Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Donald Tusk w programie Teraz My.

strona 2/4

20 listopada 2007, 11:29 / wtorek
Co by nie mówić mogł dużo spierdolic swoja wypowiedzią ale dobrze z tego wybrnął. Jak zaczął mówić o Jadze albo Legii, to myślałem, że zaraz jakiegoś babola walnie. Ja bym to zostawił tak jak jest i nie robił z tego afery. Piłka nożna dla kibiców, a nie polityków. Chce kibicować Lechii, to niech kibicuje- miło z jego strony, ze powiedział parę cieplych słów. Dla mnie to nie jest powód do wielkiej polemiki, bo co by nie mówic jest to tylko polityk i chciałbym oglądać jego na trybunach jako kibica a nie premiera. Co do Dodoida, to faktycznia Dondziu miał jakąś taką mine dziwną. Może przyglądał się ochydnym przyszczą na jej twarzy.
20 listopada 2007, 11:42 / wtorek
Rudolf wszystko sie zgadza...tylko gdybys tam wstawil kurskiego(celowo z małej:) i wymazał Tuska. W ogole znowu politycy na tym forum odgrywaja jedna z głównych ról a to chyba forum sportowe nie polityczne...Rozumiem ze nazwisko Tuska zostało wspomniane itp itd spoko luz ale znowu wymiana zdan o polityce i kto kim byl kto kim nie był...bez sensu.
W moim sercu tylko Lechia Gdansk!!!
20 listopada 2007, 12:05 / wtorek
Muszę przyznać, że zrobił dobrą reklamę naszej Lechii.
Jednak dziwnym trafem dziennikarze TVN nie wyemitowali odpowiedzi gdańskich kibiców, którzy pytani przez dziennikarzy tej stacji kiedy ostatnio Tusk był na Lechii nie potrafili sobie przypomnieć kiedy to miało miejsce. Poza tym ta jego żenująca odpowiedź udzielona naszym kibicom, o której wspomniał Kontratak (dot. 'bandytów') dyskredytuje go jako kibica Lechii.
20 listopada 2007, 12:25 / wtorek
no co macie pretensje do Tuska jak sami kibice śpiewają 'Słuchaj Danuta to my bandyci z Traugutta'?

odnośnik

a tu obszerny wywiad z Tuskiem sprzed 3 lat w ty7m znaczn częsc na temat piłki i Lechii
20 listopada 2007, 13:33 / wtorek
Chyba "Heja Danuta" ..
20 listopada 2007, 13:47 / wtorek
"Ja osobiście cenię sobie naturalność. Między Dodą a lalką z sex shopu nie ma żadnej różnicy. Jedno i drugie sama chemia."
Mam takie pytanie czy chłopaki z siłki to też sama chemia :)
20 listopada 2007, 13:48 / wtorek
swojego syna też chyba naprowadził na prawidłowe tory bo widziałem go na prostej w sektorze najblizszym śledzi na derbach w Gdańsku
20 listopada 2007, 14:00 / wtorek
Czyli wynika z tego ze polowa lubi Tuska a druga polowa ma go za lansera.
A jak to sie ma do Leszka k.? On kibicuje komus ? :>

Zreszta wole takiego Tuska ktory nie chodzi na mecze niz takiego kurskiego ktory na kazdym kroku opowiada o swojej milosci do Lechi.
20 listopada 2007, 14:02 / wtorek
"I kurwa nie gadajcie że się nie lansował jako kibic Lechii w telewizji przed wyborami,bo sie lansował"
O ktorych wyborach piszesz? Chyba nie o tych z 21 października... Zreszta ew. kreowanie siebie na kibica Lechii Gdańsk raczej nie przyspozyloby mu glosow (sam Tusk kandydowal przeciez z okregu warszawskiego). Jesli uwazasz ze np. kibice Legii czy Polonii zaglosowali by z tego powodu na Donalda to ... sorry, ale nie ma o czym gadac. Pozatym Lechia raczej nie cieszy sie popularnoscia w Polsce, wiec tym bardziej nie rozumiem Twojego zarzutu. Jakies tam wspomnienie o tym komu kibicuje, o szacunku dla bialo-zielonych barw oznacza dla mnie duzo wiecej niz pierdolenie Kurskiego na kazdym kroku o swoim fanatyzmie. Bo to jest poprostu zalosne.
pzdr
20 listopada 2007, 15:33 / wtorek
Kiedy graliśmy w serie A to pan Donald jasno się określił.
pozostaje więc nam czekanie na cud gospodarczy dzięki któremu "grubi" sponsorzy dojadą nowymi drogami pod Baltic Arene.

