Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Donald Tusk w programie Teraz My.

strona 4/4

21 listopada 2007, 18:13 / środa
Cyganie nigdy nie będą Polakami, a tym bardziej Lechistami!!! Cyganusie! Nigdy nie napisałem, że RH jest moim wzorem i nigdy tego nie napiszę. Znam historię swojego kraju i za wzór postępowania stawiam sobie innych bohaterów. Szkoda że pełowcy w temacie o Tusku, muszą podpierać się Kurskim i Hessem. Tak to jest, jak zamiast własnego zdania, ma się liberalny jad.
21 listopada 2007, 20:01 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
21 listopada 2007, 20:14 / środa
He he ,Luk ale Ty bzdury wypisujesz
21 listopada 2007, 20:55 / środa
Luk kiedy tvn jebał nas za banany też im dziękowałeś? A kiedy ciszą potraktowali chamstwo prostaków podczas derbów 4.11 też byli cacy? A teraz powiedzieli, że Tusk był chuliganem Wolnego Miasta, to ze szczęścia w pampersa popuściłeś. Teraz już wiem, dlaczego psy tak szukały WP. PiS pewnie szukał haka na Tuska, a jak znam życie to on skroił tą szmatę. Z gumą w łapie, stąd plotki o sprzęcie
21 listopada 2007, 21:14 / środa
kontratakt.....gowno mnie obchodzi ten watek czytam i sie smieje jak z igly zrobiliscie widly ale skoro taki stary i zagorzaly kibic jestes i w pewien sposob kreujesz sie tu na wodza tego forum poprzez nieobecnosc ZETO to zacznij jednak pisac konsekwentnie - o co mi chodzi? o to.....
- "kiedy Lechia błąkała się po wiochach nie było między nami różnicy zdań" - dobitnie swiadczy to o tym ze wszyscy mysleliscie tak samo mieliscie IDENTYCZNE poglady - okrzyki RH i poglady na jego temat chyba wtedy tez byly znane wsrod tych co jezdzili na wisoki prawda? czyli byles jednym z nich
ale nie.... po chwili jednak piszesz.......
- "Nigdy nie napisałem, że RH jest moim wzorem" - a ja to jednak myslalem ze Ty byles jednym z nich jendym z tych ktorzy jednak jezdizli na te wioski i krzyczeli mowili miedzy soba i mysleli tak samo mieli te same poglady.... a tu prosze jakie rozczarowanie
w dwoch wpisach zaprzeczasz sam sobie
to bylo tak na marginesie
a teraz powiem cos co chcialem napsiac kazdy ma prawo do swojego zdania kazdy ma prawo je wypowiedziec i nie kazdy musi sie z tym zgadzac ale to nie oznacza ze trzeba na innych odrazu najezdzac......troche szacunku do innych nikomu nie zaszkodzi
to tyle ode mnie pozdrawiam
21 listopada 2007, 21:27 / środa
No i tu się pomyliłeś. Zwolennicy rh, nie jeździli po wsiach. W A-klasie, czy V lidze, nie usłyszałabyś nic o wzorach.
21 listopada 2007, 21:29 / środa
czyli dzieci sukcesu ??
21 listopada 2007, 21:34 / środa
Raczej młody wiek
21 listopada 2007, 21:36 / środa
ciekawe rzeczy wypisujecie
21 listopada 2007, 23:15 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
21 listopada 2007, 23:42 / środa
te klotnie maja sens?
ja tam swojego zdania nie zmienie po przeczytaniu tego tematu napewno
zapewne podobnie jest i w waszych przypadkach...

czas pokaze co Tusk zrobi z naszym krajem
21 listopada 2007, 23:50 / środa
Cwaniak
21 listopada 23:15/sroda

''te klotnie maja sens ?''

