Gdańsk: niedziela, 22 września 2019
FORUM
Podstrony:

Donald Tusk w programie Teraz My.

strona 3/4

20 listopada 2007, 20:48 / wtorek
Elchico ,a oczym z Toba rozmawiać jak dla Ciebie Popielarz i Wołek to wyrocznie
i łykasz bez popity wszystko co powiedzą.Popytaj lepiej na stadionie starszych kolegów to może czegoś o historii Lechii się dowiesz
20 listopada 2007, 20:52 / wtorek
Letosław co do mojego nicku to wlasnie pokazales jak malo kumatym jestes kibicem ale mniejsza o to...ogladales taki film jak nocna zmiana? Co? Moze bzdury Kurskiego? Mimo ze caly film opiera sie na fragmentach z ukrytch nagran?
No typowo lewackie podejcie do sprawy...I jeszcze jedno...kto jest gorszy: komuch wychowany od dziecka w socjalistycznym chlamie czy czlowiek do ktorego wiekszosc spoleczenstwa ma zaufanie, podaje sie za wielkeigo przeciwnika komuny i wciagu paru dni pod wizja mozliwosci dojscia do wladzy porzuca swoje przekonania i ludzi z ktorymi niby walczyl przeciw sytemowi podpisujac pakt z komuchami (patrz Tusk, Wałęsa, Mazowiecki itd)??
20 listopada 2007, 20:55 / wtorek
Ludzie ogarnijcie się!!! Jeśli macie w dupie politykę to przynajmniej nie miejcie w tym samym smrodzie własnej inteligencji.

Tusk był kiedyś nie tylko kibicem, był aktywnym kibicem jeżdżącym za Lechią na wyjazdy, tworzącym nowe pieśni działającym

Jeśli my Lechiści nie będziemy szanowali własnej historii i osób którzy byli tacy sami jak my tylko kilka kilkanaście lat temu, sprzedamy własną historię własny honor. Kto ma nas szanować jeśli inteligentni inaczej nie szanują swoich starszych kolegów po szalu.

Zresztą czy ci kumaci inaczej wiedzą że Donald Tusk był szefem Klubu Kibica?
20 listopada 2007, 20:55 / wtorek
d.g. tym czwartym, największym z największych oczywiście był adamowicz!!! A laseczka wczoraj się lansowała. Tyle tylko że cyce ma sztuczne. Największym ich wrogiem, oczywiście jest 'kardynał rychu', z którym z tej nienawiści robią wspólne interesy.
20 listopada 2007, 20:56 / wtorek
d.g,dobrze,ze napisales !
Dla niektorych,nie ma znaczenia,kto lansuje Lechie.
Z tego,co pisza niektorzy,mozna wywnioskowac,ze jesliby pozyskali ''byczych'' sponsorow UBowcy,to oni by temu przyklasneli ! Cel uswieca srodki ! Tak ???!!!
Wcace nie porownuje Tuska z ub,tylko jestem zdania,ze ta propaganda z tvn,Popielarzem i Wolkiem,to nic innego,tylko zwykla lipa !
Komuchy mnie nazywali bandyta i Tusk nazwal mnie tak samo,jak ja mam reagowac na te slowa ?
Co ? Przejezyczyl sie ?
Niech ktos mi odpowie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jakos dziwnie sie skada,:-)))))))))))))) ,ze znam troche starszych KIBOLI,ale o Tusku zbyt wiele nie pamietaja,zeby az tak aktywnie udzielal sie na Lechii.
Moze gdzies w jakies harcowce,domu mlodziezy,''rzezbil'' cos tam w temacie kibicowskim,ale na T29,wcale nie bylo o nim glosno ! A raczej nic nie bylo slychac !

Jeszcze raz podkreslam,ze nie jestem zwolennikiem pisu.
Jestem prawicowcem,antykomunista,Lechista,a nie BANDYTA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
20 listopada 2007, 20:59 / wtorek
Nurofen jak tak bardzo szanujesz starszych kolegów po szalu to napisz teraz
ze Kurski jest wporzo gość i już nigdy Go nie obrazisz
20 listopada 2007, 21:05 / wtorek
Kurski jest kibicem Lechii, ale nie znaczy że nie jest równocześnie prostakiem.