LECHIA KLUBEM NASZYCH SERC
20 listopada 2007, 15:34 / wtorek
Hehe, lansowal sie z Lechia przed wyborami w Warszawie - dobre :)) Z pewnoscia pomoglo mu to w ogolnym zwyciestwie :D
Osobiscie za nim tez nie przepadam, ale akurat wczorajszy wystep telewizyjny, z punktu widzenia kibica Lechii, może Nam akurat bardziej pomoc niz zaszkodzic. Ale do niektorych to nie dociera. Pewnie jakby powiedzial: "Kocham Lechie, Arka kurwa, jebac Widzew, Jagiellonia jest zboczona, hanysewo to pedaly" itd to z miejsca stalby sie wszystkich idolem!?
20 listopada 2007, 15:38 / wtorek
Richard swiete slowa zgadzam sie w 100 procentach.pozdro
20 listopada 2007, 15:51 / wtorek
Richard lepiej żeby powiedział prawdę. Mógł powiedzieć "bylo minęło", a nie jakiś Popielarz pieprzy głupoty, jak to Tusk piosenki na Lechii układał. Z Tuska taki Lechista, jak ze mnie śledź. Tyle tylko, że jak Kurski dogaduje dla nas Energe, a teraz Donbas to jest chuj. Jak Tusk coś pokręci coś o swojej sympatii, to już jest guru. Nie wiem dlaczego nie rozumiecie, że jesteście widzami w teatrze.
20 listopada 2007, 15:55 / wtorek
przed tymi wyborami lansował sie jako kibic innych klubów, z racji tego, że akurat Lechia by mu w nich nie pomogła...jego słynne słowa..."powoli przekonuję się...(i tu najlepsze:))...do drużyn warszawskich"...tak Tusku to dobry polityk
20 listopada 2007, 16:17 / wtorek
kurwa , ale jak by zalezalo mu na wycieraniu sobie gęby jakimś piłkarskim klubem , to nie robił by tego drugoligowcem z Gdańska, tak mi sie wydaje.

Mi sie program bardzo podobał , ot, moje zdanie :)

