Gdańsk: niedziela, 31 maja 2020
FORUM
Podstrony:

Donald Tusk w programie Teraz My.

strona 1/4

19 listopada 2007, 22:49 / poniedziałek
To prawda ze Donald stworzyl marsylianke ? :o

Lechia ponad wszystko _/
19 listopada 2007, 22:52 / poniedziałek
to swoj czlowiek. bylo ten temat juz poruszany.
19 listopada 2007, 22:54 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
19 listopada 2007, 22:58 / poniedziałek
Farmazoniarz.Jakoś nikt go nie pamieta na wyjazdach
19 listopada 2007, 23:01 / poniedziałek
Jest kibicem wszystkich, ale w zasadzie najbardziej Lechii, blabla... Wspaniały człowiek.
tvn najbardziej obiektywna telewizja hahahahhaha
19 listopada 2007, 23:02 / poniedziałek
kur.. znowu sie zaczyna
szalik innej druzyny, nie jezdził na wyjazdy
czy wy w końcu zrozumiecie że kibicem kochającym swój klub mozna być także siedząc w domu albo pierdlu
gościu powiedzial przed kilkoma milionami ludzi w tv ze kocha Lechie Gdańsk , co wiecej chcieć od najważniejszego czlowieka w Polsce
szacunek
19 listopada 2007, 23:03 / poniedziałek
Dał do zrozumienia ze jest za Lechią...ale wiadomo ze przed milionami widzów z całej Polski nie powie ze kibicuje Lechii...Ale miło sie oglądało w TVN felietonik :)
19 listopada 2007, 23:04 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
19 listopada 2007, 23:05 / poniedziałek
Dlaczego nie można??!
Felietonik??... zmontowane jednostronne gówno!
19 listopada 2007, 23:06 / poniedziałek
Jako polityk i premier zalezy mu na oglonym rozwoju pili noznej noznej wiec dobrze powiedzial ze jest kibicem wszystkich druzyn ;) Ale jako zwykly czlowiek powiedzial ze najbardziej kocha Lechie i to dal mnie jest wazne ze czlowiek na tak wysokim stanowisku w Panstwie niekreci tylko mowi szczerze Lechia to moj klub ;) Swoj chlop! A co do obecnosci na meczach to zobaczcie Adamowicz jest na codzien w Gdasnku a pojawia sie tylko na niektorych meczach poprostu czas i obowiazki wazne ze potrafil otwarcie powiedziec co czuje!! To moje zdanie :)
19 listopada 2007, 23:06 / poniedziałek
Mnie zastanawia coś innego.... jak teraz lalki dodadzą Tuska na flagę z Kurskim, bedzie się to trochę gryzło : )
Zobaczymy jacy kreatywni są : )
19 listopada 2007, 23:07 / poniedziałek
a, Tomal, zapłać abonament za TVP, już dosyć na starych liczyć, chyba że nie płacisz (tak jak nie płacisz za TVN a oglądasz "nieboiektywną telewizję") - będziesz miał obiektywizm i konwencję PiS na trócje zamiast lechii...

co za debil
19 listopada 2007, 23:09 / poniedziałek
Ciągnij się letosław. Płacę regularnie, chociaż nie wiem za co...
Co za matoł.
19 listopada 2007, 23:09 / poniedziałek
Ichman przed milionami dziś kręcił, coś tam sugerował. Przed kibicami proszącymi go o pomoc, powiedział że z bandytami nie chce mieć nic wspólnego. Szkoda że tylu Lechistów daje się nabrać takiej zakłamanej łazie. Ciekawe kiedy wasza miłość, przerodzi się w nienawiść. Szkoda też, że tvn puścił tylko wypowiedź popielarza, bo zapytali dużo więcej osób. Ciekawe co mówili ci, których nie puścili?
19 listopada 2007, 23:12 / poniedziałek
Mimo wszystko była to niezla reklama , proponuje zatrudnic kilka pań do odbierania telefonów od potencjalnych sponsorów , od jutra ,od 8 rano .
19 listopada 2007, 23:13 / poniedziałek
widzisz tomal, inteligencji ci poskąpili widzę...

za TVN nie płacisz, a oglądasz, za TVP JESZCZE rządową płacisz i piszesz że nie wiesz za co, ot geniusz z ciebie.

Kontratak, widzę że poglądy masz sprecyzowane i niezachwialne, nawet gdyby Jarek napluł ci na twarz a Kurski zajął chatę, byś dalej wiernie w niego był wpatrzony... ot, ta sama glina. Z tobą dyskutować to strata czasu. Jak zresztą pisanie w tym wątku.
19 listopada 2007, 23:14 / poniedziałek
Dziś Tymochowicz w jakiejś popierdolonej garażowej telewizji (super stacja,czy cos w ten deseń) powiedział fajną rzecz,że właściwie każdy polityk jest produktem i tak jak sztab ludzi myśli nad reklamą proszku do prania tak samo ktoś myśli nad politykiem, a wartosciowi ludzie trzymają się zdala,bo nie mają czego szukać..
Wiec nie macie się co jarać ani Tuskiem,ani Kurskim. Kazdy z nich urabia pod siebie publikę..

