Gdańsk: wtorek, 10 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

G88 : 2 unikatowe szaliki - Fundacja Dar Gdańska

strona 2/2

11 lutego 2008, 17:38 / poniedziałek
Kiedy w końcu będą te szaliki z wysyłką??Trochę za duże opóżnienie według mnie...
11 lutego 2008, 17:48 / poniedziałek
JayJay_Johny
3 lutego 2008, 22:15 / niedziela
tez czekam od 2 miesiecy na te szaliki z wysylka

Jak możesz czekac dwa miesiące, skoro szaliki przyszły do Gdańska w połowie stycznia??

Z tego co mi wiadomo, 2-3 lutego szale były wysłyłane przez Khatosa pocztą. Więc znając zwyczaje w Poczcie Polskiej, powinny na dniach dojśc do adresatów.
11 lutego 2008, 23:07 / poniedziałek
na poczatku pisal ktos ze szaliki mialy byc gdzies w polowie grudnia, to oto mi chodzilo, ale potem doczytalem ze w lutym dopiero do Gdanska doszly to inna sprawa
19 lutego 2008, 18:27 / wtorek
Khatos wpisał na tym wątku 22 stycznia,że szaliki będą na dniach wysyłane.Można wiele zarzucić poczcie polskiej,ale wątpliwym wydaje mi się dostarczanie przesyłki w obrębie jednego miasta przez prawie miesiąc.Jestem cierpliwym człowiekiem,ale nie podoba mi się już to czekanie.Gdybym nie musiał zapieprzać od rana do nocy to pewnie odebrałbym szalik osobiście,ale nie mam takiej możliwości.Czuję się zawiedziony...
19 lutego 2008, 18:36 / wtorek
pare miechow temu wyslalem do Krakowa reprezentacyjnych szal Lechii priorytetem i nie doszedl ;] jebac PP! tylko i wylacznie poleconym bede nastepne suweniry wysylac.
21 lutego 2008, 18:59 / czwartek
gdzie moge odebrac szale??
21 lutego 2008, 19:55 / czwartek
Dokładnie ja też jestem cierpliwy, ale szali na turneju nie było bo przygotowywane były do wysyłki mijają dni, tygodnie i nic. Chociaż by ktoś napisał czy wysłał, czy nie. Następnym razem nie proponujcie tej formy odbioru i nie będzie problemu. Ponawiam pytanie kiedy będą szale?
21 lutego 2008, 22:00 / czwartek
Z tego co wiem wszystkie szale do odbioru osobistego zostaly juz odebrane na turnieju badz w "Lechiscie". Reszta szali zostal wyslana na poczatku lutego wiec ponad 2 tygodnie temu, jutro postaram napisac sie co się dzieje z Gdańskimi przesylkami bo to az dziwne ze te nie przyszły.
21 lutego 2008, 22:58 / czwartek
hehe, jak nie wiecie co sie stalo z przesylkami to polecam moj post troche wyzej ;]
24 lutego 2008, 08:38 / niedziela
khatos-ja nadal nie odebralem tych szali a zalezy mi na czasie bo te szale nie sa dla mnie tylko dla ziomkow z Kraka!
24 lutego 2008, 19:19 / niedziela
Czyli jak rozumiem z tego co pisze Grucha szaliki zostaly wyslane zwyklymi listami a nie poleconymi? Myśle ze to troche mało poważne....
25 lutego 2008, 15:18 / poniedziałek
A doszedł komu kol wiek szal z wysyłki czy wszystkie wcięło?? A może śledzie pracują na poczcie i zajebali??
25 lutego 2008, 16:33 / poniedziałek
Chyba przy opłacie 6 zl za przesyłkę to był list polecony a taki jest ubezpieczony na ok 130 zł bez znaczenia co w nim było... tyle poczta za każdy "zagubiony" list powinna wypłacić nadawcy.
25 lutego 2008, 21:13 / poniedziałek
Wszystkie szale wyslane byly na poczatku lutego przesylka polecona, z tego co wiem to chyba 2 przesylki (Gdańskie) wróciły... dostarczone beda osobiscie jeszcze jutro, a z pozostalymi to pozostaje nam czekac, zeskanuje potwierdzenia wyslania
greengos88@wp.pl
25 lutego 2008, 21:48 / poniedziałek
niee, ja pisalem, ze ja wyslalem priorytetem. gratuluje wiekszej wyobrazni niz moja... niestety moj priorytet sie poszedl jebac :/ a jak poleconym to nie powinno byc problemu
26 lutego 2008, 20:54 / wtorek
Khatos,zeskanuj moje zamówienie-OLOMASTER!!!!!!!Już się zaczynam wkur... na takie nieprofesjonalne podejście do sprawy...
27 lutego 2008, 11:11 / środa
no niestety nasz monopolista pocztowy tak pracuje....na przesyłkę z Krakowa czekałem przeszło 3 tygodnie...
27 lutego 2008, 12:58 / środa
Ej Wy Naprawde Jestescie Zerwani :) . Szaliki Były Na Turnieju ! .
27 lutego 2008, 15:52 / środa
Chmielu221 napisal:

Ej Wy Naprawde Jestescie Zerwani :) . Szaliki Były Na Turnieju ! .