Pozdrawiam
20 listopada 2007, 16:20 / wtorek
Tak kurski cudotwórca. Kontratak, gdyby kaczor nie posadził wrzedzie swoich giermków w zarzadach to kurski by g.. załatwił. Układy jak w PRL-u to jest właśnie państwo pisioraków. Tusk jest przynajmnie szczery w swoich wypowiedziach i nie mydli nikomu oczu Lechią. Obudź się bo to nie my jesteśmy w teatrze, tylko ty w kabarecie.
20 listopada 2007, 16:32 / wtorek
Wyluzujcie trochę, nie jestem wielkim zwolennikiem Tuska ( w sumie żadnego polityka), ale jako premier rządu polskiego przyznaje sie otwarcie , że w sercu ma Lechię i ja go za to szanuje czy i już kurwa przestańcie się doszukiwać przeróżnych podtekstów. Ja mam osobiście w dupie, że na Traugutta go długo nie było, czy myślicie, ze powiedział to , żeby mu np głosów przybyło ???!!! ?No skutek mógłby być tylko odwrotny w skali całego kraju. Kontratak przestań agitować już na rzecz PiSu , bo tak to wygląda i śmieszne się to robi. Co ten Kurski zrobił takiego powiedz... aaaa energie załatwił:) i za to też szacunek dla niego, ale co kiedyś obiecywał? Co jego skurwiały pis z psychopatą Ziobrą na czele robił z nami kibicami??? Udziały w zorganizowanych grupach przestępczych i inne farmazony, to prokuratura sterowana przez jego partie wprowadzała w życie i przestań tu już pierdolić o tych policyjnym PiSie!!! A szacunek dla WSZYSTKICH (oprócz czerwonego ścierwa) za rozsławianie naszej ukochanej LECHII
TYLKO LECHIA
20 listopada 2007, 16:45 / wtorek
Uwazam ze Tusk zachowal sie w porzadku tylko to moze pomoc Lechii nie grzebmy
w historii Lechii tylko po to,zeby szukac,ze ktos byl wiekszy czy mniejszy kibicem Lechii.On jest teraz premierem najwazniejsza osoba w Polsce i oby nam tylko pomagal
swoimi wypowiedziami,a sponsor i inne rzeczy w kolo T29 przyjda same.
BRACIA LACZMY SIE " i wzmacniajmy sie przed ostateczna walka o awans do OE.
"
20 listopada 2007, 16:57 / wtorek
A ja Wam mówie że tusk to mały karierowicz który ma w dupie Lechię.Fajnie bedzie zobaczyć za pół roku kto jakie głupoty gadał na cześć tuska i jego przydupasów z po
Pewnie za pół roku Polonii Warszawa bedzie kibicował i grzał dupe na Konwiktorskiej w loży honorowej-Wasz donaldzik:)))
20 listopada 2007, 16:58 / wtorek
Łączmy się,w kupie jest siła,Kaczor Donald O.K.!!!!
20 listopada 2007, 16:58 / wtorek
HLG jak już chcesz wspominać przeszłośc to napisz co Tusk mówił o kibicach Lechii. Może Ci przypomnę - "bandyci". Nawet jak nie chciał mieć nic wspólnego z "bandytami", to nie mógł zrobić tego dla "swojej ukochanej" Lechii?

Do tych, którzy mówią, że przed wyborami nie wspominał o tym, że kibicuje Lechii. 1-2 tygodnie przed głosowaniem w jednym z programów TVN24 powiedział, że "jest kibicem Lechii Gdańsk". Była to część odpowiedzi na pytanie "Dlaczego zdecydował się pan startować w wyborach z okręgu warszawskiego?"

Gadanie, że nie zyskał tym sobie szacunku ludzi jest śmieszne. Ci, którzy na niego głosowali po takiej wypowiedzi zdania nie zmienią, za to niektórzy niezbyt rozgarnięcie kibice, nie tylko Lechii, łykną jego bajeczkę i pomyślą "swój chłop" (zresztą w tym temacie były podobne wpisy...).

Przypisywanie sobie "marsylianki" też jest śmieszne. Był kiedyś temat o tym albo na lechia.net albo nawet tu (jeszcze na starej stornie lechia.gda.pl). Tam byo dokładnie wyjaśnione, że on z ułożeniem tej pieśni nie ma nic wspólnego.

TVN we wspaniałym stylu przedstawił wersję tylko jednej strony. O tych niekorzystnych dla pana Tuska faktach już nie wspomniał. Gdyby to był np. J. Kaczyński przedstawiono by tylko jedną stonę medalu - to gorszą. Zresztą miało to już nie raz miejsce w TVNie tylko w innych sprawach.

P.S. Ktoś napisał, że Tusk jest najważniejsza osobą w kraju. Dla mnie jest nią prezydent, czyli Lech Kaczyński.
20 listopada 2007, 17:07 / wtorek
po przeczytaniu postow nasuwa sie 1 wniosek a raczej pytanie - co sie stalo ze stara Lechia do kurwy nedzy?! (chodzi mi o poglady) Jakby mazowiecki kwaśniewski czy inny komunistyczny pomiot powiedzial ze kocha Lechie to tez byscie pieprzyli "ze budzi szacunek"? Boze jak niektorzy sa naiwni...juz nie pamietacie jak tusk z walesa zaprzedali dusze komuchom po 89?! A teraz wszyscy o tym zapomnieli i sluchaj jak te downy tv i wierza we wszystko co te pozal sie boze dzienikarzyny powiedza. Zal dupe sciska...
20 listopada 2007, 17:12 / wtorek
A co do programu TVN to tez widze ze cel zostal osiagniety - premier zyskal wieksza sympatie. Coz za piekne posuniecie TVN w imie dobra narodu. Szkoda ze nie bylo takich programow w "bezstronniczej" telewizji jak wybory wygralo PiS
20 listopada 2007, 17:23 / wtorek
Opętany nie zmianiaj nicka, jest w sam raz. Tusk komuchem? Już po wyborach, stały tekst o przyszłej koalicji z LiDem nieaktualny, obudź się i wyjmij rękę z nocnika.

