Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Opanujcie sie ludzie!!!

strona 1/2

24 listopada 2007, 22:25 / sobota
Do kurwy nędzy !!! co to jest? ?.Czemu niszczycie forum które było z Lechią od nowego początku?? co wy kurwa wyprawiacie???Obecny poziom forum spadł do
poziomu kibla!!!!!!!! Na 20 tematów 15 dotyczących pierdolenia w bambus ,a nie o Lechijce!!!.Częsc kibiców juz i tak przeszło na Lechię .net ,bo tam przynajmniej gada sie o Lechii!!!!!Moderator do roboty!!!!!!!!
24 listopada 2007, 22:38 / sobota
No właśnie !Czemu niszczycie nasze forum?Był taki dobry temat o nowych zawodnikach dla Lechii i ankieta i ch.. juz nie ma:(
24 listopada 2007, 22:38 / sobota
Pierwsza strona tematów :

Opanujcie sie ludzie!!! - Nowy temat, ciężko coś powiedzieć.

Donald Tusk w programie Teraz My. - ciekawy temat, dot. bezpośrednio Lechii.

Zegarki Lechii! Unikaty! Akcja Wigilia! LICYTACJA! - temat o szczytnym celu.

Dariusz Kubicki ciąg dalszy afery - bezpośredni o Lechii

afera korupcyjna c.d. wiecej zabawy - o polskiej piłce (dokładniej o korupcji)

Kibice z mazowsza - huj wie

Uczmy się dopingować! - doping na trybunach

KONTRATAK WYPIER....! - odnośnik

ZETO WYPIER..!!! - odnośnik

Forum bez agresji! - ważny temat o zachowaniu kultury podczas konwersacji.

Gadzety Lechii - Totalna ofensywa :) - Gadzety Lechii

G88 : 2 unikatowe szaliki - Fundacja Dar Gdańska - ważny temat

Uśmiechnijmy się !!! - temat o tematyce humorystycznej

Byli piłkarze Lechii. - Zieńczuk, Mięciel etc. (Mięciel strzelił dziś 2 bramy:))

Wisła Tczew - Pomezania (17.11-13:00) - temat o meczu NASZYCH przyjaciół z Malborka

Mistrzostwa Europy 2008 - temat o Reprezentacji Polski

Mistrzostwa Swiata 2010 - j.w.

przedsprzedaz?????????? - Huj wie

Transfery zimowe - przerwa zimowa, transfery

Nie jest tak źle, nie przesadzaj :)
24 listopada 2007, 22:41 / sobota
A w ogóle to wielka kicha że Lechia ma 4 fora...toż to jakaś paranoja!!!W obliczu ( daj Nam Boże) awansu do OE, powinniśmy być naprawdę jednym "ciałem", a kilka takich forów i jest kicha....Śledzę fora klubowe innych i tylko Nasze jest takie...hmmm jakby to nazwać...może nazwę to tak :
gadające o wszystkim tylko nie o drużynie, chamskie w stosunku do osób o innych poglądach, a opcja "moderator" powinna dawać bana osobom siejącym napinkę.
WG mnie bardzo dobre jest forum Naszych braci ze Śląska i z nich powinniśmy brać przykład...Na gda.pl jest kicha ale może coś się po prawi...JESTEM ZA JEDNYM NAPRAWDĘ DOBRYM FORUM NASZEJ LECHII

TYLKO BKS
24 listopada 2007, 22:41 / sobota
Ostry tyle ze większość z tego nie da sie czytać.i połowa jednak nie dotyczy bezpośrednio Lechii
24 listopada 2007, 22:44 / sobota
To mamy aż 4 fora?O kurde nie wiedziałem daj namiar uderzamy!Avantiii!!!!
24 listopada 2007, 22:44 / sobota
Rudolf ma rację. Czemu niszczycie nasze forum??? Ankieta dotyczącą wzmocnień- usunięta!! Temat w którym była mowa o niezapłaconym przez redakcję haraczu- usunięte! Co jest do pana wafla?? Albo jesteśmy warchoły i cenimy sobie wolność słowa, albo wracamy do PRL-u z tuskiem premierem!
24 listopada 2007, 22:47 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
24 listopada 2007, 22:51 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
24 listopada 2007, 23:00 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
24 listopada 2007, 23:27 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
24 listopada 2007, 23:27 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
24 listopada 2007, 23:37 / sobota
rudolf88 & kontratak: pomyliliscie fora!

Dlatego dla ulatwienia podam Wam link, zebyscie na pewno mogli sie podzielic swoimi bylskotliwymi myslami w gronie "znawcow":

forum.kocham.jarka.z.pis.org

Precz z polityka na tym forum! Lechia Gdańsk!
24 listopada 2007, 23:41 / sobota
kiełbasa? Na grila! Kurwa, jak ja lubię kiełbaskiem na meczu! I co do wiosny czekać mom? Nei! Na rynku zielonym jest co sobota, a w niedziele we Wrzeszczu!
24 listopada 2007, 23:47 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
25 listopada 2007, 00:00 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
25 listopada 2007, 00:08 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
25 listopada 2007, 00:18 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
25 listopada 2007, 01:20 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
25 listopada 2007, 01:44 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
25 listopada 2007, 02:04 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
25 listopada 2007, 04:46 / niedziela
Prawda taka, ze forum rzeczywiscie podupada i to mocno...