Ja jednak mysle ze Ty jestes zerwany... Jakbym na przelomie listopada i grudnia 2007 wiedzial ze bedzie wogole taki Turniej albo ze powstanie sklep w pasazu to nie placilbym za przesylke szalikow! Niestety albo stety niektorzy pracuja lub nie mieszkaja w Gdansku i nie maja czasu jezdzic na umowione spotkania po odbior szali.

Z BIAŁO - ZIELONYMI POZDROWIENIAMI...
27 lutego 2008, 18:04 / środa
Chmielu szaliki były na turnieju dla tych co mieli odbiór osobisty, nie dla paczkowych, nie wiesz to nie pisz i się nie wpierdalaj tam gdzie cie nie chcą.
Trzebaby sę przejśc na pocztę i zapytać może sprawdzą jak pracuje ich sortownia.
27 lutego 2008, 22:35 / środa
sortownia ma schemat, kupiony za gruba kase od firmy konsultingowej. jeden dla mnie, jeden dla ludzi. dwa dla mnie, drugi dla ludzi itp. ;] jebac poczte
27 lutego 2008, 22:57 / środa
To co robimy z tymi szlami?? Czekamy jeszcze czy dojdą czy idziemy na pocztę i się pytamy gdzie je wcięło?? Może osoba co je wysyłała by spróbowała sie dowiedzieć coś więcej? Bo jak pytałem sie na poczcie to baba szukała i nic nie znalazła, wiec więcej nic zrobić nie mogę bo nie mam potwierdzenia nadania ani nie mam szans sie dostać do placówki w której były nadane, bo mieszkam na drugim końcu Polski.
28 lutego 2008, 08:26 / czwartek
Kiedy tylko dostane informacje od osoby ktora wysylala, dam znac na forum, szale powinny juz dawno dojsc, poczta musi spac bo jesli to jest polecony to to jest skandal....
28 lutego 2008, 19:13 / czwartek
Szalik został dostarczony do mojego domu przez jakiegoś kolesia.Dzięki za fatygę.Narka
28 lutego 2008, 20:14 / czwartek
Tak 2 przesylki wrocily i byly dostarczone osobiscie, osobie ktora wsylala na poczcie powiedzieli ze te wszystkieinne poszly ... wiec pozostaje czekać
28 lutego 2008, 21:09 / czwartek
khatos- a co z moimi szalami??juz mnie to powoli wkurwia kiedy one sie znajda? jest rzecza niemozliwa ze zginely 3 szale albo ktos je za mnie odebral!
29 lutego 2008, 19:42 / piątek
K... aż mi wstyd , czekam na "swoje" 4 szaliki . Po wpisach już na nic nie liczę.
Myslę że nie warto się w nieprofesjonalizm angażować.
hm , pozdrawiam , Wiesław L .
1 marca 2008, 12:18 / sobota
Do mnie szaliki doszły wczoraj, data stępla pocztowego to 23 ub 28 luty.
1 marca 2008, 12:53 / sobota
To zrozumiałe czemu tak długo "idą" :))))
1 marca 2008, 17:30 / sobota
BeKSa 59,rozumiem Twoje rozgoryczenie i zapewniam Ciebie,ze to juz sie nie powtorzy !
Pozdrawiam.
2 marca 2008, 20:12 / niedziela
khatos- i co juz znalazly sie moje 3 szale kiedy moge je odebrac??
4 marca 2008, 16:07 / wtorek
Witam!!

Dzisiaj przyszla oczekiwana od dluzszego czasu paczka. Jak twierdzi Khatos wyslana na poczatku lutego. jak wskazuje pieczatka nadana 23 lutego. Albo Khatos sciemniales niewiadomo czemu albo poczta stawia pieczatki z miesiecznym wyprzedzeniem... Niewazne - nie wnikam.

Po drugie po otworzeniu paczki okazalo sie ze jest tam jeden tylko szalik Green Gang a szalikow zgodowych (2 sztuki) nie bylo wcale.... Niewiem o co chodzi i w to nie wnikam, tylko napisz khatos maila. Ja Ci wysle moj nr konta na ktorym bede oczekiwal zwrotu pieniedzy za dwa szaliki.