pytanie do admina, za co wykasował moją wypowiedź????? proszę bardzo, nie chcesz odpowiadać na forum, mój mail : letoreal@poczta.onet.pl

n/c

Na szczęscie fanatyków PiS tu coraz mniej
20 listopada 2007, 17:47 / wtorek
najwazniejszy w Polsce jest Papa Dance!!! tyle z mojej strony w kolejnym ciekawym temacie ;d
20 listopada 2007, 19:13 / wtorek
keype
20 listopada 2007, 16:20 / wtorek
Tak kurski cudotwórca. Kontratak, gdyby kaczor nie posadził wrzedzie swoich giermków w zarzadach to kurski by g.. załatwił. Układy jak w PRL-u to jest właśnie państwo pisioraków. Tusk jest przynajmnie szczery w swoich wypowiedziach i nie mydli nikomu oczu Lechią. Obudź się bo to nie my jesteśmy w teatrze, tylko ty w kabarecie.

Mówisz że Kurski obiecywał pierwszą ligę. To powiedz mi, kto jej nie obiecywał???

Pamiętasz może jak Jurek Borowczak, zrobił fuzję Poloni z Lechią?? Jaka miała być drużyna??

Ja pamiętam. Miał być awans, a był spadek. Spadek po którym Lechia znalazła się w A-klasie, a Popielarz sprzedawał mecze w III lidze.
Dziś Borowczak jest posłem z peło. Wybraliście go wy, Gdańszczanie. Bije przez was obłuda i zakłamanie. Jednemu pamiętacie wszystko, drugiemu wszystko wybaczacie w imię wyższych celów.

