Gdańsk: środa, 23 września 2020
FORUM
Podstrony:

Podziękowania dla trenerów

strona 1/1

1

12 listopada 2007, 16:21 / poniedziałek
Chciałbym serdecznie podziękować trenerom którzy prowadzili i prowadzą w tym sezonie Lechię. Dziękuje bardzo Dariuszowi Gładysiowi za to że uwierzył w swoich bramkarzy i nie boi się wystawiać młodzieży na ważne mecze. Tomaszowi Borkowskiemu za przygotowanie chłopaków do rundy jesiennej w taki sposób że nie siedli na laurach i zapieprzają w każdym meczu jak trzeba. Tomaszowi Kafarskiemu za wielkie serce które wkłada w pracę w Lechii. Dariszowi Kubickiemu za to że fachowym okiem potrafił tak ustawić drużynę taktycznie i psychicznie że znaleźli sie tak wysoko w tabeli. Trzymajcie tak dalej 3 wzmocnienia i mamy OE dziękuję
12 listopada 2007, 16:41 / poniedziałek
Hehe to i ja podziekuje bo jest za co. Przed sezonem stawialem ze bedziemy plasowac sie za czolowka a tu gramy piekna pilke. Nie ma co zalowac niektorych glupio straconych punktow bo wszystkiego nie wygraja a graja naprawde niezle. Kubicki tchnal w pilkarzy ducha i zapieprzaja . Kazdemu naleza sie podziekowania bo liczymy sie w walce o awans. Szkoda tylko ze na ostatnie mecze chodzi tak malo kibicow ok 4 tys . Mam nadzieje ze wiekszosc z nas poslucha wypowiedzi Kubickiego po ostatnim meczu i na Pucharze Polski zjawimy sie w duzej liczbie.
12 listopada 2007, 18:20 / poniedziałek
jest dobrze :)
ale dziekowac to ja bede po sezonie

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.036