Nie,bo tylko Lechia ma w zyciu sens !
22 listopada 2007, 11:40 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
22 listopada 2007, 12:36 / czwartek
Donek znowu dał w całą polskę jak "kocha" Lechie. Bardziej nawet niż Real Madryt hehehehe
22 listopada 2007, 18:36 / czwartek
odnośnik
Wszystko w temacie :)
22 listopada 2007, 18:57 / czwartek
Wie któś czy może jest jakiś link gdzie można obejrzeć ten program z tuskiem?
22 listopada 2007, 22:32 / czwartek
Ok. Niech wam będzie. Tusk jest kibolem i kocha Naszą Lechię. Skoro jednak nie chce załatwić nam sponsorów, niech chociaż zmieni ustawę o imprezach masowych. Niech zalegalizuje race i swobodę wypowiedzi na naszych flagach. I nie wiem czy to możliwe, ale niech zalegalizuje ustawki :-)
22 listopada 2007, 22:56 / czwartek
amen...
23 listopada 2007, 00:57 / piątek
Ale to miękka faja jest:))))
23 listopada 2007, 02:08 / piątek
Rudi88, 88 to twoja data urodzenia? :) Czy tez po prostu jestes pajacem popierajacym gosci ktorzy wymordowali ci przodkow (no chyba, ze kolaboranci, to inna sprawa). Twoje slowa w kazdym temacie odnosnie polityki, patriotyzmu, Polski itd. brzmia smiesznie jak ch*j.
23 listopada 2007, 10:06 / piątek
Kontatak Twój idol Jacek K. wraz ze swą partią zmieniał ustawy o imprezach masowych i legalizował race :), tylko te zmiany miały raczej na celu pozamykanie dużej części z nas , a bynajmniej chciały NAS surowo karać dosłownie za wszystko..... I nie pisz mi , że Tusk to czy tamto , bo nie jestem jego zwolennikiem , tylko obiektywnie staram sie patrzeć.
TYLKO LECHIA
23 listopada 2007, 11:17 / piątek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
23 listopada 2007, 11:24 / piątek
HLG78, zauważ tylko że to forum Kurskiego uważa za persone non grata, na Lechii. Mają w dupie że biega za sponsorami i jest na każdym meczu. Za to Tusku, może nazwać nas bandytami, ignorować, ale wystarczy że głupio się uśmiechnie i już wasze pieluszki pełne są pewnej śmierdzącej wydzieliny, potocznie zwanej gównem
23 listopada 2007, 11:39 / piątek
Za młodu cięgiem żuł gumy
Wsuwał kaszebskie kluski
Na starość zjadł też rozumy
Premier Platformi, Tuski

Choć ostrzegała go matka
Na kumpli uwagi był głuchy
U tego drętwa jest gadka
Kto wcina cięgiem kluchy

Więc słychać mlaski i pluski
Kiedy expose objawia
Platformy premier, Tuski
Wśród ludu krąży obawa

Jak już porządzi Platforma
Będziemy wszyscy jadali
Nastanie taka reforma
I moda się taka utrwali
Donaldzie z dzieciństwa kluchy

Chodzą już o tym słuchy

Kiedy opadną z oczu łuski
A obietnice przekują sie w kłamstwa
Kiedy obrzydną Ci kluski
Będziesz miał dosyć zaprzaństwa

Zostaniesz z ręką w nocniku
Tuskiego zwolenniku
23 listopada 2007, 12:30 / piątek
Kontratak -szkoda słów i tak nie załapią, są jak zahipnotyzowani obojetnie co powiesz.Propaganda TVN i gazety koszernej zrobiła swoje.
23 listopada 2007, 12:50 / piątek
W kwietniu, podczas konferencji programowej PO, Janusz Palikot wystąpił w koszulce z napisami "jestem gejem", "jestem z SLD". Polityk argumentował, iż chciał w ten sposób ukazać rolę, jaką odgrywać powinna Platforma we współczesnej polityce: jego zdaniem priorytetowym celem partii powinna być "obrona gejów, Żydów i ludzi z SLD".