Dziś Lechia funkcjonuje dzięki sponsorom załatwionym przez Kurskiego. Ale w waszych oczach, to zasługa adamowicza, a po wczorajszym programie tuska. Trzeba być ślepym i głupim, żeby wierzyć donaldowi.
20 listopada 2007, 19:35 / wtorek
śledziołap
Masz złe info.Borowczak nie jest posłem ani z PO ani z PIS. W ogóle nie jest posłem obecnej kadencji.Jak cos piszesz to pisz z rozsądkiem i uwagą. Tyle w tym temacie tego gostka.
Ludzie opamietajcie się. Co to kurwa ma za znaczenie, który polityk i jakiej opcji załatwia kasę dla naszej Lechii.Panowie więcej dystansu i troche wyobraźni. Bo widzę że nie które osoby maja dar tzw. " wszystko wiedzenia" i tylko oni mogą mieć rację.
Naprawdę więcej luzu i wyrozumiałości.Please!!!!
Tylko BKS Lechia!!!
20 listopada 2007, 19:39 / wtorek
Letosław wyjmij nie reke ale głowe z nocnika .Jak czytam twoje posty to moim zdaniem powinieneś bana dostać , a ty płaczesz że skasowano ci posta.Za lewackie odchylenia kara powinna być tylko jedna -BAN
20 listopada 2007, 19:42 / wtorek
Kontratak,Rudolf i inni fani kurskiego, zapewne awans Polski do Euro to kolejny sukces pisu ;) Na szczęście już poszli w pis-du
20 listopada 2007, 19:47 / wtorek
Chris ochłoń. Tusk jeszcze żadnej kasy nie załatwił, a znając go wiem, że nawet nie kiwnie palcem aby to się zmieniło. On musi być politycznie poprawny. Poza tym, prezesem Warszawskiej Poloni jest Gdańszczanin. Znając życie, Tusk prędzej osiadzie na K6 niż T29
20 listopada 2007, 19:47 / wtorek
Nie ,kurwa zasługa Kaczora Donalda i Myszki Miki.Proponuje kończyć ten debilny temat ewentualnie wrócić za pół roku i zrywać boki ze zwolenników POjebańców:))
20 listopada 2007, 19:52 / wtorek
Rom bis cyganie jeden, awans mamy dzięki Tuskowi. To jego przesympatyczna gębą, śpiewająca "Hej, Polska gol", doda ła skrzydeł naszym orłom. Co do tego nikt nie ma wątpliwości.
20 listopada 2007, 20:01 / wtorek
kontratak.Ale ja nie piszę że Tusk jakąś kasę załatwił czy załatwi.Zgadza się, że on jest politycznie poprawny.Jeżeli już to Adamowicz, tych kolesi od wody załatwił.No i po za tym zmienił mu się front myślenia w temacie finansowania przez miasto naszej Lec hii. Chociaż jak pamiętam gdy na początku został wybrany na prezydenta( chyba pierwsza kadencja) , to mówił , że miasto nie ma kasa i nic nie da na działalność klubową. O ile ja jak mi się wydaje jestem ochłonięty i ty chyba też , to jak widze dalej niektórzy, twardo obstawiaja swoje.No cóż.takie życie:)))
20 listopada 2007, 20:02 / wtorek
Ale Wy jestescie idioci Ci co krytykuja Tuska. Chodzil dawno dawno na Lechie, jezdzil na wyjazdy, uczestniczyl w ruchu kibicowskim. Moga to potwierdzic red. Wołek, M. Popielarz i inni. Fakt ze od paru lat moze na meczach sie nie pojawial, ale juz widze te komentarze gdyby byl na meczu powiedzmy pol roku temu. Wszyscy by mowili ze wybory sie zblizaja i chce zdobyc elektorat. Ludzie opamietajcie sie bo tak jak ktos napisal takich cymbalow jak tu to nie ma chyba na zadnym innym forum. Wszystko zle. Tusk z pewnoscia jest kibicem Lechii i to powiedzial w programie i powinnismy sie cieszyc a nie narzekac. A moze zalatwi jakis sponsorow, a moze wiecej kasy dostaniemy niz inne miasta organizatorzy EURO 2012, a moze autostrady beda u nas szybciej niz w innych regionach kraju. Powinnismy sie cieszyc ze premierem zostal czlowiek z Gdańska i w dodatku jest kibicem Lechii Gdańsk!!!
20 listopada 2007, 20:05 / wtorek
Koń sra tak; nie wyzywałem Cię gościu dlatego zluzuj trochę. Jestem tolerancyjny dla mniejszosci, podobno jest Was w Trójmieście 30 000
20 listopada 2007, 20:12 / wtorek
Mylisz się misiu tylko 300:))
20 listopada 2007, 20:17 / wtorek
He he ,,Ale Wy jestescie idioci Ci co krytykuja Tuska. Chodzil dawno dawno na Lechie, jezdzil na wyjazdy, uczestniczyl w ruchu kibicowskim. Moga to potwierdzic red. Wołek, M. Popielarz i inni''

