Gdańsk: sobota, 14 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Donbas

strona 2/2

26 listopada 2007, 01:54 / poniedziałek
Ktoś tu nieźle modzi na moje.

Biało-zielone pozdrowienia z UK.
26 listopada 2007, 08:43 / poniedziałek
moderator zaczyna zniechecac mnie do czytania forum, do wpisywania sie tym bardziej
i pewnie nie tylko mnie
26 listopada 2007, 11:10 / poniedziałek
moderator chyba za bardzo przejął się rolą.

Chłopie ochłoń, my to czytamy!!!!!! Jeśli chcesz wszystko kasować, skasuj całe forum!!! Mniej roboty.
27 listopada 2007, 00:06 / wtorek
Moderator kurwa przedstaw się
27 listopada 2007, 00:09 / wtorek
A moze on jest Jurasik ? :-)))
27 listopada 2007, 00:27 / wtorek
Ja słyszałem, że Zeto został modem i dlatego zniknął:)))) Teraz wszystko co dobrego o PO to kasuje:))
27 listopada 2007, 10:30 / wtorek
w piatek donbas ma wpłacic pierwsza rate w wysokosci 100mln złotych i po tym fakcie odpala sie cała prywatyzacyjna procedura a w jej głebi nasze wazne sprawy.
sa nas tysiace , zawsze te piatki...
27 listopada 2007, 15:05 / wtorek
carlito .... czy Ty Jaworski się nie nazywasz? ;)

A tak poważnie zastanawiam się skąd jesteś zawsze tak dobrze pionformowany?

Co innego, że dobrze byłoby żeby Twoje informacje były pewne. Ostatnio były w tym temacie, więc mam nadzieję, że teraz też są.
27 listopada 2007, 15:20 / wtorek
A ja wiem z bardzo dobrze poinformowanego źródła że Donbas już jest z Lechią klepnięty! Mają dawać ok. 10 mln zl na sezon!!!
Życie jest piękne!
27 listopada 2007, 15:30 / wtorek
Zeusik na żarty czas jeszcze bedzie :P do póki sam nie przeczytam pewnego info to nie uwierzę :D
27 listopada 2007, 15:52 / wtorek
10 mln euro miesięcznie, tyle będzie dawał Dobas na Lechię. I nie jest to żart
27 listopada 2007, 15:58 / wtorek
dziwne bo sąsiadka kolegi siostry której wujek jest znajomym szefa jednej firmy który zna prezesa Donbasu mówił ze ma to byc 15mln Funtów
27 listopada 2007, 16:01 / wtorek
15 mln funtow????CO .....??za tyle to niech se w dupe wszadza albo daja około 100 mld i wtedy mozemy myslec o podpisaniu umowy.......
27 listopada 2007, 16:02 / wtorek
Wroble cwierkaja,ze taka reklama bedzie na koszulkach...

"Stocznia-miejscem pracy dla najlepszych"
27 listopada 2007, 16:06 / wtorek
A pamiętacie, jakiś czas temu, na meczu ze Śląskiem spiker oferował miejsca pracy kibicom, ponoć już za samo to mają sypnąć 15 mln.
27 listopada 2007, 19:13 / wtorek
nie moge być niewiarygodny , na to mnie juz nie stać , dojscia do tematu sa tu i tam ale najważniejsze to materializacja tematu dla nas i tu wiadomo trzeba czekać , lepszej opcji nie było od dawna , bardzo dawna.
Są nas tysiące i to wazne.
27 listopada 2007, 22:42 / wtorek
Podobno ukraińcy już od dawna pracują w stoczni. Nie jednego tam nazywają Don Boss :-)
28 listopada 2007, 13:34 / środa
Prawdopodobnie to dzięki tym stoczniowym ukraińcom razem z ukrainą organizujemu euro2012!!!
30 listopada 2007, 08:03 / piątek
30 listopada 2007, 09:37 / piątek
to może byc gorąca zima :)
30 listopada 2007, 09:42 / piątek
nie bójmy sie wielkich słów, czas w gdańsku na futbol przez duże F. są ludzie na odpowiednich miejscach będą też środki. kibice takiej Lechii jeszcze nie znali jaka moga zobaczyć, niech wróca czasy Koryntów, Gronowskich, Kruszczyńskiego, Grębockiego, ,Kamińskiego i innych...czekamy i sie doczekamy!
30 listopada 2007, 11:37 / piątek
Powiało przemówieniem polityka....
30 listopada 2007, 18:37 / piątek
A MY SWOJE!!!!!!!
30 listopada 2007, 19:39 / piątek
Dziekuje tym wszystkim którzy zaufali, pakiet jest w umowie , zaczyna sie konkretna zabawa , i na to bardzo zasłużyliśmy.....
Są nas tysiące!!!
30 listopada 2007, 19:54 / piątek
Oby to była prawda
30 listopada 2007, 21:27 / piątek
Carlito czekamy na dalsze dobre wieści.........
2 grudnia 2007, 23:33 / niedziela
8 grudnia 2007, 21:08 / sobota
8 grudnia 2007, 21:31 / sobota
Sam nie wiem co o tym myslec.
8 grudnia 2007, 21:38 / sobota
Gruby temat...

