Gdańsk: poniedziałek, 24 lutego 2020
FORUM
Podstrony:

Wisła Tczew - Pomezania (17.11-13:00)

strona 1/2

11 listopada 2007, 23:28 / niedziela
W najbliższą sobotę ziomki z malborka zagrają w Tczewie. Zapowiada sie ciekawy meczyk. W Malborku mobilizacja więc i frekwencja powinna byc niezła. dla zainteresowanych mecz o 13:00 w Tczewie.

odnośnik
14 listopada 2007, 17:50 / środa
o ktorej jedziemy z Gdańska?
14 listopada 2007, 19:33 / środa
Wszyscy raczej wybieraja sie do Przodkowa.Niestety nie da rady zaliczyc Tczewa
15 listopada 2007, 00:31 / czwartek
do kurwy nedzy, kto jedzie ten wie o ktorej co i jak.
teraz do CHWM
z forum arki:
"Wisła Tczew - Pomezania Malbork 17.11.2007 godzina 13:00

Oficjalna zbiórka osób udających się na mecz do Tczewa!

10:20 Dworzec Gdynia Główna Osobowa!
10:48 wyjazd pociągiem pospiesznym! (każdy indywidualnie kupuje sobie bilet)

Może to info się komuś przyda, zwłaszcza "ekipie" o ile nie pojadą wspomagac Gryfa. Pozdro.
Mianowicie, w sobote 17 listopada czeka Wisłe bardzo wazny mecz z Pomezania Malbork. Z niektorych zrodel dowiadujemy sie ze na mecz wybiera sie : Lechia Gdansk ,Chojnicznka Chojnice. liczymy na wasze wsparcie.
beka by była gdyby akurat tym samym pociagiem Lechia jechałą !! wiec pełna mobilizacja panowie i wyruszamy!!
Wracamy pociągiem osobowym o 15:21 z Tczewa. W Gdyni jesteśmy o 16:15.
15 listopada 2007, 01:01 / czwartek
Info o wyjeździe na www.lechia.net/forum. Ktoś wcześniej wspomniał o Przodkowie i tu pojawiają się kontrowersje. Gryf to nasza zgoda, jednak mecz w Tczewie będzie moim zdaniem ważniejszy - dojdzie tam bowiem do konfrontacji Lechii z Arką. Myślę, że ci, którzy tego dnia wybiorą Tczew, zostaną przez gryfitów zrozumiani.
15 listopada 2007, 08:47 / czwartek
Szanuje zarówno Gryf jak i Pomezanię, jednak tego dnia wybieram Malbork bo jak by nie było będzie to zdecydowanie ciekawszy mecz niz w Przodkowie. Jest sporo chętnych jechać wspomóc Pomezanię jak i Gryf, a moim zdaniem kibiców w Gdańsku jest wystarczająco aby podzielić te dwa mecze.pzdr.
15 listopada 2007, 09:26 / czwartek
Panowie, i Gryf i Pomezania są szanowani na Traugutta.

Jednak ciekawszym meczem będzie wyjazd do Tczewa. Wiadomo z jakich względów. Pomezania o 12.00 wyjeżdża z Malborka ,więc moglibyśmy pojechac po 11.00 i poczekać na nich na dworcu. O ile wiem to z tczewskiej Lechii będzie gruba liczba także.
15 listopada 2007, 09:49 / czwartek
odnośnik

Jedziemy takim pociągiem , że będziemy czekać na Pomezanię tylko kilka minut.