Żeby nie było... za Tymochowiczem też nie przepadam,ale chyba zna się na robocie, Andrzej porywał tłumy mową ciała, no i dupeczki w biurze poselskim : )
19 listopada 2007, 23:15 / poniedziałek
Tusk !
Co ?!
Łabałbał !!!

To mówiłem ja, bandyta z Lechii.
19 listopada 2007, 23:17 / poniedziałek
Wyjazdy Olsztyn i Bydgoszcz pamietał spoko jest Lechistą ma żone i teściowa z Gdyni
19 listopada 2007, 23:21 / poniedziałek
Letosławie trochę na Lechię chodzę. Wiele tu widziałem. Znam wiele osób. Opinia o Tusku nie ma nic wspólnego z polityką. Lechię zawsze miał w dupie, za to publicznie sobie nami gębę wyciera. A jeśli chodzi o tekst pieśni, to popi jak widać zna tylko refren. Który zapewnie 'ułożył' Tusk. Pieśń zaczyna się od słów- 'Choć nas gnębią milicjanci...'
Tyle jadu ile jest w nas to chyba żadna inna ekipa w Polsce nie ma...
Moze i kiedys byl Lechista, ale na zadnym meczu to chyba nie byl od 20 lat. Podejrzane to jakies wszystko. Te wyliczanki cen tez cos mi smierdzialy. Swoich sympati i pogladow nie zmienie ale przyznac trzeba ze polityk z niego niezly, ma bajer jak sie patrzy
letosław jesteś mistrzem "trafnej" riposty! :-))))

Co da rachunków, to chyba czas przestać płacić, bo to co nam serwują to dramat.
19 listopada 2007, 23:22 / poniedziałek
Co ma doda do Tuska ?

Z tego calego pierdolonego kraju (politycy) tylko Tusk wydaje sie w miare normalny :-)!
19 listopada 2007, 23:25 / poniedziałek
Ciekawe czy Tusk pompował Dode....
Mogli by dać na You Tube jak "Donek" zapierdala Dorotke w cycki : )
A pozniej ona jego ubrana w pindelgacie : )
19 listopada 2007, 23:28 / poniedziałek
Tusk jest Lechistą, bo Doda tak powiedziała. Cała Polska widziała i słyszała. Od jutra, obok plakatu Dody na swojej słomce powieszę sobie Donka. Taka ładna para. Tylko Radzia żal...

Pozdro dla kumatych i niekumatych.
19 listopada 2007, 23:31 / poniedziałek
Kurwa żenada z tym tuskiem jeszcze wiśniewskiego tam brakowało.Wozi sie na farmazonie i Lechią sobie gębe wyciera
19 listopada 2007, 23:39 / poniedziałek
Ja powiem tak.Był kiedys Tusk Lechistą i to jest pewne.Coś takiego jak on troche kojarzę:)) dawno to było i tyle.teraz jest kurwa, niestety politykiem ( taka robota) to i go nie ma na stadionie.Ważne że zdeklarował jaki klub jest dla niego najważniejszy, no przynajmniej dał do zrozumienia.Myślę że jak Lechia dotarła do finału PP w co wierzę, do Tuska na stadionie wówczas zobaczymy.A może i wcześniej na wiosnę.Zresztą tak prawdę mówiąc, najważniejsze jest że może dzięki tej jego deklaracji, pojawią się jacys konkretni sponsorzy. A i jeszcze jedno, co do jego tekstu o tych bandytach, to myśle że on tych słów żałuje.A chyba każdemu z nas zdarzyło się cos durnego powiedzieć.Tylko BKS Lechia!!!
19 listopada 2007, 23:39 / poniedziałek
Wiśniewski na bank jest Lechistą, bo nosi zielone włosy. A co do Radzia, rozumiem dlaczego odszedł od Dody. Też bym babę z domu wyrzucił, jakby się puszczała z Kaczołem Donalem!!! Fajny widok, jak premierowi cieknie ślina na widok silikonowej kurewki.
19 listopada 2007, 23:41 / poniedziałek
Rudolf jak go zapytali o Lechie to miał się wyprzeć że jest Jej kibicem i kiedys chodził na mecze??? Zadnego kłamstwa i chwalenia się jaki to on jest wielki kibic nie słyszałem w programie. Więc nie gadaj że sobie Lechią gębe wyciera.Pretensje to ja bym miał do Popielarza, który fajne bajki na antenie opowiadał. Naprawde dobry jest...
19 listopada 2007, 23:44 / poniedziałek
kontratak.Jak bedzięsz miał tyle lat co Tusk, to też ci bedzie ciekła slinka na widok takiej Dody:))) i nie mów tylko że bys jej nie zapodał loda,he,he,he
19 listopada 2007, 23:45 / poniedziałek
I godzine po programie juz wala sponsorzy , hehehe odnośnik
19 listopada 2007, 23:46 / poniedziałek
No jak zwykle : jedna część napiepsza Tuska a druga część Kurskiego :)