Brawo G88!!!!
4 marca 2008, 16:17 / wtorek
Unikatowe szaliki to i unikatowa obsługa.... :) G88 może czas napisać co się dzieje z tymi szalikami? Bo napewno wszystko nie jest okey.
4 marca 2008, 18:12 / wtorek
Bezposrednio nie zajmowalem sie szalami wiec sam jestem zniesmaczony sytuacjami ktore wyniknely, nikt nie bedzie poszkodowany zapewniam.
Prosilbym o kontakt wszystkich z nieścisłościami na greengos88@wp.pl
4 marca 2008, 20:30 / wtorek
a co sie kurwa dzieje z moimi szalami??ja nie chcem zwroty kasy bo szale nie sa dla mnie tylko dla ludzi z Kraka!!
6 marca 2008, 20:17 / czwartek
Dziś do mnie po długim oczekiwaniu doszedł szal. Na paczce nalepka priorytet ale po czasie dostarczenia marny ten priorytet. Ale skoro mi doszedł na drugi koniec Polski to reszcie tez penie niedługo dojdą.
9 marca 2008, 23:48 / niedziela
Widziałem GreenGang na Allegro a czy jest do kupienia w "Lechiście"?
10 marca 2008, 07:12 / poniedziałek
Z tego co widziałem to na wystawie był
12 marca 2008, 19:33 / środa
Lewy pytanko... czy wsród tych szalikow które sprzedajesz na allegro też są te zapłacone przezemnie? odnośnik
12 marca 2008, 20:34 / środa
Nic nie mam.
12 marca 2008, 20:39 / środa
z nimi wspólnego. *
13 marca 2008, 12:09 / czwartek
To Ci co odpowiadają za szaliki,czyli G88 może napiszą kiedy będą te Lechia-Wisła?
17 marca 2008, 13:30 / poniedziałek
Panowie,kiedy będą szliczki już ZAPŁACONE (+ przesyłka) Lechia-Wisła,bo powoli nerwy puszczają,co wy chcecie wyjebać kibiców Lechii na kase czy jak to rozumieć????
To napiszcie,że kasa była ale sie "zmyła", bo odpierdalacie jakieś maniany,że wysłaliście tylko nikt ich nie widzi i teraz nikt z was nic nie wie.....To kto ma wiedzieć,św Mikołaj????
Skoro wysłaliście podam mail i "dacie" skan potwierdzenia nadania przesyłki???
17 marca 2008, 14:12 / poniedziałek
hehe Szczęściarz chyba cię szczęście opuściło. Niestety zostałeś wyjebany przez małolatów z G88, nie ty pierwszy i nie ostatni...
Napisz do stowarzyszenia LP - oni są następcami G88 (po wciągnieciu G88 przejeli ich wszystkie długi i zobowiązania)

ciekawe kto jeszcze się z poszkodowanych sie odezwie...
17 marca 2008, 14:30 / poniedziałek
Już chyba o tych 2 szalach można zapomnieć.... tylko na przyszłość ferment "zasiali" ....
Dzięki za info,zobaczymy może LP jakoś to załatwią bo na mail G88 też nie odpowiadaja...
17 marca 2008, 14:38 / poniedziałek
jesli to prawda o czym tu piszecie to jest kurwa chore wypierdlac swoich na kase...
17 marca 2008, 16:07 / poniedziałek
antyZETO napisał:
"Napisz do stowarzyszenia LP - oni są następcami G88 (po wciągnieciu G88 przejeli ich wszystkie długi i zobowiązania)"

Skoro tak to zapewne wszystko będzie okey,LP są dobrze zorganizowani więc wszystko się napewno powoli wyjaśni.... Możliwe,że nawet ktoś przeoczył coś bo były zamówione 3 szale, dotarł tylko 1 GG z dużym "opóznieniem".
17 marca 2008, 16:51 / poniedziałek
anty ZETO
Napisz do stowarzyszenia LP - oni są następcami G88 (po wciągnieciu G88 przejeli ich wszystkie długi i zobowiązania).

Stowarzyszenie Lwy Północy, powstało jako nowa organiazacja skupiająca wszystkie środowiska związane z gdańską Lechią. Członkami Stowarzyszenia są więc praktycznie wszyscy członkowie Stowarzyszenia Lechiści, a także część kibiców skupiona w grupie Greengos.

Stowarzyszenie Lwy Północy, nie przejęło niczyich zobowiązań. Osoby oszukane, lub czujące się oszukanymi, przez grupę Greengos lub kogokolwiek innego z Lechii, proszone są o przyjście dziś do Roko, ewentualnie o kontakt mailowy- info@lwypolnocy.pl - ze Stowarzyszeniem. Każdy przypadek oszustwa, zostanie wyjaśniony, a oszuści dostaną "zakaz stadionowy".
24 marca 2008, 01:37 / poniedziałek
Każdy przypadek oszustwa, zostanie wyjaśniony, a oszuści dostaną "zakaz stadionowy".

czy takze tyczy sie to przeszkadzanie w dopingu? tak jak Karabin.....
24 marca 2008, 19:07 / poniedziałek
Spalony,zostaw Karabina w spokoju
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.031