Gdańsk: wtorek, 29 września 2020
FORUM
Podstrony:

Koszulki Slaska WKS

strona 1/1

1

12 listopada 2007, 12:21 / poniedziałek
Witam serdecznie i prosze o nie jechanie ze mna jak z podartym, gdyz spodziewam sie ze tak bedzie gdyz ktos mi powie ze moglem nie zakladac nowego watku itp . Nie chce mi sie poprostu szukac. Mam zatem zapytanie czy w sklepie kibica u nas w Gdansku mozna dostac jakies koszulki Slaska? Bo rzadko tam bywam i nie widzialem. Glownie chodzi mi o ta zielona z bialym napisem Piast (nazwa browaru) z bialym kolnierzem i z herbem WKS z boku. Jak ktos cos wie z gory dzieki i prosze o podanie ew.ceny .pozdrawiam
12 listopada 2007, 12:25 / poniedziałek
nie wiem, ale chyba nie mają...;/
12 listopada 2007, 12:49 / poniedziałek
Też niestety Ci nie pomogę ale jakbyś chciał sie dowiedzieć w jakich godzinach jest otwarty sklep to kilka tematów niżej masz obszerne info....

PS jest nawet numer telefonu ( w opcji ukrytej zaszyfrowanej, ale piątkowy serial TVP1 "Tajemnica Twierdzy Szyfrów) pomoże ci to rozwiązać

TYLKO BKS
12 listopada 2007, 13:13 / poniedziałek
tak wiem czytalem ten temat z otwarciem sklepiku beka jak chooj:D. I bez beki ze mnie tak:D wypraszam sobie:)) pozdr
13 listopada 2007, 09:23 / wtorek
Nie sadze zeby mozna bylo kupic koszulke Slaska gdziekolwiek w sklepie.Jak ktos chce to moge przywiezc z Wroclawia jestem kierowca wiec nieraz jestem tam.Koszulka jest firmy Garman zielona lub biala z logiem lub bez (jak bylem na meczu ze Stalowa Wola to byly tylko czyste bez loga "Piast") kosztuje bodajze 65 zl.
13 listopada 2007, 10:36 / wtorek
Mialkus dzieki. Moje gg 4076047. Bedziemy w kotakcie na forum lub na gg. Oczywiscie dolicz koszty przeowzu i za fatyge nie jestem taki co tylko za koszulke zaplaci:) pozdrawiam na bialo zieloni:)

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.241