Jeśli jesteś kumaty to pewnie zauważyłeś, że nie wypowiadam się nt Kurskiego na tym forum, bo to jest forum LECHII GDAŃSK a nie jakieś polityczne. Jeśli ktoś ma coś przeciw Tuskowi to niech przynajmniej nie kłamie itp itd.
20 listopada 2007, 21:06 / wtorek
Nurofen,wiele razy sie z Toba zgadzalem,ale teraz,to troszeczke przesadziles !
Proponuje Ci jeszcze raz DOBRZE posluchac plyty POKOLENIA LECHII GDANSK !
Albo ja jestem gluchy,albo tam nie ma nic o DONKU !
Zreszta wielokrotnie byli wymieniani najbardziej zasluzeni Lechisci ty na forum,a o Donku ani slowa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wspominali ich starsi kibice.
Poszperaj w archiwum,a przekonasz sie,kto tworzyl ruch kibicowski na T29.
Pozdrawiam.
20 listopada 2007, 21:13 / wtorek
Nurofen, oczywiście że nie lubię Tuska. Średnio rozwinięty człek, już dawno domyśliłby się że Tusk jest farmazoniarzem i niczym więcej. Jego córka robiła mu kanapki do pracy, kiedy on właśnie strajkował w stoczni. W tym samym czasie, stworzył ruch kibicowski. Wystarczy spojrzeć na daty. Córka robiąc kanapki miała 3 lata. Donald tworząc młyn, miał lat 13.
20 listopada 2007, 21:14 / wtorek
czarny1968 niestety takie czasy nastały.Byle z kim i byle jak,cel uswieca środki.
Kiedys nawet złodziej miał swój honor,swoich sie nie kroiło.Dziś matke Lechie
za grę w OE byle komu by oddali.Tak jak piszesz,coś tam porzeżbił,fakt epizod w
Klubie Kibica Lechii miał razem z Wołkiem,zaliczył kilka wyjazdów i co z tego pytam.Na wyjazdy jezdziły wtedy tysiace sam wiesz jak było i nikt sie z tego powodu nie woził ani nie kozaczył.To była normalka.A teraz w chuj lanserów i przydupasów,co na Lechii chca kapitał zbijać!A małoletnim imponuje ze premierek
sie mieni kibicem Lechii,wężem kurwa w Bydzi wywijał.A oni sobie tak naprawde
z Sekielskim jaja robili,taki show dla ubogich.Niestety niektórzy to łyknęli i zwietrzyli Bóg wie jakie korzyści dla Lechii.
kontratak to juz mamy komplet;-)a kardynał rycholie kiedy wraca z wygnania,musi uważac bo msciwa milady nie wybacza:-)))
20 listopada 2007, 21:21 / wtorek
Kardynał musi wrócić, bo będzie wstyd Tuskowi, za niezapłacone czarne bilbordy
20 listopada 2007, 21:24 / wtorek
Nurofen a co to znaczy kumaty?Powiedz to może się okaże że jestem:))
Na tym forum polityka przeplata sie z piłką chyba o tym wiesz?
Powiedz mi z łaski swojej gdzie kłamałem na temat tuska?
20 listopada 2007, 21:40 / wtorek
Rudolf, kłamiesz bo nie wierzysz Tuskowi. Przecież on powiedział że jest kibicem Lechii i nie sypia z Dodą. Więc chyba mówi prawdę. My na Lechię dreptamy swoje lata, więc niektóre twarze mogliśmy zapomnieć
20 listopada 2007, 21:53 / wtorek
Kontratak ze skrucha przyznaje że miałem chwile zwątpienia i okazałem sie człowiekiem małej wiary.Od dzisiaj bedę bił pokłony ucieleśnieniu prawdziwego Lechisty Donaldowi Wspaniałemu:)))
20 listopada 2007, 22:30 / wtorek
Jaki lans, jakie przydupasy ????? Zamaist cieszyć się , ze wielu ludzi identyfikuje sie z Lechią i jest jej przychylna , to lepiej lżyć, wymyślac i obrażać wszystkich w koło, a zwłaszcza tych co nie lubią Pis-u !!! Ale co tam, przecież naczelni mędrcy tego forum odbudowali na własnych barkach Lechię !!! Im zawdzieczamy wszystko a do tej pory nikt im jeszcze pomników nie postawił !!!! Tylko oni mają monopol na Lechię, a Donald Tusk to dla nich zwykła konkurencja :)
Taki weźmy kontratak, przez cała Polskę jechał sam na mecz do Bielsko Białej co chwile lansując sie wpisami na forum o swej samotnej wyprawie. Już prawie został bohaterem, wśród swoich moherowych kolegów tylko jego plan jebnął w pizdu bo nas na stadionie było kilkunastu, a ten " prawdziwy lechista" był tak zbunkrowany, że nawet tego nie zauważył hehe....
P.S Domyślam sie że mając do wyboru Dodę albo Mandarynę wybrałbyś BIEDRONIA !!!
20 listopada 2007, 22:42 / wtorek
marys
To przecież takie typowe dla PiS-owców, że kto ich nie popiera to sie nie liczy i trzeba go zgnoić nawet jak się nie ma czym. No ale w koncu mają brać od kogo przykład np. Jaruś albo ich guru Kurski któremu przecież Lechia wszystko zawdzięcza :] Tylko prawda jest taka że jakby PiS nie był u władzy to by Kurski jedno wielkie gó*** załatwił. A teraz jest załatwia nam Donbasa przecież. A z jakiej partii jest niby Jaworski ?