Moim skromnym zdaniem winne tego sa osoby pomniki takie jak Kontratak i Rudolf, ktore przy kazdym mozliwym temacie zaczynaja gadac o polityce!

Macie swoje poglady, ktore przez dlugi czas staralem sie szanowac, ale do kurwy nedzy obraz jaki w tej chwili tworzycie w mojej glowie to: nazisci, rasisci i wielbiacy PiS anty platformersi...

Musicie zrozumiec i zaakceptowac, ze w Gdansku jest bardzo wielu kibicow Lechii, ktorzy sa kibicami mimo, ze nie chodza na mecze (przez takich ludzi jak wy) i do nich nalezy premier wybrany w demokratycznych wyborach.
Skoro zdecydowana wiekszosc ludzi stwierdzila, ze polityka PiS i Kaczynskich jest delikatnie mowiac nie do przyjecia, to postarajcie sie to uszanowac i dac nowej wladzy cos zrobic zamiast pierdolic od rzeczy.

Cos od siebie w dupie mam ile razy Tusk powie w expose "ucziwy, honor itd" Dla mnie wazne jest, ze wreszcie jest normalnie...

pozdrawiam i wrocmy wreszcie do tematow dotyczacych bialo zielonych
25 listopada 2007, 08:02 / niedziela
Bartku, a jak wpadłeś na to, że z mojej winy ludzie nie chodzą na mecze?
25 listopada 2007, 08:24 / niedziela
Po prostu nie odpowiadajcie na ich kretyńskie zaczepki gdy gadają coś o Tusku albo obecnym rządzie. Mają chłopcy problem bo ich Jaruś z Rydzykiem na czele poległ i nie mogą tego przeboleć, być może nie wychowywali się na podwórku tak jak ich idol :) , który szybciej kłamie niż myśli, ale ludzie przestali już mu na szczeście w te brednie wierzyć.
Rozumowaniem Jarusia po wczorajszym głosowaniu mamy koalicje PiS-LiD :]
25 listopada 2007, 08:34 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
25 listopada 2007, 08:36 / niedziela
Komu sie gotują to każdy widzi ;)
A czy ja gdzieś napisałem że któryś z polityków nie kłamie ? Różnica jest tylko taka że nie którzy nie robią tego prosto w oczy.
25 listopada 2007, 08:53 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
25 listopada 2007, 09:35 / niedziela
Ja nie wciskam własnie takiego kitu w przeciwieństwie do Ciebie, bo ciągle próbujesz wmówić wszystkim że PiS jest the best a PO to największe zło, zupełnie jak Twój wódz.
25 listopada 2007, 10:01 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
25 listopada 2007, 10:48 / niedziela
Właśnie trax wstydż się kolego.Dziwi mnie że cenzura działa w jedna strone
i z konsekwencją tniecie wypowiedzi Kontrataka.Rozumiem że ma niekoszerne poglądy niezgodne z linią POjebańców
25 listopada 2007, 10:56 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
25 listopada 2007, 11:07 / niedziela
No proszę. Jak napiszesz że każdy polityk kłamie, to też skasują. Widać mod ma zły dzień.
25 listopada 2007, 11:35 / niedziela
Kiełbasa to wysłannik Kononowicza-oni chcą forum bezwątkowego-zobaczycie admin wydyga,posłucha się Piechny czy tam Kiełbasy i nie będzie niczego!!!

odnośnik
25 listopada 2007, 14:46 / niedziela
widać że założony temat nie wniósł nic nowego...
25 listopada 2007, 16:08 / niedziela
Jak to nie wniósł?Wniósł to iż patrząc przez pryzmat obecnych wydarzeń i reasumując przez rozynspekcję dochodzę iż nasze aforyzmy nie są mylne!!!

łobojętnie gro w porządku!!!

ochg
25 listopada 2007, 19:32 / niedziela
Równie dobrze ten temat mógłby np nazywać się "tematy polityczne"...
Dramatem tego forum jest to,że w każdym podkreślam w każdym!! jednym temacie ktoś musi wrzucić coś od siebie tzn jakiś popis...A ja mam w dupie czy kontratak kocha kaczory czy nie...Z całym szacunkiem nie interesuje mnie kto jest za kim, dla mnie możecie głosować, olewać wybory ale zaznaczam to forum jest o Lechii, a jak ktoś zaraz na pewno napiszę coś w stylu "mamy rozumy, inteligencje to musimy tez o polityce " to powiem mu tak: zgadzam się ALE NIE W KAŻDYM WĄTKU.
Naprawdę forum Śląska to mistrzostwo świata przy naszym...