odnośnik
23 listopada 2007, 13:06 / piątek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
23 listopada 2007, 13:35 / piątek
pierwszy moj usuniety post w historii. mozecie sie domyslic, ze denerwuje mnie bezsensownosc i zenujacy poziom dyskusji. szykujcie lepiej sily na runde wiosenna
23 listopada 2007, 16:26 / piątek
Jak kurwa usuwacie to usuwajcie wszystko ,a nie że jakiś pokemon mi jedzie od pajaców i jego post zostaje ,a moja celna i błyskotliwa riposta jest usuwana:)
23 listopada 2007, 16:41 / piątek
Rudolf od razu widać, że moderator jest bezstronny, bo jest za peło :-)
23 listopada 2007, 16:50 / piątek
Jak to się mówi -nastały ciężkie czasy dla rebelii siły zła zwarły szyki:)
23 listopada 2007, 23:33 / piątek
tak żeby poszerzyc horyzonty , do poczytania artykuł z wrzesnia 1998 roku
odnośnik
odnośnik
znalazłem w prasówce na lechia.net
23 listopada 2007, 23:47 / piątek
Rykosz 1, artykuł który wkleiłeś jest z "Piłki Nożnej Plus" Nr 7, 1992.

A dla poszerzenia horyzontów:
odnośnik
odnośnik
24 listopada 2007, 00:25 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
24 listopada 2007, 01:26 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
24 listopada 2007, 02:00 / sobota
co zdziwiony ?
usuneli,bo tam byl murzyn :-)))
24 listopada 2007, 08:35 / sobota
No chyba,że tak. Jak był murzyn to i dobrze,że usuneli.
Ale jak dawałem link to jedyne co było tam ciemnego to kanapa : )
24 listopada 2007, 22:04 / sobota
kontratak
Jak jesteś taki rozgarnięty za jakiego sie uwazasz, to wysil sie i sprawdź co znaczy cygnus x-1, a potem mądruj sie na rózne tematy i nie ośmieszaj sie....

Zawsze Lechista
24 listopada 2007, 22:15 / sobota
odnośnik

Kontratak, tu masz ściągę ;-)
27 listopada 2007, 00:25 / wtorek
Kontratak!!! Rh zaczęli jeździc po paru kolejkach A klasy:)))). Pamietasz kto w siwiałce udał ossama?)))))), jak chłopaki po bramkach udawali samoloty:))))))))))).
Cyganus - a powiedz mi czy Lechista, którego wzorem jest RH jest gorszy od innego Lechisty????? Popierasz wolnośc słowa, wypowiedzi to daj im też tą możliwośc. Śpiewasz na meczu trójmiasto jest nasze podczas palenia władców, jarasz się, że aRKA jest w chwili obecnej ganiana po trójmieście??? To wiedz człeku, że śpiewasz to dzięki tym, którym RH jest wzorem. Są nie tolerancyjni prawda????? Tylko kurwa Twoja jebana mac czemu nikt z nich na Ciebie nie najeżdża a Ty na nich tak?? Czyżbyś był jeszcze gorszy????
PS. Nie jestem zwolennikiem RH, ale ich szanuje bo są Lechistami i chuj mnie obchodzą ich poglądy. Dla mnie najważniejsze jest to, że mają w sercu to co ja, czyli LECHIE!!!!!!! I chuj mnie obchodzi czy ktoś jest za RH, PO czy Pis, którego osobiście nie nawidze. Dla mnie liczy się to co nas łączy czyli LECHIA!!!!
Kontratak irytujesz już mnie z tym Tuskiem:))))))))
23 marca 2011, 13:09 / środa
Dotarłem do tej dyskusji. Przeczytałem.
I mam ubaw po pachy.
Fajnie się to czyta. Po latach lepiej widać kto jest kim i kogo udaje.
31 maja 2011, 02:29 / wtorek
Nigdy nie byłem za Tuskiem,jedyny jego plus to dziadek
1 2 3 4
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.020