20 listopada 2007, 22:44 / wtorek
To już się robi śmiesznie.Te teksty o lansowaniu i podpinaniu się do Lechii przez Tuska są dość żałosne.Facet publicznie potwierdził, że był, jest kibicem Lechii i pełna jazda, jak na łysym koniu.O ile miały takie fakty w jego przeszłości, to ich sie nie wyparł.To że może są troche prze kolorowane, to inna para kaloszy.Dlatego odmawianie mu prawa do wypowiedzi , że był czynnym kiedyś kibicem Lechii,jest trochę nie w porządku. Myśle , że gdyby tych faktów przynależności do Lechii ,Tusk sie wczoraj wypierał, unikał jednoznacznych wypowiedzi, to wówczas mozna by mu zarzucać dwulicowość i zakłamanie.No ale to jest przecież forum i pełna wolność wypowiedzi.Czyli i ja mogę też mieć inne zdanie co do krytykantów postawy Tuska.
Tylko BKS Lechia!!!
20 listopada 2007, 22:45 / wtorek
Marys...
To,że Tusk nie był Lechii kiedyś przychylny to nawet mój ojciec wie : ) PDK ;) heh.
A co do odbudowy Lechii to heh szkoda nawet komentowac Ciebie.
Jak może Tusk być konkurncją dla kibica Lechii, który poswiecił zycie dla Lechii a polityk,który sam nie wie kiedy był na meczu (pomijam już wypowiedziane przez niego słowa o bandytach) Takie zestawienie jest raz ze smieszne dwa głupie a trzy może kogoś urazić.
A co do wyjazdu do Bielska... czyli powinno cale forum zjebać go za to,że pojechał? : )
Pij tran i jedz szpinak
20 listopada 2007, 22:56 / wtorek
Marys skoro byłeś w Bielsku, dlaczego nikt ciebie nie widział? Było nas kilkunastu- czy dwóch, ja i Verde który jako jedyny wszedł do klatki? Podaj mi link, albo zacytuj- gdzie na tym forum ktokolwiek napisał że Kurski odbudował Lechię? Lechię odbudowaliśmy my- KIBICE! Nie politycy, farmazoniarze i lanserzy! Czy to się tobie podoba, czy nie.
20 listopada 2007, 23:00 / wtorek
Kontratak-kiedy Ty jechałeś do Bielska Marys sie lansował przy kompie:)
20 listopada 2007, 23:09 / wtorek
Kompa dostał niedawno. Jakieś dwa tygodnie temu. Tata mu kupił na 8 urodziny. Więc wtedy musiał być w szkole. Pewnie kartkówkę pisał w tym czasie i pałe z niej dostał
21 listopada 2007, 00:23 / środa
OKI. Po przestudiowaniu tego watku mam pytanie do kumatych!!!
W omawianym programie premier (glosowalem na PiS), czy sie go lubi czy nie, opowiedzial sie, w jednej z najbardziej medialnych stacji, ze jest za Lechia!!! Dlatego prosze o wyjasnienie jaki to ma zwiazek z jego antypatia do niego? A moze to po prostu Wy jestescie tacy zacieci!?
Drzazge u kogos widzisz, a belki u siebie to jus nie? ...oczywiscie jesli wiecie o czym mowie.
21 listopada 2007, 00:28 / środa
Richard
No bo to taka natura PiS-owców. Nie ważne czy dobrze ich przeciwnik polityczny mówi czy źle, jest okazja to trzeba zgnoić.
21 listopada 2007, 00:35 / środa
trax999,a mnie pod kogo podciagniesz ?
Ja nie jestem pisowcem.
Podciagniesz mnie pod sfrustrowanego podstarzalego zgreda ?
21 listopada 2007, 00:35 / środa
Ludzie, tu nie idzie skąd jest Tusk. My zarzucamy mu że kłamie. Widziałem jak tvn rozmawiał z kibicami, nagrywał ich wypowiedzi na temat Tuska. Byłem w młynie przed meczem, kiedy Popielarz wkręcał Greengosów bajką o Tusku. Kiedy mówił im, na jaki znak mają śpiewać 'Do Boju Lechia Gdańsk'. Na tvn widziałem co innego. I tyle w temacie. A Tuska na T29 nie pamiętam, chociaż staż mam nielichy.
21 listopada 2007, 00:37 / środa
Richard za cholere nie wiem o co Ci chodzi,,Dlatego prosze o wyjasnienie jaki to ma zwiazek z jego antypatia do niego?'' Jdz już spać chłopaku
21 listopada 2007, 00:38 / środa
do kontratak: nie chodzi o to co robi Kurski, Tusk, czy nawet Bush, wszyscy sa siebie warci, "madra gadka, zero tresci, wszystko przejdzie bez bolesci". Ja tez bylem za PiSem, ale nie mozna krytykowac wszystkiego i wszedzie. Nie lubie Tuska i pewnie nie bede lubial, ale ze wszystko jest be, tak mowa ... Cim co komus zle zycza! :)
W takim przykladowym Rybniku, nikt nie wie, kto to jest Popielarz, ale przynajmniej wiedza co to jest Lechia!!! A jak dobrza wiesz "Lechia to jest potega!!!!"
Pozdrawiam.
21 listopada 2007, 00:43 / środa
do rudolf88: no proste, jestes do tuska negatywnie nastawiony, i pewnie wszystko co powie jest be.