Nie chce wejsc na temat polityki, ale ABW i tym podobne agencje powinny chyba duzo wczesniej to zbadac, skoro od dawna tocza sie rozmowy Ruscy - Donbas.
8 grudnia 2007, 22:17 / sobota
Niech ten donbas wypierdala! Przeczytajcie, co w tym temacie napisał Czarny. Sponsor tak, ale nie za taką cenę!
9 grudnia 2007, 08:35 / niedziela
No niestety w erze globalizacji gospodarki nie da sie uniknąć takich przejęć.Można utrudniać,ale tych procesów sie nie powstrzyma.Dzisiaj ten co ma pieniadze rozdaje karty a Rosjanie je mają.Też jestem zaniepokojony ta sytuacja ,ale niestety chyba juz jest pozamiatane.
9 grudnia 2007, 09:57 / niedziela
Eh dla mnie prosta sprawa , spalic stocznie albo ruskich...

jest tez 3 wyjscie z tej sytlacji a mianowicie !!!! RUSKI GOOD POLEN NOT GOOD WE NED LIKA MISTZOW :) <-- ale my chyba nie jestesmy sprzedajni wiec... DAJCIE MI KANISTER , ja wezme zapalki :)
9 grudnia 2007, 12:34 / niedziela
Jak daja zatrudnienie i beda placic podatki to jaki problem?
Polak zawsze psem ogrodnika , wszak od 1989 stocznia jest deficytowa (nie mylic z Stocznia Remontowa S.A, Stocznia Polnocna S.A)
Nikt nie mial pomyslu a panstwo na przestrzeni kilkunastu lat dopacalo setki milionow zlotych do bylej Stoczni in Lenina)

Z ta stocznia jak ze zniszczonym domem ktorego nikt nie chce,a jak znalazl sie chetny co chce wyremontowac to podnosi sie larum ze to bandyta....wszak lepiej zeby dalej stal rozjebany.
Wszytkim sie przypomina nagle, ze to kolebka bo byla tam kiedys remiza.

Skonczcie z tymi sentymentami bo to smieszne...najlepiej Olivie tez remontowac nastepne 100 lat bo odbyl sie tam I zjazd NZZS,a w bylym klubie STER wybudowac muzeum i utrzymywac z panstwowej kasy, bo bylo tam pierwsze biuro Solidarnosci.

Moze i Huty sa strategicznym sektorem gospodarki,ale niech gosc z onetu nie pisze mi ze ledwo zipiaca stocznia na ktora od 20 lat nikt nie mial pomyslu tez nia jest bo wybuchne smiechem.
Wszystko zawsze przezywa rozkwit jak polak sprzeda,natomiast przed jest deficytowe.
Tak wlasnie robi sie z ludzi idiotow w srodkach przekazu typu TVN,Onet.....zrozumcie ze oni tez prowadza czyjas polityke,tez ocierajacy sie o mafijne uklady. Podobnie jak te wszystkie wieksze firmy Rosyjskie typu GaZprom i ich oligarchowie sa powiazani z Kremlem a co za tym idzie KGB jak np.Abramowicz ktory byl czlowiekiem Jelcyna.

Byle tylko mieszac i macic kilka lat wczesniej plakali ze musimy doplacac i nie ma chetnych na Stocznie,teraz ze bandytom nie wolno kupowac.
Jutro napisza ze najlepsze dla Polski bedzie jak kupia to Amerykanie Blumenstein i Goldwin i ich firma B&G bo wybuduja centrum chandlowe z basenem, a reszte zeimi sprzedadza pod biurowce.

Miejcie do tego troche wiecej dystansu....co do tej Stoczni tak jak pisalem,czasu bylo wystarczajaco zeby cos wymyslic to teraz niech kupia ja i zlodzieje,mafiozi,lezbijki czy dewianci seksualni, byle by bylo zatrudnienie i placil podatki, a nie ze wszyscy do tego doplacaja.
9 grudnia 2007, 14:34 / niedziela
Wsumie racja ! Nie mozemy tak byc nastawieni anty do wszystkiego i wszystkich!