pzdr
15 listopada 2007, 18:26 / czwartek
Śledzie debile piszą na swoim forum,że jadą pociągiem pośpiesznym 10:48 z Gdyni.To ich oficjlane info!Pytanie tylko,czy nie mają gdzieś zaszyfrowanego info,że wyjeżdżają już w piątek:-)))
15 listopada 2007, 18:35 / czwartek
Ciekawe czy się wyrobią na mecz. Przez Koszalin kawał drogi.
15 listopada 2007, 18:36 / czwartek
Sprawdź czy coś nie jedzie przez Koszalin i nie musisz się już zastanawaiać nad szyfrem :)
15 listopada 2007, 22:04 / czwartek
ta informacja od spalonego jest zle gdzyz sledzie maja 2 pospiechy ktore sa o 10:01 w tczewie jest o 10:56 a ten drogi o 10 58 w tczewie o 11 49
15 listopada 2007, 23:35 / czwartek
Te kurwy ze strachu nie jadą na swoje mecze a do Tczewa by pojechali?
Wątpie w to bardzo, ale mam nadzieje że się myle:)
16 listopada 2007, 14:14 / piątek
Powinniśmy wszyscy jechać jednym środkiem transportu furami lub kolejką by później chały nie było.
16 listopada 2007, 14:37 / piątek
U sledzi niezła mobilizacja hyhyh
16 listopada 2007, 14:37 / piątek
Zgadzam się, musimy jechać w grupie!

Czekam na konkretne info gdzie i o której?
16 listopada 2007, 14:42 / piątek
odnośnik stadion maja wielki heh:P
a wisla tczew jest za arka...?
16 listopada 2007, 15:12 / piątek
odnośnik

Pisać na ogólnym nie będziemy , bo śledzie wyczają i w ogole wtedy ze strachu pojadą przez Katowice do Tczewa :-)
16 listopada 2007, 15:30 / piątek
Gdzie jest ten stadion? tam jak od strony Bałdowa się wjezdza zaraz po lewej stronie? Tam kiedyś grali. Ale cos po tych zdjeciach to chyba nie tam. Ani chyba nie to gdzie ostatni mecz w Tczewie Lechia grała.

Pytanie do kogoś z Tczewa, ile macie stadionów w miescie? : )
I czy ten gdzie teraz gra Wisła jest na takim osiedlu.. wjazd koło garaży jakiś i na przeciwko sklep spozywczy...?
16 listopada 2007, 15:38 / piątek
moze pomoze odnośnik
16 listopada 2007, 15:43 / piątek
Stadiony w Tczewie są 3, jeden Unii koło dworca, tam grał Lechia w III lidze, stary miejski na ul. Bałdowskiej.
Natomiast stadion Wisły znajduje się na osiedlu Czyżykowo, droga na Bałdowo , skrzyżowanie przy Lidlu w lewo, stare poniemieckie domy, potem na skrzyzowaniu głownym w prawo tu zumi :odnośnik