PS. Nie chce mi sie spac :D
21 listopada 2007, 00:47 / środa
Co do oceny polityków, całkowicie się z tobą zgadzam. Jednak tym bardziej trzeba ich napiętnować kiedy kłamią i manipulują. Tvn swoim programem takiej manipulacji się dopuścił. Tusk mógł powiedzieć, że za dzieciaka był na kilku meczach. No ale błądził tak, że wielu z nas dowiedziało się, że w Bydgoszczy sam pogonił Zawiszę. Mnie to śmieszy i przeraża. A ciebie?
21 listopada 2007, 07:56 / środa
A już chyba zapomniałeś jak twój ulubieniec Kurski obiecywał Lige Mistrzów dla Lechii sporo lat wstecz przed jakimiś tam wyborami,by potem zniknąć w najgorszych czasach dla Klubu.

A co do tvnu to przecież to dziennikarze przygotowali te materiały,a nie że Tusk przyszedł w szaliku biało-zielonym do studia. Ostatnimi laty obecny premier wcale nie manifestował swych Lechijnych korzeni w przeciwieństwie do innych polityków, ale skoro tvn pytał to ten odpowiadał bo co mu innego pozostało, przy okazji robiąc zajebistą reklamę Naszemu Klubowi, a czy się to komuś podoba czy nie, nie jest to byle kto, bo człowiek wybrany przez większość narodu.