TYLKO BKS
25 listopada 2007, 19:34 / niedziela
MOD....usuń cały temat po cholerę wisi on jak nie ma pierwszego tematu!!!!Bez sens totalny:)
Pozdrawiam moda:)
25 listopada 2007, 19:42 / niedziela
ludzie!!! forum tworzymy my i dopoki takie beda beznadziejne teksty czy tez tematy dopoty to forum bedzie zalosne. Co temat to jakas glupia odzywka badz komentarz, jak ktos sie o cos pyta to jest natychmiast wysmiany, odpowiedzi sa chamskie, nie ma normalnej wymiany zdan badz uwag, podpowiedzi. Tak stworzylismy to forum - niestety razem.
25 listopada 2007, 20:00 / niedziela
Mod jesteś moim Bogiem. Skasować pierwszy post w temacie. No brawo!
25 listopada 2007, 20:07 / niedziela
He he robi się co raz śmieszniej.Niedługo tylko ostatnie posty z tematu zostaną reszta będzie skasowana:))).Idąc za ciosem powinno sie kasować co 3 lub drugi post a potem wypowiedzi parzyste
25 listopada 2007, 20:10 / niedziela
Dla mnie to nie jest śmieszne tylko tragiczne. No ale to w końcu WY forumowicze robicie ocenę forum...
25 listopada 2007, 20:28 / niedziela
1 2 3 4 5 6 7 8 9....i inni-ja tu żadnej oceny ani ankiety o forum jeszcze nie robiłem!!!
Ponoć zajebiste to jest forum klubu z rysiogrodu-jeden post i won a tu?Swoboda,Castrop,luz,wolność słowa i wszystkich to wkurwia!!!

odnośnik
25 listopada 2007, 20:38 / niedziela
Jaki luz? Tutaj mod oszalał. Kasuje co mu się spodoba!
25 listopada 2007, 20:38 / niedziela
Tu nie chodzi o wolnośc słowa, nie odwracaj kota ogonem. Ale wrzucanie na siebie braci po szalu to już przesada.
25 listopada 2007, 20:42 / niedziela
trzy czte ry :)
25 listopada 2007, 20:43 / niedziela
Sto lat z okazji fantazji,ja niczego w nikogo nie rzucam-szkoda laptopa!!!

Gedania hool's
25 listopada 2007, 20:44 / niedziela
"1 2 3 4 5 6 7 8 9....i inni-ja tu żadnej oceny ani ankiety o forum jeszcze nie robiłem!!!
Ponoć zajebiste to jest forum klubu z rysiogrodu-jeden post i won a tu?Swoboda,Castrop,luz,wolność słowa i wszystkich to wkurwia!!!

odnośnik"

potwierdzam mi bana dali po2 wpisie za tzw napinke:)
Ale żeby kasować 1 post to już przesada:)
25 listopada 2007, 20:45 / niedziela
Mysle chlopie,ze sie troche pogubiles.
Nie jestes konsekwentny,a o sprawiedliwosci,to juz nie mowie !
Faktycznie,wpadles w panike i kasujesz,co popadnie,bez wzgledu na to,czy zart,wulgaryzm,sarkazm,czy prawda !
Wiem,mnie tez zaczely meczyc wpisy na temat polityczny,a o napince braci po szalu nie wspomne.
Sam nie jestem ''swiety'',przyznaje,ze nie raz czlowiek przesadzal,ale przeciez jestesmy tylko ludzmi.
Ok,zalozmy,ze masz racje,usuwasz,bo jest za duzo slow wulgarnych,nie popartych faktami,ale usuwasz tez wpisy bez zadnego slowa wulgaryzmu !
Jesli chcesz byc obiektywny,to usuwaj wszystkie wpisy,ktore beda wmieszane w polityke.
A co ?! Odsunmy Lechie od polityki !!!!!!!!!!
Slowo kurwa,jesli nie jest nagminnie uzywane,chyba nikomu nie razi.
Jeszcze jedno.
Napisal jar,ze zyczylby sobie podobnego forum do braci ze Slaska.
Otoz musze sie z Toba kolego jar nie zgodzic.
Po wygranej Slaska z moturem,jak ZWYKLE napisalem dla nich gratulacje,i co?
Ano usuneli moj wpis,bo.............no wlasnie nie wiem dlaczego,nie wiem dlaczego teraz tu cenzura jest podobna do lukaszenkowskiej metody zamykania mordy,nie koniecznie sprawiedliwie !!!!!!!
Myslicie,ze pierdole bzdury bez sensu ? Moze,ale czy mialem napisac wprost ? :Mod wypier...... !!!
25 listopada 2007, 20:47 / niedziela
Napisałem co o tym wszystkim sądzę w ostrych słowach.Bo tylko to do niektórych dociera Moderator nie miał żadnych podstaw do usunięcia postu .I nie wrzucałem na innych braci .To nie ja zakładam debilne tematy w stylu zeto wypierdalaj ,czy kontratak wypierdalaj .
25 listopada 2007, 20:48 / niedziela
A to że każde forum jest jakie jest no niestety nic nie zmienimy...Ale u Nas naprawdę za dużo tej polityki a mod, chyba "delete" polubił:)

Pzdr
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.461