Mysle ze na poczatek Szewczenko mogl by trafic do nas xd
9 grudnia 2007, 14:48 / niedziela
zgadzam sie z pilsnerem, kolejne rzady doprowadzily ja na skraj bankructwa i nikt nie ma pomyslu bo rzadza politycy z nadania partyjnego, ktorzy oprocz ciagniecia pensji maja zero pomyslow na wyjscie z tej sytuacji. tak wiec prywatyzacja, w tym przypadku za dobra kase jesli spojrzec na kondycje stoczni, to jedyne sensowne rozwiazanie. ukraincy juz sie zatroszcza zeby zaczela byc rentowna. im mniej panstwa w biznesie tym lepiej
9 grudnia 2007, 15:05 / niedziela
No cóż, jak widać wielu kasa zasłania wszystko.

Co z tego że bandyci będą w Polsce robić interesy ? Co z tego, że pieniądze z przestępstw mogą być prane w naszym klubie ? Co z tego, że Stocznia, która jest kolebką Solidarności, za kilka srebrników będzie zwykłą "dziuplą" ?

Niby nic, a mnie to wkurwia.
9 grudnia 2007, 15:10 / niedziela
wiesz, dziupla to stocznia nie bedzie. chyba, ze myslisz, ze zaczna przebijac numery statkom ;) maja juz hute czestochowa i jakos nikt nie narzeka. co do przejecia stoczni to tak jak stoi napisane wyzej... przez dzialania rzadu byly 2 opcje - bankructwo albo zamkniecie 2 z 3 pochylni (ue domaga sie od stoczni zwrotu Polsce nielegalnie przekazanej pomocy publicznej lub tez ograniczenia wydajnosci, tak naprawde to oznaczaloby zamkniecie). to nie kasa przeslania oczy, to kilka rzadow nie wiedzialo co z tym zrobic i jest jak jest. to smutna rzeczywistosc.
9 grudnia 2007, 15:44 / niedziela
LG45 mnie to też wkurwia ,ale niestety prawa rynku są nieubłagane.
Kto da wiecej kasy ten przejmuje zakład. Z kasy państwa nie można czerpać ,bo komisja europejska sie przypierdoli że stosujemy nieuczciwą konkurencje
9 grudnia 2007, 16:04 / niedziela
LG45 nie zapominaj ze oni kupuja a nie dostaja za darmo....... a innego chetnego brak,no chyba ze przekonasz kazdego gdanszczanina aby placil 50 zl miesiecznie na utrzymanie kolebki.

Jesli by byli sponsorem i dawali nawet te 10 baniek to sadzisz ze to pranie?
Hehehe to na waciki w takich interesach.
Ludzie ze wschodu lubia rozmach i przepych wszystko musi byc balszoje i na to licze:))
Nie przeszkadza mi ze moga byc jednymi z udzialowcow.
9 grudnia 2007, 18:02 / niedziela
Pecunia non olet- tylko czy na pewno? Sprzedać się powinno. Pytanie tylko, czy firmie która niedługo będzie w rękach mafii. Jak widać, Polakom nic nie przeszkadza. Niektórym we łbach się poprzewracało i za kilka euro, wylizali by dupe murzynówi. Wstyd mi, za was!
9 grudnia 2007, 18:05 / niedziela
jesli to prawda to sprzedawanie stoczni donbasowi to zly pomysl. jak zwykle - okaze sie w przyszlosci co z tego wyniknie ale licze, ze nie bedzie zle
9 grudnia 2007, 18:43 / niedziela
Kontratak nie mamy wpływu na to co się zdarzy i czy będzie przejęcie.Na razie są to spekulacje i może nie dojdzie do fuzji
9 grudnia 2007, 20:21 / niedziela
dzis na uczelni poruszylem ten temat...

20 lat temu Niemcy przyjezdzali do nas uczyc sie jak budowac statki. Na ostatnim spotkaniu jak dyskutowano co mozna z nia robic sa 2 wyjscia:
1) zamykamy
2) budujemy wszystko od poczatku

1 opcja odpada...
2 Rzad ani polska firma tego nie zrobi

Dla mnie jest to wielce niepokojace, nie dlatego ze przejmuja ja Rosjanie, ale dlatego, ze jedna firma bedzie miala stocznie hute i pare innych firm.

Na dzien dzisiejszy z tymi zwiazkami zawodowymi pewne jest jedno - nikt tego nie zreformuje!
9 grudnia 2007, 20:29 / niedziela
Nooo dalej,dalej panowie,widze,ze zaczynacie powoli rozsadnie myslec.......
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.026