NAJGORSZE Z TEGO WSZYSTKIEGO JEST TO ŻE TYLE JADU NA TYM FORUM ORAZ ZERO SZACUNKU DLA KOLEGÓW PO SZALU, WIDAĆ ŻE DLA NIEKTÓRYCH POLITYKA JEST ZNACZNIE WAŻNIEJSZA ANIŻELI NASZA LECHIJKA KOCHANA!!!

Aejaejao!!!
21 listopada 2007, 08:18 / środa
Jacaraca- to pytanie o Lechię, nie wzięło się z nikąd. Podczas kampani wyborczej Tusk kilka razy podkreślał swoją miłość do Lechii. Chociażby w swoim wystąpieniu we Wrocławiu. A ja za to pamiętam, jak kilka lat temu nazwał nas bandytami. Co do Kurskiego i jego wkładu w odbudowę Lechii już pisałem, więc nie ma sensu się powtarzać.
21 listopada 2007, 08:57 / środa
Tusk - wierzący nie praktykujący ...
Każdy może być gazetowym kibicem i mówić, że ma Lechie w sercu.
A niech tam sobie ma.
Nie pamięta kiedy ostatnio był na meczu a tu część jego POpleczników
robi w gacie bo mamy premiera Lechiste.
Wałęsa też jest takim Lechistą.
No i moja sąsiadka.

Precz z komuną!
21 listopada 2007, 09:46 / środa
Po większości wpisów widać, że niestety nasza prawicowa tradycja zanika ale mam nadzieję, że nie zginie i nie chodzi mi o żadną partię, bo Tusk, Kaczyński, Wałęsa, oni wszyscy mają nas w dupie i szkoda czasu na kłótnie między sobą. W Sejmie od samego początku jest silna reprezentacja z Gdańska i jakoś nie pamiętam, żeby którykolwiek coś pożytecznego załatwił dla miasta tzn. np. lobbował w sprawie dużych inwestycji.
21 listopada 2007, 09:51 / środa
Bo kurwa nie zrobili nic dla Lechii oprócz sztandarowego wroga
forumowych lewaków (w większości pewnie z Gdyni)posła Kurskiego
21 listopada 2007, 10:32 / środa
elchico25, widzę że zrozumiałeś że z niektórymi nie ma sensu dyskutować i zrezygnowałeś z wpisów w tym topicu, masz rację to jedyne wyjście... zresztą topic powoli staje się rudolfsowski, kontratakowski, d.g.owski i niech tak zostanie, niech sobię sączą jad sami do siebie....

Pierdolenie że jestem komuchem, bo mam zdanie inne niż wyżej wymienieni to ich retoryka...

Pamiętam jak na tegorocznych derbach w gdańsku na łuku rząd nademną stał młody gówniarzz kapturem zarzuconym na głowę, może miał góra 20 lat i co usłyszał komendę z młyna z tuby, to wydzierał się "spierdalaj!!!" "sam se siadaj!!" "zamknij się debilu!!!" i tak w kółko... psuł doping, atmosferę a najgorsze że ludzie dokoła niego też przestawali kibicować....