Śmieszni jesteście . Tyle wam tylko powiem .
19 listopada 2007, 23:47 / poniedziałek
Kontrakt... nie zrobiłbyś "silikonowej kurewki" ? : )
tak po dzentelmensku...
19 listopada 2007, 23:47 / poniedziałek
Donald dziekujemy _/
19 listopada 2007, 23:49 / poniedziałek
Chris z Dodą bym się na kawę nie umówił. Może ciebie bawią zabawki zrobione przez chirurgów plastycznych. Ja osobiście cenię sobie naturalność. Między Dodą a lalką z sex shopu nie ma żadnej różnicy. Jedno i drugie sama chemia.
19 listopada 2007, 23:56 / poniedziałek
Niewątpliwie w odnośniku Rykosza, przewijają się same znane postacie z peło. Kurski, Jaworski... :-)
20 listopada 2007, 00:10 / wtorek
Co do Tuska...Drażni mnie po prostu jego strach przed wyrażaniem własnych poglądów. Nawet w tak prostej sprawie jak powiedzenie komu kibicuje, musi kluczyć i pieprzyć, że wszytkim, ale innym bardziej, itp. Nie potrafi określić się w tak błahej sprawie. Mam w związku z tym poważne obawy jak gość z takim charakterem będzie kierować rządem i podejmować naprawdę istotne decyzje dla naszego kraju... ale kij z nim, oby to czynił jak najlepiej!

Bardziej denerwuje, jak został przedstawiony materiał na jego temat przez tą pseudotelewizję i że nie pokazano opini zwykłych kibiców, bo wtedy nie byłoby tak różowo!
20 listopada 2007, 00:16 / wtorek
Tomal moze dlatego ze on nikomu nie kibicuje :)
20 listopada 2007, 00:29 / wtorek
Nic sie nie roznicie,od babc,ktore sa zaslepione w radio Maryja i tv trwam !!!
Dalej wierzcie w donalda,kurskiego i chuj wie jeszcze jaka szmate polityczna !
Pamietam,jak kiedys komuchy agitowali do wyglaszania ''szczytnych'' hasel,az tu nagle podchodzi Popielarz i co ?! Robi to samo !!!!!!!!!!

Czasy sie zmienily,a metody te same !!!!!!!!!!!!
Zal mi was,kiedys wspomniecie moje slowa :
KAZDY POLITYK TO SWINIA,TYLE,ZE PANCERNA !!!!!
20 listopada 2007, 08:58 / wtorek
tvn pokazała swoje oblicze. Zrobili reportarz, pogadali z Lechistami, po czym puścili wypowiedź dwóch starych dziadów,którym jak widać szwankuje pamięć.

Ludzie jak wy fajnie łykacie takie cuda :-)

Popielarz, ty lepiej opowiedz, jak twój synuś chciał przehandlować na allegro bilety na derby. A nie kłamiesz przed całą Polską, jak to Tusk ułożył pieśń, której ty znasz tylko refren. Opowiedz też, jak się pracuje w MOSiR i dlaczego pewnego dnia, zamiast do domu, pojechałeś z "kolegami" na przesłuchanie?