To osiedle śledzi, przed meczem bedzie ich tam pełno zwłaszcza że będą pielgrzymki z Gdyni i Kościerzyny, więc lepiej pojechać w grupie niż indywidualnie samemu autem.
16 listopada 2007, 15:55 / piątek
To tak jak myslalem, byłem ostatnio na tym osiedlu i na garażach było kilka napisów LGFT potem kilka Arka chuje : ) pozniej LGFT na szubienicy i tak się co chwilę napisy zmieniały wiec ciężko było poznac kto tam zamieszkuję : )
A w tym sklepie na przeciwko stadionu pracują wredne baby : )
16 listopada 2007, 15:58 / piątek
po pierwsze MY się was nie boimy jeździmy na swoje wyjazdy ostatnio na warte dwa przepełnione autokary ok. 20 ekip samochodowych i spora ekipa pociągowa . w drodze powrotnej w pociągu psiarni nie było więc liczyłem na jakieś pokazanie się bks , ale w gdańsku widziałem tylko jednego w kominiarce ale nie mam pewności czy koleś był z lechii i jednego w bluzie lechia hool's nas było widać i słychać ale ten od was bał się cokolwiek krzyknąć. -po drugie MY napisaliśmy konkretną godzinę wyjazdu. Więc zupełnie nie potrzebne są posty że jedziemy przez katowice czy koszalin, ponieważ możecie jechać tym samym pociągiem to może być ciekawie! ARKA
16 listopada 2007, 16:28 / piątek
gówno kurwa prawda sledziu jebany bo dzieki współpracy między wami a policją do niczego nie dojdzie :)
specjalnie oficjalnie napisaliscie miejsce zbiorki
a dlaczego?
zeby miec mieli eskorte do Tczewa :)
16 listopada 2007, 17:02 / piątek
Krótką masz pamięć kto współpracuje z policją , jak zaczailiśmy się na wasz bus z flagami to krzyczeliście już policja jedzie , dzwoń na policje a w zamieszaniou uciekliście gratuluje.
16 listopada 2007, 17:08 / piątek
A później płaczecie że wam flagi nie honorowo zawinęliśmy , bez walki. A jak przypomnę ustawkę ostatynią 20 na 20 z naszą przewagą którą my wygraliśmy to opisujecie co innego. Jesteście bez honoru.
16 listopada 2007, 17:10 / piątek
Bus z flagami? Wiesz o czym piszesz? A kradzież władców północy też my zgłosiliśmy?
16 listopada 2007, 17:15 / piątek
Chyba ci filecie rybny twoi starsi koledzy jakiś legend cisowskich naopowidali. Uwazaj jutro, bo mogą cię nie obronic...
16 listopada 2007, 17:15 / piątek
Nigdy nie współpracowałem z policją i nie znam nikogo takiego a po za tym skąd macie takie info chyba tylko od policji ,a jak policji ufacie no to gratuluje.
16 listopada 2007, 17:18 / piątek
po za tym nie umiecie się przyznać to żę wasz bus spierdolił to wasz problem ja byłem widziałem i słeszałem jak wy wp zdobyliście my nie uciekaliśmy.
16 listopada 2007, 17:22 / piątek
JA NAPRAWDE LICZE ŻE POJEDZIECIE TYM SAMYM POCIĄGIEM CO MY I NIE BĘDZIE POLICJI!!! a jak będzie zobaczymy już jutro.
16 listopada 2007, 17:27 / piątek
kurwo z gdyni a jak widziales i slyszales to jaki kolor mial bus ?? zobaczymy czy taki kozak jestes buhahahaha (pewno napisze rozowy)
16 listopada 2007, 17:30 / piątek
jeszcze ta kurwa aktywowala konto na lechia.gda w moje urodziny USUNAC GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16 listopada 2007, 17:31 / piątek
Elo mógłby mnie ktos poinformowac skąd dokładnie i o której jest ten wyjazd.
ani Camel ani Tuls nie odpisuja ne lechia.net
najepiej niech mi wyśle ktoś wiadomość na lechia.net (nick ten sam)
16 listopada 2007, 17:39 / piątek
poczekaj odpiszą..
16 listopada 2007, 17:40 / piątek
Panowie jutro juz ten mecz a tu wciaz zadnych konkretów.
16 listopada 2007, 18:17 / piątek
Nie siedzę cały czas na necie więc nie mogę od razu odpisać :-)

Nie wiem czy sens pisania jest na necie , do ogólnej wiadomości jak jedziemy.Tym samym pociągiem co śledziuchy to na pewno do Tczewa się nie udamy ( bynajmniej te osoby które znam i które pytały się jak jedziemy )
16 listopada 2007, 18:27 / piątek
asarttpg ty jakiśdebil jesteś. Ty sobie myślisz suszony dorszu, że my idziemy na psy i pytamy czy jakiś kutas od was nas zakapował ?? Wyobraź sobie, że kiedy twoja stara składała ikrę, a twój stary spierdalał przed jakimś leszczem, do naszych mieszkań z samego rana wjechała psiarnia z rewizją. Domyśl się szproto czego szukali. Podpowiem tobie, że akcja odbyła się dzień przed derbami w Gdańsku.

Pewnie też przez czysty przypadek, po meczu z KSZO Ostrowiec, psy przeszukiwały nasze samochody ?? Dla twojej informacji fiucie, na tym meczu wisiała wasza szmata.
16 listopada 2007, 23:15 / piątek
sledziolap-na chuj tlumaczysz dzieciakowi szkoda pisac on nie widzial pewnie nigdy tej szmaty z bliska na oczy co dopiero o takich sprawach ma wiedziec pewno podsluchiwal na jakiejs melinie starszych kolesi jak sobie opowiadali o krojeni flag itp.
16 listopada 2007, 23:33 / piątek
asarttag - dojebales pizdzie wasy dzieciaku.

"Nigdy nie współpracowałem z policją i nie znam nikogo takiego" - w dupie byles gowno widziales jak gajowego (przyp. aut. GAJOWY - mistrz swiata w strzelaniu z dupy na psiarni, dal 50 kolegow po zolto-niebieskim szalu) nie znasz.

