16:55 / niedziela
nalezy chronic i czcic tych co kradna? jebac zlodziei a szczegolnie tego bo to juz szczyt chamstwa :/
12 listopada 2007, 09:45 / poniedziałek
Co za kurestwo to pozostawiam bez komentarza...co za kurwa to zrobila niech sie smazy mam nadzieje za niedlugo w piekle! Oddawaj szalik hieno jebana! uszanuj zmarłego! Moge ci kupic kurwo nawet 10 szalikow jeszcze na tyle mnie stac ale oddaj ten jeden i oddaj na wlasciwe miejsce...ahhhh co za kraj...
13 listopada 2007, 09:34 / wtorek
Totalne kurestwo! Ale panowie, znicze ,kwiaty kradna to szalik tez zajebali.Nawet krzyze mosiezna wyrywaja.Pewnie jakis menel wzial zeby sie nim owinac.Przeciez zima idzie.
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.403