Jesteś głupi, obłudny kutas.
20 listopada 2007, 09:13 / wtorek
Ludzie troche umiaru.Mozecie sobie nie lubic Tuska jako polityka,ale zrobil (a wlasciwie TVN ) Lechii ZAJEBISTA reklame.Dobrze rykosz napisal,ze teraz ew.sponsorzy dostali sygnal.Lechia to dobry biznes.Tusk powiedzial tyle co mogl,a nawet wiecej.Mogl powiedziec,ze tak naprawde to jest premierem i kibicuje wszystkim po rowno,ale calkiem logicznie stwierdzil,ze to nie bylaby prawda.Czego wy chcecie?Ze na mecze nie chodzi?Jakby chodzil to byscie pisali,ze sie lansuje.Dajcie juz na luz.W ogole to on wczoraj zrobil wiecej dla ruchu kibicowskiego niz ktokolwiek inny w ciagu ostatnich lat.Powiedzial,ze byl kibicem z mlyna,takim na serio.PAN PREMIER MOWI ZE BYL KIBOLEM!!!Nie wazne co wy sobie na ten temat myslicie i czy uwazacie sie za lepszych kiboli,ale czego Wy wiecej chcecie od premiera?Pytanie-czy bil pan sie w tamtych czasach...wymowny usmieszek...Ludzie czego wy jeszcze chcecie?Kaczynski bedzie za te wypowiedzi walil w niego jak w beben.znowu zacznie przypominac,ze wychowal sie w lepszych miejscach...
20 listopada 2007, 09:20 / wtorek
widzę że jednak racjonalni kibice i ludzie są na tym forum. Saruman, chris3707, nic dodać nic ująć, lepiej bym tego nie ujął.
20 listopada 2007, 09:25 / wtorek
Z założenia nie udzielam się w tematach politycznych na tym forum ale teraz zrobię wyjątek ;-)
cytat z linku tutaj wklejonego: - "O tej sprawie wiem od paru miesięcy - twierdzi Jacek Kurski, poseł PiS. - Celowo wszyscy trzymali to w tajemnicy. Doświadczenie nauczyło mnie bowiem, by o takich rzeczach publicznie nie mówić, dopóki nie zapadną ostateczne decyzje."
Szczególnie ostatnie zdanie mnie rozbawiło. Skąd nagle taka zmiana frontu?
Generalnie popieram czarnego w tym temacie ;-)

A MY SWOJE...
20 listopada 2007, 09:51 / wtorek
Panowie, nie szarpcie się o Tuska – nie warto. Już raz się do Was ustosunkował i to powinno starczyć na całe życie.

Lechia jest na dobrej drodze – poradzicie sobie z nim, czy bez niego i tylko to się liczy – i pamiętajcie – że już raz proszony o wsparcie dla Lechii zajął bardzo jasne stanowisko w Waszej sprawie..

Pozdrawiam!

Ale ale… a’propolis Tuska i Dody – nie macie wrażenia, że jaki Kennedy taka Merlyn Monroł?

:)
20 listopada 2007, 09:53 / wtorek
Nie cierpię Tuska, co już pisałem na tym forum, ale dla ludzi nie związanych z kibicowaniem wypadł podobno bardzo dobrze ( wlaśnie w pracy wysłuchuję takich komentarzy). Tak jak pisze np. Kontratak, szkoda, że nie puścili wypowiedzi na temat obecności Tuska na Lechii, ale gość ma dobre notowania w TVN i pewnie nie chcieli mu podpaść i rzeczywiście na widok Dody ślinka mu pociekła.
20 listopada 2007, 09:58 / wtorek
Jak to czytam to brak mi slow Grupa ludzi walczy o sponsorow Wyprówa sobie zyly Poswieca swoj wolny czas zeby nasza LECHIA mogla powalczyc na wiosne o awans a wiekszosc z was tylko jedzie na ludzi ktorzy moga nas wspomoc DZIEKUJEMY WAM WSZYSTKIM ZA ULATWIANIE NAM ZADANIA POZDRAWIAM
20 listopada 2007, 10:27 / wtorek
Kurwa czy to Tusk wyskoczył w programie, że jest za Lechia? Oni go o to spytali!
Czy Tusk kurwa z herbem Lechii w kampanii paradował? Gębe sobie Lechią wycierał? No zes kurwa mac co to za farmazony?!

Dostał proste pytanie o Lechie i w bardzo dobrym stylu na nie odpowiedział, podkreślając swoje przywiązanie do Lechii.
Oglądając program się miło na sercu robiło jak pół Polski skupiało się na Lechii Gdańsk. Czy ktos kocha Tuska czy nie, to kurwa nie odmówi mu prawa do identyfikowania sie z klubem. A że teraz nie chodzi na mecze? Gdyby kazdy kto identyfikuje się z Lechia chodził na stadion co weekend to mielibyśmy drugie Camp Nou.
20 listopada 2007, 10:36 / wtorek
Adwokat na kogo jedziemy?Myślisz że tusk w czyms pomoże Lechii?To jest mały karierowicz miał okazje pomóc i co ?Wypiął się na Lechie.I kurwa nie gadajcie że się nie lansował jako kibic Lechii w telewizji przed wyborami,bo sie lansował
20 listopada 2007, 10:50 / wtorek
Ludzie umiaru ...
Bardzo dobry wpis Sarumana, w zasadzie zawarł wszystko co i ja chciałem wyrazić.
Wcześniej też ktoś napisał że strasznie tu jadu wiele i to też prawda, dlatego ludzie opamiętajcie się, jeśli nie zgadzacie z poglądami innych to nie musicie ich zaraz jebać
Powiedzcie mi proszę że czego właściwie spodziewaliście się po polityku,premierze i liderze największej partii? Wydaję mi się że co by nie zrobił czego nie powiedział to i tak ma przejebane, trochę dystansu
Pozdrawiam
P.S.
Wiele osób zbyt upraszcza liberał->komuch->pedał->śledź
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.204