Gdańsk: wtorek, 29 września 2020
FORUM
Podstrony:

Kurtka z wyjazdu derbowego - sprzedam

strona 1/1

1

11 listopada 2007, 18:51 / niedziela
Chyba każdy wie jak wygląda (ciemna zieleń, napis Lechia Gdańsk, niżej Władcy Północy) Dodam tylko, że napisy są równo w jednej lini:] Cena do uzgodnienia.
moje gg 5713987
11 listopada 2007, 19:20 / niedziela
Ktoś, kto sprzedaje taką pamiątkę (chyba,że na szczytny cel) jest dla mnie kutasem
11 listopada 2007, 19:26 / niedziela
na allegro wystaw;]
11 listopada 2007, 19:35 / niedziela
Trzeba byłoby wcześniej ją wystawic, wraz z szalikiem i BILETEM - ktoś inny miałby zaszczyt dopingowac na żywo LECHIĘ
11 listopada 2007, 19:46 / niedziela
frajer
11 listopada 2007, 19:58 / niedziela
pojechali z typem rowno :)
11 listopada 2007, 20:09 / niedziela
na allegro jest kilka aukcji z tym szalikiem. Powiem jedno, jak ci co to sprzedaja, sa zasluzeni dla Lechii skoro dostali bilet, to juz nie wiem w co mam wierzyc....
to profanacja...
11 listopada 2007, 20:33 / niedziela
Nie dodałem, że mieszkam w Gdyni. NIe mogę chodzić w kurtce na codzień po tym mieście, bo zamiast w ręce Lechisty, który może ją nosić po Gdańsku dostałaby się MOŻE przez przypadek w ręce złodziejaszków z olimpijskiej. Szal oczywiście zostawiam na pamiątkę. tyle w temacie
11 listopada 2007, 20:38 / niedziela
I co z tego że nie mieszkasz w Gdańsku? Uważasz że to jest argument usprawiedliwiający wystawienie tej pamiątki na sprzedaż? Nie czujesz dumy z samego faktu ze ją masz...? Sorry, ja tego nie kupuje. Widocznie mamy inny światopogląd

A MY SWOJE...
11 listopada 2007, 20:42 / niedziela
wstydzisz sie swoich barw ?? jak tak to wypierdalaj !! ale już !!
11 listopada 2007, 20:46 / niedziela
Nawet gdybyś mieszkał na Marsie (tam też nie możesz nosić tej kurtki, bo jest za zimno), to nic nie usprawiedliwia chęci jej sprzedaży.
Żałuję, że tobie ją sprzedali (razem z biletem), a nie mnie.
11 listopada 2007, 23:28 / niedziela
powiedz ile za nia chcesz....konkretnie.
jesli nie bedziesz jej nosic z jakis tam wydumanych powodow,wstydzisz sie/boisz/brak Ci kasy...wal...konkretnie ILE????
KUPIE JA OD CIEBIE POMIMO TEGO ZE JEDNA JUZ MAM!!!!KUPIE DRUGA....I DAM JA MOJEJ CORCE ZA 18 LAT JAK DOROSNIE (ma dopiero 1,5 roczku) I POJDE Z NIA NA SPACER PO BULWARZE W SOBOTNIE POPOLUDNIE.ja juz wtedy bede stary pryk i z DUMA przejde sie z nia na spacer patrzac jak moi rownolatkowie beda szeptac po katach...-co za koles-ma styl-dume-PAMIATKE-RESPECT!!!!!....
ILE KURWA CHCESZ??????? WAL NA PRV !!!
12 listopada 2007, 08:24 / poniedziałek
jaki rozmiar i za ile ???