" jak wy wp zdobyliście my nie uciekaliśmy" - masz racje, natomiast mowiliscie, ze wy (przystojni ktorzy busem jechali) sie nie bijecie, ze z tylu jedzie ekipa od bicia. Adolf (przyp. aut: zniknal po tym jak gajowy go dal na psiarni, ale oczywiscie sledzie nie daja) tez nie uciekal, tylko z gazowca napierdalal.
17 listopada 2007, 01:30 / sobota
Mecz Gryfa przełożony na wiosnę!!!
odnośnik
17 listopada 2007, 08:40 / sobota
Wszyscy do Tczewa........!!!
17 listopada 2007, 10:09 / sobota
No prosze troche mnie nie bylo a tu juz nowe pokemony z wioski rybackiej jakis asarttag czy cos mowisz ze chcialbys sie z nami spotkac?:))pewnie chłopcze wcale nie jezdziles ze swoimi kolezkami po szalu na wyjazdy a ten do Warty byl twoim pierwszym inaczej wiedzialbys ze wasze spotkania z Lechia zawsze zle sie dla was konczyly, moze jakis przyklad z nieodległych wydarzen wasz wyjazd do Janikowa gdy wracaliscie było was ok 20 podczas powrotu pociagiem ,naprawde nie chcialbym widziec miny matek tych sledzi co jechali w tym pociagu bo dostaliscie od nas spore lanie,ale co tam ty nawet nie wiesz pewnie o czym pisze co cwaniaczku?Potem juz na mecz do Opola co odbywal sie tydzien pozniej ilu was pojechalo?byliscie tak zesrani ze zostaliscie w domku,pojechało od was moze z 15 osob samochodami bo w pociagach nie było juz nikogo niestety....:))W dodatku daliscie tam ostro "ciała" gdy Opole chciało wystawić młodzieżowa ekipe i posparowac a wy...?standard w samochod i szybko ile fabryka dała do śledziowni:)
17 listopada 2007, 15:00 / sobota
POMEZANIA wygrala!!!!!!
podobno zadyma byla
17 listopada 2007, 15:04 / sobota
zadyma była na 100% więcej jednak nic nie wiem :| Brawo Pomka za wygraną
17 listopada 2007, 16:19 / sobota
Krótka relacja z meczu :
Pomezanii wraz z FC itk ok. 300, Wisły ze zgodami i sledziami ok. 400 w młynie razem.

przed meczem : Wisla juz na stadionie w ponad 200 osób , gdzie z LGFT tylko 40 osób. Wisła wybiega i przegania nieliczną grupkę tczewskiej Lechii.

Na stadion dojezdza grupa z Gdańska , gdzie pojawila sie juz policja.
W 15 min. meczu dojezdza Malbork , najwiekszą liczbą .

Po 1 połowie , jak już jesteśmy całym składem wybiegamy na boisko w stronę całego sektora śledzi,, krótkie starcie na murawie na naszą korzyść < cześć sektora Wisły spierdala przez płoty> , wjezdzaja psy i koniec zabawy .

Kibicowsko i piłkarsko wygrywamy ten mecz.

wisła : Pomezania 0:1
17 listopada 2007, 16:26 / sobota
Wszystko tak jak wyzej.

Dodam tylko ze od nas 3 zawinietych.

Sektor gosci hmm... chyba nie daleko jest przedszkole...
17 listopada 2007, 16:30 / sobota
goscie=gospodarze.

Pomezania grala u siebie.
17 listopada 2007, 16:36 / sobota
"Pomezanii wraz z FC itk ok. 300, Wisły ze zgodami i sledziami ok. 400 w młynie razem."

Dziwne mój kumpel był sobie zobaczyć z czystej ciekawości ten mecz i mówił ze Pomezanii było o wiele więcej niż Wisły.Ale nieważne najważniejsze ze Pomka wygrała Na murawie i Trybunach :D
17 listopada 2007, 16:41 / sobota
Dobry mecz :- )

Lechia Gdańsk - Władcy Północy i tyle w temacie.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.259