Elchio ile ty masz kurwa lat -Dramat.Popielarz i Wołek mówili :)))))
20 listopada 2007, 20:20 / wtorek
Rudolf88 a kwestionujesz to co mowili. Tzn wedlug Ciebie Tusk nie chodzil na Lechie i nie byl aktywnym kibicem?
20 listopada 2007, 20:23 / wtorek
Elchio, to niech Popi opowie tobie, jak opierdalał mecze upadającej Lechii- poloni w III lidze. Niech opowie, jak jego synek wstawił na allegro bilety na derby, które on obiecał Greengosom. Ogólnie fajny z niego chłop. Szkoda że oszust.
20 listopada 2007, 20:25 / wtorek
Tez nie udzielam sie w tematach politycznych ale nie wytrzymałem.
Jestem kibicem z ponad 30 letnim stażem i jak sie okazuje kurwa,nie znam historii ukochanego Klubu.A raczej pierwszego naczelnego kibica Lechii.
Jakiz on zasłużony,jakież jego uwielbienie dla biało-zielonych barw!
Nawet piosenki układał,nasz hymn tez pewnie jest jego autorstwa o czym ja nedzny nieswiadomy nie wiedziałem.No teraz już wiem dzieki nieoceninej stacji tvn hehe!Kurwa nie ma juz starej Lechii,jakies pojebane czasy nastały,jeszcze troche i sie dowiem że jestesmy protoplasta drukarki,bo tak bedzie poprawnie
politycznie i marketingowo!No i towarzysz Wołek tak powiedział i partia tez tak mówi.A jak oni tak mówią to...znaczy że mówią ech...
20 listopada 2007, 20:26 / wtorek
A co znaczy aktywny kibic?Nikt ze starszych którzy jeszcze się udzielaja na wyjazdach nie pamieta Tuska a tym bardziej jego akcji w Bydgoszczy itp:)
Dla mnie to farmazoniarz który nie zaliczył meczu na Traugutta w tym tysiącleciu
20 listopada 2007, 20:27 / wtorek
To nie jest temat o Popielarzu tylko o Tusku. Pytam sie wiec czy twierdzicie ze Tusk nie chodzil na Lechie i nie byl kibicem. O M.P mozemy tez porozmawiac, tez byl jednym z zalozycieli ruchu kibicowskiego na Lechii, choc pozniej zboczyl i zrobil duzo bledow, lecz to nie jest temat tego watku.
20 listopada 2007, 20:33 / wtorek
d.g. widać mało wiesz. To Donek jako pierwszy powiedział na Lechię- Biało- Zieloni. To nikt inny tylko Donek, uszył flagę 'Ultras Lechia Precz z komuną'. To on jest autorem wszystkich naszych pieśni. I to on sam przegonił górkę. Sorry, górkę przegonił z Wołkiem i Popielarzem. Nawet taką książkę o tym czytałem- Trzej Muszkieterowie. :-)
20 listopada 2007, 20:34 / wtorek
oj ZBOCZYł ZBOCZYł:)))).Ale Ty pocieszny jesteś
20 listopada 2007, 20:37 / wtorek
Rudolf pisze:
"Mylisz się misiu tylko 300:))"

Rudolf, to było do Kontratak, choć po tym "misiu" może i ty się łapiesz w tych 30000... wkrótce będą billboardy w 3mieście to zrozumiesz
20 listopada 2007, 20:38 / wtorek
Glupota nie zna granic. Mozesz szydzic, wysmiewac sie itp. tylko ze brak Ci argumentow a prawda jest taka ze Donald Tusk byl jest i pewno bedzie kibicem Lechii. A Wy nie macie nic madrego do powiedzenia tylko co chwile Popielarz zly, flage zrobil tusk, Wolek zly. Przez tacy jak Wy to forum upada, coraz glupsze teksty tutaj i brak normalnej rozmowy.
20 listopada 2007, 20:38 / wtorek
Ale się śmiesznie zrobiło.Proponuje już nie pastwić sie nad Donaldem Wspaniałym Niedoścignionym Wzorem Dla Wszystkich Lechistów:)))))
20 listopada 2007, 20:41 / wtorek
kontratak nie wiedziałem, dzieki za cenne informacje.Ja w ogole mało znam jak sie okazuje historie Lechii;-)Ale tam był chyba jeszcze ten czwarty nie pamietam jak mu było?I ta jego babeczka,pamietam miała nezłe bimbały:-)może pamietasz jak im było,
bo na tvn ani w wybiórczej nic na ten temat nie ma.
20 listopada 2007, 20:44 / wtorek
D.g pewnie będzie o tym na bilbordach kolega Rombis cos wspominał:)))
20 listopada 2007, 20:44 / wtorek
E25- Tusk razem z Wołkiem i Popielarzem, założyli na Lechii Klub Kulturalnego Kibica. Niestety komunistyczny pzpn zabrania teraz umieszczenia skrótu KKK na naszych flagach.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.460