Z Lechią od 15 lat.
12 listopada 2007, 13:52 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
12 listopada 2007, 14:59 / poniedziałek
Wypierdalaj baranie
co wy już żyć bez nas nie możecie?
forum swojego nie macie?
może zajmijcie Bałtykowi?
aha widziałem wasz mecz na Warcie, znowu kupczycie czy co?
Ryśka w kraju nie ma to za co sędziego kupiliście?
12 listopada 2007, 15:20 / poniedziałek
ministrant ty bezbożniku jebany, jaka ustawka ?! Niewinna sprzeczka rodzinna, zakonczona pozniej wspolnym piciem ty łajzo.
12 listopada 2007, 15:30 / poniedziałek
Ale wstyd. Ja bym ta kurtke trzymal dla potomka, chocby gleboko w szafie, bez zakladania jej na codzien, ale zeby sprzedac kurtke, ktora ma swoja historie i dostac ja mogli jedynie wybrani, to na prawde zenada na calej linii. Mysle ze temat do kasacji, bo nie przynosi nam on chluby, a zalozyciel tematu powinien jeszcze raz przemyslec sprawe i ewentualnie pierdolnac sie mlotkiem w łeb, to moze wtedy sie zorientuje jakiego farfocla odstawil.
12 listopada 2007, 15:40 / poniedziałek
ULTIMA..chyba wszystko powiedziałeś w tym temacie!!!chlop ma racje..skasowac watek!
12 listopada 2007, 21:26 / poniedziałek
Kolorowe sny!!! Ty bys chodzil po sledziowni w tej kurtce???!!!! takie teksty zostaw sobie na inne forum i idz spac. Sprzedazy nie popieram ale takiej gadki typu frajer itp. tym bardziej!!! Po tych wpisach widac kto jest FRAJER !!!!!!!!!!!!!!!!! tyle ode mnie !!! AVE LECHIA
12 listopada 2007, 21:28 / poniedziałek
no widac grzybek pozdrawiam Ciebie
12 listopada 2007, 21:33 / poniedziałek
no pamiatka jest to ale jak chce sprzedac to jego sprawa aja jestem chetny na nia
12 listopada 2007, 21:35 / poniedziałek
skasować temat bo nam kichę robi...

TYLKO BKS
12 listopada 2007, 22:35 / poniedziałek
tak z ciekawosci...

Czy na tym forum byl kiedys zamkniety lub wykasowany temat ?

To jest forum praktycznie niecenzurowane dlatego nie rozumiem tych wpisow :)

O ile kurtke jestem w stanie w jakims sensie zrozumiec (po przytoczonych argumentach), o tyle sprzedaz takiego szala to poprostu kurestwo! Chyba powinni zweryfikowac liste 300 najgodniejszych...
12 listopada 2007, 22:59 / poniedziałek
Bartek, są tematy które modzi kasują. Przykład-"który rocznik jest najlepszy", z którego mogliśmy się dowiedzieć, jakie osobistości urodziły się w 1981 r. A teraz na temat. Kurtek i szali było więcej, niż 350. Mało tego, kolejne seria szali została domówiona i będzie w sprzedaży przed meczem z Płockiem. Więc niebardzo kumam w czym macie problem.
13 listopada 2007, 01:27 / wtorek
Silnoręki
12 listopada 2007, 15:20 / poniedziałek
ministrant ty bezbożniku jebany, jaka ustawka ?! Niewinna sprzeczka rodzinna, zakonczona pozniej wspolnym obciaganiem ty łajzo.

aaaaaaa to sorry :) wiem juz dlaczego masz ksywe silnoreki

hehehe

- Domawiacie szale ??
- Domawiamy !!! I prowizji nie pobieramy :)
13 listopada 2007, 11:09 / wtorek
el_ministrante, pomóż mamie robić pranie w rzece, a nie dzikujesz po internecie.
13 listopada 2007, 11:17 / wtorek
oni nie piorą, ani się nie myją. ogólnie sa największymi brudasami w Polsce. zresztą miłość do rumuńskich barw, zobowiązuje !!!!!
13 listopada 2007, 14:14 / wtorek
Dobrze ze nasi tej ławicy nie złapało,bo limit na połów by sie skonczył
13 listopada 2007, 14:57 / wtorek
niezły temacik.... :-)
Rumuńskie barwy ??
Raczej chyba barwy czarnej Nigerii..
hehheheh
13 listopada 2007, 15:23 / wtorek
torre nie pierdol że jesteś czarnym, rumuńskim daltonistą :-)
13 listopada 2007, 15:52 / wtorek
Te ministrant, ty synu pulku przeleciany przez wszystkich szeregowcow, co ty tak czesto wpisujesz sie na nasze forum ? Brat ci zabral wspolne buty i nie mozesz wyjsc z domu aby wyjadac bezdomnym na dworcach pomidorowa z talerzy ? Masz babo placek. Oduczyli cie juz chodzenia na czworaka i lizania sie po jajkach i wziales sie za ogladanie monitora ? Co sie tak rozpisujesz o chujach, malo macie ich na wlasnym stadionie, same chuje (m.in Torre, tez pedal goscinny jak ty w kroku) jak okiem siegnac, u was to nawet baby sa chuje. Masz problem z wlasna kielbaska, masz czlonka powyginanego jak dorzecze Amazonki ? Wyprostuj se ptaka w imadle na warsztatach w szkole i przestan juz o nim ciagle pisac.