To wydarzenie kojarzy mi się z wami, szerzycie rozłam bez sensu, nie wiem czy z zawiści czy z głupoty ale nie może być tak że na własny szalik plujecie. tyle eot
21 listopada 2007, 10:44 / środa
Elchico nie odpuścił tematu tylko dzisiaj rano pobiegł do szkoły bo zaspał i mama musiała go obudzić.Taki to jest efekt jak dzieci na forum sie udzielają.Letosław licz sie ze słowami ,ani ja ani nikt z wymienionych przez Ciebie chłopaków nie pluje na nasze barwy.Po takich tekstach mam co do Ciebie wątpliwości
21 listopada 2007, 11:00 / środa
Letosławie, kiedy Lechia błąkała się po wiochach nie było między nami różnicy zdań. Żaden z kibiców nie pomyślałby nawet żeby odbić w lewo. Żaden nie miał też ochoty oglądać w Lechii kolorowego. Teraz wraz z sukcesami pojawiło się was pełno. Myślicie, że jesteście jednymi z nas. A naszą pogardę w waszym kierunku nazywacie rozłamem. Fajnie czyta się takie głupoty.
21 listopada 2007, 11:48 / środa
Temat mial sluzyc konstruktywnej polemice a nie bluzganiu po sobie.

//Prosze o usuniecie tematu przez modka gdyz to ja rozpoczelem ten watek.
21 listopada 2007, 13:04 / środa
A kto ci dał prawo do dzielenia kto jest jedym z was a kto nie????? gówno o mnie wiesz, więc się nie woź. Ale fakt w jednym masz rację , jednym z was nie jestem, nie dzielę kibiców na przynależność partyjną, nie wrzucam bramkarzowi za to że nie powiesił szalika na bramce, nie wmawiam że sprzedał mecz z arką, nie wożę kibicowaniem "od zawsze", nie dzielę na kibiców młodych i starych, nie roszczę sobię żadnych praw związanych z lechią...

ja po prostu kibicuje Lechii, wiernie i bez podziałów

szacunek dla tych co kibicowali Lechii od zawsze, w tym dla was.
21 listopada 2007, 13:17 / środa
Chyba nie tylko ja na tym forum zauwazylem,ze nas kibicow nie dzieli wiek,ilosc wyjazdow,czy kolor wlosow.
Nas poroznia tylko ta pierdolona polityka !!!
Dlatego proponuje nie drazyc dalej tego tematu,bo przekonanego sie nie przekona.

Pozdrawiam mlodych,starych,po-wcow,pis-owcow,po prostu pozdrawiam wszystkich Lechistow !

LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
21 listopada 2007, 13:22 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
21 listopada 2007, 13:40 / środa
Rudolf88 i inne podobne Tobie wynalazki. Dalej chyba nie rozumiecie o co chodzi w tym wszystkim. Donald chodzil kiedys na Lechie i nic tego nie zmieni. Nie wyciagnal Lechii z marazmu, nie odbudowal jej, nie udzielal sie, nie zalatwil sponsorow, nie jest jednym z najbardziej zasluzonych kibicow. Tylko ze on nic takiego nie obiecywal. To Wy narzekacie ze on tego nie zrobil hehehe. On tylko powiedzial ze chodzil na Lechie i jej kibicuje. I ma do tego prawo bo tak bylo kiedys. Rudolf88 - nie powiedzialem ze Wolek i Popielarz to wyrocznie - wiec pytam czy wedlug Ciebie Tusk nie chodzil na Lechie i nie moze nazywac siebie kibicem Lechii. Odpowiedz. I tylko o tym jest ta dyskusja a nie o tym czy to komuch, pedal, czy chce tez zdobyc kapital polityczny.
21 listopada 2007, 14:24 / środa
21 listopada 2007, 16:51 / środa
A ja kibicuje Barcelonie i MU a nigdy na ich meczach nie byłem.
21 listopada 2007, 17:05 / środa
21 listopada 2007, 17:11 / środa
Kontratak mam do ciebie prozbe(bez napinki)czy mozesz troche bardziej rozwinac
temat twoich slow; ,,myslicie,ze jestescie jednymi z nas" kogo masz na mysli nas Lechistow czy podzial PO-PiS,a moze inny (tych wyjezdzajacych po wioskach a teraz).
Zaznaczam,ze mieszkam teraz daleko(ale na biezaco jestem z wiedza bialo-zielona) i
troche pogubilem sie w tym.Dzieki z gory
21 listopada 2007, 17:41 / środa
21 listopada 2007, 17:48 / środa
21 listopada 2007, 17:53 / środa
21 listopada 2007, 18:00 / środa
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.236