Masz tu wesole rodzajowe powiedzonko w twoim ulubionym gejowskim temacie :

Siad plaski do kolegi po zolto-niebieskim szalu niemytej laski, cmoknij misia w pedzel i ciurlaj mu dropsa. Po przedniej zabawie podciagnij swe portki, zawsze noszone modnie z rozporkiem w kostkach i kantem z tylu.

Pozdrawiam twoja rozjechana rozgrzana suszarka do wlosow gejowska zolto-niebieska pierdzioche. Pocaluj ja odemnie, siegasz sobie wargami do odbytu ?

Pozycje : wygiety tulowiem do tylu ze skrecona szyja lub pochylony do przodu, glowa miedzy nogami.
14 listopada 2007, 17:31 / środa
odnośnik

hyhyhy :) juz nawet chlopaczki ze slaska chca sie tych waszych kurtek pozbyc. Widac jaka zgoda
14 listopada 2007, 19:13 / środa
ty ministrant zapewne wszystkie kupisz i spalicie to przy okazji,bo na zdobycie was nie stac.
ALBO KUPIC !!!
ALBO ZROBIC USTAWKE Z KLODKA !!!

O to wasze motto,istoty bez honoru !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!
14 listopada 2007, 19:28 / środa
:) taa juz nabylem takie dwie od lechistow, tez chcieli sie ich pozbyc.

a jak juz o ustawce piszesz to lepiej ja zorganizowac miedzy soba :

odnośnik
odnośnik

a tak wogole to kto wygral i czy bylo honorowo ??
14 listopada 2007, 19:31 / środa
ej ministrante a czemu mi nie odpowiadasz w innym wątku, czemu to Leszki napierdalali swoich na stadionie za to że brzydko śpiewali na Legie na meczu z nimi??

Biało-zielone pozdrowienia z UK.
14 listopada 2007, 19:35 / środa
el_zlodziejante dlaczego uzywasz slow i pytasz o sprawy ktorych nie rozumiesz? Czy bylo honorowo?
HONOR - pojecie ktorego nie rozumiecie, my zdobywamy flagi wy je kradniecie.
14 listopada 2007, 19:35 / środa
zalosny dupek z tego ministranta
nie chce mi sie szukac ale nie pamietasz moze jak twoi przyjaciele z craxy katowali piknikow na jakims meczu...filmik przez dlugi czas krazyl po necie...
tak wiec zajmij sie smieciu wlasnym niehonorowym podworkiem a od WLADCOW POLNOCY won.
na zakrystie biegiem dzwony czas rozbujac:)
14 listopada 2007, 19:47 / środa
Zobaczył ministrancik w necie jakieś zdjęcia, gówno wie i gówno widział i teraz snuje się po naszym forum w poszukiwaniu taniej sensacji ;-) panie ministrancie - moje pytanie do Ciebie czeka na odpowiedź w pewnym temacie...wiesz, w tym w którym padło już tyle pytań do was (jak narazie niestety bez odpowiedzi) że żeby na nie odpowiedzieć to musiebyście chyba jakąś naradę ogólno śledziową zrobić. No to ministrancik czekam na odpowiedź cierpliwie...

A MY SWOJE...

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.315